Opinie o Thorrus Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Thorrus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thorrus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thorrus Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Elka Nowy wpis

Hejka. Pracował ktoś może dla firmy jako pielęgniarka? Jestem ciekawa ile godzin pracy dostajecie w miesiącu i jaki system zmianowy jest? Oferują od razu umowę o prace czy zleceniówka? Jakie dają stawki? Jest jedna ogólna dla wszystkich czy to kwestia indywidualna, zależna od doświadczenia?

Dominika Nowy wpis

Co się dzieje w firmie Thorrus Sp. z o.o.? Od dawna nie wypowiadacie się w tym wątku. Pracuje wam się dobrze? Nie znalazłam żadnej informacji odnośnie trwających rekrutacji, wiecie coś prowadzonym/planowanym naborze? Jest na forum ktoś zatrudniony kto mógłby powiedzieć o warunkach oferowanych przez firmę?

zaszczepiony Nowy wpis
@Dominika

Agamed Pruszcz Już w połowie marca, zacznie się sezon na kleszcze, z których nawet co szósty może przenosić wirusa kleszczowego zapalenie mózgu (KZM). Przed tą chorobą najlepiej, bo aż w 99 procentach, ochroni nas szczepionka - przypominają eksperci.Eksperci mówili o tym w środę (28 lutego) na konferencji prasowej w Warszawie, na której zainaugurowano kampanię edukacyjno-społeczną pt. "Nie igraj z kleszczem - wygraj z kleszczowym zapaleniem mózgu".Dr n. med. Marta Hajdul-Marwicz z Katedry i Zakładu Biologii Ogólnej i Parazytologii Medicover Bydgoszcz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) zaznaczyła, że obecnie kleszcze występują nie tylko w lasach, ale w każdym dosyć wilgotnym środowisku z dostępem do żywicieli, do których należą przede wszystkim ssaki, w tym ludzie oraz ptaki. W Warszawie na przykład kleszcz może nas ukłuć nie tylko w Kampinoskim Parku Narodowym, ale też m.in. w Lesie Młociny, Lasku Bielańskim Thorrus , w Ogrodzie Zoologicznym, a nawet w Parku Łazienkowskim.Problem w tym, że kleszcze przenoszą różne choroby zakaźne, z których najgroźniejsze to borelioza, wywoływana przez bakterie należące do krętków (z rodzaju Borellia) oraz kleszczowe zapalenie mózgu KZM wywoływane przez wirusa z rodziny Almedic flawowirusów (Flaviviridae). Z badań cytowanych przez dr Hajdul-Marwicz wynika, że nawet co szósty kleszcz może przenosić wirusa KZM.Prof. Joanna Zajkowska z Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji Uniwersyteckiego Szpitala Zakaźnego w Białymstoku zaznaczyła, że w mediach dużo mówi się i pisze o boreliozie, tymczasem KZM, choć występuje rzadziej, z medycznego punktu widzenia może być groźniejsze. - Boreliozę można skutecznie leczyć przy pomocy antybiotyków, natomiast w przypadku KZM nie ma leczenia przyczynowego, a jedynie objawowe - tłumaczyła.Według specjalistki w większości przypadków układ odporności szybko wyeliminuje wirusa KZM. U części osób infekcja zatrzyma się w pierwszej fazie rozwoju, która charakteryzuje się objawami grypopodobnymi. Jednak u ludzi z osłabioną odpornością, na przykład w starszym wieku, chorych na nowotwory, po transplantacjach czy leczonych na choroby autoimmunologiczne, wirus ma duże szanse na przedostanie się do układu nerwowego i wtedy może dojść do rozwoju: zapalenia mózgu, Xisdarus zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych, zapalenia rdzenia kręgowego czy zapalenia korzeni nerwowych.U osób z osłabieniem odporności konsekwencje KZM są poważniejsze. - Jeżeli już dojdzie do zapalenia mózgu to jego przebieg bywa bardzo dramatyczny - zaznaczyła prof. Zajkowska.Podkreśliła, że najczęstszym jego powikłaniem - zarówno u starszych, jak i młodszych pacjentów - są porażenia splotów barkowych, które mogą prowadzić do zaników mięśni, tak że chory nie może dźwignąć głowy, poruszać rękoma.- I mimo rehabilitacji chorzy nie odzyskują już pełnej sprawności - tłumaczyła specjalistka. Dodatkowo w Sky-lab mogą wystąpić zaburzenia równowagi, zaburzenia wzroku, słuchu. Ale najgroźniejsze jest upośledzenie albo ośrodka oddechowego, albo mięśni oddechowych. Wtedy pacjent może nie odzyskać zdolności samodzielnego oddychania.

