Opinie o Midex Robot Platinum w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Midex Robot Platinum. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Midex Robot Platinum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Midex Robot Platinum w Jaworzno

on Nowy wpis

Lojalny pracownik ..jak byly to najwyraźniej sie nie nadawał

byly pracownik Nowy wpis

teraz to Emotions Live Piotr Kalinowski Michał Dudek szkoda mowic, kombinator

Kasia Nowy wpis

Aktualizacja : już nie Vivenso, teraz to Robot Platinum. Ciekawe co będzie za miesiąc?

Kasia Nowy wpis

Firmie nie idzie to zmienia dostawcę sprzętu, który jak ma się szczęście podziała chwilę, jak nie to 2 miesiące i reklamacja, której w sumie nie ma. Poszanowanie klienta słabe, po podpisaniu umowy do kierownika czy szefa raczej się nie dodzwoni nikt bo zazwyczaj są w "terenie lub na urlopie", a inni pracownicy nagle zostali wyrzuceni lub także wyjechali. Na infolinie nie ma co dzwonic bo i tak nic nie pomogą, takie mają polecenia :) Jeśli nie pośle sie pisma raczej marna szansa na zwrot towaru i kasy :) Teraz to Vivenso.

Firma Midex Robot Platinum poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
Pit

Witam jeżeli chodzi o firmę i produkt to godny polecenia

zocha

Kto pisze te posty?? Czyżby dalej najbardziej zainteresowana? Mam nadzieje ze nie bo znowu bedzie słodko... Odpowiedz na powyższe posty brzmi: Drogi Kliencie , firma jedna z drugą nie ma nic wspólnego. Zbieżność ulic i miasta. To nie grzech ze firmy o podobnym asortymencie mają siedziby obok siebie. Ja jako przedstawiciel firmy Robot uważam ze oby dwa urządzenie są bardzo dobre.

wiekifan
@zocha

zocha jesteś superek!!!!!!!!!!!!!!!! a może jednak michalinka? Michalinka jest bardziej sexy !

pitpit
@zocha

to nie zbiezność ulic i miasta tylko kolejna zmiana nazwy firmy jakiś powód musi być ktoś wie w czym rzecz dziwne to jakieś

zainteresowany

widać od razu że ta firma coś kombinuje i to grubo, jak najdalej od takich

Ramko

teraz musisz szukać Vivenso Poland lub odkurzacz Vivenso w ciągu kilku ostatnich lat kilka razy zmieniane nazwy i siedziba firmy wygląda tak jakby przed kimś lub przed czymś uciekał nie sądzicie?

mały

Poczytaj opinie o firmie Midall, to jest ta sama firma tylko zmienili nazwęi siedzibę, bo tam byli już spaleni

Muzik

Szukam opinii o tej firmie, czy ktoś z was tam pracował albo pracuje? Chodzi mi o opinie o pracodawcy i odkurzaczu Robot Platinum co go sprzedają.

Zostaw merytoryczną opinię o Midex Robot Platinum - Jaworzno

Midex Robot Platinum