Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Izabela

Omijajcie tą agencje szerokim łukiem, traktują ludzi nam (usunięte przez administratora) zależy im tylko na pieniądzach. Płacimy duże pieniądze za mieszkanie które jest w fatalnym stanie. Szczerze to nawet nie chce mi się wypowiadać na temat tej agencji, totalne dno.

Czy pracownicy Abeos Uitzendbureau mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kamila

Polecam, z firmą współpracuję już kilka lat. Wszystko jest OK, a złe opinie wystawiają te problematyczne osoby, których jest tu niestety mnóstwo i to jedyne miejsce, gdzie mogą wylać swoje żale.

Ddd

Jechałem w busie z ludźmi co 5 lat tam robili i następny kilka miesięcy i sobie hwalili po 2 puznjej miezkałem w marknese i co dzień mijaliśmy samochody z pracownikami z tej firmy i po 2 ja w levelu one pracowałem w emelord i też miało być tak źle itp a było ok a jak się ludziom ćpuny nie podobają na kwaterach to po co jadą do kraju zalanym narkotykami

@Ddd

A widzisz czyli Tobie się poszczęściło akurat z tym, że spokój akurat miałeś? Pytasz po co jadą? Chyba, żeby zarobić? Czyli generalnie polecasz? A porady na ewentualne trudniejsze sytuacje masz czy faktycznie Tobie nawet włos z głowy nie spadł? Jak chłopaka na wyjazd przygotować?

Do Lidia
@Lidia

Pracuję w Holandii od 10 lat, więc moja rada jest prosta. Nie szukać na siłę przyjaciół, bo wyjeżdżasz tam do pracy, a nie w celach towarzyskich. Poza tym Abeos ma wiele lokalizacji do zamieszkania. W jednej jest lepiej, a w innej gorzej, a do tego różne pokoje (nie ma tego samego standardu wszędzie). Z pracą jest lepiej niż kiedyś.

@Do Lidia

Co do tych warunków mieszkalnych jeszcze to pokażą nam zdjęcia i opiszą szczegółowo do czego pojedzie? jeśli chodzi o ten standard jeszcze to więcej trzeba będzie zapłacić czy ta sama stawka jest za kwaterę?

Do Lidia
@Lidia

Stawki są takie same na każdej lokalizacji. Zdjęcia będą na stronie na twoim koncie abeos, ale dużo tam się nie zobaczy. Oczywiście miejsce do którego się wyjedzie też jest napisane i praca również czyli jaka firma.

Pawel

Praca bardzo spoko, fajna kasa. Domki nie jakies fajne ale moga byc. Wazne ze robota jest non stop i da sie zarobic. Polecam

.Mi-k
@Pawel

A gdzie mieszkasz, w Stodole?

@.Mi-k

W Ijssel i obym tu zostal bo stodola nie bardzo :D

@Pawel

a praca w Holandii czy są też inne kraje do wyboru? hmm, domki nie jakieś fajne, jak tam czytam poniżej to widzę, że kiepsko... chyba że zależy na jaki się trafi.

@Lidia

Lidia .. nie ma pojecia o innych bo nie bylem. Tu arkurat znajomy pracowal to przyjechalem. Domki zalezy od tego jakich masz mieszkancow bo co z tego z domek fajny jak przyjada jakies brudasy lub co bardziej wola browara niz euro :P

abeos
@Pawel

Pracuję przez abeos od 9 lat. Najlepsza lokalizacja to Dronten (szczególnie ulica Morinel), bo wszędzie blisko i jest najwięcej pracy. Jak wyjeżdżasz na sezon to najlepiej tam trafić. W Ijsselmuiden to praca głównie na szklarni ogórków.

Wiesiek
@abeos

Mieszkam na morinel i też chwalę to miejsce a praca jest ok

M-16

To w chlewie mieszkasz ?

Monia
@abeos

A możesz coś powiedziec o zakwaterowaniu w Ijsselmuden i pracy przy cykorii? Jak warunki i czy są godziny?

Franciszek
@Pawel

Co masz na myśli, że domki "nie jakieś fajne", co mogłoby być lepiej? Bardziej chodzi o warunki czy o innych pracowników? :D Da się zarobić, tzn. ile płacą, chociaż tak w przybliżeniu?

@Monia

Hej, czemu cykorią się zainteresowałaś? Dobra byłaby to opcja dla kobiet? Ja jeszcze właśnie w temacie nie siedzę, pierwszy raz bym jechała więc chciałabym coś lekkiego. Co byście kobietom na start polecali i czemu?

ABEOS- najgorsza agencja pracy w całej Holandii. Traktują ludzi bez szacunku, wyrzucają na bruk bez słowa. Zastraszają i grożą. Koordynatorzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) Nikt nie sprawuje kontroli nad lokacjami. Opiekun domu z Enschede- DANIEL- jest dilerem i (usunięte przez administratora), namawia pracowników na ten (usunięte przez administratora) Przez spożyciem obiadu, wraz ze swoim "kolegą" ADAMEM, spożywają dzień w dzień solidną kreche koksu. DANIEL i ADAM niszczą wszystkim życie, zostaliśmy wyrzyceni z domu za nic, na ulicę.. NIE JEŹDCIE DO PRACY PRZEZ TEGO CHOLERNEGO ABEOSA. Nikt nie okaże wam szacunku ani zrozumienia. Pozdrawiam :)

Diller Daniel
@1396

Wylecieliscie gdyż : Po 1. Byliście uciążliwi dla pozostałych lokatorów. Do dziś Wasze wyzwiska latają po lokacji. Po 2. Notorycznie walona butla w oknie, Twoje duszenie się robiło pozostałym za budzik. Brakuje nam tego .. Po 3. Nie chodziliscie do pracy. .. ???? Ja wszystko rozumiem, ale wystarczyło przyjść, poprosić to i Wam bym posypał.. zamiast kłamać :) Ps. Wiecie gdzie mieszkam, zgłoście wielkiego Escobara i uważajcie przy tego typu pomówieniach następnym razem. Wszystkiego dobrego !

@Diller Daniel

Pomówienia? hahahha. Agencja trzy razy zmieniała powód, za który nas wyrzucono, bo z każdej ich głupoty wytłumaczyliśmy się. Ludzie, którzy mieszkali obok nas nic nie słyszeli (P.s. zostali równiez wyrzuceni, bo CPUNOWI przeszkadzał ich śmiech.). DZIWNE ŻE WYRZUCILI NAS Z LOKACJI, A Z PRACY NIE? Więcej jaraj niż cpaj, bo masz juz mózg jak gąbka. CHODZĄCA PRZEDAWA. Nam również brakuje waszych krzyków, ludzi z ulicy u nas w domu i prania o 5 rano :)

Obserwer
@1396

Ja mysle ze kazdy widzi hak jest naprawdę. Możecie się teraz odrzucać błotem ale staje po stronie wyrzuconych bo ta nie pohsmowana pewność siebie i świadomość tego że biuro mi nic nie zrobi za to ja wam wszystkim juz tak doprowadza do takich sytuacji. Biuro powinno pozbyć się natychmiastowo p. Daniela razem z jego przydupasem Adamem. Ten drugi to już w ogóle wszystkie rozumu pozjadal. Panowie życia i śmierci. Tak traktować ludzi nie można. Co do biura u mnie ma opinię dobra brak jakichkolwiek problemów ale przez krycie i wstawianie się za takimi ludźmi niestety bedzie cie zbierać różne opinie i gwarantuje że nie beda pozytywne. Pozdrawiam

Ja.
@1396

A co mnie obchodzi powód za jaki wylecieliscie? Takie dostałem polecenie. Sam wymieniłem Wam 3. Podjedziecie, pozostali Wam powiedzą czy słyszeli czy nie. Ja wszystkie skargi na Wasz temat mam w historii.. Bardzo chętnie spotkam się z Wami na miejscu, dodatkowo ten śmieszny atak agresji, a następnie histerii po otrzymanej informacji. Dziś już nie pamiętamy nic, prawda ? Dlaczego nie potrafiliście zbluzgać mnie na miejscu ? Ah te internety. Bohaterowie:-) Ja się nie ukrywam :-) zapraszam. Duś się dalej tym wiadrem w oknie :)

@Ja.

