Dun & Bradstreet

Opinie o Dun & Bradstreet

Czy w Dun & Bradstreet są szkolenia zewnętrzne?

Kasper

Tak są szkolenia. Firma inwestuje w pracowników.

Justyna
@Kasper

To są szkolenia typowo pod to co się wykonuje czy też szkolenia z komunikacji itp?

Prawda
@Kasper

Brak szkoleń chyba że prowadzone przez własnych pracowników. Szkoda im pieniędzy na wigilię pracownicza a co dopiero na szkolenia.

Nela
@Prawda

Jedni piszą, że te szkolenia są, Ty piszesz, że ich nie ma. Jaka jest ostateczna wersja, ktoś wie? Czy jeśli są szkolenia wewnętrzne, które prowadzą pracownicy firmy to mają oni dodatkowo płacone? Ile ray w miesiącu je przeprowadzają? A odnosząc się jeszcze do Wigilii to musicie robić wszystko na własną kieszeń?

Były Pracownik Nowy wpis

Zależy gdzie wyladujesz. Jak w sprzedaży to jakieś obowiązkowe szkolenia masz, jak wyladujesz w technologii to różnie bywa. Ogonie ogromną biurokracja tutaj zabija kreatywność. Za czasów Bisnode było lepiej. Tutaj paradoks jest taki, że ludzie z większym stażem pracy mają mniej jak ci nowi. Dlatego coraz więcej doświadczonych i wartościowych ludzi odchodzi. No ale taka polityka Amerykanów. Wyciska jak cytryna i maksymalizuje zyski. Jak lubi ktokolwiek pracę pod presją, za niezbyt duże pieniądze, to idealne miejsce.

International Technology Relationship Manager - na takie stanowisko dwa miesiące temu szukano chętnego, propując wynagrodzenie w przedziale 18 - 20 tyś zł brutto w przypadku UoP. Czy jest już ono obsadzone? Jeśli nie, to kto przybliży samą rekrutację? Czy jest to proces w całości zdalny? Z ilu spotkań się składa i ile czasu może zająć? I jak z pomocą po zatrudnieniu? Wdrożenie jest usystematyzowanym procesem, czy odbywa się na zasadzie przypatrywania się pracy bardziej doświadczonych w firmie osób?

Rob Nowy wpis

Nie wiem, może spytaj prawnika, czy tak można? Natomiast, co do pracy w firmie, to są tu sprzeczne informacje i to sprzed roku, może więc ktoś pomoże je naprostować? Jedni piszą, że szkolenia były, inni, że nie było, a w dodatku, że firmie szkoda pieniędzy na wigilię pracowniczą. Czy to samo zatem dotyczy tak zwanego wdrożenia? W jaki sposób nowe osoby są witane na pokładzie i zaznajamiane zarówno z firmą, jak i zadaniami? I czy w tym roku jest organizowana firmowa wigilia, albo otrzymuje się od pracodawcy z tej okazji jakiś finansowy lub inny dodatek?

Jak się pracuje z ludźmi z Dun & Bradstreet?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Dun & Bradstreet po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku International Technology Relationship Manager. Jaki był jej rezultat?

Znalazłem interesującą mnie ofertę na stanowisko International Technology Relationship Manager. Wynagrodzenie to 18 000-20 000 zł netto na B2B, czy do tego należy doliczyć jeszcze premię, czy to już w tym zakresie? Ile dni pracy w biurze?

Ksenia

Cześć wam. A mam pytanie o prace tu jako Asystent Konsultant ds. umawiania spotkań. Wpadłam gdzieś w internecie, że szukali takiego pracownika. I chciałabym dowiedzieć się od kogoś, czy tu na start dostaje się umowę na okres próbny czy od razu normalną?

@Ksenia

Czesc Ksenia, jesli mowimy o UOP to standardowo oferujemy umowe na okres probny.

@Lukasz

Ile trwa okres próbny? Po jakim czasie można liczyć na UOP na czas nieokreślony? Czy na tym stanowisku jest możliwość pracy zdalnej lub częściowo zdalnej?

