Euro Bank S.A.

Białystok

Opinie o Euro Bank S.A.

Sciema 2011-12-19 12:44:34
Odeszlam jakis czas temu z tego banku i z tego co wiem od znajomych ktorzy zostali to bieda piszczy. Jako jedyny bank na podlasiu nie dal pracownikom zadnych prezentow na swieta, zadnych bonow, etc. Co wiecej ludzie zaczeli szukac pracy w innych bankach a z tym problemow miec nie beda tak jak ja nie mialam. I wiem ze premie coraz nizsze, haha, zamiast motywowac pracownikow do pracy to tylko zniechecaja nowymi wymogami. Liiiiiipa!
muz 2012-10-24 19:10:11
w tym roku dostaliśmy informację że na święta dzieci pracowników euro banku nie dostaną nic, co więcej w całej Polsce euro bank zwalnia i zwalnać będzie dziś tak naprawdę nie wiadomo kto po 2 stycznia zostanie :) jeśli chodzi o zarobki to są na poziomie chyba najniższych sposród banków a plany coraz wyższe, jeśli chodzi o premie są tak marne że chyba gożej być nie może - z reguły ich nie ma zostaje goła pensja na poziomie ok. 1300 - 1500 zł ogólnie mówiąc śmieciowy pracodawca
bokit 2016-04-24 20:48:31
grigor, to zalezy od stanowiska, a czesto minimalna krajowa to podstawa i do tego masz premię, czasem nawet kilka razy tyle. Teraz widziałem oferte na doradce klienta, wymagania to wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat), roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług, mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym i bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
Zostaw swoją opinię o Euro Bank S.A. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Bank S.A.