Mak-Chemia

Gdańsk

Opinie o Mak-Chemia

y 2013-08-26 11:57:21
To jest niepoważna firma! ( usunięte przez administratora )
oszukana 2015-09-12 09:21:57
Firma szkoda gadać nawet najgorszemu wrogowi nie zycze tam przepracowania 1 dnia.Zarobki pod stołem najniższa krajowa na papierze.Unikajcie wielkim łukiem
kris 2015-11-24 15:45:53
mozecie coś napisać o pray predstsawiciela handlowego?
oszukana 2016-01-28 20:46:37
Firma ktorej nie polecam. Pracodawca jest nie poważny zamydla oczy na rozmowie kwalifikacyjnej a z biegiem czasu wychodzi szydło z wora. Płace najniższa krajowa czasem rzuci pod stołem marne pare groszy. Ogólnie panuje nie miła atmosfera kazdy na kazdego kabluje.
i 2016-02-09 13:53:39
Dziś miałem przyjemność brać udział w najkrótszej rozmowie o pracę, trwała ona 2 minuty. Moim rozmówcą była Pani z firmy Mak Chemia, która nawet nie miała ochoty się przedstawić. Rozmowa skończyła się po tym, jak usłyszałem kwotę, za którą miałby pracować potencjalny kierownik ich oddziału. Jeżeli ktoś pisze tu, że sprzedawca zarabia w tej firmie 2 tyś złotych, to gratuluje mu, bo kierownik, na okresie próbnym ma zarabiać 2200, z perspektywą na ewentualne 2500 tyś po okresie próbnym.
ona 2016-06-25 09:23:00
hihi to wszystko co piszecie to jakis zart i nieporozumiene. Omijajcie to firme wielkim łukiem. Szef płaci marne pieniądze najniższa krajowa premie do koperty, kreci z wszystkim kombinuje jak obciąć kase. Pójdziesz na zwolnienie to lepiej z niego nie wracaj bo Cie zje. Wszyscy na wszystkich plotkują i na koniec najmniejsza pierdołe donoszą do szefa.To tyle po krótce.
Zostaw swoją opinię o Mak-Chemia - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mak-Chemia