Opinie o Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. w Kraków

@patniekot Nowy wpis

Często się zdarza, że przyjmują dość przypadkowe osoby które nie mają zbyt wiele wspólnego z księgowością i kadrami. Może nie byłoby to takie złe, gdyby ktoś w środku miał czas na szkolenie nowego pracownika. Tymczasem kilka kumatych w temacie osób jest zawalonych robotą. Nie płaci im się dodatku za szybkie i wyrywkowe szkolenie nowego. Właściciele pilnują porządku jedynie w dużych firmach przynoszące spory zysk. Mali klienci traktowani są jak zapchajdziura. Ignorowani, oszukiwani i lekceważeni. Nawet księgowe nauczone takiego postępowania często zbywają klientów i mówią że pracują zdalnie lub są nieobecne. Ich dokumenty zostawianie są na ostatnią chwilę. Wiele dokumentów ginie. Niezadowoleni z usług mają problem z rozwiązaniem umowy i odzyskaniem dokumentów. Panuje haos i spychologia.

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Sekretarka w firmie Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.? Jak oceniacie jego przebieg?

Potwierdzam opinię Ernesta ale ze strony klienta. Pierwszy kontakt z właścicielem pozytywny. Kilka miesięcy po rozpoczęciu współpracy włosy stanęły mi dęba jak zobaczyłem błędy biura. Wszystkie deklaracje do US były korygowane po moich interwencjach. Nawet zginęła faktura którą rozliczyli miesiąc wcześniej niż data sprzedaży twierdząc, że jej nie dostarczyłem. Umowa tak sporządzona że musisz zapłacić karę za jej zerwanie. Teoretycznie możesz iść do sądu, ale właściciel nie wyda ci dokumentów, więc masz problem ze skarbówką. Właściciel niby inteligent wyzywający klientów od dyletantów, ale to ......... (zachowam mimo wszystko niższy od niego poziom). Na koniec dodam, że pamiętam i NIE ZAPOMNĘ.

Morena

Potwierdzam. Jesli chodzi o jakość usług roznie to jest każdy księgowy kiedyś zaczyna, ale to tez jest wina organizacji pracy. Jeśli chodzi o właściciela dużo by mówić, pierwsze wrażenie super, ale gdy chcesz odejść to wie jak zycie uprzykaszyc.

Po pierwsze fajnie by bylo, gdyby klienci spojrzeli na siebie samych krytycznym okiem. Czesto dokumenty dostarczane sa przez Was najwczesniej po 15 danego miesiaca, a nierzadko 2-3 dni przed wyliczeniem podatkow. Pamietam i sytuacje, gdzie klient z dokumentami przychodzil 20 danego miesiaca i do ksiegowej "Ale Pani ma jeszcze caly dzien na wyliczenia". To kpina jakas, biorac pod uwage, ze dana ksiegowa obsluguje co najmniej kilkanascie podmiotow -mniejszych/wiekszych. Na maile, telefony czesto nie ma odpowiedzi lub jest po terminie. Nierzadko trzeba wrecz upraszac sie o informacje. Ksiegowe maja wiedze i czas, aby prace wykonac rzetelnie. Problemy glownie pojawiaja sie, gdy 2 strona nie wspolpracuje.

była pracownica Nowy wpis

Zgadzam się. Byłam świadkiem jak prawie była wzywana policja, bo właściciel szarpał się z klientem o jego dokumenty twierdząc, że nie zapłacił faktury. Żenada totalna!

kpt. Żbik Nowy wpis

Byłem Klientem przez 25 lat, zero stresu z podatkami. Do dziś utrzymuję kontakt z właścicielami, bardzo profesjonalni

