Opinie o Dajar Zakład Produkcyjny w Miastko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dajar Zakład Produkcyjny. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dajar Zakład Produkcyjny o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dajar Zakład Produkcyjny w Miastko

zalek

Szanuj dyrektora swego, bo możesz mieć gorszego. Sprawdziło się idealnie w Dajarze, po przyjściu ZA-WIE-CHY :) (usunięte przez administratora) a chce rządzić xD @Pracodawca, czy drogą sukcesu jest droga strachu? "Nie sondze" :)

zalek Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Dajar Zakład Produkcyjny?

impertynent Nowy wpis

Tak to już jest w biurze w Dajarze, że oni są oderwani od produkcji. Nie mają pojęcia, że Wieśkowi, czy Sylwkowi się leje pot po (usunięte przez administratora) całą zmianę, gdy Justyna i cała reszta biurw pije kawę w klimatyzowanym biurze... tzn. pojęcie mają, ale raz, że i tak nie potrafią sobie tego zwizualizować, a dwa - mają to w (usunięte przez administratora)

Mariolka

zobaczymy na sezon jak odjedzie wam jeszcze pare doświadczonych osób (a zrobią to) które odejdą niedługo i bedziecie mnieli swoich kochanych pobratyńców zza wschodniej granicy ;)

Negatyw
@Mariolka

Tam jest polityka taka żeby wyszkolić i zwolnić. Nic nowego. Sezon w sezon, zastanawiam się skąd tylu nowych ludzi biorą ;)

xxx Nowy wpis
@Negatyw

Z nizin społecznych :) ale nawet już te niziny nie chcą przychodzić to przychodzą ukraincy :D

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dajar Zakład Produkcyjny? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
mirek

Ciekawe jakie p. Ostrowski to oczucie "zarządzać" najbardziej znienawidzonym miejscem pracy w gminie.

hahahaha
@mirek

przeciez kasa się zgadza to w tylku to ma. niedługo emerytura. Lepiej trepa alkoholika wyslijcie spowrotem do Bydgoszczy bo sie zapije chlop na emeryturze tam na górze ????

Raz dwa trzy
@mirek

Kadra się dopiero zacznie zmieniać jak preparaty w końcu zaczną pokazywać skutki uboczne":)

pan droga stal

Żeby Was(usunięte przez administratora) zamknęli za to szm#cenie ludzi. Nie dość, że pokazaliście jakimi jesteście men#ami i dyskryminujecie ludzi nie chcących się szczepić to ni w oko nie potraficie zarządzać tym zakładem. Najbardziej doświadczeni pracownicy odchodzą, a zostają same wasze przydu#asy typu P.W | P.CZ | K.S. To sie skończy.

Pracownik.
@pan droga stal

Prawda, to co się teraz tam dzieje to frazeologiczna "sodoma i gomora" ludzie tam zawsze byli dyskryminowani a kiedy został narzucony temat szczepień zaczeli ludzi traktować jak liczbę procentową. Kto się przeciwstawił od razu miał robione pod górkę, jeśli się nie zgodził został zwolniony. Stali pracownicy odchodzą, niestety widzimy co się dzieje i nie mamy zamiaru tego dalej znosić. Jestem ciekaw kiedy osoby zarządzające w końcu dostrzegą jak bardzo to zepsuli. Bo póki co nie ma sezonu i tego zbytnio nie dostrzegają, ale spokojnie karma wraca! Pozdrawiam cieplutko!

Ex pracownik

Mniej niz minimalna krajowa na godzine,brak urlopu kiedy ty chcesz.Praca w ciaglym stresie.Mocny nacisk na szczepienia,ludzie niechcacy sie zaszczepic sa traktowani jak trendowaci.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dajar Zakład Produkcyjny?

Łaf łaf łafer

Po 3 latach, ale wątpię ze się doczekasz

Łaf łaf łafer

Brak szacunku do pracownika, nie polecam. Kierownictwo patrzy tylko na własne potrzeby, nie liczy się z ludźmi. Płacą grosze. Nikomu NIE POLECAM.

Pracownik.

Brak szacunku do pracownika, wszystko narzucane odgórnie nawet w przypadku kiedy nie odpowiada to człowiekowi, lecz każdy się godzi bo się boi.

Xxxc

Dżasta mu na umowę o pracę dali 15.45.Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy,robią co chcą tam.

wiola

Każdy chodzi tam taki smutny...

Nati
@wiola

jak tam ludzi szczują jak psy

Klaudia

Wymagają wykształcenia wyższego?

Kuba

zarobią tylko (usunięte przez administratora) a ty z batem na plecach robisz jak niewolnik, nabrali brygadzistow i mistrzów z glebokiej wsi i teraz wyglada to jak wyglada... tam juz pol gminy pracowało, przemiał jak w młynie, ukraincy nawet uciekaja bo za 13zl netto im sie nie oplaca robic

dżasta

Robota dobra dla młodych , żeby zobaczyli jak nie powinna wyglądać praca i żeby docenili następną pracę po tym (usunięte przez administratora) Tak jak już pisali, kombinacje z umowami, zarobki rzędu 15.50 brutto (przy najniższej krajowej 18.50), wyrownywane premią, którą tracisz za głupotę albo jeden dzień L4, brud, 4 dni wolnego w miesiącu. Dobra szkoła życia.

Waweł Antszej

odradzam zatrudniania sie w tej firmie... nie dają nawet najniższej krajowej, kiedyś tam robiłem, ale szkoda zpozdrawi psychiki za takie pieniądze. Kombinacje z umowami, kombinacje z zarobkami, nieczytelny system płacy????????‍♂️ tną na wszystkich jak leci. Nie pozdrawiam

sasha
@Waweł Antszej

Taka jest prawda

Gabriela
@sasha

Ale mnie zaniepokoiliście. Byłam niemal w stu procentach przekonana, że w Dajar pracuje się całkiem dobrze. @Waweł Antszej, napomknąłeś coś o tym, że kombinują tam z umowami i zarobkami. Mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć? Jakieś szczegóły poproszę.

Izydor

Może kiedyś nie było najlepiej ale teraz jest dobrze i praca w fajnej atmosferze!

aneks

czy oni dalej siedzą w produkcji mebli ogrodowych??

miki

Chyba jesteś nienormalny pisząc żę w Dajarze w Miastku panuje miła atmosfera!!! Ludzie są chorzy na samą myśl że musza iść tam pracować pod takim kierownictwem jakie się tam znajduje obecnie to jest horror!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar Zakład Produkcyjny - Miastko

• Jak się pracuje w Dajar Zakład Produkcyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Dajar Zakład Produkcyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dajar Zakład Produkcyjny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dajar Zakład Produkcyjny