DDD Dobre dla Domu

Rumia

Opinie o DDD Dobre dla Domu

klient 2011-12-11 22:38:41
Nie polecam zamawiać u nich czegokolwiek. Sparzyłam się i nigdy więcej nic tam nie kupię.
klient2 2012-04-05 23:43:13
Ja również nie polecam niczego u nich kupować ( szczególnie Łódź Wróblewskiego)! Bardzo niemili i niekompetentni pracownicy! Nie znają się na tym co robią, źle doradzają. Zakupiłam u nich zarówno drzwi jak i podłogi i ani z jednego ani z drugiego nie jestem zadowolona! "pani właścicielka" również bardzo niesympatyczna i konfliktowa, dlatego nie polecam również tego sklepu przyszłym pracownikom w tej branży.
były pracownik 2013-12-09 20:53:38
Miałem przyjemność pracować w jednym ze sklepów własnych przez ponad 1,5roku (sam odszedłem), atmosfera w pracy zależy od personelu sklepu ja akurat trafiłem na fajnych ludzi jednak jak to bywa w korporacjach ...... centrala jest straszna.
Wieczne pretensje, że mało, że podwyżka nie bo kryzys, za 1300netto jest mnóstwo chętnych na twoje miejsce itp.
Podsumowując praca całkiem w porządku na początek kariery (szukają ludzi z doświadczeniem ale jak kandydat usłyszy jakie firma zarobki proponuje to pracy nie przyjmie, max 1500netto + premia którą przez cały okres pracy widziałem raz) można poznać branże, która jest naprawdę dobrze płatna (poza DDD).
Kasia 2014-02-21 16:36:07
Ja z ich usług jestem bardzo zadowolona, wszystko bardzo profesjonalnie, miła obsługa. Sklep w którym ja kupiłam jest godny polecenia (Komorniki), zresztą moja kuzynka kupowała w Gdańsku i też jest bardzo zadowolona.
gosc 2014-03-20 14:35:12
Zrobiłam zakupy w sklepie DDD ul. Wróblewskiego w Łodzi. Niestety jeżeli chodzi o panów od montażu to masakra aroganccy znali tylko jedna odpowiedź oni są tylko od wkręcania śrub. Zamiast zając się swoja praca krytykowali wszytko wkoło i oczywiście zajmowali się wszystkim innym tylko nie montażem.
Janusz 2015-01-21 23:11:53
A ja wręcz przeciwnie uważam ze to sklep godny polecenia i został mi polecony ....dziękuje i polecam szczególnie dobre ceny na tle wszystkich
d_n_l 2016-04-28 13:49:23
Masakra i jeszcze raz Masakra ! kupiłem drzwi ze średniej półki, niestety przy montażu okazało się że nie otrzymałem zamków wieloryglowych które były w cenie drzwi! co do montażu - drzwi źle wstawione przez które wiatr hula(musiałem dokupić uszczelki), listwy wokół drzwi niedoklejone do ściany, mega wielka dziura w podłodze po wstawieniu ościeżnicy, a takie atrakcje w DDD Rumia!! nikomu nie polecam tego sklepu!!
m 2016-05-27 11:56:24
Ja polecam jak najbardziej DDD w Bydgoszczy. Wszystko przebiegło sprawnie, montaż i drzwi i podłóg bardzo profesjonalny:)
Były pracownik 2016-08-10 16:37:14
Dostaniecie umowę o prace na 1 600zł netto o premii możecie zapomnieć (takie plany robią) Stanowisko doradcy polega, na byciu magazynierem, sprzątaczką, montażystą i kierowcą (własnego auta oczywiście) Pracowałem tam kilka lat temu i nerwy przez stracone 2 lata życia do tej pory mnie trzymają. NIE POLECAM.
Jeśli macie doświadczenie w wykańczaniu wnętrz to polecam spróbować u konkurencji (BEL-POL, Fachowiec, VOX itp) Wszędzie umowa o praca, normalne zarobki i przynajmniej jest premia wypłacana, nie obiecywana ...
kk 2016-10-20 14:55:25
Polecam wszystkim stronę streetcom, dzieki której możesz stać się expertem i testować produkty. . Polecam Ja już jestem w czwartej kampanii.
Były pracownik 2 2016-11-30 15:12:38
O widzę, że ktoś pracował w sklepie własnym DDD:)
Ja pracowałem ta 3 lata temu ale uraz psychiczny mam do tej pory dlatego wszedłem na to forum:)
Z jakiego województwa jesteś ? w razie czego pomogę znaleźć pracę w branży za normalne pieniądze i na normalnych warunkach.

Pozdrawiam i powodzenia życzę.

P.S.
Firmę DDD to powinien zamknąć PIP
Zostaw swoją opinię o DDD Dobre dla Domu - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DDD Dobre dla Domu