e-point S.A.

Opinie o e-point S.A.

admin 2015-08-13 04:00
Dobrze zarabia się w e-point S.A.? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!
3_na_rękę 2017-05-23 18:56
Firma E-point na stanowisko Młodszy tester automatyczny wymaga gruntownej znajomości technologii programistycznych, głównie Javy. Nie byłoby w tym jeszcze nic szokującego gdyby nie to, że "podstawowa umiejętność programowania w języku Java" z ogłoszenia oznacza tutaj zaawansowaną znajomość frameworków, np. Spring, co jest drobiazgowo weryfikowane podczas spotkania rekrutacyjnego.

Ogółem- test z wiedzy o Javie i automatyzacji jest bardzo szczegółowy i nieadekwatny do stanowiska- wielu programistów z minimum 2-3 letnim doświadczeniem miałoby problem ze zdobyciem minimum 40- 50% punktów. Początkujący tester automatyczny nie ma najmniejszych szans aby sobie z nim poradzić.

Kolejna sprawa to długość spotkania rekrutacyjnego - łącznie ok 3 godzin, co jest zdecydowaną przesadą.

I ostatnia sprawa: wynagrodzenie. Jest śmiesznie niskie, żeby nie powiedzieć, że wręcz żenujące jak na Warszawę. 3 tys zł na rękę dla osoby z dobrą znajomością Javy + technologie webowe i Selenium + inne- to niepoważna oferta.

Poniżej średniej krajowej- to pensja adekwatna dla testera manualnego, tzw. klikacza, który z programowaniem czy SQL-em nie miał żadnego doświadczenia. Nie wiem, czy ktokolwiek z moich znajomych podjąłby się nauki programowania (minimum kilkaset godzin solidnej nauki i pisania kodu aby zrozumieć same podstawy) za takie pieniądze, bo ja na pewno nie !!!

Nikomu nie polecam do nich rekrutować- stracicie tylko mnóstwo cennego czasu.
Zostaw swoją opinię o e-point S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e-point S.A.