Atak agresji??? d ebilu mam cukrzycę, sam przynosiłeś cukier i chciałeś dzwonić na pogotowie.

Pierr dzacy
@Ja.

Ciekawe na jakiej podstawie biuro uznało ze trzeba ich wyrzucić??? Musieli dostać informacje teraz pytanie czy były prawdziwe. W świecie jedno się nie zmieni jak masz znajomości to możesz robić co chcesz. Szkoda ze traci się wtedy człowieczeństwo. Coraz gorzej się tu robi w agencji nie wspomnę o miejscu pracy w hokten. Tam to już w ogóle dziki zachód sex drugs i 10 sezonów trudnych spraw.

Diller Daniel
@1396

Dokładnie było tak jak mowisz.. Starałem się pomóc by teraz być przez Ciebie obrażany. Brawo. Powodzonka mimo wszystko :)

Dobre
@1396

Coo ? Hahah akurat Daniel jest najbardziej ogarnięty z nich wszystkich. Bez zastanowienia pomógł nam wielokrotnie gdy mieliśmy z czymś problem. Spoko ziomek i tak naprawdę to ogarnia bardziej niż większość koordynatorów w tej firmie a was zżera ludzka zawiść bo inaczej nie umiem wytłumaczyć tego typu komentarzy.. walnijcie się w łeb zanim coś napiszecie następnym razem bo kłamstwem żalu nie zakryjecie

Mateusz234
@Pierr dzacy

Zgadza się. Ręka rękę myje.

HANS
@Diller Daniel

TAK POLAKA TRZEBA PROSIĆ JAKO KORDYNATOR MOIM ZDANIEM POWINIENEŚ ZAPEWNIĆ LUDZIOM PRACĘ A NIE ZEBY SIĘ PROSILI ŁASKAWEGO PANA ALE TO NORMA NA EMIGRACJI SZARAKOM WYDAJE SIĘ ZE MOGĄ WIĘCEJ

Kobieta
@1396

Witam,pracowałam w Abeos jako nowy pracownik i wszyscy odnosili się do nas z szacunkiem. Wypłata zawsze o czasie na koncie i zgodna z godzinami. Koordynatorzy życzliwi nikt nikomu nie robił na przekór.Jak chciałam pracować zawsze praca była. Pamiętajmy, że oczekujemy szacunku więc okazujemy go najpierw sami. Polecam wszystkim nigdy mnie ani moich znajomych nie spotkało nic przykrego. Firma godna zaufania

Arek
@Kobieta

Firma godna zaufania? Nie polecam jej nikomu traktują ludzi jak śmieci. Koordynatorzy życzliwi to dlaczego nie odbierają telefonu? Albo jak jesteś chory/a nie możesz doprosić się o lekarza. Firma niegodna polecenia.

@Arek

A tos taki glab ze do lekarza musza cie umowic i zaprowadzic zawiexc a w polsce tez pracodawca cie zaeozi cholerne polaki poszli wy stad!!!(usunięte przez administratora)

Kamil

Jeżeli jednym z wymagań do pracy NIE JEST znajomość języka angielskiego, to agencja powinna się wywiązywać ze swoich obowiązków i umawiać takie osoby do lekarza w przypadku choroby. Po to biorą za nas ogromne pieniądze (kilkanaście euro za godzinę pracy, tak, tak!), żeby w razie potrzeby rozwiązywać problemy pracowników. Jeśli w ogłoszeniu obiecują opiekę koordynatora, to niech potem się interesują swoimi pracownikami, a nie zostawiają na pastwę losu. Sam znam bardzo dobrze angielski, ale potrafię sobie wyobrazić, że nie każdy musi i takiej osobie bez pomocy w obcym kraju może być ciężko.