Pracowałem tam jakiś czas temu. Jedynym plusem było to, że udało mi się trafić pod skrzydła księgowej, od której dużo mogłem się nauczyć. Poza tym same minusy, a mianowicie: - umowa na beznadziejnych warunkach (nie mówię tu o zwykłej umowie zlecenie ani umowie o pracę) - zakaz używania ekspresu do kawy, z którego mógł korzystać tylko "prezes" - przerwa 15 min w kuchni na obiad i won do roboty (nawet jak cała praca jest zrobiona) - zero szkoleń - bardzo nerwowe zachowanie "prezesa" co doprowadzało część pracowników do nerwicy, bólu żołądka - traktowanie pracownika jak robota, problem nawet z dwuminutowym spóźnieniem do pracy, ale jak się zostawało dłużej to było cacy - jak jesteś chory to przecież i tak możesz przyjść do pracy, a nawet musisz Nie wiem jak jest teraz, ale zakładam, że dużo się nie zmieniło. Jak ktoś chce przejść "chrzest bojowy" to zdecydowanie polecam Fabera. Po pracy tam już żadna praca mi nie straszna :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Asystent biurowy/sekretarka/asystent Zarządu - Kraków - Bron?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Joanna

Pracowałam tylko 2 miesiace, w sekretariacie. Odeszłam, bo dostalam lepszą ofertę na innym stanowisku. Firma jak najbardziej w porządku, właścieciele sympatyczni, mocno zaangażowani w firmę i zapracowani, rzadko się z nimi widzialam.(mają gabinet na piętrze). Firma posiada certyfikat ISO i pracuje wg ustalonych norm. Wszystko jest dobrze zorganizowane i każdy zna swoje obowiązki, co sprawia, że praca nie jest stresująca. Wdrożenie jest trochę trudne, ponieważ nie ma przyporządkowanej osoby, która miałaby szkolić, a księgowe mają swoją pracę i nie lubią kiedy im się przeszkadza. Ale na stanowisku sekretarki nie ma dużo obowiązków, więc szybko można "ogarnąć". Wypłata jest na czas, o urlop należy zwracać się z prośbą w mailu i zaraz otrzymuje się odpowiedź. To jest wszystko czego oczekuję od pracodawcy. Gdyby nie fakt, że dostalam ofertę na inynym stanowisku (czyli z lepszym wynagrodzeniem) na pewno zostałabym dłużej. Ogólnie polecam.

Maciek

Czy kancelaria jest godna pochłania na pierwsza prace ?

@Maciek

Polecam na pierwsza prace. Nauczysz sie tam sporo pod okiem innej osoby. Nastepnie bedziesz coraz bardziej samodzielna. Na pewno dla osob, ktore szybko sie ucza i samodoskonala, gdyz nie ma tutaj mentora na stale. Roznorodnosc podmiotow/przypadkow jest wyzwaniem, nalezy miec na uwadze, ze ustawa o rachunkowosci bedzie wertowana nieraz. Praca sama w sobie jest fajna. Problemem moze byc atmosfera.

@Maciek

Jak na pierwszą pracę w porządku jednak zależy to jak ułożą się Twoje stosunki z szefem, jeśli podpadniesz (dosłownie na głupocie) nie da Ci się rozwinąć do końca współpracy, czy popracujesz pół roku czy rok jeśli się na Ciebie uwezmie będziesz tylko asystentem bez możliwości rozwoju. Jednak jeśli uda Ci się nie zwracać na siebie zbytniej uwagi wiele możesz osiągnąć. Biuro ma dwa oblicza (szef, który wiecznie krytykuje i wszystko wie lepiej i szefowa bardzo wyrozumiała kobieta, która daje szansę na rozwój)

Wiki
@Monika

Chciałabym dowiedzieć się więcej o rekrutacji. Czy mogła byś powiedzić kilka zdań. Będę bardzo dzięczna)

Dominika

W przeszłości wielu klientów firmy wypowiadało się tutaj na temat tego, jak oceniają jej usługi. Tymczasem ja chciałabym zapytać was o coś innego. Konkretnie mam na myśli to, czy w tej firmie Faber można odbyć praktyki zawodowe. Ktoś mógłby napisać taką informację w komentarzu?

Dawid

Czy kancelaria ma stałe godziny pracy?

JA
@Dawid

Tak

Wiki

@Morena Może idealnie nie jest ale w sumie to mamy dobra firmę i fajnie się pracuje!

@Wiki

Pracownicy są zarąbiści, jak dla mnie najlepsza ekipa. Problem jest z szefami (czyt. szefem) i pewnymi warunkami/zasadami tam panującymi.

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.? Podzielcie się tymi informacjami.

JA

Nie ma żadnych benefitów. Wynagrodzenie to najniższa krajowa reszta pod stołem

Klient

Na początku współpraca układała się świetnie ale w miarę upływu czasu było coraz gorzej. Kontakt z właścicielem coraz bardziej ograniczony, na umówionym terminie spotkania właściciel odbierał telefony od innych klientów "ważnych" a ty siedziałeś i czekałaś aż skończy rozmowę i miałeś sekundę na rozwinięcie tematu bo już ktoś ważniejszy czekał albo dzwonił. Kontskt msilowy dramatyczny nikt nie odopwiada na nie a nawet zero potwierdzenia otrzymania i przeczytania.Typowy Janusz i opowieści baśni tysiąca i jednej nocy.ODRADZAM

Czy często w firmie Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Morena

W miare często, ale nawet jak nie ma ogloszen to tez mozna aplikować bo jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze Cie zatrudnia.

Iza

@anonim Mam wrażenie, że konkurencja na siłę inspiruje do takich wpisów!

Gustawson

Zawsze mozna zmienić firmę i po co to narzekanie. Dla mnie dobra praca, polecam!

Ernest

Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Właściciel typowy Janusz biznesu, który wykorzystuje wszystkich i wszystko. Firma utrzymuje się z podprogowo szantażowanych przedsiębiorców, którym jest sugerowane, że bez specyficznej ochrony przez znajomości właściciela będą mieć problemy. Rozpoczęcie współpracy jak kontrakt z mafią. Cieszę się, że już tam nie pracuję.

Lubię atmosferę w Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. za: Praca

@Kasia

Mam prośbę, żebyś napisała więcej o tym, jak pracuje się w Faber Kancelaria Rachunkowa. Jakie firma oferuje obecnie warunki zatrudnienia? Od dłuższego czasu, żaden z pracowników nie wypowiadał się w tym wątku, a każda opinia z pierwszej ręki jest na wagę złota. Użytkownicy poszukujący pracy, będą wdzięczni za informację.

Grupa 7

Solidna firma współpracujemy od 11 lat. Dobra obsługa, trochę za częste zmiany osób prowadzących. Ale... kto dziś nie ma kłopotów z pracowałam. Generalnie 9 na 10 . Polecam. Moje sugestie dla Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.: Dzięki za współpracę. Tak trzymać. Lubię atmosferę w Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. za: Atmosfera bardzo miła. Bardzo sympatyczni pracownicy i zarząd. Rzetelna obsługa.

Firma, w której można się czegoś nauczyć, dobra przyjazna atmosfera. Jeśli jesteś na praktykach masz sporą szansę na pozostanie w firmie - chyba, że dojdziesz do wniosku, że jednak praca w księgowości nie jest Twoją mocną stroną. Jesteś już po studiach i chcesz umowę o pracę? Tutaj nie musisz się o nią martwić bo ją dostaniesz - nie tak jak w wielu polskich przedsiębiorstwach najpierw praktyka a później albo dziękujemy albo umowa zlecenie. Jeśli się wahasz i obawiasz to nie ma potrzeby. Polecam jako pracodawcę!

pkk

dziękuję za Te opinię

Krysia

Toaleta w tej kancelarii w Krakowie jest umiejscowiona w taki sposób, że dosłownie wszystko słychać.

Nico
@Krysia

dźwiękoszczelne pomieszczenia są w studiach nagraniowych - polecam

admin

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.
  • Mysłakowskiego 9 lok. 1
    30-136 Kraków

Faber Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa S.K.A.