Net System Paweł Tadla

Opinie o Net System Paweł Tadla

stefan 2012-01-26 11:21:48
Spece w oczach naiwnych.
Klient 2012-03-06 19:35:34
Myślę, że zdobyte w 2012r. Wyróżnienie jako jeden z trzech najlepszych podmiotów w swojej kategorii i podkategorii w ogólnopolskim finale konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” mówi wiele o Firmie. Profesjonalna ekipa z dużym doświadczeniem obecnie obsługująca kilkaset firm i instytucji oraz klientów indywidualnych.
naiwna 2014-10-22 13:55:47
Spece w 100% w moich oczach :-)
Polecam! 2015-10-10 17:24:47
Potwierdzam, jedna z nielicznych, bardzo uczciwych i profesjonalnych firm! Naprawdę polecam Wszystkim! Poza tym bardzo fajny zespół ludzi i świetna atmosfera w pracy. Pozdrawiam
Klientka 2016-05-02 13:46:07
Profesjonalny, kulturalny inteligentny zespół ludzi. Mam do nich pełne zaufanie. Bardzo miła obsługa klienta.
Firma 2016-07-12 07:40:35
Reprezentuje firmę, która ma obecnie podpisaną umowę o współpracy z NET SYSTEM. Mogę tylko potwierdzić wypowiedzi poprzednich recenzentów. Ludzie na poziomie z klasą, sympatyczni, mili, pachnący, a do tego dodam tylko, że wysportowani i to z tego co się ostatnio dowiedzieliśmy to na niezłym poziomie! Mieliśmy już kontakt z wieloma firmami w tej branży ale dopiero ta firma otworzyła nam oczy na wiele ciekawych rozwiązań w biznesie za co dziękujemy i rekomendujemy współpracę, bo jest na najwyższym z możliwych poziomów. Jeśli chodzi o zatrudnienie to się nie dziwie, że łatwo nie jest trafić do takiego zespołu ludzi ale widzimy, że firma z każdym rokiem się bardzo rozwija i w efekcie będzie konieczność zatrudnienia kolejnych osób, kwestia tylko czasu. Znajomy orientował się w temacie pracy i wiemy, że zarobki są tu naprawdę na przyzwoitym poziomie, aż byliśmy mocno zaskoczeni, oczywiście pozytywnie. Pozdrawiamy serdecznie.
Zostaw swoją opinię o Net System Paweł Tadla - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Net System Paweł Tadla