@1396

To prawda Abeos to (usunięte przez administratora)

Darek

To prawda, sprawdziłem

Nikki

PPRACA SPOKO ,LOKACJA OK , Polecam

Majkmajk

Witam, orientuje się ktoś jak jest w Enschede na pakowaniu wege jedzenia jak koordynatorzy i ludzie pracujący tam ? Jest mocny nacisk na język?

Dobry

Witam w weekend mam jechać z narzeczonym do pracy w viverze. Zastanawia nas sprawa lokacji wysyłają nas na De Morinel 31 Dronten i tutaj pytania Jak wyglądają łazienki ? Czy lodówki są w pokojach czy publiczne ? Słyszeliśmy ze płatna pralka może się trafić i z wifi katastrofa. Czy to prawda ? Oraz ile ludzi tam mieszka

qasik

Polecam, pracuje na Lidl i jest bardzo fajnie. Kontakt z kordynator ok, praca ok , kasa ok.

wers
@qasik

Skąd tylu baranów biorą na Lidl. Na pole idź pracować.

Brouu
@qasik

Hej, wybieram się do pracy w Lidlu, możesz proszę się do mnie odezwać? Chciałbym zadać kilka pytań. Mój e-mail: mbrodziuu@gmail.com. Dzięki!

Klaudka
@Brouu

Witam, chciałam się zapytać czy wybrał pan ta prace w lidlu?

@wers

Dlaczego ta lidla oceniasz? Jakieś problemy tam są czy coś?

Emilia
@qasik

Cześć, jestem zupełnie zielona. Ile się zarabia na Lidlu? To jest praca dla osób bez języka, czyli wykładanie towaru, czy też dla tych z językiem i na kasę?

Dominik

Chciałbym serdecznie pozdrowić Panią Joannę ☺️ Bardzo miła, pozytywna i uśmiechnięta Pani kordynator, która zawsze pomoże rozwiązać problem pracownikowi. Zawsze wywiązuje się z danego słowa, jeśli coś obieca można spać spokojnie. Ja jak i wielu moich znajomych nie mieliśmy problemów odnośnie współpracy z Panią Joanną. Świetny kontakt telefoniczny jak i SMS-owy. Praca którą oferuję Pani Asia jest bardzo dobra, a mieć takiego kordynatora to naprawdę skarb. Więc Pozdrawiam Serdecznie i Życzę wszystkim żeby trafiali na takich świetnych ludzi.

Malamalu

Nie polecam tej agencji pracy.! Podpisana umowa na 3 miesiące ,a pracodawca zrywa umowę,bo nie potrzebuję ludzi aż tylu... Kordynator totalnie olewa,nie odbiera telefonów. Jak się do niego pisze to odczytuje wiadomości ale nie odpisuje. Nie ma szacunku do człowieka ..Miał przyjechać na lokacje nie było go. Totalnie nic nie wytłumaczy ,nie zainteresuje się... mieszkania na udel,tragednia... A jeszcze mają powiedzieć czelność że to są standardowe warunki. Totalny (usunięte przez administratora) na mieszkaniu,smród i pełno kotów,pchających się do mieszkania... łazienka dramat,prysznic z dziurką i tyle tylko...

Nie polecam pracy na Viverze. Zimno jak cholera, co chwilę przerzucanie między działami i liniami, niektórzy pracownicy wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają.

Nico

Bardzo fajna prace i mieszkanie oferują. Serdecznie polecam. Wypłaty są co tydzień, godziny na czas , jeśli nawet jakiś błąd jest spokojnie można poinformować koordynatora który zgłosi sprawę i załatwi wszystko tak jak trzeba. Kontakt super, nigdy nie mialem problemów. Mieszkamy razem z dziewczyna i naprawdę polecam, tym bardziej, ze byłem już w kilku agencjach pracy i tu najlepszy kontakt z biurem jest.

Wiktoria
@Nico

No to fajnie, a za mieszkanie płacicie ze swoich czy firma to opłaca? Mieszkacie z kimś czy sami? Daleko w ogóle macie do pracy?

Asior

Polecam biuro! Nigdy nie mialam problemów z kordynatorem lub z praca lub wyplatami. Na hotelu czysto i porzadek (chyba ze jakies burak popije). Wiekszosc opini z narzekaniem pisana przez osoby co sie do roboty nie nadaja lub zjeby. Pracuje w abeos 1 rok i na biuro nie moge narzekac. Tak samo moi znajomi co tu siedza juz kilka lat. Jedyny problem ze ci co wywaleni to zal (usunięte przez administratora) sciska i pisza opinie a ci reszta co sa zadowoleni z abeos nic nie pisze bo maja swoje zycie zamiast zale wylewac bo z kolejnej firmy wywaleni. Tak wiec polecam.

Janek

Ja mam fajna prace i mieszkanie tez jest w porządku. Tak wiec nie wiem skąd takie opinie bo raczej ludzie co pracują tu i mieszkają są długo powyżej rok tu mieszkają. Tak wiec polecam dla tych co nie ćpają i nie chleją. A jak szukasz pracy z dobra kasa to polecam

Bob

Bardzo polecam , praca super, wypłaty co tydzień , kasa dobra , kontakt z biurem tez bardzo fajny !

Kamilosss

polecam rekruterke Patrycje, ona chyba w ogole nie spi bo odbiera i odpisuje na wiadomosci nawet w niedziele przez caly dzien, robote mi i kumplowi ogarnela w 1 dzien, po czym caly czas reagowala na wszystkie nasze wiadomosci, zakwaterowanie w Udell dosc slabe, no ale czego mozna sie spodziewac po zakwaterowaniu firmowym...

Ktoś
@Kamilosss

Haha , jak ktoś n(usunięte przez administratora)fetę przez cały dzień to dziwne zeby spał w nocy hahaha . Co ci pani Patrycja jeszcze załatwiła ?? Lub twojemu koledze(usunięte przez administratora) ????

Kamilosss
@Ktoś

Chyba mówimy o dwóch różnych osobach… bo nie wzmiankuje tutaj o słynnej Pani Kowalskiej koordynator ????

Dostaliśmy zakwaterowanie w Udell , miejscówka która sprzyja rozwijaniu (usunięte przez administratora) pokój niby dla dwóch osób a nie można się rozpakować bo mieszczą się w nim tylko łóżka oraz metalowa robocza szafka , agencja kasuje za to 108 euro od osoby , w domku nie ma pralki , jeśli chcesz zrobić pranie to jest ogólnie dostępna pralnia dodatkowo płatna 2,50 e za pranie oraz 2.50 e za suszarkę , brak porządnego prysznica , jest poprostu bateria otwór w podłodze do którego spływa woda , biorąc prysznic cała łazienka jest zalana , Grzyb na suficie , strach wejść pod prysznic na boso. Wstyd takie warunki proponować ludziom

Wiktoria

A zgłaszałes może im te warunki? Może jakby zobaczyli że ludzie są niezadowoleni to by coś zmienili?

Omijać szerokim kołem tą agencje. Naprawdę są inne super biura ale nie Abeos

jakie?
@Marcin

Jakie są lepsze biura niż abeos? Konkrety.

Łucja
@Marcin

Ale to co jest nie tak z tą agencją? Co Cię najbardziej od niej odtrąca?

wyjaśniam
@Łucja

Jedni zarabiają 500 euro na tydzień, a inni 200 euro. Jedni mieszkają w świetnych pokojach, a inni nawet w pokojach bez okien.

Miki
@wyjaśniam

To po co siedzisz w tej agencji

@Łucja

Jak chcesz pracować ciężko i za marne pieniądze nie mówiąc o (usunięte przez administratora) którą przyjmują zgłoś się do firmy abeos

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau