Opinie o Concare IT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concare IT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Concare IT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concare IT w Warszawa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Concare IT?

Słony Nowy wpis

A jakie stanowisko cię interesuje?

pracownik Nowy wpis

Firma niestety zatrudniła słabych managerów a ich decyzje doprowadziły firmę na skraj bankructwa.

Henry Nowy wpis

Zawsze jest szkoda kiedy firmie nie udaje się utrzymać na rynku!!

Aneta

@HENRYK ODDAJ NASZE PIENIĄDZE, dlaczego masz taką opinię o swojej pracy w Concare IT? Dlaczego żałujesz, że pracowałeś w tej firmie? Bardzo Cię proszę o przedstawienie Twojego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tym pracodawcą.

byly
@Aneta

Automatom stanowcze nie! Prosze o nie wpisywanie nic nie wnoszacych ogolnikow przez automaty

janek

Aneta hejtujesz

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Były pracownik.

Witam pseudo-inteligencję, która miała okazję pracować w tej firmie. Narzekacie, że prezes był zły, bo kasy nie wypłaca, że same problemy, źle i nie dobrze... a przyznajcie sami przed sobą - ile daliście z siebie, żeby ta firma odniosła sukces? Ile to razy widziałem na waszych monitorach odpalone filmiki z YT? Pozorowanie pracy to wasza najlepsza umiejętność. A teraz się dziwicie, że to wszystko upadło? Serio? Stańcie przed lustrem, spójrzcie sobie w oczy i powiedzcie, że daliście z siebie wszystko, bo ktoś wam zaufał i dał wam pracę za twoje umiejętności i wysiłek, które wykorzystaleś/aś na przeglądanie śmiesznych filmików i lewiźnie. Żryjcie gruz nieroby.

Zenek

Firma Concare IT to specjalista we wdrażaniu i obsłudze rozwiązań CRM SuperOffice, outsourcingu zasobów IT oraz wsparciu technicznym użytkowników. To nowoczesna firma, z nowymi technologiami,ma biuro w Warszawie,oddziały w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Dubaju. Myślę, że warto tu pracować.

Były
@Zenek

Jakie oddzialy w Niemczech? Byles pod owczesnym adresem? Otoz to byl tylko adres, a firma pod inna nieco nazwa miala jednego pracownika :D

ODDAJ PIENIADZE PRACOWNIKOM
@Zenek

FIRMA ŚCIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Start-upowicz

Wiem, że sporo osób narzeka, Ja akurat nie. Tak się w życiu zdarza, że się drogi schodzą rozchodzą. Negatywne czy pozytywne doświadczenie zawodowe mamy dla tego, żeby zrozumieć w którym kierunku chcemy rozwijać naszą ścieżkę zawodową, tj wykonawcy-specjalisty, czy managerską bądź przedsiębiorczą.

Tamagoczi

Normalnie firma z powołaniem... KONKLAWE IT. Pitów za zeszły rok brak- wynagrodzenia zaległego brak. Szacunek do pracowników-brak

HENRYK ODDAJ NASZE PIENIĄDZE
@Tamagoczi

W TEJ FIRMIE JEST BRAK WSZYSTKIEGO. MÓJ NAJGORSZY WYBÓR ŻYCIOWY TO PRACA W CONCARE.

Henryk oddaj nasze pieniądze!

firma zwolniła kolejne osoby, nie płaci zusu od listopada!!!!! Sami sprawdzcie na stronie zusu jak macie profil zaufany

Jojan
@Henryk oddaj nasze pieniądze!

Od października 2017…

@Jojan

od października 2016, rzecz jasna. mój błąd

Aneta

Dużo z Was pisze, że nie otrzymała jeszcze wynagrodzenia od Concare IT. Czy znany jest Wam powód braku wypłacenia pensji? Co obecnie dzieje się aktualnie w tej firmie? Macie już jakiś kontakt z pracodawcą?

@Aneta

Znać, nie znamy, ale się domyślamy. Zamiłowanie prezesa do drogich zabawek, nie liczenie się z realiami rynku, nadzieja "że jakoś tam będzie"… Długo można by wymieniać. Coś czuję, że nowa spółeczka Henia niedługo zakończy żywot. A później zrobi sobie kolejną… Przykre, że ludzi, którzy dla niego pracowali i (jeszcze) pracują ma w totalnym poważaniu… :(

LUSZ

Właściciel firmy nie zapłacił wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. unikajcie tego miejsca jak ognia

LUSZ

Dosawca

Firma nie tylko nie płaci pracownikom ale też dostawcom. Zniknęła też formalnie z polskiego rynku i kontaktu z nią brak. Problem nie jest nowy a trwa już prawie rok. Proponuję uważać bo za chwilę firma może całkowicie zniknąć i pracownicy też zostaną z niczym.

Zenek

Myśleć trzeba wszędzie ale to nie znaczy, że szeregowy pracownik będzie dyktował prezesowi co ma robić. Rób swoje , zarabiaj swoje i obserwuj, co więcej?

jolan

Firma-wydmuszka w kolejnej odsłonie. Własność duńskiego Janusza biznesu. Po utracie kluczowego klienta przerabia się na nową spółkę. Na razie z zaległych odpraw i ugody mają kasę na wypłaty. Ale obawiam sie, że i to źródełko wkrótce wyschnie...

Gregor

Niestety my pracownicy nie znamy wielu niuansów firmy. Nam się wydaje, że dyrekcja postępuje źle, a sytuacja może być zupełnie inna. Osobiście uważam, że pracownicy żeby pomóc firmie powinni zająć się pracą ale taką solidną i to będzie największa korzyść.

Lesson learned 100% XD
@Gregor

100% racji, pracownik jest przecież od pracowania, a nie od myślenia. Przecież management doskonale wie co robi i nie potrzebuje uwag od szeregowych pracowników. To dobra ścieżka! Trzeba dalej iść tą drogą, póki co wyszło dobrze! ;) Też nie wiem czemu jest hejt na Concare. Przecież niepłacenie zaległych odpraw przez ponad pół roku może się zdarzyć w KAŻDEJ firmie. hehe

Startupowicz

Napiszę swoje słów kilka. Otóż, nie wiem skąd taka fala hejtu. Sam fakt, że firma przeprowadziła się z okolic do centrum jest mega plusem. Zarząd nie każdej firmy gotów jest inwestować w biuro i jego dogodną lokalizację. Dwa, gdyby ci co hejtują popracowali w kilku zwykłych call-centrach z multum projektów od innych firm, to by nie narzekali. Trzy, skoro tak się wam chce hejtować - spróbujcie założyć swoją firmę, start-up, bądź nawet dzialałność jednoosobową, wtedy dopiero zobaczycie co to jest. Każda pomyłką i błędna decyzja kosztuje. NP. Pół roku w Inkubatorach Przedsiębiorczości to koszt conajmniej 3000-4000 PLN. Zadajcie sobie pytanie, czy każdy z was jest gotów narazić się na taki minimum? Zakładam, że nie... A więc proponuję zamiast negatywu i hejtu, mili "doradcy", proponujcie konstruktywne rzeczy i wsparcie.

@Startupowicz

Firma przeprowadziła się po 4 latach, a jedynym impulsem do tego było zakończenie wieloletniej współpracy z klientem mającym siedzibę w sąsiednich budynkach i późniejsze zadłużenie u wynajmującego. Okazja do przeprowadzki była już wcześniej, ale przez długi czas firma nie była w stanie rozwiązać problemów z dojazdem i parkowaniem, pomimo wielu rozmów na ten temat. Właściciel firmy chce uchodzić za doświadczonego biznesmena, co ma do tego akademicki startup? Nie wiem kto tu się wypowiada, ale jest sporo osób, które są w stanie obiektywnie się na temat firmy wypowiedzieć i mają pełne prawo do krytyki niektórych decyzji.

Maciek

Szukam pracy i czytałem trochę pinie o Concare IT na tym forum. Czy możecie podpowiedzieć jak się teraz pracuje w firmie? Na jaka umowę można liczyć na początek? Proszę o kilka informacji , z góry dziękuję.

Wujek Dobra Rada

Ciężko z całą pewnością wywnioskować kto z wypowiadających się jeszcze pracuje w (obecnie) Concare Solutions. Większość starej załogi została zwolniona na skutek niezrozumiałej i ryzykownej decyzji biznesowej, pomimo ciężkiej pracy od początku istnienia firmy oraz dużego optymizmu i wielu starań od połowy maja zeszłego roku, żeby firma rozwijała się dalej. W tej chwili nie ma z kim i o czym za bardzo rozmawiać, w polskim oddziale zostały 2-3 sensowne osoby mające w tej chwili jakikolwiek wpływ na cokolwiek i raczej nikt nie wie co siedzi w głowie prezesa, który raczej nie zamierza tonąć na własnym okręcie. Jeżeli firma ma na pieńku z grupą kilkudziesięciu pracowników to najwyraźniej coś jest nie tak z firmą, a nie z pracownikami. Lanie wody i wybielanie wizerunku tu czy gdzie indziej nic na to realnie nie pomoże, każdy kto w tej chwili dołączy (o ile w ogóle prowadzone są jakiekolwiek rekrutacje) szybko się zorientuje w bieżącej sytuacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że całość zwinie się jeszcze w tym roku i firma jest podobno na taki scenariusz przygotowana. Atmosfera była fajna i wielu wartościowych ludzi przewinęło się przez Concare, ale to już nie wróci i trzeba się z tym pogodzić.

Jeremi

Skoro wszyscy widza co się dzieje w firmie to warto przeprowadzić rozmowę z szefostwem? Takie oskarżanie firmy na forum wyglada na skargi osób, które mają pieńku z firmą i próbują jej mocno zaszkodzić!

Zostaw merytoryczną opinię o Concare IT - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concare IT?

Kandydaci do pracy w Concare IT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concare IT
1.9/5 Na podstawie 131 ocen.

Concare IT