Opinie o AB Bechcicki Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AB Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Bechcicki Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Bechcicki Sp. z o.o. w Łódź

Nie polecam

Na przestrzeni kilku lat, mocno obniżył się poziom kompetencji ludzi tam pracujących. w biurze sporo amatorów, bez wiedzy i znajomości produktów będących w sprzedaży hurtowni. Dyrektor musi mieć papiery na właściciela skoro dalej zajmuje to stanowisko. na magazynie jeszcze gorzej.. kierownik mający w du×ie wszystko, bez kompetencji wymaganych na tym stanowisku. zastępca z wybujałym ego, pan i władca magazynu, nawet jazda wózkiem go przerasta. nowi pracownicy nie znają asortymentu który wydają. Czas oczekiwania na wydanie towaru jest nieograniczony, ludzie mają w du×ie klienta, jego czas. Ogólnie nie polecam tego miejsca ani do zakupów ani jako miejsce pracy. Chyba że ktoś lubi pracę w "cyrku", ale to obraza dla prawdziwych cyrkowców.

Nieprawdopodobne Nowy wpis

Nie pracowałem tam długo, ale jak nie jesteś pupilkiem dyrektora to masz (usunięte przez administratora) Na magazynie rządzą ludzie bez kompetencji (ktoś napisał już ze rodzinka). Chciałem tylko robić swoje, ale nie jestem (usunięte przez administratora). Sam wszystkiego nie zrobię. ????‍♂️

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AB Bechcicki Sp. z o.o.?

Nie polecam Nowy wpis

Co wchodzi w socjal AB Bechcicki Sp. z o.o.?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AB Bechcicki Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Pracowałem w oddziale Łódzkim 4 lata i osobiście bardzo polecam tą firmę. Mam ogromny sentyment do ekipy która tam pracuje , ponieważ bardzo się z wszystkimi zżyłem. Atmosfera w firmie jest taka że lepiej nie można sobie było wymarzyć. A co najważniejsze to Dyrektor oddziału, który przede wszystkim nie utrudnia pracy a wręcz przeciwnie pomaga każdemu aby mu się przyjemniej pracowało. Mój pomysł na życie kazał mi się pożegnać z firmą ale jak miałbym kiedykolwiek wrócić do zatrudnienia przez pracodawcę to tylko tam.

PH
@Michał

Premie i nadgodziny dalej lewe w kopercie, nie wiem teraz bo mi przestali wyplacać

Odwiedzający

Nie polecam tego miejsca, kierownictwo na magazynie(rodzinka) nie za bardzo zna zasady funkcjonowania magazynu. Jak chcesz sie nabawić choroby od wdychanych pyłów i spalin od wózków, zapraszam????.Wystarczyła by tam jedna wizyta inspekcji pracy i zamknęła by ten (usunięte przez administratora) na dobre.

Wiktoria
@Odwiedzający

czy przez twój wpis mam rozumiec ze nie ma przestrzeganych zadnych zasad bhp a tym bardziej wpisanych na umowie warunkow szczególnych w pracy skoro jest zwiazek z tymi pylkami i spalinami? nie da sie o taki zapis powalczyc?

Xyz

Ja kupuje w tej hurtowni od kilku lat. Jestem zadowolony. Było trochę głośno za czasów starego krzyczącego kierownika. Ale teraz już go nie ma i jakość obsługi bez zastrzeżeń. Polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z AB Bechcicki Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Robek

Sami rezygnują mało kasy praca ciężka łatwo znaleźć coś dla siebie lepszego

Zalewaja

Pracowałem tam nie polecam, ryczący inaczej zero dyplomacji od innych wymaga a sam nic nie robi najlepiej wysłużyć się innymi, wszystkich by zajeździł byłem świadkiem nie raz płaczu dziewczyn z działu handlowego, człowiek o rozdwojonej jaźni chorągiewa wie gdzie i komu (usunięte przez administratora) lizać ja się zwolniłem że względu na tego człowieka psełdo zastępca dyrektora który nie powinien nigdy się znaleźć na tym stanowisku reszta ludzi ok

Michael Jackson

Nie polecam ściema na maxa, oszustwo płynące jako przykład z góry, w biurze same szuje...kierowniczka oszukuję z urlopami...sobie nie wpisuje... Premia lewa, inwentura też od tylca dramat... Handlowcy od hurtu już dawno na emeryturze powinni odpoczywać... Albo z bólu delfina przychodzić bo to awans dla nich haha

wiki

Praca u nich to nieporozumienie.Zero atmosfery,człowiek człowiekowi wilkiem. Te opinie które tu przytaczacie to jedna wielka sciema. Pracowałem tam i wiem jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o AB Bechcicki Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AB Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AB Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Bechcicki Sp. z o.o.?

AB Bechcicki Sp. z o.o.