Okna-Drzwi Foltyn Mirosława Foltyn Aneta Foltyn

Racibórz

Opinie o Okna-Drzwi Foltyn Mirosława Foltyn Aneta Foltyn

bodzio 2012-06-06 07:29:27
Co za brednie Fajne zarobki?
po
1. Dziewczyny robiły tam ponad 1,5roku i musiały czekać na podwyżkę
2. Brak jakichkolwiek premii!
3. Wypłaty zawsze opóźnione niekiedy nawet tydzień trzeba czekać
4. Nie odprowadzają do zusu z twojej stawki tylko od najniższej krajowej
5. Wieczne grożenie zwolnieniami
Wieczny brak materiału,
Szefostwo fałszywe, szczególnie Szefowa straszna kłamczucha.
Nowe maszyny są zamówione od ponad roku - tylko trzeba je odebrać, no tak ale jak się nie ma pieniędzy to trzeba ludziom kit wciskać.
Klimat na hali i w biurze OK fajni ludzie tam pracują
ex-pracownik 2012-09-15 22:33:13
Na wypłatę czeka się do miesiąca i dłużej,
- braki materiału non stop czegoś nie ma,
- brak perspektyw nie ma premii tylko groźby i informacja że ktoś zrobił coś i przez to nie będzie dodatku do wypłaty lub wypłata będzie później,
- nadgodziny wypłacane w innym terminie dużo opóźnione,
- szefowa określa pracowników jako swój koszt !!!
- kłopoty z ubezpieczeniem i składkami,
kłopoty z wjazdem i wyjazdem na teren zakładu wieczne przeszukania aut ponoć pracownicy okna i drzwi wywożą :)

Obecnie firma stoi na progu bankructwa 2012 09 14 nie wypłacili załodze wypłaty poinformowali że może za dwa trzy miesiące będzie nie ma materiału i zapowiedzieli zwolnienie pozostałej reszty, stanowczo i zdecydowanie nie polecam firma krętacz i oszust począwszy od właściciela z którego ust nie słyszałem NIGDY prawdy a skończywszy na jego matce (drugim właścicielu) która to wpada do firmy od czasu do czasu aby kogoś opierdzielić - ot taka wiejska baba na włościach.
kukuruku 2012-11-08 20:05:35
Tu więcej o tych oszustach
gowork.pl/opinie_czytaj,807339
Wojtek 2013-01-20 15:13:07
Witam serdecznie byłem kontrachentem tej firemki niezappłacili mi za fakturty wic udałem się do Firmy Foltyn w celu otrzymania zapłaty częściowo odzyskałem pieniądze a częściowo jeszcze zalegają aktualnie poszykuję świadków którzy widzieli jak Pani [usunięte przez moderatora] prubując zabrać mi pieniądze które wcześniej wypłacił jej syn [usunięte przez moderatora] uderzyła mie w twarz i zamykając bramę uniemożliwiła mi wyjazd z posesji co się też kwalfikuje pod paragraf zeznała na Policji że uderzyła więc powinna odpowiedzeć karnie wszystkich któży chcą pomóc i tymsamym sprawić aby sprawiedliwości stało się zadość proszę o kontakt e malil..microtech@poczta.onet.eu.Wystarczy że jeszcze ktoś złoży takie doniesienie i idze siedzieć.Pozdrawiam Wojtek
atik 2016-04-21 19:44:03
tomcio, branża może i sie rozwija, ale jak teraz szukałem informacji o Okna-Drzwi Foltyn Mirosława Foltyn Aneta Foltyn to nic ciekawego nie znalazłem, tylko jakieś archiwalne wpisy w google o długach itp. Nie wiem, czy aby nie zakończyli działalności.
Zostaw swoją opinię o Okna-Drzwi Foltyn Mirosława Foltyn Aneta Foltyn - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okna-Drzwi Foltyn Mirosława Foltyn Aneta Foltyn