Opinie o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Citi Service Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citi Service Center Sp. z o.o. w Lubliniec

Vyx

Hej, odkryłam ,że zarabiam 700 zł mniej niż nowozatrudniony kolega. Manager nie chce wyrównać mi zarobków, bo mówi, że nie ma na to pieniędzy. Czy mamy jakieś narzędzia w firmie, gdzie mogę zgłosić tę niesprawiedliwość?

Zainteresowana
@Insighter

Jeśli ta ocena roczna wypadnie źle to ile ma się czasu na poprawę? Jak można stać się widocznym dla przełożonych, jakieś przykłady?

Widziałam na stronie firmy, że na to miasto nie ma teraz żadnych ofert. Serio tak jest czy po prostu nie wrzucają ofert na stronie? A może wiecie, czy można wysłać CV jak nie ma otwartej rekrutacji? W sensie, domyslam się że można, ale czy ktoś z kadr odpowie w ogóle na aplikację?

Lolllo

Przestój wynika z globalnej restrukturyzacji; był nadmiar kadry zarządzającej, szczególnie w USA; Polski to nie dotknęło ale nas zamrozili ze wszystkim; a pracy jest pod dostatkiem :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Citi Service Center Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Masz racje

Tak, obecnie są wstrzymane rekrutacje, prawdopodobnie do stycznia; decyzja globalna

zainteresowany Nowy wpis

Przecież jest 27 ofert pracy w Olsztynie, ostatnie opublikowane 2 dni temu. Chyba, że masz na myśli Lubliniec :D

@Masz racje

Czyli od stycznia mogę liczyć na to, że będą nabierać nowych ludzi? Z czego wynika przestój ? Brak pracy ? Przy okazji napisz proszę jak wyglądają sprawy z umową. Dają na czas nieokreślony czy raczej unikają tego ?

Lolllo Nowy wpis

Olsztyn

Czy są w Olsztynie jakieś działy/zespoły które pracują do 15/16 ? (Oczywiście nie licząc nadgodzin) , chodzi mi o podstawowy czas pracy

@Olsztyn

AML, jest elastycznie można zacząć pracę między 7 a 10. Zrobić 8 h i skończyć pracę.

Bogdan
@As

O to super że jest taki grafik. Ale pewnie trzeba z pracodawcą ustalić wcześniej na którą będzie się przychodzić, co? A jeśli chodzi o pracę zdalną to są takie możliwości? Albo chociaż hybryda żeby pół na pół być w biurze?

@Bogdan

Nie trzeba nic ustalać. Można zacząć o 10 nie ma problemu. Praca w tej chwili jest hybrydowa, 2 dni z biura/ 3 dni z domu. Ale w AML tego też nikt za bardzo nie weryfikuje.(za pracę zdalna jest tez dodatek finansowy)

Kaja
@As

A nie odwrotnie? 3 dni z biura, 2 dni z domu?

Vyx

@Vyx

Nie ma w Citi czegoś takiego jak „wyrównywanie” zarobków - managerzy mają stałe widełki podane z góry które są aktualizowanie raz w roku zwykle. Wszyscy zatrudnieni i awansowani po takiej aktualizacji otrzymują nową stawkę, a zatrudnieni przed aktualizacją zostają na poprzedniej do nowego roku / podwyżek noworocznych zależnie od otrzymanej oceny.

Rysiu
@Insighter

To na koniec roku jest tu jakaś ocena? Coś więcej o niej napiszesz? I o co chodzi z tym, że nowa osoba dostaje więcej na start? Myślałem, że jakoś na doświadczenie tu patrzą jednak. No dobra a jakbym pracował i się wykazywał, to z czasem automatyczne podwyżki dla tych wyróżniających się wpadają, czy też nie?

@Rysiu

Jak w każdej korporacji: na koniec roku jest ocena roczna udzielana przez managera na podstawie wyników, osiągnięć i ogólnie pojętego "attitude" człowieka: im wyższe mamy stanowisko, tym większe są bazowe oczekiwania i tym trudniej otrzymać wyższą ocenę. Ocena roczna jest jedną ze zmiennych branych pod uwagę przy przydzielaniu bonusów jednorazowych i/lub podwyżek noworocznych. Odpowiadając na pytanie: tak, jest tak że osoby z wyższymi ocenami z czasem zarabiają więcej - wpadają do segmentu osób zwanych "High Performer" i przy kolejnej okazji: awansu, podwyżki noworocznej - otrzymują wyższe widełki, zgodnie z otrzymaną wyższą oceną. Osobiście polecam raczej do poziomu C13 skupiać się na możliwe najszybszym awansie niż ocenach rocznych per se: podwyżki wynikające z awansu są znacznie większe niż te otrzymane na tym samym C-grade na koniec roku na podstawie oceny rocznej.

