Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Jeśli chodzi o wypłatę to szału nie ma i z godzinami też tak średnio. Co do zakwaterowania to też najlepsze nie jest ale uważam że mogłam trafić gorzej. Koordynatorka w porządku, zazwyczaj odpowiada na wiadomości w ten sam dzień

Wiesiek

Dobra odpowiedź.

Dziadek

Witam jak jest naprawdę na tych sałatkach w dronten ?

IzMa
@Dziadek

Rowniez sie dowiem jak jest na salatkach

IzMa
@Dziadek

Również się dowiem

Marmur

Unikać tej agencji jak ognia, a praca w Welkoop Apeldoor to jakiś żart, praca ciężka, kasa średnia, team lider to jakiś żart, głupi buc, niesprawiedliwy i chamski do pracowników. Oczywiście kilku pupilkow tam pracuje, którzy nic nie robią ale oczywiście wspaniały lider ich broni. Ogólnie jak przychodzisz jako nowy pracownik to na nic się nie nastawiaj tylko nw to że bedziesz (usunięte przez administratora) i i tak to źle robić...

Waa

Brak słów … najgorsze biuro w holandi …

Albo się żyje albo umiera ????

Też jadę na Viviere proszę o opinie pracy kogoś kto tam pracował bądź pracuje ???? Czy to (usunięte przez administratora)????? Stawka jest bardzo zachęcająca lecz nie mam pojęcia czego się spodziewać bardzo mało opini na ten temat! Turystka

Kiedy jedziesz ?

Kolo1993
@Albo się żyje albo umiera ????

Witam zdecydowanie polecam tygodniówki w po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia 360-370 euro bez weekndów.Jeśli ktoś pójdzie do pracy w weekend to można zakręcić się w okolicach 500 euro.Jakie zakwaterowanie w Holten ?

Asia
@Kolo1993

Mamy być zakwaterowani z chłopakiem w Holten, jak warunki ?

Anecia ka.
@Kolo1993

A ja mam być zakwaterowana z chłopakiem w Enschede, czy warunki sa okej ?

Albo się żyje albo się umiera
@Kolo1993

Tak w Holten dzięki za odpowiedź ????

????

Na weekend będę

@????

A gdzie będziesz zakwaterowana ? Enschede? Dasz jakiś kontakt do siebie to może się spikniemy po przyjeździe?

@Dżoana

I czy tez jedziesz przez abeos ?

Raz się żyje
@Dżoana

Podaj FB odezwę się też będę tam zakwaterowana

Xyz
@Anecia ka.

Kiedy przyjeżdżacie i zaczynacie pracę?

Aalbo
@Xyz

W niedzielę

Albo się żyje albo się umiera

Napisałam

Pracownik produkcji
@Albo się żyje albo umiera ????

Nie jedź nie warto jak chcesz już pracować na vivierze to przez inną agencję abeos to najgorsze na co można trafić chyba że będziesz miała szczęście to Cię nie oszukają niby że przez pomyłkę koordynatorem jest pan Artur który nie ogarnia i sam chyba do końca nie ma pojęcia na czym polega jego praca

Syska
@Pracownik produkcji

Nie rozumiem tej nagonki na Pana Artura , najlepszy koordynator z jakim pracowałam, pomocny i potrafi załatwić dużo spraw dość szybko, pracowałam w Holandii przez duża ilość agencji i miałam dużo koordynatorów, takich chamow że trudno takie osoby człowiekiem nazwać, osoby które tak na niego nadają albo to osoby który wyleciały nie bez przyczyny ,bo coś zrobiły albo mają za duże mniemanie o sobie i za duże wymagania .

Pracownik produkcji
@Syska

Dalej tu pracuje i do końca lutego pracować będę ale przez abeos tu nie wrócę nigdy a jak tak lubisz pana Artura to poczekaj aż będziesz chciała coś załatwić zaraz zmienisz zdanie

Fuj!
@Albo się żyje albo umiera ????

Nie idź tam!!! Stawka może kusząca,ale będziesz pracować w jednym tygodniu wszystkie dni a w następnym już 1 i nie wystarczy nawet na opłacenie mieszkania bo TA AGENCJA ZABIERA ZA MIESZKANIE NAWET PO 1 DNIU PRACY!!! Więc będziesz na minusie :) koordynator nawet nie wie co się dzieje, jest jak tresowana małpa co powtarza tylko "ok załatwimy" a nic nie zrobi...

