Opinie o RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk w Radom

Jaka umowa obowiązuje w Hotel Leśny Dwór podczas okresu próbnego?

nick Nowy wpis

Chyba żadna, zdecydowanie nie polecam pracy w tym miejscu.

ludomiraPPP Nowy wpis

Zgadzam się w 100% ze wszystkimi opiniami na tema tego "hotelu restauracji" zastanawiam się co na to służby SANEPIDU, Inspekcji Pracy i BHP ??? chyba że wszystkie kontrole są kilkanaście dni wcześniej "zapowiedziane" i można to na czas inspekcji wszystko poukładać , pracownicy na czarno i bez badań w tym czasie siedzą w domu, cały bałagan jako tako ogarnięty.

iza Nowy wpis

chciałam dowiedzieć się co w Leśnym Dworze, może tam popracować ale po waszych opiniach muszę się bardzo zastanowić

malinowo28

Również nie polecam. Co ok. 2 miesiące wymieniana jest cała ekipa. Praca po 12 godzin, czasem więcej za marne pieniądze. Córka dyrektorki przychodzi na obiadki i rozkazuje każdemu z personelu. Wykorzystują pracowników i praktykantów. Nie polecam!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zastępca szefa kuchni?
babi

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Bardzo duża rotacja pracowników. W dodatku atmosfera w pracy fatalna, każdy nadaje na każdego. Większość pracujących tam osób cechuje totalny brak profesjonalizmu, zwykle chamstwo i prostactwo. Polecam omijać z daleka.

nickos

Z zewnątrtz hotel wygląda pięknie, jedzenie "zjadliwe". Hotelem zarządza cała rodzina. Ok 5 osób. Mąż z żoną - ich córka, zięć i brat właściciela. Kazda z tych osób wydaje polecenia służbowe. Polecenia często sprzeczne ze sobą. Pojęcie o zarządzaniu znikome. Płacą 6-10 zł za godzinę (przecięstnie ok 7zl) -czyli jedna z najniższych stawek w Kielcach. Przeciętnie w miesiącu nie zarobiłem więcej niż 1000 zł na rękę - bez umowy, bez odprowadzonych z tego tytułu skłądek. Z tego co wiem część ekipy po kilku miesiącach pracy nadal nie ma podpisanej żadnej umowy. Nie wiem jak to sie ma do przepisów prawa w tym kraju- ale ktoś powinien to zobaczyć. Pracujesz czasem po 12 godzin, a oni potracaja za zjedzona zupę - jak gościowi zewnętrznemu. Rotacja jest tak duża, że trzeba by prawie codziennie organizować przyjęcia z tytułu pożegnania "kolegi z pracy". To tyle. Nie polecam, stanowczo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk - Radom

RESTAURACJA HOTEL LEŚNY DWÓR Mirosław Majchrzyk
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Henryka Dąbrowskiego 64 lok. 1
    26-600 Radom