Hotel Leśny Dwór

Kielce

Opinie o Hotel Leśny Dwór

nickos 2010-04-08 18:28:55
Z zewnątrtz hotel wygląda pięknie, jedzenie "zjadliwe". Hotelem zarządza cała rodzina. Ok 5 osób. Mąż z żoną - ich córka, zięć i brat właściciela. Kazda z tych osób wydaje polecenia służbowe. Polecenia często sprzeczne ze sobą. Pojęcie o zarządzaniu znikome. Płacą 6-10 zł za godzinę (przecięstnie ok 7zl) -czyli jedna z najniższych stawek w Kielcach. Przeciętnie w miesiącu nie zarobiłem więcej niż 1000 zł na rękę - bez umowy, bez odprowadzonych z tego tytułu skłądek. Z tego co wiem część ekipy po kilku miesiącach pracy nadal nie ma podpisanej żadnej umowy. Nie wiem jak to sie ma do przepisów prawa w tym kraju- ale ktoś powinien to zobaczyć. Pracujesz czasem po 12 godzin, a oni potracaja za zjedzona zupę - jak gościowi zewnętrznemu. Rotacja jest tak duża, że trzeba by prawie codziennie organizować przyjęcia z tytułu pożegnania "kolegi z pracy". To tyle. Nie polecam, stanowczo odradzam.
babi 2011-04-04 14:28:07
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Bardzo duża rotacja pracowników. W dodatku atmosfera w pracy fatalna, każdy nadaje na każdego. Większość pracujących tam osób cechuje totalny brak profesjonalizmu, zwykle chamstwo i prostactwo. Polecam omijać z daleka.
malinowo28 2012-05-16 10:06:45
Również nie polecam. Co ok. 2 miesiące wymieniana jest cała ekipa. Praca po 12 godzin, czasem więcej za marne pieniądze. Córka dyrektorki przychodzi na obiadki i rozkazuje każdemu z personelu. Wykorzystują pracowników i praktykantów. Nie polecam!
iza 2016-04-22 23:10:39
chciałam dowiedzieć się co w Leśnym Dworze, może tam popracować ale po waszych opiniach muszę się bardzo zastanowić
Zostaw swoją opinię o Hotel Leśny Dwór - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Leśny Dwór