Ekhm
@Anecia ka.

Łazienki na korytarzu gorzej niż źle, te odrażające prysznice (współczuję jak dziewczyna tam dostanie okresu), pokoje duże, ale w nie każdym jest suszarka do prania, 2 pralki z czego piorą około 2h... Kuchnia bez szału 2 piekarniki tyle dobrze,że lodówka w pokoju.. ogólnie jak mieszkają normalni ludzie to jest ok w lato była (usunięte przez administratora) główne drzwi otwarte cały czas i nieciekawe towarzystwo. Mieszkali tam ludzie z Vivery i jacyś co na drzewkach pracowali

@Pracownik produkcji

A ja polecam Abeos ;) Pracuje ponad 1,5 roku i nigdy nie miałam żadnego problemu z Panem Arturem. Wręcz przeciwnie, zawsze w razie jakiegokolwiek problemu koordynator stara się pomóc jak tylko może.

@Fuj!

Faktycznie czasem zdarza się że w 2 lub 3 tygodniu pracy ktoś nowy dostaje dni wolne ale zawsze tak było, jest i będzie. Agencja ma zapewnić pierwszy tydzień pracy i tego się zawsze trzyma. Później jeśli jest mniejsze zapotrzebowanie w firmie agencja albo daje wolne albo wysyła ludzi do innych firm tak aby nikt nie siedział cały tydzień w domu i nie pracował! Więc nie ma tak że ktoś siedzi w domu i zabierane są mu za to jeszcze pieniądze że mieszkanie służbowe

Hans
@Albo się żyje albo umiera ????

Witam skąd jedziesz ? tez jadę na 20.02 .2021 ale nie pomogę ponieważ dopiero szukam info jeżeli coś się do wiesz to pisz na hansvoss@interia.eu mam jeszcze miejsce mogę jedną lub 2 osoby zabrać

Nie już był wolał zostać w pl i robić za 2500zl niż tam pojechać

emil
@Albo się żyje albo umiera ????

ja pracowałem i lepiej poszukaj czegoś innego ;) jeśli chcesz normalnie funkcjonować to jest jedna wielka (usunięte przez administratora)

emil

Ta firma to jest porażka, większość dobrych opinii pozytywnych piszą kordynatorzy albo (usunięte przez administratora) którym starcza 280e tyg

Pracuje w Viverze od Czerwca. Szczerze? Brak godzin.. Mialo być cały czas po 5 dni plus czasem weekendy a z tego co widzę to pracuje się po 4. 2g przed pracą szanowny Pan Artur bardzo często psuje humor ludziom pisząc że "Dzisiaj wolne." Ogolem to brak jakiejkolwiek organizacji. Co z tego ze stawka...skoro pracujesz za 5 dni 400e a za 4 juz 100e mniej.. i najważniejsze. Jak nie ma pracy w viverze dla Ciebie to odsyłają do domu, nie ważne czy jest to połowa pracy czy 30 minut do końca. Odsyłają i bajo. (usunięte przez administratora). Nie ma stałych pozycji pracy tylko pracujesz tam gdzie "potrzebuja". Po półtorej miesiąca wpada 120% stawka i pracujesz 3 zmiany za te same pieniądze. Tylko pracując na początku możesz złapać atrakcyjna wypłatę za nocki mając 150% ale nie nacieszysz się tym bo na rankach już masz 100%. Nie polecam dla osób które chcą pracować i zarabiać.. A nie siedzieć 1/2 dni w domu w tyg. A o weekendach zapomnijcie..tam są stali ludzie. Pozdrawiam

@Andrzej

Ja pracuje 3 miesiąc i sytuacja wyglądała super gdy stawka była po 100% to pracowałem 5 dni w tygodniu ale jak już przeszedłem na system 120% to pracuje po 3 dni w tygodniu. Tez miałem okazję raz pracować pełny tydzień i wypłatę dostałem 400€ a jak pracuje po 3 dni to nawet połowa z tej kwoty nie wychodzi. Racja jak ktoś chce sobie zarobić to nie polecam tej firmy.

@Andrzej

A jeszcze dodam że mieszkałem w odrazającym mieszkaniu na Uddel o ile można nazwać to mieszkaniem. Lokacja w lesie. Duże minusy to przedewszystkim nie zamykane pokoje,warunki jak z PRL-U. 6 pralek na lokacji ( oczywiście za pranie trzeba płacic)gdzie jest ponad 200 osob. Za 400€ miesięcznie. To jest o wiele za dużo jak za takie warunki.

Lolaxx

Gdzie można zgłaszać zmiane koordynatora? Wie ktoś ? Dostalam nowa koordynatorkę ele i naprawdę ,nie jestem najmądrzejsza do kwadratu ale to w jaki sposób ona się wysławia i odnosi do ludzi to chyba Zbyszek spod sklepu lepiej by się nadal na to stanowisko. Dodzwonić się to cud, jak l odbierze to i tak nic się nie dowiesz z tego bełkotu jedynie ze możesz się spakować i jechsc do Polski. Chyba tak zrobię jak mi jej nie zmienia.

Witam, trafiłem do Abeos'u we Wrześniu na szklarnie do Ripaplant. Stawka 10,21 i godzin tygodniowo było 36-38h. Po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia pozostawało 220-240€. A pracowałem wcześniej w innych agencjach za 10.19 oraz 10.05 i miałem więcej niż tu (a mieszkanie jak wszędzie 95€-tyg). Za prowadzenie samochodu 10€ tyg. Lecz po rezygnacji z pracy, dostałem 20€ kary za zrobienie za dużej ilości km (niby w celach prywatnych) a przez 3msc jeździłem tylko praca-hotel. Lecz tu był największy minus praca się nie zmieniała bo słabe pieniądze to nikt się tam nie pchał lecz przez 3msc zdążyliśmy sie 3razy przeprowadzać (ciągle koordynator podawała zaklamane powody) najlepszy był ze ma być remont a po wyprowadzce znajomi mówili że są nowi ludzie na naszym pokoju. Organizacja? Dnoo.. ciągle trzeba było upewnić sie godziny startu pracy u Holendrów gdyż P. Koordynator podawała błędne godziny. Ja już tam nie wrócę. I nie polecam a inni niech się zastanowią przed wyjazdem.

Kamil

Niestety muszę się zgodzić. Zarabiałem więcej przy niecałych 10€ kilka lat temu niż teraz kiedy mam 11,25 mając podobną ilość godzin i opłatę za zakwaterowanie. I prawdą również jest fakt, że pani koordynator po pierwsze nie znała adresu pracy, a po drugie podawała ciągle nieprawidłowe godziny rozpoczęcia pracy. O braku możliwości kontaktu z nią już nie wspomnę. Ogółem nie polecam tej agencji.

Beti

ABOOS jest najgorszym biurem jakie spodkalam w holandi . A najgorsza jest kordynatorka Patrycja Marcinkiewicz jest najgorsza (usunięte przez administratora) jaka znam . daje wszystkim (usunięte przez administratora) itd... Jezeli jej sie ktos nie spodoba to nigdy nie bedziesz miec pracy no moze na dwa dni. Rzuca ludzmi jak chce . A jezeli chodzi o opieke polskich kordynatorow w cholandi to im nie wierzcie bo to klamcy i oszusci ,potrzebujesz lekarza radz sobie sam a jak nie to wypad spowrotem do polski

Kali
@Beti

Szczera prawda jest ta Kordynatorka na nic sie nienadaje

@Beti

Po co do Polski.? Można zmienić agencje pracy.

Jose
@Beti

Najpierw naucz się ortografia, a później oczerniaj ludzi po nazwisku, akurat w Abeos pani Patrycja M. była najbardziej wiarygodna i pomocna

@Jose

Jeśli Pani Patrycja jest najbardziej pomocna, to aż strach wyobrażać sobie jak muszą pracować inni koordynatorzy...

Kml

Po przyjedzoe do holandii w sobotę praca miała być od wtorku. Fakt była lecz od następnego i to jeden dzień w następnym tygodniu dwa dni pracujące. Rzucanie z pracy do pracy po kilka godzin. Zero organizacji. Od koordynatorki Patrycja nic się. Nie dowiesz nie da gadasz się. Na początku jest miła i wgl a potem (usunięte przez administratora) nie odbiera nie odpisuje żadnego normalnego kontaktu. Wyrzucają ludzi na ulicę za nic. Lepiej ściągać nowych ludzi i dostać 60 ojro za zrobienie testu. (usunięte przez administratora)

