logo APT CRAFTS

APT CRAFTS

Opinie o APT CRAFTS

sd 2016-08-06 18:37
Jako jakość ubrań jest w porządku, ale jaka jest atmosfera?
cziki bang 2016-12-05 11:56
Przyjazna atmosfera.
Didi89 2017-01-13 14:50
Jedna z rzetelniejszych agencji pracy. Normalni, terminowi ludzie. Pani, z którą rozmawiałam w sprawie pracy z językiem włoskim bardzo miła i kompetentna: podpowiedziała, doradziła, wszystko wyjaśniła, cierpliwie odpowiedziała na wszystkie pytania. W 100% polecam.
Wesołka 2017-01-26 22:50
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej rekrutacji. Rekruterka (Pani Sylwia) bardzo profesjonalnie i rzetelnie poprowadziła całą rozmowę dotyczącą stanowiska o jakie się ubiegałam. Wszystkie przekazane informacje w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, później się zgodziły i zatrudnienie odbyło się bez niespodzianek. :) dziękuję Pani Sylwio za pomoc i stały kontakt niezależnie od pory dnia ;)
Maja 2017-04-18 10:10
@Wesołka to świetnie, że możesz liczyć na pomoc od strony firmy. Tak jak @Didi89 zwróciłaś uwagę na profesjonalny poziom rekrutacji. Co według Ciebie świadczyło o profesjonalizmie rozmowy kwalifikacyjnej?
Zostaw swoją opinię o APT CRAFTS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APT CRAFTS