Ksawery
@Insighter

O to cenną wskazówkę dałeś. Ale pytanie tu się rodzi, czy da się w jakiś prosty sposób szybko w strukturach tej korporacji awansować? Bo fajne jest widmo dobrych zarobków ale na pewno są jakieś szczególne wymagania, które w związku z tym trzeba spełniać. Zdradzisz przepis na szybki awans o ile go znasz? I jeszcze wrócę do tych ocen w drugą stronę. Jak ktoś dostaje niską to wynagrodzenie mu spada?

@Ksawery

Wynagrodzenie nie spada, zła ocena roczna to mocny sygnał ostrzegawczy i raczej wtedy walka o życie przed wypowiedzeniem (plany naprawcze itd.). Szybki awans bardzo prosto: dobrze wykonywać pracę, robić więcej niż inni i wprowadzać zmiany / usprawniać procesy. Wykonywanie wyłącznie tego co inni karzą i wymyślili to nie sposób na awans: trzeba wychodzić z szeregu. Poza tym: budować pozytywne relacje z każdym, być widocznym dla osób decyzyjnych i …awans gwarantowany. Im lepiej robimy każde z wymienionych - tym szybciej.

Zainteresowana
@Insighter

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
Dubel

Pytanie o Olsztynski oddział w centaurusie , - czy po pół roku okresu próbnego jest możliwość dostać umowę na czas nieokreślony

Jaka atmosfera jest między działami w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Olsztyn

Na ile można liczyć na start na stanowisku Junior AML Analyst w Olsztynie?

Qwe

Na jakie zarobki może liczyć junior aml analyst ?

tiruru
@Qwe

Pewnie cos kolo 6k brutto w WWA

@tiruru

Na umowie o pracę, czy b2b? :) Wiesz może jakie doświadczenie trzeba mieć, aby aplikować na juniorskie stanowisko? Rok wystarczy?

Q
@Izabela

Podstawowy Excel, angielski, jakieś studia i ogólne ogarnięcie wystarczy. Citi uczy juniorów procesów od zera.

Cześć! Proszę dajcie znać czy w Citi bonus Noworoczny wypłacany w postaci jednorazowego dodatku pieniężnego jest każdego roku??

Tak, ale tylko dla C9 w górę. I zależy to od oceny rocznej

Jwbsjdhdh

Tak

Xyx
@Ewa

Nie wiem co przez to rozumiesz, jest bonus za performance, przy ocenie 1 - max. 4000 brutto.

WawaCiti

Czy jest możliwość pracy w pełni zdalnie lub powiedzmy raz w miesiącu z biura? Możliwe jest dogadanie się w tej kwestii? Chodzi o Warszawę

Centaurus

Na jakie minimalne stawki można liczyć od C10 w górę w Olsztynie?

Jwbsjdhdh
@Centaurus

Koło 7 brutto

Mek

Hej, jakies opinie na temat pracy jako custody asset servicing analyst? Oplaca sie przejsc po kilku latach z AML? mam jakies doswiadczenie z produktami inwestycyjnymi.

Hej, powie ktoś ile wynosi premia świąteczna w naszej firmie?

kutanga
@5677

nie ma żadnej premii świątecznej, jest jakaś żałosna paczka z produktami wegańskimi i kawą z kasztana

klamstwo
@kutanga

paczka taka byla jeden raz a premia jest co roku zalezna od zarobkow - im mniej tym wiecej

5677 cdn
@5677

Teraz po czasie moge powiedzieć, że dostalam prawie 2700zl netto do zarobków 8500zl brutto.

Agnieszka
@5677 cdn

Wow całkiem spora sumka... A wiesz może ile było w zeszłym roku, podnoszą tą stawkę czy to raczej stoi w miejscu?

Maciek

Cześć, jakie są górne widełki na stanowisku KYC Operations Analyst? :)

Paulina
@Maciek

Też bym chciała uzyskać odpowiedź na to pytanie ;-)

Juhu
@Maciek

Zależy w jakim mieście :-)

Maciek
@Juhu

W Warszawie :)

doświadczony

Czytałem opinie po złożeniu cv i ze sporą częścią się nie zgadzam ale rozumiem. Mi się podoba. Ważna informacja dla każdego kto czyta opinie: to jak wam się będzie pracowało, jaka będzie atmosfera etc zależy w dużej mierze od waszego menadżera oraz linii biznesowej. ktoś może mieć do zrobienia 10 kejsów dziennie, mobbing i bat nad głową a na tym samym piętrze ktoś w innej lini będzie miał do zrobienia 3 kejsy, pełen luzik i miła atmosferę.

@doświadczony

To w takim razie chyba dość niesprawiedliwe? Nie ma możliwości, żeby to jakoś wyrównać? Ewentualnie można się dowiedzieć, który menago jaki jest?

Dominika
@doświadczony

To co trzeba zrobić żeby mieć luźniej i lepiej? Czy to jest loteria przy wyborze, dopasowaniu?

prac
@Dominika

loteria albo ktos kto juz pracuje - wtedy wiadomo ktora oferta pracy jest do jakiej linii + ktos moze was polecic

Emilia
@prac

A za to polecenie jakaś nagroda jest? Spotkałam się z czymś takim kiedyś Co do ofert, coś jest tam do Was na tę chwilę? Bo nie widzę zbytnio.

Ewka

Hej Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak liczone są nadgodziny w Citi w Olsztynie?

@Ewka

Nadgodziny w tygodniu 50proc stawki. Weekendy 100proc.

Honorata
@pracownik

A można odbierać jako wolne?

@Honorata

pewnie tak, ale po co, w ogóle się to nie opłaca :D w wielu działach nadgodziny nie są obowiązkowe, robisz je po to żeby sobie dorobić

@pracownik

I czekaj, one są nieograniczone? To ile rekordziści miesięcznie w sumie robią?

Krysia
@Izabela

U mnie dziewczyna z zespolu ostatnio miala dodatkowe 40h przepracowane.

Borys

Jakie są zarobki na poziomie C12 AVP w Private Banking w Wawie?

Dkdel

Jaka jest obecnie stawka dla pracownika w Monitoringu Tranzakcyjnym z trochę więcej niż rokiem doświadczenia?

Lolo

Może ktoś powiedzieć coś więcej nt. jak wyglądają pierwsze dni w pracy w Citi, ile trwa szkolenie, w jakim języku się odbywa, czy faktycznie uczą od "zera"? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź!

Nie zachecam do pracy tutaj
@Lolo

Odniosę sie do dzialu w ktorym pracowalam (AML) - szkolenie wstępne w jezyku angielskim, mialo trwać 2 tygodnie przeciagnęło sie do 3, bo parę dni wypadło po drodze. Jest od zera, ale w moim odczuciu malo wniosło do późniejszej samodzielnej pracy. W moim przypadku późniejsze szkolenie z buddym czy shadowing juz na stanowisku nie istaniał praktycznie. W dodatku zostałam przypisana do grupy, ktora rozpoczela szkolenie zanim w ogóle rozpoczelam pracę, więc nadrabialam na własną rękę. Chaos, balagan i dezorganizacja to słowa, ktore najlepiej opisują poczatki w tej pracy. Zresztą z czasem nie jest lepiej ;) Chociaż być może zalezy to od działu i zespolu.

Izabela
@Nie zachecam do pracy tutaj

Kurcze słabo przy tym drugim szkoleniu, ale w sumie no może nie mieli możliwości tworzyć dla Ciebie "jednoosobowej grupy". Ale dali Ci chociaż wszystkie potrzebne materiały, żebyś mogła nadrabiać na własną rękę jak to określiłaś? Ogólnie to nikt z kolegów szkolących się tam nie zaproponował Ci nawet pomocy?

Lisa
@Lolo

Moje pierwsze dni pracy były już dość dawno, bo w 2020 roku, ale też dorzucę coś od siebie. Dział AML w Olsztynie. Zaczęłam pracę od pierwszego dnia miesiąca i cały ten pierwszy miesiąc to było szkolenie teoretyczne i praktycznie. Mniej więcej pół na pół, dwa tygodnie teorii (w większej grupie, łączonej z nowymi osobami z Warszawy) i później ok. dwóch tygodni praktyki, już w mniejszych grupach, w zależności od tego do jakiej linii biznesowej byliśmy przydzieleni (podczas rozmowy o pracę na stanowisko juniora nie miałam wyboru żeby wybrać konkretną linię, po prostu ktoś przydzielał z góry - nie robi to raczej żadnej różnicy dla nowej osoby, bo i tak i tak musi się wszystkiego nauczyć od zera). Szkolenie było ogólnie całkiem szczegółowe i ciekawe, szczególnie dla kogoś kto w ogóle nie miał wcześniej kontaktu z AML. Jak pomyślnie się ukończyło szkolenie praktyczne (trzeba było zrobić kilka kejsów testowych, które zostały później sprawdzone) to przechodzisz wtedy na tzw. produkcję i pracujesz już normalnie na prawdziwych kejsach, ale nikt nie zostawia cię samemu sobie. Masz przydzielonego starszego, bardziej doświadczonego analityka, który przez kolejne parę miesięcy pracuje z tobą, uczy cię bardziej szczegółowych rzeczy, sprawdza twoje kejsy, daje feedback i wspiera tak, żebyś mógł awansować na samodzielnego analityka. Wiadomo, ludzie są różni i starsi analitycy zdarzają się lepsi i gorsi, ale ja wspominam ten czas bardzo dobrze, mimo że było też bardzo ciężko. Powiedziałabym, że najgorszy moment jest między 2 a 3 miesiącem, bo już chcesz iść dalej, ale nie zawsze wyniki są jeszcze zadowalające. Najważniejsze to sumiennie pracować i pamiętać, że uwagi które dostajesz od seniora nie są po to, żeby 'dowalić', tylko po to żebyś w przyszłości poprawnie procesował kejsy samodzielnie :) Z tego co widzę to teraz proces szkolenia jest ciągle ulepszany i wydaje mi się, że nowe osoby mają jeszcze większą sieć wsparcia i materiałów do nauki na początku niż te dwa lata wstecz. Mnie nauczyli wszystkiego od zera, a po niecałych dwóch latach pracy zostałam seniorem, więc awans i rozwój są możliwe, trzeba tylko chcieć pracować i się rozwijać. W moim przypadku to pierwsza poważna praca, więc nie mam porównania do innych firm, ale ogólnie nie miałam żadnych przykrych sytuacji do tej pory, wszyscy są mili i służą dobrą radą w razie potrzeby. Nie wiem jak jest w Warszawie, ale w Olsztynie ta współpraca pomiędzy zespołami/pojedynczymi pracownikami jest naprawdę bardzo dobra i nikt z nikim nie rywalizuje, tylko działamy wszyscy razem i cały czas się to sprawdza. Tryb pracy też sam w sobie jest spoko, bo pracuję codziennie 8h, wyłączam komputer i nic mnie już nie interesuje - jutro też jest dzień ;)

Tiaa
@Lisa

Jeżeli Liso, ktoś Cie przetrzymuje mrugnij dwa razy. Jakie 8 godzin? Jaka współpraca? Każdy orał na własny rachunek. Nie było kooperacji między zespołami. Brak wsparcia merytorycznego ze strony GFIU, osoby z teamu proceduralnego zmiany przekazywały złożoną kazuistyką. Śmiesznie małe pieniądze i zachęcanie do donoszenia na ludzi.

w amlu praca to dramat, (usunięte przez administratora) i kiła nic się nie nauczycie dostaniecie śmieszne pieniążki. Praca dla studentów i ludzi bardzo mało rozwojowych Zarobki na dzisiejsze standardy to żart. zwolniłam się bo szkoda życia (usunięte przez administratora)

Lucky one

Całkowicie się zgadzam. W Polsce to jedna z najgorszych branż w bankowości. Tez się zwolniłam, udało się trafić do innej branży i bardzo się cieszę. A nawet Polką nie jestem.

Konkurencja
@Lucky one

Ile procentowo więcej placi konkurencja? Już nie pierwszy raz mówią, że Citi nie płaci dużo w aml. Przed zatrudnieniem myślałem, że fajnie będzie kurde, jakieś pranie hajsu etc a tu tylko napitala się kejsy a teamlider bacznie obserwuje ile robisz dziennie. Każdy kto się zatrudnia jako świeżak proszę przemyślcie

Idiom
@Konkurencja

Konkurencja mi zaoferowała wzrost zarobków o 45%.

najs
@Idiom

to sporo. Orientuje się ktoś czy praca w AML w krajach wysoko rozwinietych typu Australia przez rok/dwa zaprocentuje po powrocie do PL? Oczywiście poza kwestią umiejątności językowych. Mam na myśli czysty skill, czy po powrocie można wołać więcej, czy jest się postrzeganym lepiej etc. A może jednak to nie ma wpływu? Jest ktoś taki co się zna?

Chase
@najs

Przecież firmy pokroju Citi mają budżet i wszystko w zakresie C5-C12 ma widełki płacowe. Chetnych na te stanowiska nigdy nie bedzie brakowac. Dla firmy widoczniej korzystniej jest zatrudnic po kosztach osobe bez doswiadczenia i kompetencji, niz stawiac na osobe z doswiadczeniem i kompetencjami. Zarobki w Citi to (usunięte przez administratora) W Warszawie znam co najmniej 4 firmy ktore placa duzo lepiej niz Citi a info mam z pierwszej ręki.

gdzie
@Chase

jakie to firmy?

Melody
@gdzie

Praca jest fajna, mnie osobiście bardzo się podoba. Ale prawdą jest, że tu za dużo się pieniędzy nie zobaczy i konkurencja płaci więcej. A przede wszystkim to w każdym innym kraju na świecie AML płaci lepiej niż w Polsce.

Martan01
@najs

Zależy co robiłeś na stanowiskach seniorskich menadżerskich pewnie tak. Ale nie wiem jaki byłby sens przyjazdu tu skoro zarobki w krajach zachodu to 1:1 do polskich. To woallbym jednak 5k $ niż 5k złotych.

Jackie
@gdzie

Najlepiej płaci ING Morgan i standard chartered. Slyszalem że Paribas niby też nienajgorzej ale tu nie mam 100% pewnoścj.

Lucky one

Całkowicie się zgadzam. Praca dla całkowitych nieudaczy, których nie stać na nic więcej. Szkoda powierzymy po dobrych prawnych studiach iść do takiego bagna. Oczywiście, są taci, dla kogo to będzie najlepszym wyborem z możliwych, ale jesli stać ci na więcej, unikaj tej poronionej branży w Polsce szerokim łukiem

@Jackie

Nie, masz złe informacje na temat Paribas, nie lubi płacić, jeśli już koniecznie ktoś chce zostać w Aml, to Standard, Ing i ewentualnie JP morgan. Paribas szuka jak najtańszych pracowników.

Jouuu
@Konkurencja

A co znaczy te klepanie keksów ? Czy to nie są jakieś ciekawe schematy prania pieniążków ? Ze na przykład , są podejrzane transakcje i trzeba zrozumieć cel, od kogo i do kogo czemu itp???

Tak
@Jouuu

Ogólnie tak, masz rację. Szukasz skąd przyszły wyszły pieniądze, wszelkie relacje między osobami, firmami etc. Fajnie to brzmi ale głowie jest to klepania tego samego non stop, schemat i typ transakcji jest taki sami w 96 procentach. Musisz dokumentować screenami to wszystko. Ogólnie (usunięte przez administratora) nudne po jakimś czasie. Popracujesz to zrozumiesz. Tak na prawdę tak jak ktoś wcześniej napisał to to że wszyscy robią to samo i nie ma zbytnio możliwości żeby się wykazać czymś. Tylko produktywność czyli określona liczba kejsow w ciągu dnia + ilosc błędów jakie są w twoich kejsach ( część kejsow jest sprawdzana przez inne osoby i jak coś jest źle to masz tzw marking). Strasznie dużo ludzi pracuje w Citi w aml, może im się to podoba taka szit owa praca. Ja robię out bo już nie wytrzymuje tej korpo atmosfery, bezsensownych spotkań i tylko jakieś głupie gadanie od team lidera że za wolno robimy i "focus on productivity"

TL
@Konkurencja

Idz zbiarac truskawki to ci menago na rece nie bedzie patrzyl;). Na pewno zaeobisz wiecej.

ABC

Przyjmują bez dośw. i praktycznie bez wykształcenia, a po kilku latach (3-5) można spokojnie wyciągać 13+ tysięcy brutto podstawy. Myślę, że dla osób które nie wybrały dobrze kierunku studiów / nie miały na siebie efektywnego finansowego pomysłu jest to świetna opcja na pewien awans społeczny w stosunkowo krótkim czasie. Co prawda tak, praca w FIU to konieczność akceptacji wielu (usunięte przez administratora) m.in. brak jakichkolwiek kompetencji miękkich osób na najwyższych szczeblach. Coś za coś, niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Citi Service Center Sp. z o.o. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citi Service Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citi Service Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Citi Service Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Citi Service Center Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Citi Service Center Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Sądowa 1
    42-700 Lubliniec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Citi Service Center Sp. z o.o.