lokit!!!11
@Kml

Ta pani jest tylko na poczatku mila i kazdemu chce pomgac , ale po chwii jjej to mija i zaczyna wyzywac ludzi . oskarzac o cos czego nie zrobili , no i jej znany trik to szantaz . chodzi mi lokacji podczas nie obecniosci mieszkancow i wynosi z pokoi rozne rzeczy. Po mimi tego ze sama chodzi za kazdym razem nacpana w pracy . niech pani wyciera lepiej nos po kresce i lepiej chowa worki bo ostatniio na lokalizacji pani wypadl papierek z amfa :) i mam nadieje ze biuro sie za nia wezmie bo jesli nie oni to policja , a wtedty nie tylko opani P.K bedzie miala problem ale cale biuro !! za brak jakiej kolwiek reakcji po mimo nie jedej skargi !!

OlaXx
@lokit!!!11

Nie rozumiem patologi która przyjeżdża tu żeby tylko się nacpac i napić a potem każdy koordynator zły... Pani Patrycja jest moja koordynatorka od 1.5 roku i jakoś nigdy nie miałam problemów, wszystko o co prosiłam było załatwione na czas. Ale żeby wymagać od innych trzeba najpierw zacząć od siebie.... Abeos naprawdę spoko biuro, polecam

@OlaXx

To bardzo ciekawe, ponieważ z Panią Patrycją nie sposób się skontaktować. Można do niej dzwonić cały dzień, pisać maile i smsy, a jedyne co potrafi zrobić to napisać na następny dzień smsa całkowicie niezwiązanego z tematem. Nie rozumiem w jakim celu zatrudniani, a raczej utrzymywani w pracy, są tacy koordynatorzy. Pani Patrycja jest kompletnie bezużyteczna jeśli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków. Co do rzekomego uzależnienia od narkotyków i rozwiązłości się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o pomoc pracownikom, to nie da się trafić na gorszego koordynatora.

A i jeszcze 1 Bardzo szybko mogą zaproponować Wam bycie operatorem ale się nie opłaca bo to 30e więcej na tygodniu xd I kolejna rzecz to to że NIKT CI NICZEGO NIE POKAZE , NIE WYTLUMACZY. Pomogą Ci pracownicy Ci którzy się od kogoś czegoś dowiedzą wcześniej. A tak , jeżeli dziwnym trafem 1 dnia nie wiesz jak pakować bo ich zdaniem prsexiez musisz umieć wszystko to wyślą Cie do kogoś innego na linkę żeby nie truć sobie głowy tłumaczeniem i pokazaniem Ci. Bo przecież NIEBIESKI CZEPEK to władza hahahah

….

Biuro beznadziejne … kordynatorzy maja wszystkich w (usunięte przez administratora) … a pani Patrycja kowals… to totalna pomyłka … jeśli ktoś ufa takiemu korynatorowi to życzę szczęścia … pieprzona (usunięte przez administratora) ruchajaca się dla korzyści !!!!

T.K
@….

(usunięte przez administratora) A pani (usunięte przez administratora)jest akurat chyba jedyna koordynatorka która zawsze pomoże i odbierze telefon nawet wieczorem albo w weekend. A ty skończ (usunięte przez administratora) głupoty, trzeba było pracować a nie ćpac i chlać

Mateusz234

Zgadza się akurat to wszystko prawda. Wstyd ze na koordynatorów zatrudniają taka patologie która zamiast w jakiś sposób reprezentować firmę robi takie rzeczy. Teraz wiemy dlaczego ta Pani tak długo się tam utrzymała.

Wkoncu ktoś się zebrał na odwagę i napisał coś na temat tej Pani . Adam Krasno sielski ulubieniec pani patrycji z którym Zdradza męż a , tez można by opowiedzieć o nim pare ciekawych zdań ... jeśli chodzi o resztę Kordynatorow to może by się znalazł jeden normalny , reszta do ostrzału . Nic ich nie interesuje tylko własny interes . Telefonów nie odbierają , na SMS nie odpisują ... jeśli ktoś wie coś więcej proszę napisać , wyjdzie na jaw cała prawda o tym biurze .

Ktoś hdhd
@Anonim

Słyszałam o tym Krasnosielski m a damie . Opiekun na markneese . Zwykły cpun cpajacy dzień w dzien fete I konfident który sprzeda wszyskich do swojej pani Patrycji byle by się tylko podlizać .. takich ludzi jak on nawet bym nie przyjęła do pilnowania budy dla psa nie mówię o pilnowania lokacji i innych ludzi na niej ... brak słów

Mateusz 3468
@Anonim

Wszystko to prawda chyba tylko poza tym ze ta Pani ma męża , o reszcie to wszyscy chyba wiedza , najgorsze ze góra im na to pozwala i nikt z tym nic nie robi .

Mieszkanka marknesse
@Ktoś hdhd

Co za bzdury ktoś pisze o Panu Adamie !! Młody inteligentny chłopak godny zaufania w 100% spełniający swoją funkcje mimo nadmiaru pracy!! A jak ktoś jest sflustrowani i życiu mu nie wychodzi swoje żale przelewa przez internet to gratuluje inteligencji i odwagi !! Pan Adam ma dobra opinie na Marknesse i raczej nik z tad by takiego czego nie napisał wiec ukrywaj się dalej bohaterze przez internet karma wraca !!

Waldemar Adamczyk

(usunięte przez administratora) dziecko jak połamana wszystko na czas pieniądze telefony jak trzeba to odbiera

Wiesiek

Co ty , ja pracuję w abeosie i moim koordynator jest właśnie Pani (usunięte przez administratora)i jest w porządku złego słowa nie można na nią powiedzieć.

Arek
@Wiesiek

Jest w porządku? A to ciekawe? Odbiera telefony? Ludzie chorzy proszą ją o lekarza mówi, że załatwi, a potem nie odbiera. Człowiek bez języka angielskiego jest bezradny i potrzebuje pomocy na przykład z lekarzem to taka Pani Izabela Ludwicka nie odbiera ma to gdzieś. Dla Pana jest w porządku, bo Pan Wiesiek jest podstawiony. Tak samo jest w porządku jak Pan Banach, który szuka komu tu złożyć nie moralną propozycję. Nie stać go na Pana do towarzystwa to szuka wśród ludzi, którzy szukają pracy i pomocy. Taka to Ci agencja Abeos jedna wielka patologia.

Do Arek

Arek ty jesteś niepełnosprawny umysłowo lub totalna (usunięte przez administratora) z ciebie. Wypisujesz takie bzdury na temat (usunięte przez administratora), że dosłownie żal ciebie. Nie wiem po co celowo kłamiesz na jej temat i to samo na temat (usunięte przez administratora). Lecz się człowieku zamiast robić z siebie totalnego błazna w internecie. Poza tym jak piszesz o warunkach mieszkaniowych, to należy wpierw napisać gdzie konkretnie mieszkasz. Nawet tego nie wiesz.

Koordynator?? Niby jest ale dodzwonić się albo jakakolwiek pomoc to nic. Pozdro Justynka jak się nie podoba praca to możesz zmienić :D :D

kozak z pałką

To jak Ty jesteś taki kozak to to się przedstaw przyjadę beż palki i pogadamy, albo zapraszam do mnie na lokacje. Kozak w necie pi**a w świecie

@kozak z pałką

Uwierz ze się spotkamy , i to bardzo szybko Sebus na wszyskich i na wszysko przyjdzie swoja kolej .

...

Pracuje ponad 5 lat i nigdy nie miałam problemu ... trzeba chcieć pracować A nie imprezowac

Opiniusz
@...

A ja imprezuje i pracuję nie mam z tym problemu i teraz jestem gorszy niż wy pseudopozadni zjadacze pasztetu? Bo jak ktoś imprezuje to mu się mniej należy za pracę i można go oszukiwać hahah co się z wami dzieje ludzie ????

Paweł z Kielc

Pozdrowienia dla koordynatorek i księgowej z biura machajacej nogami. Pobiliscie wtedy nad rzeka mój osobidsty rekord. 8 osób + pies. Sprawy w polsce załatwione. I już jako oficjalnie zapszysiężony pedowil może do was wpadnę z wizytą. Pozrowienia dla mundurowych z Kampen. :) Dzięki za tą przyczepkę z pniakiem ale nie miałem akurat kiełbasek.

Miki

Chce jechać do pracy przy kwiatach. Czy dobra firma? Jak zakwaterowanie wygląda? Czy jest aż tak źle jak ludzie tu piszą? Może ktoś się na temat firmy wypowiedzieć? Dziękuje bardzo

Dominika20
@Miki

Nie ma pracy w ogóle. Ściagają ludzi, którzy później siedzą na domku.

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau