Opinie o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna w Wilczyce

"tylko prawda "

Nie mogę sobie podarować aby nie napisać paru słów....Firma sama w sobie jako produkty kosmetyczne ok, natomiast wiele do życzenie pozostawia osoba pseudo pani prezes!!! istota nie mająca absolutnie żadnego poszanowana dla pracowników, ludzi....niby kobieta po przejściach, a nie nauczyła się szacunku do drugiego człowieka, jej "genialne pomysły " to pasmo samym porażek, (usunięte przez administratora) i debilizmu....handlowcom wymyślała co pół roku zmiany naliczania wypłat i prowizji, a potem nie mogła przeżyć, że ludzie pomimo kosmicznych planów to wyrabiali i zarabiali zasłużone pieniądze, hipokrytka na całej linii, bezczelna kobieta niestabilna emocjonalnie, bankowo cierpiąca na jakąś chorobę psychiczną....wymyśliła sobie pozbycie się przedstawicieli (oczywiście miała do tego prawo, jej firma, jej warunki) ale zrobiła to w najgorszy możliwy sposób, nie dość, że 2 dni przed wypłatą (mówimy o kwietniu 2020)zabrała ludziom z wypłaty dodatek stażowy (1000 zł) to dzień przed świętami wyrzuciła wszystkich przedstawicieli, zasłaniając się pandemią i ciężko sytuacja, gdzie firma, produkcja i sprzedaż hulała i hula pełną parą....reasumując obraz nędzy i rozpaczy, szczerze NIE POLECAM FIRMY CLARENA !!!!

@"tylko prawda "

To straszne ,wręcz nieprawdopodobne tak potraktować pracowników, zupełny brak poszanowania ludzi !!! To przykre

@"tylko prawda "

Musiałam zwolnić żeby kupić konie ludzie to dla niej plebs

Czy Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa zatrudnia studentów?

Wenden

Teraz to zatrudnia konie :)

Czy prawdą jest stwierdzenie któregoś z managerów ,, że sytuacja w firmie jako żywo odzwierciedla stan psychiczny i umysłowy osoby zarządzającej ,, Z tego właśnie powodu te wszystkie wzloty i upadki i dramatyczne zwroty akcji.?

#takaPrawda

Tak...jest to prawdą. Każde słowo napisane tutaj jest prawdziwe niestety.

Rtęć t

Co tam u carycy katarzyny (Patrycja) i jej koniach wyczynowych słychać? Konie dają radę ja zadowolić czy dalej ma minę nie teges

Inga

@Ela czyli jest dobrze? Warto próbować się dostać?

Ela
@Inga

Nie warto.

Magazynier

(5 minut) ogólny opis pracy, mydlenie oczów super atmosferą. (5 minut) informacja o posłuszeństwie i byciu lojalnym. Koniec

Od kiedy możesz zacząć pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
isc, czy nie isc

Dzień dobry, mam możliwość podjęcia pracy w firmie Clarena. Czy mogę prosić o szczere opinie, czy warto ? Tu gdzie obecnie pracuję jest generalnie ok, ale inna branża. Ale dzisiaj usłyszałam od kogoś, że coś się złego dzieje w firmie i chciałabym wiedzieć, czy warto przyjść ...proszę tylko o uczciwe informację. dziękuję za pomoc ... dodam tylko, że w handlu

Zażenowany
@isc, czy nie isc

Nie idź!!!!Clarena to równia pochyła. Odchodzą najlepsi ludzie stamtąd..

............................
@isc, czy nie isc

NIE WARTO JEŚLI MASZ PEWNĄ I STABILNĄ PRACE CLARENA TAKA NIE JEST z dnia na dzień potrafi się pozbyć człowieka przykład wiele ludzi rezygnuje bo zlikwidowali dojazd a 2100 to śmieszne pięniądze odlicz dojazd 300 to daje 1800 firma nic od siebie nie daje przerwa 15 min uczciwe firmy chociaż jak nie kasę to dadzą zjeść człowiekowi normalnie

Bobik
@isc, czy nie isc

W firmie dobrze nie jest. Stawki głodowe, faworyzowanie innego wyznania, niż katoluckie, kumoterstwo

............................
@isc, czy nie isc

jeśli masz stabilną pracę to nie warto jak bym nic nie miał to bym zaryzykował ale firma nastawiona na wyzysk pracownika nawet zjeść nie ma kiedy normalnie bo przerwa trwa chwilę,socjalu też nie ma słabe zarobki jak na tą branże konkurenci płacą lepiej i jest lepszy dojazd np fm,olifream,oleofarm

Leszek
@Bobik

Czy mógłbym się dowiedzieć jakiego wyznania są faworyzowane osoby? Zastanawiam się czy złożyć CV do tej firmy czy może sobie odpuścić, bo jestem katolikiem i nie chce być szykanowany.

Maja
@Leszek

Myślę, że w firmie nikt nie jest szykanowany ze względu na swoje wyznanie. Jeśli byłeś świadkiem takiej sytuacji, powinieneś to natychmiast zgłosić przełożonym, jednak Clarena to poważne przedsiębiorstwo, z długim stażem na rynku. W poszukiwaniu ofert pracy możesz zajrzeć na fimową stronę internetową: https://www.clarena.pl/pl/firma/kariera/ Napisz proszę, gdy zdecydujesz się aplikować.

Och loch
@Leszek

To nie jest prawda że w firmie szykanuje się się osoby z racji wyznania plotki bezpodstawnie powielane. Jedynie preferuje się kombinatorstwo oportunizm i miernotę. Pani Prezes tego nie ogarnia , mimo iż czuje że coś jest nie tak. To tak naprawdę nie może znaleźć przyczyny i podejmuje działania które ten proces potęgują. Nikt nie jest zainteresowany tym by w dziale handlowym było logicznie , czytelnie i merytoryczne , więc lecą głowy na lewo i na prawo . Najczęściej głowy pracowników najlepszych i zaangażowanych bo managerom miernotami jest najłatwiej zarządzać. Niestety poziom niektórych managerów jest tak marny , że muszą eliminować tych którzy widza że król jest nagi. Pani Prezes ciężką pracą zbudowała pozycję firmy, aż przykro patrzyć jak miernoty i kombinatorzy to wszystko powoli i systematycznie niszczą , w imię swoich malutkich interesów. Pani Patrycjo nie pracuje już w firmie od jakiegoś czasu wiec z dystansem mogę ocenić sytuację w Clarenie Życzę Pani bliższego kontaktu z handlowcami , ta wiedza pomoże firmie i będzie można oddzielić ziarno od plew.

@isc, czy nie isc

Praca w Clarenie jest super, nie wierz negatywnym opiniom. Jeżeli masz możliwość podjęcia pracy jako przedstawiciel handlowy to polecam , takiej pracy nie znajdziesz nigdzie. Trzeba spełnić pewne kryteria oczywiście. Bardzo ważne czy będziesz pracować z managerem kobietą czy też mężczyzną . Kobieta mimo młodego wieku, będzie od ciebie wymagać , motywować i musisz naprawdę pracować i dawać z siebie wszystko. W zamian dostaniesz adekwatne i sprawiedliwe plany do wykonania i pomoc i wsparcie z jej strony ale nie możesz udawać że pracujesz ona się na to nie nabiera. W przypadku managera mężczyzny , jeżeli jesteś kobietą i do tego hetero to już połowa sukcesu. Co do reszty to napiszę jeżeli faktycznie będziesz zainteresowana . Podkreślam raz jeszcze praca w Clarenie jest super,trzeba tylko wiedzieć jak się ustawić polecam z całego serca. W centrali też nie jest źle ale dużo pracy .

Maja
@.

Z pierwszego punktu widzenia jestem w stanie zaobserwować podzielone opinie na temat pracy w firmie Clarena sp. z o.o. sp. Komandytowa. @. Możesz nam napisac jakie kryteria trzeba spełnić aby dostać się do pracy w tej firmie? Będzie to pomocne innym osobom ubiegających się tam o pracę.

Och loch
@Maja

Maju Naprawdę chcesz wiedzieć ? Może boleć ta prawda .

@.

AGA jeżeli interesuje Cię co dzieje się w Clarenie to polecam. Jest to idealna praca dla kobiety. Bardzo polecam Twojemu zainteresowaniu pracę , szczególnie jako doradca . Jeżeli Twoja intuicja podpowiada ci że jest ciekawie i nietuzinkowo, to uwierz kobiecej , intuicji tak jest. Trzeba kochać taką pracę a wtedy praca da wiele zadowolenia i stabilizację . Z właściwym podejściem do tematu bez problemu zawsze zrobisz plan minimum i będziesz pracować długo i szczęśliwie. Nie wierz w negatywne opinie na forum ,ale głosu wewnętrznego słuchaj on cię nie zawiedzie. Intuicji ufa się bardziej niż mężowi.

Baba
@isc, czy nie isc

Uczciwie odradzam mobbing jakich mało zwłaszcza od kiedy nastała era małej nadaktywnej błon managerki kasa słaba obietnice duże nawiedzona Pani prezes i plany nierealne do.zrobienia z miesiąca na miesiąc coraz gorzej jakby chciano spowodować aby ludzie zwalniali się sami wyrzuca się porządnych managerów i handlowców po to aby zastąpić ich harpiami

Baba
@.

Ręce opadają na ten stronniczy komentarz co ma do rzeczy czy managerem.twoim jest M czy D???oczywiście ambicji Pani manager odmówić nie można ale należy współczuć patrzenia na sprzedaż jedynie z.teoretycznego punktu widzenia praktyka jest o wiele trudniejsza plany są tak.skonstruowane że nie jesteś w stanie zrobić ich sprzedając kosmetyki a to Firma kosmetyczna prawda ???aby zrobić plan musisz sprzedać kilka.maszyn które.noe są najtańsze natomiast klienci nie są glupkami i znajdują sprzęt takiej samej klasy i jakości za pieniądze o wiele mniejsze i jeszcze maja do tego.szkolenow za.darmo i kosmetyki na start a klienci nie kupują sprzętów po 15 czy 20.tyś co.miesiąc plany z.miesiąca na miesiąc coraz wyższe aż w końcu stały się mało.realne o czym świadczą wszechobecne tabelki nie ma premii kwartalnych socjalu ani żadnych dodatków za to wymagania coraz większe i.coraz mniej realne

Lady
@isc, czy nie isc

Więc szczerze jeśli .masz dobra pracę to nie idź to.prawda że źle się dzieje zwalnia się dobrych pracowników w zasadzie z dnia na dzień PP kieruje się w pracy zasada miłość prawda itd....w rzeczywistości wszystko jest jak wiatr zawieje i w zależności od nastroju i aktualnych zapatrywan PP jak już ktoś tu wspomniał plany coraz mniej realne brak socjalu brak.premii kwartalnych bo.zawsze znajdzie się jakiś powód żeby jej nie wypłacić i panoszaca się PM która osiadła na całym.dysyrykcie i szerzy swoje teorie sprzedażowe celowo pisze teorie gdyż jak wiemy praktyka bywa dużo bardziej trudna niestety nikt tu nie zobaczy w tobie człowieka odrebnej jednostki stanowisz jeden organizm i jak nie pasujesz zostajesz usunięty i tyle po cichu nagle bez ostrzeżenia z zewnątrz wszystko wygląda pięknie natomiast w środku jeden wielki gnoj jeśli juz odeszła z firmy jedna z najlepszych szkoleniowców będąca w firmie od lat to o czymś świadczy...... Atmosfera wiecznie napięta wiecznie za mało za.slabo nie tak jak powinno być to Firma sprzedająca kosmetyki a.na samych kosmetykach nie jesteś w stanie zrobić targetu hitem jest wycofywanie bez ostrzeżenia dobrze sprzedających się linii kosmetycznych lub produktów albo wieczne braki w magazynie zwłaszcza gdy jest akurat tzw sezon i popyt na dane artykuły hitem.rowniez było obiecanie klientkom na marcowym pokazie frezarki na którą się wiele nastawilo i chciało kupić a okazało się że jej nie ma I nie będzie...... A najnowszy trend to brak materiałów do pracy katalogi dla klientów rozprowadza poczta polska próbek dostaniesz na oko że 150.sztuk i jedziesz do klienta z uśmiechem i pustym bagaznikiem.

Realista
@Leszek

Faworyzowane osoby nie są wyznania katolickiego. Nikt nie wie dokładnie jakiego bo to tajemnica. Jeśli zapytasz się danej osoby jakiej jest religii to zaczyna kręcić i obracać kota ogonem mówiąc o dziwnych rzeczach jak to bywa np z jehowymi. Nie polecam pracy w tej firmie. Masz reprymende spozniajac się o 2 min wracając z przerwy. Z tej firmy się ucieka. Zostają tylko ludzie namaszczeni przez pania prezes czyli jej nowego wyznania.

Jacek
@Realista

Wyznania religijne pracowników nie powinny być tematem na forum pracowniczym. Czy prócz relacji z przełożonym, z których nie jesteś zadowolony inne aspekty pracy Ci dopowiadają? Napisz więcej o wynagrodzeniu i możliwości zdobycia premii.