Lukasz

Okres probny trwa 3 miesiace. Nastepnie mamy jako pracodawca mozliwosc zaoferowac kontrakt na jeden rok po ktorym nastapi umowa na czas nieokreslony lub od razu zaproponowac umowe na czas nieokreslony. Najczesciej pracujemy w modelu hybrydowym. Nie mam widocznosci na to konkretne stanowisko. Prosze o podpytanie osoby ktora bezposrednio sie nim zajmuje.

Olcia
@Lukasz

Kontrakt to znaczy jaka umowa? Proszę o rozjaśnienie, czy chodzi o umowę o pracę czy jakieś B2B, bo dla mnie działalność odpada niestety. A ta hybryda to w praktyce jak wygląda, ile dni jest w biurze?

@Olcia

Ola, udalo mi sie dowiedziec iz, rekrutacja na stanowiska o ktorych tutaj mowa jest prowadzona przez zewnetrznego partnera do zewnetrznego partnera. Nasz wewnetrzny dzial rekrutacyjny nie jest zatem bezposrednio w nia zaangazowany. Struktura umow o ktorej pisalem odnosi sie do naszego firmowego modelu zatrudnienia. W sprawie tych konkretnych stanowisk prosze kontaktowac sie bezposrednio z osoba ktora widnieje pod nimi jako osoba kontaktowa.

@Lukasz

Ciekawe. A czy ta rekrutacja to jest online czy stacjonarna? Jak prowadzi ją zewnętrzny partner, to czy jak są spotkania, to w siedzibie tego klient, a czy w siedzibie waszej firmy?

Lukasz

Bardzo prosze o bezposredni kontakt z osoba ktora prowadzi ten proces. Niestety nie posiadam dodatkowych informacji na ten temat.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dun & Bradstreet? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Dun & Bradstreet?

Umowa o prace albo b2b.

Czy Dun & Bradstreet zapewnia kartę multisportu?

aaasd

tak

Magdalena
@aaasd

A czy oprócz karty sportowej są jakieś inne benefity pozapłacowe? Ubezpieczenie albo prywatna opieka medyczna? Na jaką umowę w ogóle można liczyć?

@Magdalena

Pracownik moze skorzystac z firmowego ubezpieczenia, opieki medycznej, lekcji jezyka angielskiego, L&D hub. Standardowo oferujemy umowe o prace i inne formy wspolracy.

@Magdalena

Tak masz Luxmed.

Jaki jest styl zarządzania w Dun & Bradstreet?

Jak w typowej korporacji. Kwestia jakiego szefa trafisz nad sobą...

nick

Chcialbym tylko powiedziec, ze rozmowa rekrutacyjna z Lukaszem to byla prawdopodobnie moja najlepsza, najprzyjemniejsza rozmowa rekrutacyjna jaka przeszedlem. To jest moja pierwsza i jedyna opinia, ktora kiedykolwiek wystawilem na temat rekrutacji, wiec to musi potwierdzac jak bardzo dobrym zawodnikiem jest Lukasz Z. niezaleznie od dalszego wyniku rekrutacji, chcialbym tylko to pochwalic. Nie wiem czy ktos kiedykolwiek to przeczyta z firmy, ale co szkodzi napisac :) Pozdrawiam!

Lidia
@nick

Super, że tak pozytywnie ją oceniasz. A jakie pytania zostały Ci zadane?

Krzysztof Leja
@nick

Witam. Podpisuję się rękami i nogami. Łukasz Z. to idealna osoba na idealnym stanowisku. Ach jaki świat były piękny jakby wszyscy rekruterzy byli tak rzeczowi, pozytywni i nie sztuczni jak wspomniany Łukasz.

aaasd
@nick

Oj Lukasz Z namowił mnie na rekrutacje dzieki niemu mam nowa lepsza pracę

Czy w Bisnode Polska Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Są ;)

Tak jest...

