Concare IT

Opinie o Concare IT

superoffice 2015-11-02 10:07
Jaki superoffice taki szef, a jaki szef taka firma :)
daaawny pracownik z pierwszej ekipy 2015-11-02 14:09
Mimo iż już nie pracuje od ponad roku to i tak polecam firmę choćby dla świeżych osób w trakcie lub po studiach - aby nabrać doświadczenia a branży i w kontaktach międzyludzkich. Można szlifować języki i wysępić szkolenia. następnie z pakietem doświadczeń wyfrunąć za lepszym pieniądzem. Pozdrawiam
pax vobiscum 2015-11-10 13:38
I w drugą stronę też , ludzie chcą dojrzeć coś w szefostwie :)
mozeja 2016-02-17 19:24
Czy coś nowego ktos jest w stanie napisać ? jakie zarobki min oferuja ?
mozeja 2016-02-17 19:24
Czy coś nowego ktos jest w stanie napisać ? jakie zarobki min oferuja ?
Bolek 2016-02-19 15:26
Tyle ile sobie zażyczysz
Bolek 2016-03-11 09:57
Jasne, że można negocjować :) Powodzenia :)
ana 2016-06-15 11:31
A czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku IT Supporter lub IT Customer Supporter z językiem obcym (inny niż angielski)i chce się podzielić wrażeniami? Na stronie firmy widzę rekrutację na te dwa typy stanowisk - czym one tak naprawdę się różnią?
PandoraNoMore 2016-07-28 17:11
W tej firmie na ludzi niczego nikt nie stawia.
heh 2016-07-29 09:15
Chyba jedynie Ducha Świętego w tym swiatłym gronie zabrakło, bo najwyraźniej jeżeli firma już kogokolwiek zwalnia to tylko za niewinność ;)
Nick 2016-07-29 21:32
Weronika....
Zobacz mój poprzedni komentarz :(
MMM 2016-09-25 09:10
Concare to bardzo fajna firma, mialem przyjemnosc tam pracowac 3 lata i polecam.
Bardzo przyjemne miejsce pracy i swietni ludzie.
Parobek 2016-10-01 09:39
Firma sie rozwija - prosze cie XDDDDD
karton 2016-10-01 21:04
Czy mógłby ktoś się podzielić informację na temat godzin pracy w tej firmie (chodzi mi o helpdesk/i IT z różnymi językami)? Wiem, że są zmiany nocne i popołudniowo ale chodzi mi o bardziej konkretne informacji. Czy najwięcej pracy jest na ogół w godzinach biznesowych (8-16/9-17)? Będę bardzo wdzieczny za informacje.
mok 2016-10-01 21:18
no taka jest prawda ze najlepiej to jest samemu zoabczc i sie przekonac jak jest mam racje? teraz ejst szansa bo rekrutuja
Zenek 2017-02-16 14:46
Firma prężna i z tego co wiem to super , szkoda że nie ma żadnych nowych ofert pracy. Chętnie bym zmienił pracę. A może ktoś wie czy są przyjęcia to proszę o info?
nana 2017-02-27 21:02
Nie polecam za to jak traktowany jest pracownik. Ale kto chce to proszę bardzo :)
Mariusz Bodal 2017-02-28 01:48
Bardzo szkoda, że nie ma ofert pracy. Słyszałem, że swietni menadżerowie pracują
Michał Gorzkowski 2017-02-28 12:54
Są już nowe oferty panie Mariuszu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną - firma prężnie się rozwija i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie
Aneta 2017-02-28 16:20
@Mariusz Bodal na stronie firmy można znaleźć bezterminowe oferty pracy do Działu IT, Sprzedaży i Kontaktu z Klientem. Praca w jakim charakterze Cię interesuje? Próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz na stronie firmy: http://www.concare.net/
Mariusz Bodal 2017-02-28 17:35
Dziękuje za odpowiedź. Chciałem zostać office menadżerem, uwielbiam zapach świeżo mielonej kawy i pogawędki w międzynarodowym towarzystwie. Pozdrawiam serdecznie :)
Aneta 2017-03-01 12:04
@Mariusz Bodal również pozdrawiam :)
Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby podpowiedzieć kandydatom jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Pamiętacie jakie pytania padły podczas Waszej rekrutacji?
dociekliwa 2017-03-02 07:19
Ooo? To ta firma jeszcze istnieje? A klienci są, czy jest tak, jak było?
Aneta 2017-03-02 09:03
@dociekliwa firma jak najbardziej istnieje. Polecam zapoznanie się z jej stroną internetową: http://concare.net/pl/
dociekliwa 2017-03-02 19:03
Wolałabym żeby nie odpowiadała osoba będąca redaktorem serwisu gowork.pl. @Aneta - ma Pani pełnomocnictwo jakieś czy coś.

Z tego co widzę, wspomniana strona zawiera sporo fikcyjnych informacji...
Były 2017-03-03 10:21
Firma jeszcze troche będzie istnieć. Radziłbym sie zastanowić nad jej wyborem,(usunięte przez administratora)
Aneta 2017-03-06 10:12
@dociekliwa zawsze również możesz samodzielnie sprawdzić Krajowy Rejestr Sądowy. Tam uzyskasz informacje na temat statusu prawnego firmy. O jakich fikcyjnych informacjach widniejących na stronie wspominasz?
~John _Doe 2017-03-12 10:04
Dlaczego komentarz @Były został wymoderowany?
Aneta 2017-03-13 09:19
@~John _Doe nie mam dostępu do wcześniejszego komentarza, ale mogę powiedzieć, że moderowane są komentarze zawierające między innymi wulgaryzmy, czy też dane personalne. Właśnie dlatego przed zostawieniem komentarza zachęcam do zapoznania się z regulaminem naszego portalu.
Stary 2017-03-22 23:37
Firma nie warta uwagi. (usunięte przez administratora)
Iza 2017-03-26 11:32
Concare IT rozwija się fajnie ale niestety musi walczyć z hejtem!!!
Luidzi 2017-04-06 22:47
Concare IT działa w sektorze technik komputerowych i świadczy wysokiej jakości usług w IT i CRM. Działają już tyle lat a jak poczytałam wpisy to odnoszę wrażenie , że to firma krzak. Ludzie opanujcie sie troszkę ze swoimi nerwami i nie piszcie bzdur. Po co ten hejt,
Zibi 2017-04-13 12:32
Concare IT chyba nie jest aż tak złą firmą. Może jednak da sie napisać coś pozytywnego? Czasami wszędzie są momenty lepsze i gorsze, jak w młyńskim kole.
Miki 2017-04-13 19:01
Firma jak firma. Jednak trzeba sie zastanowic czemu wszyscy uciekaja z niej. Co do profesjonalnych uslug IT to raczej nie.
Zenobiusz 2017-05-02 14:19
@Realista Myślę, że musisz mieć jakąś złość do firmy. To jest wprost niemożliwe aby prawdą było to co piszesz. Czasami firmy płacą z opóźnieniem ale to nie znaczy że nie płacą. Kłopoty zawsze mogą się pojawić .
Tomek 2017-05-10 20:35
Świetne perspektywy i szanse na rozwój. Komentarze wyżej są chyba zagrywką konkurencji, ale miejmy nadzieję, że bezskuteczną ;). Każdemu polecam pracę tutaj, ponieważ firma naprawdę pomaga rozwinąć skrzydła.
Co prawda w dziale IT ciągle szum jak w ulu- każdy zapracowany i nie ma czasu nawet zjeść- ale firma wynagradza swoich pracowników sowitym wynagrodzeniem wypłacanym najszybciej jak to tylko możliwe- to wspaniałe zdziwienie, że wypłata JUŻ jest!!!
Ale największa zaleta - kadra zarządzajaca. Aż miło pracować z tak profesjonalnym managementem.
10/10
Zenek 2017-05-25 11:24
Uważam, że Concare IT to fajna i ogarnięta firma!!!
Gosc 2017-05-29 17:29
Hahahaha
Agnieszkæ Knøll 2017-06-05 13:08
Dokładnie! Więcej ofert można znaleźć pod adresem: http://concare.net/pl/careers/
Zenek 2017-06-10 17:48
Firma Concare IT to specjalista we wdrażaniu i obsłudze rozwiązań CRM SuperOffice, outsourcingu zasobów IT oraz wsparciu technicznym użytkowników. To nowoczesna firma, z nowymi technologiami,ma biuro w Warszawie,oddziały w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Dubaju. Myślę, że warto tu pracować.
Zenek 2017-06-21 22:51
Czy rzeczywiście jest tak trudna sytuacja w firmie? Może to są przejściowe kłopoty i wszystko sie dobrze zakończy? Nie możną tak od razu zamykać drzwi.
Basia 2017-06-22 20:33
Niestety firma nie radzi sobie ze zmianą i przystosowaniem do nowej rzeczywistości. Po odejściu głównego klienta spełnia się najczarniejszy scenariusz, a w międzyczasie wszystkie projekty są niewypałem. Brak pochylenia się nad budżetem też jest problemem - gdzie zarabiamy, gdzie tracimy!?!?! Nie można wiecznie dawać upustów i rabatów na swoje usługi. Firma musi zarabiać, bo inaczej mamy sytuację jak teraz.
Zenek 2017-06-25 09:53
Problemy są do rozwiązywania, nawet taka trudna sytuacja nie oznacza, że firma sobie nie poradzi. Concare IT to nowoczesna i rozwinięta firma, znajdzie wyjście z sytuacji i będzie jeszcze silniejsza.
Ex-pracownik 2017-07-01 22:30
Zenek, zadajesz retoryczne pytania i samemu kontrargumentujesz na sensowną odpowiedź?
Polecam badania na głowę, to pierwszy punkt.
Natomiast drugi to taki, że faktem jest że założyciel firmy wykonał szereg błędów i o ile utrata klienta to po prostu utrata klienta, ale nie przygotowanie się na taka sytuacje jest dowodem na życie 'tu i teraz', nie natomiast na minimum rok do przodu. Co więcej, założyciel przyznał się do błędu rok temu przed pracownikami. Zamydlaj sobie oczy dalej, nie kłam natomiast na forum publicznym. Nie ośmieszaj się.
Muniek 2017-07-12 13:17
Nie polecam ze względu na management, chociaż ludzie w zespołach sa fajni
Pracoholik 2017-07-12 13:18
Poważna i atrakcyjna firma dla chccych pracować!
Marianek 2017-07-15 19:55
Czy może ktoś napisać o aktualnej sytuacji w firmie? Trochę niepokojące są te wpisy o problemach. Może to czasowe kłopoty, sprawy do szybkiego załatwienia? Tak sie zdarza , że ktoś komuś nie zapłacił i robi się problem.
Mariusz Bodal 2017-07-16 21:51
Próbowałem! Niestety nie da się opisać problemów, ponieważ komentarzy z ową treścią są usuwane przez moderatora ze względu na to, że firma zakupiła odpowiedni "pakiet" od gowork ;)
PS Wiem, bo wcześniej sam go kupowałem! ;)
Mariusz Bodal 2017-07-16 21:51
PS Wiem, bo wcześniej sam go kupowałem! ;)
Ex-pracownik 2017-07-19 11:53
Nie polecam tej firmy. Sytuacja jest bardzo niestabilna, specjaliści uciekają do konkurencji, brak umiejętności zarządczych co zciąga firmę ku upadkowi. Pomimo prężnego rynku usług informatycznych firma nie potrafi wykorzystać swoich mocnych stron i nie potrafi sprzedawać swoich usług. Wszelkie pomysły pracowników niższego szczebla są ignorowane i niewykorzystywane przez zarząd. Niestety jest kwestią czasu aż firma przestanie istnieć na rynku polskim.
Zostaw swoją opinię o Concare IT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concare IT