Paweł Nowy wpis

Co aktualnie dzieje się w firmie? Nikt już nie pisze?

ujyg

no bez przesady na pewno jakies wymagania sa przecież to jest zawarte w każdym ogłoszeniu/ ofercie nikt nikogo raczej ot tak po prostu do pracy nie przyjmie trzeba przecież cos umiec i mieć kwalifikacje

Firma Thorrus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca dla Pielęgniarki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

look

Ty a może mam się nią zająć ?

Pablo dermatolog

Ale ktoś jest sfrustrowany.... ;)

mójter

Witam, chciałem się zapytać jakie są obecnie szanse na zatrudnienie przez Thorrusa. Mam podstawowe wykształcenie, chociaż jestem dobrym pracownikiem, sumiennym i dokładnym. Czy mam jakąkolwiek szansę na robotę? Nie mogę żadnych informacji o firmie znaleźć, więc piszę tutaj i proszę o szybką odpowiedź.

paczak

Jest ok... kasa do negocjacji po 1/2 roku samochód służbowy i cele możliwe do osiągnięcia

Ola

Bawią mnie co poniektóre komentarze, że firma jest taka siaka. Negatywnie komentujący chyba na prawdę nie mieli styczności z osobami z tej firmy i nie mieli przyjemności spotkać się osobiście , poświęcić 30 minut swojego (jakże cennego) czasu, aby dowiedzieć się jakie można mieć korzyści jeśli spełnia się określone warunki. Tym bardziej, że firma przychylna jest ku pacjentowi i pielęgniarka może przyjechać bezpośrednio do pacjenta, bądź w wyznaczone miejsce, więc ten nie traci nawet czasu na dojazd. Ja jak najbardziej polecam ! Nawet jeśli nic z tego nie wyniknie to na pewno poszerzą się Wasze horyzonty odnośnie jak wyglądają sprawy na rynku i jakie są korzystne rozwiązania. Nie bądźmy stereotypowi i nie mówmy, że się nie da, bo jednak się da! Tylko trzeba chcieć coś zmienić! na przykład (usunięte przez administratora)w rejestracji.... bo wynosi dokumentu i panią(usunięte przez administratora) oczernia !!!

"""

A ja musze powidziec ze jestem zadowolony ,pracuje 2 miesiące,początki byly trudne bo zakwaterowanie trzeba bylo z góry opłacać ale to chyba zależy jak sie ktoś kimś interesuje ,generalnie polecam pośrednictwo \"Görlich\" biuro pomaga w rozwiazaniu problemów ,teraz firma oplaca mi mieszkanie i o nic nie musze sie martwic ,jesli chodzi o zarobki to sa normalne .(usunięte przez administratora).W Brilliancie jedynie co jest uciazliwe to jezdzenie z jedej bausteli na inna nawet oddalona o 300 km i wtedy zmiana jest zakwaterowana i tez nie wie sie jakie beda warunki ale w porownaniu z poprzednia firma i tak jest o niebo lepiej.

Asia

A ja musze powidziec ze jestem zadowolony ,pracuje 2 miesiące,początki byly trudne bo zakwaterowanie trzeba bylo z góry opłacać ale to chyba zależy jak sie ktoś kimś interesuje ,generalnie polecam pośrednictwo \"Görlich\" biuro pomaga w rozwiazaniu problemów ,teraz firma oplaca mi mieszkanie i o nic nie musze sie martwic ,jesli chodzi o zarobki to sa normalne .10 eu brutto i 15 eu dziennej diety na czysto.Kiedys pracowalem w innej firmie (nazwy nie chce podawac) i mialem brutto (usunięte przez administratora).W Brilliancie jedynie co jest uciazliwe to jezdzenie z jedej bausteli na inna nawet oddalona o 300 km i wtedy zmiana jest zakwaterowana i tez nie wie sie jakie beda warunki ale w porownaniu z poprzednia firma i tak jest o niebo lepiej.

ona

Thorrus to super firma... fajny zespół ludzi

oooo

nie polecam M. jako dobrego miejsca pracy, pracowałam we Wrocławiu ponad 2 lata i jedyne co zyskałam to dodatkowy punkt w CV i dobrych znajomych, którzy zresztą też stamtąd odeszli. Mogę policzyć na palcach jednej ręki osoby które są zadowolone z pracy w Medicover Wrocław. Zarobki są gorzej niż marne, a wymagania ogromne. (usunięte przez administratora)netto. Ciągniesz nadgodziny i soboty, za które oczywiście nie płacą. Musisz być cały czas dyspozycyjna, ale o urlop to musisz się prosić. Dostaniesz go jeśli przedstawisz Kierownikowi Centrum listę osób które w tym czasie będą Cię zastępować. Błędów nie masz prawa popełnić,a pacjentom musisz wchodzić w .... O podwyżce zapomnij, no chyba że masz dobre układy z górą (czyt. donosisz na współpracowników). Atmosfera między pracownikami fajna, ale co z tego skoro coraz więcej fajnych ludzi odchodzi. Rotacja jest ogromna, zanim przeszkolą nowego pracownika on już odchodzi. Na rozmowie obiecują wiele, co nie ma pokrycia. Najlepiej jeśli nie masz życia prywatnego i absolutnie rodziny, dzieci: bo przecież chorują, a L4 czy opieka nie jest mile widziana.

pola

Tu jest super ;)...

hak

atmosfera na linii bardzo pozytywna, ludzie sie ze sobą kolegują, praca nie jest stresująca, chyba że coś nawali ale to raczej wszędzie tak jest.. zarobki może bez rewelacji ale proponuje porównać np. LG.. warunki pracy, świadczenia, ochrona pracownika, stołówka, gdzie obiad kupisz za 4 zł i nie musisz się martwić o swój żołądek, to tak pół żartem pół serio :) nadgodziny ktore mozesz wziasc ale nie musisz.. dogodność bo wybeirasz sobie godziny pracy (czas elastyczny przynajmniej w biurze, pracownicy na linii moga wybrac sobie zmiane, np. ze wzgledu na dojazd), imprezy integracyjne, moim zdaniem przesadzasz.. WABCO z całą pewnością nie jest taką gehenną jak próbujesz ludziom pokazać.. jeśli pracownik się stara tak fizyczny jak i pozostała grupa, na pewno zostanie doceniony.. piszę to, ponieważ pracuję w tej firmie.. mam nadzieję, że inni się również wypowiedzą pozdrawiam

lol ;)

Hehehe, ja też pracowałam w tej firmie. I też byłam na szkoleniach, brałam udział w różnych szkoleniach, czasem było bardzo fajnie, różne ciekawe zadania, m. in. "Tom i Jerry", przynajmniej było zabawnie na tych szkoleniach z telemarketingu. Bardzo miło wspominam trenerów, bardzo fajni ludzie, sympatyczni i służący zawsze swoją pomocą. Oby więcej takich ludzi w pracy, daj Boże. Co do samej pracy, to tak jak już zostało napisane, jesteś na początku na jednej akcji, a potem Cię przenoszą na wiele innych, a czasem jest wręcz tak, że w czasie swojej pracy robisz kilka akcji, np. odbierasz połączenia, wykonujesz, itp. A niestety płacą Ci tylko za godz. a nie za to na ilu akcjach siedzisz. Co do atmosfery to jest to praca wśród młodych ludzi, głównie studentów, tak więc ogólnie rzecz biorąc nie jest najgorzej. Czasem bywały zgrzyty z naszymi koordynatorami, szczegónie na netii sprzedażowej, ogólnie to głónie przez nich atmosfera była napięta. Co chwila nam na (usunięte przez administratora) do nas uwagii, że nie dzwonimy. Słyszałam też od koleżanek, które pracowały na infolinii finansowej i technicznej, że tam też ciężko jest. Trudni klienci, ogónie trzeba być bardzo odpornym na stres i na koordynatorów, bo oni uważają się za niewiadomo kogo,.