Brutus

Jakiś czas temu do nich aplikowałem. Najpierw pisałem test techniczny, a potem musiałem sobie wziąć dzień wolnego (!) aby uczestniczyć w swoistym całodniowym eksperymencie psychologicznym, nazywanym oficjalnie Assesment Center. To co mnie mocno zdziwiło to duża ilość kłamstwa i krętactwa które można było dośc łatwo wychwycić, bo osoby rekrutujące nie umiały kłamać i nawet nie ustaliły ze sobą tej samej wersji wydarzeń. Gdy zadało się pytanie Pani z HR to odpowiadała jedno, a za pół godziny podczas rozmowy z angielskim managerem słyszeliśmy coś zupełnie innego co kompletnie podważało wiarygodność Pani z HR. Co ciekawe; na koniec dnia było omówienie wyników (test techniczny + kompetencje osobowościowe na podstawie tego całego 'AC") i okazało się że mam razem z jeszcze jedną osobą najwyższe wyniki z całej grupy (osób rekrutowanych było ok. 30, a wolnych wakatów kilka). Za pare dni dostałem maila, który mnie mocno rozśmieszył, a mianowicie że wg nich moje kompetencje są za wysokie na to stanowisko, na które aplikowałem i w związku z tym mi dziękują. :))) Mail ten wprowadził mnie w dobry nastój i trzymam go sobie na pamiątkę, bo to bez wątpienia najbardziej oryginalny feedback jaki dostałem. :D. A realnie rzecz biorąc to prawdopodobnie chodziło o to że jestem dla nich za drogi bo podałem trochę wyższą stawkę niż inne osoby rekrutowane i pewnie nie mieściłem się w widełkach. Tylko że podałem ją na samym początku procesu rekrutacyjnego, więc dziwię się że firma chciała przez tak długo marnować swói i mój czas. W każdym razie oferty pewnie i tak bym nie przyjał bo kłamstwa na etapie rekrutacji nie wróżą najlepiej potencjalnej współpracy. Zresztą czytając opinie widzę, że doskonale się stało że nie zacząłem tam pracować. Szkoda jedynie zmarnowanego dnia z urlopu, tym bardziej że firma nie zapewniła nawet lunchu (tudzież przerwy aby wyjść na miasto i sobie ten lunch kupić) więc cały dzień siedziałem u nich na głodniaka :(.

Zwirek Muchomorka
@Brutus

Jakiej kwestii dotyczyły wspomniane kłamstwa?

Jaki jest wkład kierownictwa Bisnode Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tak jest spoko :)

Czy pracodawca Bisnode Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, premia oraz elastyczny czas pracy :)

kandydat

Trafiłam no ofertę pracy zdalnej tej firmy, w której mam zapłacić 65 zł opłaty rekrutacyjnej. Czy to normalna praktyka czy ktoś się podszywa ?

Jak z organizacją pracy? Obowiązki jasno podzielone, każdy wie co do niego należy?

Jak wygląda podstawa w Bisnode Polska Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Podstawę masz taką jaką sobie wynegocjujesz. Na pewno będzie dostosowana do Twoich umiejętności i doświadczenia oraz tego na ile będziesz dla firmy wartościowym pracownikiem. Jeśli myślisz o pracy w dziale handlowym nie pytaj tylko o podstawę ale przeanalizuj też premię. Warunki premiowania są baaaardzo dobre...

Wiktor

Fajna firma dla ludzi, którzy nie boja się pracy. A forum jest dla pracowników a nie klientów

Maryla

Firma niewiarygodna!! Przedstawia nieprawidłowe dane o stanie finansowym firm. Nie polecam

@Maryla

Proszę o informację jakie konkretnie dane były wg. Pani nieprawdziwe? Skąd "nieprawdziwe" dane znalazły się w tej firmie? Wpisali je "z ręki"?

Zostaw merytoryczną opinię o Dun & Bradstreet - Warszawa

• Jak się pracuje w Dun & Bradstreet?

Zobacz opinie na temat firmy Dun & Bradstreet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dun & Bradstreet