Grupa 3 J Sp. z o.o.

Opinie o Grupa 3 J Sp. z o.o.

anonim 2011-02-22 13:45:14
Firma jest suuuper, atmosfera w pracy suuuper. Najlepsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Pozdrawiam całą firmę i wszystkich pracowników Grupy 3J S.A.
elo 2011-10-18 04:33:57
Witam,jeżeli chodzi o GRUPĘ 3j, To mizernie się prezentuje,wykonałem usługę w Maju 2011-mamy już prawie listopad a kasy nie widać ,a jak dzwonię do nich to albo księgowej niema ,albo nie odbiera tel. albo niema pozwolenia na przelew od Prezesa.Teraz sprawa idzie do Sądu i Komornika i do Big-u.Nie polecam współpracy.
IG 2014-07-24 11:43:50
Pracowałam w Grupie 3 J. To jest firma która bardzo lubi donosicieli,jako kadrowa miałam donosić na swoich współpracowników do głównej księgowej( członka zarządu) Niestety to nie leżało w moim charakterze, stosunku do ludzi, sposobie bycia, Takie podejście uwłaczało mojej godności, - więc wyleciałam, ale nie zostałam kapusiem.
Kolega 2014-07-31 16:29:17
Pani godności z pewnością nie posiadała. I owszem donosiła Pani na kolegów, przykro było na to patrzeć... A wyleciała Pani za rażący brak kompetencji. Z drugiej strony firma dawno już nie istnieje także nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...
arektwar 2016-09-15 08:27:23
Czy to są opinie o Grupie 3J (GRUPA3JJJ), bo może to zbieżność i jestem w błędzie?? W nawiasie jest treść loga.Pracowałem dla nich przed "bombą milenijną", w Warszawie na teranie CZD. Współpracę z firmą wspominam bardzo miło. Jak w pierwszym poście będę chwalił atmosferę, szefowie dbali nawet o zaopatrzenie lodówki gdyby ktoś nie miał drugiego śniadania. Rywalizacja zawsze jest w każdej firmie, więc nihil novi. Nie wiem jakie są dalsze losy firmy, wiem tylko, że przenieśli się z CZD do budynku Urzędu Gminy w Wawrze...
U 2016-10-19 23:28:59
Musze przyznac zupełnie jeszczerze, że fascynuje mnie ta praca i mam wrażenie, że warto byłoby spróbować tutaj się załapać, ale nie wiem, myślicie, że warto wracać z anglii czy nie, czy zostać jeszcze trochę?
Zostaw swoją opinię o Grupa 3 J Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa 3 J Sp. z o.o.