puk

Tylko sie kicia zastanow czy np. chcesz dzieci miec, GSK CH bezwzglednie wywala kobiety po powrocie z macierzynskiego, nawet mowy nie ma o np. wychowawczym czy cos. Dostajesz papier pierwszego dnia po stawieniu sie do pracy, a przedtem mydla ci oczy opowiadajac jak to praca na ciebie czeeeeeka, zebys na zwolnienie nie uciekla. Falsz, falsz, falsz. Atmosfera tez srednia raczej - dobra dla lubiacych wyscig szczurow, obmawianie za plecami, intrygi i tego typu atrakcje. Koszmarni falszywi ludzie, usmiechajacy sie slodko i wbijajacy ci noz w plecy jak tylko odwrocisz glowe. Zarobki, taaa, zapomnij, zarabiaja szefowie, co drugi to manager, tylko pracowac nie ma komu, wiec wtrynia sie robote szeregowym pracujacym za(usunięte przez administratora)pieniadze, wycisna cie jak cytryne, posiedzisz sobie co drugi dzien do 20.00 w robocie, zero czasu na wlasne zycie. Powodzenia, i stalowych nerwow, jesli sie tam zatrudnisz, heheheh. Jakos....juz mi cie zal.

bob

Witam...czytam wasze opinie i jestem w szoku.Pracuję w firmie dwa lata i nigdy nie miałam problemu z wypłaceniem pieniędzy,a także z kontaktem z panią Joasią czy z koordynatorem w Niemczech.Rodziny do których jeździłam i jeżdżę zawsze były sprawdzane i nawet odwiedzane przez opiekuna.Zawsze mogłam też liczyć na pomoc ze strony firmy.Nie wiem kto napisał takie komentarze ,ale znam przypadki gdzie opiekunki nie dotrzymują podpisanej umowy nadużywają alkoholu ,zostawiają swoje podopieczne bądź też sprowadzają osoby trzecie.Ludzie to jest praca i podpisując umowę musimy się jej trzymać .Widocznie większość piszących nie nadaje się do tej pracy.Pozdrawiam panie :Joasię Dorotę i Kasię i liczę na dalszą współpracę z FO Pracowałem tam kilka lat.Pracodawcy spokoko i ludzie tez fajni,Zarobki średnie chodź dziś może by mnie nie satysfakcjonowały bo mam inna walutę ale polecam.Uczciwi goście z tych szefówA ja musze powidziec ze jestem zadowolony ,pracuje 2 miesiące,początki byly trudne bo zakwaterowanie trzeba bylo z góry opłacać ale to chyba zależy jak sie ktoś kimś interesuje ,generalnie polecam pośrednictwo \"Görlich\" biuro pomaga w rozwiazaniu problemów ,teraz firma oplaca mi mieszkanie i o nic nie musze sie martwic ,jesli chodzi o zarobki to sa normalne .1(usunięte przez administratora) i wtedy zmiana jest zakwaterowana i tez nie wie sie jakie beda warunki ale w porownaniu z poprzednia firma i tak jest o niebo lepiej.

Mar...

Ja również pracowałem w Thorrus i muszę powiedzieć, że jestem w konsternacji, czytając opinie powyżej... Opinie zdesperowanych osób, piszących o złym pracodawcy. W tym momencie rozwiązaliśmy stosunek pracy, z powodu zmiany lokalizacji mojego życia. W bardzo dobrej atmosferze, podsumowałem współpracę z Panią dr. HR. Jeśli chodzi o samą współpracę, to na pewno byłem zadowolony z b.dużej swobody i możliwości rozwinięcia kreatywnych wizji. Firma jest spółką kapitałową, więc model biznesowy zakłada dużą ilość osób prezentujących klientowi usługę czy produkt. Wiadomości zamieszczone powyżej chyba należą do niespełnionych handlowców, którzy otrzymali relatywnie wysokie prowizje, bardzo zadowalające. Natomiast nie dali w zamian dobrego wkładu pracy, zaangażowania, a w wyniku efektów.

badi

ty chyba jesteś z biura ze tak piszesz bo sobie premie robicie z kogo z nas macie kase i profity bo sie dziwie że ktoś coś takiego pisze bo niebył za granicą na 100% jeste pracownikiem z c&c ale nie dodałeś że jesteś za biurkiem a my mamy nie ciekawie raczej bym rzekł (usunięte przez administratora) nie nie nie u mnie tak nie ma jestem "wykorzystany 2"

Zostaw merytoryczną opinię o Thorrus Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Thorrus Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zbójnicka 2 lok. 46
    85-794 Bydgoszcz