@isc, czy nie isc

Jeśli pani szuka robotę na chwilę to polecam ale proszę nie myśleć że pani długo popracuje ostatnio zwolniła 50 handlowców bo wolałabym wydać na stajnie z końmi taki miała kaprys właścicielką z córką

@isc, czy nie isc

W handlu nie warto w tym roku zwolnili 50 handlowców i 2/3 załogi firmy jak przyszedłem kryzys cowidowy ale budowa stajni szło pełno para czyli konie i jej hobby ważniejsze niż ludzie. Pani patricia ma depresje z wiadomych powodów...

Paulina
@Rtęć t

Niestety wszystko to prawda ale są gorsze firmy niż ta

@Paulina

Zawsze może być większe (usunięte przez administratora) Ale po co wchodzić w nie specjalnie, skoro dzięki ostrzeżeniom innych można je ominąć?

Cisza

Co tu taka cisza ostatnio ?

Ela
@Cisza

Nie ma na co narzekac.

@Ela

Niema kto narzekać chyba tylko konie ale one głosu niemaja :)

ihha
@Rtęć t

Czyli jest AŻ tak dobrze???

Co jaki okres czasu w Clarena sp. z o.o. sp. komandytowa można ubiegać się o podwyżkę?

Leo

Nie mozna.

adaś

Na (usunięte przez administratora) pojawia się oferta pracy na stanowisko technologa. Czy to jest prawdziwe zapotrzebowanie firmy na taką osobę czy oferta jest wystawiana tylko dla picu żeby firmę spopularyzować i dane osobowe wyłudzić?

Zainteresowana

Cóż, byłam na rozmowie, straciłam masę czasu. Nie mówią wprost gdzie się pojawic. Jeżeli nie masz samochodu to nie jest praca dla Ciebie, a tak jest w moim przypadku. Z wrazenia zapomniałam zapytać czy maja dojazd zorganizowany, choć pewnie nie. Pani wypytywała mnie o wszystko, zainteresowania, doświadczenie. Siedziałam tam około godziny i słyszałam „szanujmy swój czas”. Kiedy zapytałam o stawkę, z uśmiechem odpowiedziała ze NASTĘPNYM RAZEM GDY ZADZWONIĄ TO POWIEDZĄ. To jak, jadę 30km i „szanuje swój czas” żeby coś takiego usłyszeć. Kolejna firma, której nie podoba się to ze człowiek chce się dalej rozwijać i oprócz pracy ma plany. Dlaczego? Bo na każdej rozmowie mówiłam o tym otwarcie, tylko w jednym miejscu Pani szeroko się uśmiechnęła mówiąc ze takich ludzi potrzebujemy. Tutaj tego nie było. Kolejnego etapu nie było, standardowa śpiewka ze mimo wysokich kwalifikacji dziekujemy. Cóż, gdyby nie wy- dalej nie dowiedzialabym ile się tutaj zarabia. Clarena nie zrobiła na mnie pozytywnego wrazenia bo nie poszanowala mojego czasu :)

@Zainteresowana

Do pani zainteresowanej trafiłaś na zły okres pani właścicielką oszczędza i investuje w swoje hobby czyli koniki i stajnie widać że parę milionów poszło więc miłość i szacunek i prawda będą z wami amen :)

Coco
@Zainteresowana

Szukaj kobieto innego miejsca i aby być spokojna przeczytaj wpisy od sierpnia 2019 Upewnisz się ,że podjęłaś dobrą decyzję zamykając ten rozdział ..

@Coco

Znalazłam nowe miejsce bez problemu w tym samym dniu kiedy miałam rozmowe z Clarena, także wasze opinie mi bardzo pomogły :)

Louvette
@Wenden

Co złego jest w wydawaniu swoich pieniędzy na swoje hobby? Z tego co mi wiadomo część zwolnionych osób wróciła do pracy.

Szyszy
@Louvette

Co

@Louvette

Swoich pieniędzy jak płacimy 2 tys a powinna płacić co najmniej 4tys więc połowę okrada i wydaje na swoje zasrane konie można powiedzieć że nikt cię nie zmusza do tej pracy wolna droga dlatego z takim myśleniem daleko nam do krajów zachodnich jak mamy mentalność myślenia z Rosji

@Wenden

Z tym okradaniem to grubo pojechales wlasnie w sowieckie myslene. Komuna jak widac w polakach wiecznie zywa, samemu nic nie robic jednoczesnie wymagac od wszystkich wokol. Chcesz wiecej zarabiac to rusz (usunięte przez administratora) zmien prace, doksztalc sie czy zaloz dzialanosc, za darmo nawet w pysk teraz ciezko dostac.

Wenden

Sowieckiej to płace i myślenie pracodawcow a podobno jesteśmy w uni Europejskiej poco się uczuć jak mamy pracować w Niemczech płaca minimum 2 tys euro i nikt nie gada głupot idź się uczyć oni doceniają pracowitość Polaków tylko nie w Polsce

Centrum Warszawy

A cóż to znowu nie działa wielkie center w Warsaw??? Czyżby brak ludzi do pracy? Pani Patricio proszę coś w końcu zrobić, zwalnia Pani najlepszych ludzi którzy tworzyli Pani firmę i jako klient z Warszawy uważam ze jedyną sensowną osobą która była oddana, rzetelna, pomocna i ogarnięta to Pani Sylwia której nie ma od Grudnia czego bardzo żałują klienci.

Zainteresowana

Ile zarabia się w dziale sprzedaży? Jakie mniej więcej są stawki w firmie?

...
@Zainteresowana

Zaborki najniższa krajowa otrzymanie premii jest niemożliwe. Premie to śmieszna sprawa 100zl brutto za wypracowanie 90kilka% targetu(target zmieniany kilkanaście razy w miesiącu bo „Ktoś się pomylił”) Sytuacja która dzieje się w dziale sprzedaży jest idealnie opisana przez „była pracownica” z dnia 27.04.2020. W ogłoszeniu o prace pisze się o profesjonalnym środowisku pracy-no nie tego to tam nie ma. NAPRAWDĘ NIE POLECAM

@...

Ou, niezle. Dlatego nie chcą powiedziec :D

cudna

A co słychać z dzielna , prawdomówną , rzetelną menadżerkä doradców handlowych o czystych rękach i sumieniu , która zawsze podejmuje decyzje zgodnie z zasadami firmy , pracuje jeszcze??

Jonasz

Firma dobrze oceniana przez pracowników więc chętnym do pracy polecam!!!

@Jonasz

Ale dziś nie jest Prima Aprilis

Poczta
@Jonasz

Prezesowa zwolniła 2/3 załogi w miesiąc więc jak szukasz stalej pracy imijaj ten skład z dalej woli(usunięte przez administratora)

Praca

Właśnie oglądam program pt "kryptonim szef" CIEKAWE JAK TO BY WYGLĄDAŁO WERSJI POLSKIEJ W ROLI GŁÓWNEJ PANI PREZES PATRICIA

Poczta
@Praca

Pewne żałośnie :))

Królowa zycia
@Praca

Ja bym tam wolał Pati i córeczkę w ,, Królowych życia,, To jest ten poziom.

@Królowa zycia

Królowe życia o matko to by był by hit przydało by siec do roli przygotować np sztuczne usta :)

Student

Czy firma przyjmuje na staz albo praktyki do laboratorium?

Człek :)
@Student

Polecam ładne laborantki :) zwłaszcza ta blondynkę mała

Poczta 5

Miłość, szacunek, prawda :) ciekawe czy te słowa znają prezes i wiceprezeska na to trzeba zasłużyć nie da się kupić taka prawda

cudna

A jaki sens ma ten wpis z Clareną ?

Wenden

Ciekawe jaka będzie sytuacja w Clarenie z resztkami pracowników :)

Cudna

A kto teraz zajmuje się obsługą salonów kosmetycznych, pracują jeszcze doradcy handlowi?

Vladimir
@Cudna

Zarząd osobiście dzwoni do klientek z ofertami, obecnie jest promocja "za zakupy za min. 500zł rundka na koniu po parkingu"

Koza
@Cudna

Nikt nie pracuje w terenie. Wszyscy zostali zwolnieni. Została tylko infolinia.

Coco
@Koza

Czy to oznacza ,że to już koniec firmy ??

htr
@Coco

Jeszcze nie koniec bo została do wyrzucenia reszta ludzi z (usunięte przez administratora)i księgową doradcą masakra na czele i kończymy tą bajeczkę krainę baśni tysiąca i jednej nocy i zagrody Pani PP. Pamiętajcie Ci co jeszcze tam się mordują i Ci których juz nie ma po nocy przychodzi piękny dzień z odparowaną głową i uwolnioną od syfu!

Roksa

Jeśli tak, to pozdrawiamy Kasie. Jedna z bardziej barwnych postaci tej szopki.

Buhahahaha
@Roksa

Ona jest jak kolorowy ptak!!! :D z nadmuchanymi ustami i sztucznymi rzęsami ,a raczej z kilkoma bo wszystkie jej już wypadły :D no i ta stylówka !! No,w końcu diabeł ubiera się u Prady :D :D :D

Zostaw merytoryczną opinię o POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna - Wilczyce

• Jak się pracuje w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna?

Kandydaci do pracy w POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna