Opinie o Kanclerz Sp. z o.o. w Przyszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kanclerz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kanclerz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanclerz Sp. z o.o. w Przyszowice

Andżela

Mąż próbuje swoich sił co do ogłoszenia firmy jako lakiernik. Zastanawiają nas natomiast widełki które są w ogłoszeniu, jest to spory przedział bo 5500-12 tyś. Jest ktoś zatrudniony na tym stanowisku i może konkretniej przedstawić zarobki? Na początek ile wychodzi? Chłopaki w zakładzie są ok? Atmosfera pozytywna?

Kamil

Podstawa jest taka jaką ustala rozporządzenie Rady Ministrów z 14 września 2023 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2024 r. (Dz. U. z 2023 r. - poz. 1893), minimalne wynagrodzenie za pracę: - od 1 stycznia 2024 r. wynosi 4242 zł brutto, a - od 1 lipca 2024 r. wynosi 4300 zł brutto. To nie są jakieś widzimisię firmy, tylko stawki zgodne z rozporządzeniem RM. Z tego, co wiem, firma szkoli uczniów na praktykach szkół technicznych/branżowych o specjalnościach lakiernik, blacharz, mechanik samochodowy. Jeżeli szuka Pani, albo ktoś w rodzinie/znajomych pracę na tych stanowiskach, to proszę złożyć CV. Ponad podstawę ustala się podczas rozmowy z dyrektorem działu w firmie.

Ktoś Nowy wpis

Bardziej niż kasa interesuje mnie umowa z firmą. Nie wiem czemu ale nie mogę wejść w ogłoszenie dla lakiernika samochodowego. Widać tylko po nagłówku, że umowa o pracę. Ile wynosi u nich okres próbny i po jakim czasie, jakbym się sprawdził mógłbym dostać umowę o pracę?

Kamil Nowy wpis
@Ktoś

3 miesiące okres próbny, a potem umowa na czas określony minimum 1 roku, maksymalnie 33 miesiące, potem czas nieokreślony... nie jestem HR, ale wszystko zgodnie z prawem pracy.

Andżela

Antek
@Andżela

Widełki pewnie wynikają z premii

@Antek

To premii byłoby więcej niż samej podstawy? Wiesz może czy od początku można zarabiać takie kwoty czy to dopiero po jakimś czasie przepracowanym? Bo kwota konkretna, ale czy realna.

Magda

Tak. Premia może być większa niż podstawa to nic dziwnego i tak to realne kwoty na tym stanowisku

@Magda

W takim razie za co ta premia jest przyznawana? Jakieś specjalne kryteria trzeba spełnić? Bo skoro wyższa niż podstawa nawet może być to chyba warto się postarać o nią. Zdarzają się jednak miesiące, że normy nie uda się wyrobić i zostaje się wtedy z gołą podstawą? Jak często?

@Magda

Teraz też widziałem, że szukają lakiernika. Nadal oferują zarobki do 12 tysięcy zł. A to samej podstawy ile tutaj jest? Ona jest zależna od doświadczenia i umiejętności? Bo widziałem, że wymagają doświadczenia w pracy jako lakiernik.

Kamil Nowy wpis

Kamil

Świetna firma, dająca rzeczywiście możliwość rozwoju i szkolenia.

@Kamil

Coś więcej powiedz o tym rozwoju i szkoleniach? Jest przecież i w ogłoszeni na Pracownika Działu Części właśnie o możliwośco rozwoju zawodowego i systemie szkoleń. Tylko nie ma o tym, czy pracownik coś dokłada do kosztów szkoleń.

Kamil

Szkolenia polegają na poznawaniu asortymentu jaki systemów obsługi zamówień przez Klientów. Pracownik nic nie dokłada. To samo tyczy innych działów - np. serwis czy sprzedaż. Ewentualne wyjazdy szkoleniowe też są pokrywane przez firmę.

Firma Kanclerz Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w mieście Ruda Śląska. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kanclerz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Lakiernik Samochodowy?
Oliver

Pracowałem jakiś czas w tej firmie.Ludzie z kierownictwa są nawet w porządku . Ale nie wszystko jest tam idealne.Najlepiej niczego się nie domagać i lepiej siedzieć cicho. Na ubranie robocze firmowe czeka się w nieskończoność.Płace na niektórych stanowiskach są nieadekwatne do wykonywanej pracy.Skąpi na podwyżki płac. DPowinne się zainteresować niektóre instytucje kontrolne nad legalnością niektórych stanowiskach pracy. Mam na myśli sanepid i inspekcję pracy.

Grażyna
@Oliver

Hmmm to ciekawe dlaczego pisze Pan pod nieprawdziwym imieniem. A co do kontroli to słaba wiedza z Pana strony bo jeśli takie mamy to wypadają zawsze pozytywnie.

Jak dużo osób pracuje w Kanclerz Sp. z o.o.?

olek

bardzo duzo

Janek

Szanowni Klienci,uwazajacie na nieuczciwych sprzedawcow. Sprzedaja auta z zataionym usterkami i sa bardzo nieuprzejmnie na czeel z ich wlascicicielem Odradzam w tym nieuczciwym salonie kupywania aut uzywanych

Kanclerz Sp z o.o.
@Janek

Dzień dobry, niestety mamy zbyt mało informacji o kliencie, aby zidentyfikować sprawę i powiązać ją z konkretną transakcją. Jeśli jednak ma Pan jakieś zastrzeżenia dotyczące naszych usług prosimy o kontakt pod adresem info@kanclerz.com.pl . Sprawa zostanie przekierowana do odpowiedniego działu, celem wyjaśnienia całej sytuacji. Bardzo dziękujemy za pomoc, jest ona niezbędna do poprawy świadczonych przez nas usług. Pozdrawiamy, zespół Salonów Kanclerz

Janek
@Kanclerz Sp z o.o.

Dobry Wieczor. Szkoda ze macie Panstwo taka slaba pamiec i nie przypominacie sobie jak oszukujecie osoby, ktore kupili u was uzywane auto z zataionymi usterkami i do tego straszyliscie waszym adwokatem. Nie usuneliscie do tej pory tych usterek i tego autoryzowany Diller Opla nie powinnien robic tym bardziej, ze auto jest na waznej gwarancji i to was nie interesuje. Prosze sie skontaktowac z Panstwa szefem od sprzedazy uzywanych aut i on Panstwu udzieli informacji w jaki sposob i jakie triki stosujecie w sprzedazy aut oszukujac klientow. Chyba Panstwa szef nie ma problemow z pamiecia ??. Ostrzegam innych Klientow co by zamierzali kupic u was auto uzywane, zeby sie zabezpieczyli na wszelkie sposoby,nie podpisywali zadnych zobowiazan,umow itp, Kazali sobie od was poswiadczyc pisemnie, ze auto jest bezwypadkowe, bez zataionych usterek, skontrolowane w serwisie, z podbita dokladna kontrola serwisu auta, zeby nie spotkalo ich to co nas spotkalo. Zyczyl bym sobie w przyszlosci uczciwosci z Panstwa strony. NOWI KLIENCI - Szanowni Panstwo zastanowcie sie powaznie i badzcie ostrozni jak bedziecie kupowac auto w Salon Opel Kanclerz Gliwice

@Janek

Popieram zdanie Janka (usunięte przez administratora) na czele z wlascicielami i odradzam kupowanie w tym Oplu

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Kanclerz Sp. z o.o.?

Ola

A kto powiedział, że rozmowa jest po angielsku?

Wojtek

Szanowna/ y Ona ja jestem innego zdania i moje imie jest prawdziwe ale pan/i chyba nie wie co pisze bo wiekszego cwaniaka i kombinatora od pani szefa nie widzialem a wiem co pisze bo ma dowody na ich przekrety.Prosze napisac swoje imie i nazwisko to ja tez podam i wyjasnimy to sobie bo pan/i boi sie podac imie a fantazje to maja w tej firmie wszyscy do wlaza szefowi bez wazeliny. Szkoda mojego tracenai czasu. Jak ktos che miec problemy niech idzei do Opel Kanclerz

@Wojtek

Jestem kadrową więc chyba zna Pan moje imię skoro Pan u nas pracował. Ja niestety żadnego Wojtka na sprzedaży nie kojarzę. Pozdrawiam

@Ona

moje imie jest prawdziwe i to jest drugie imie ktore zawsze uzywalem i uzywam. Z pani taka kadrowa jak z pani szefa uczciwy wlasciciel. Szkoda mojego czasu zajmowania sie z nieuczciwymi sprzedawcami, szefem itp. Ostatni raz dalem komentarz jak ludzie chca miec problemy niech do was ida to na wlasnej skorze sie przekonaja. A moze urzad skarbowy poslac Panstwu to zobaczymy jak to te rozliczenia sprzedanych aut sie odbywa u was.

PRACOWNIK
@Wojtek

Ciekawe rzeczy Pan pisze, pracuje w tej firmie 17 lat jako i jakoś żadnego Wojtka nie pamiętam na dziale handlowym. A co do szefa to powiem tak - życzę każdemu pracownikowi takiego przełożonego. Większość pracowników ma podobny staż pracy do mojego, to chyba o czymś świadczy Szanowny Panie. ps. a tak przyszłość to radzę popracować nad gramatyką i formułowaniem zdań w języku polskim ....

Franc

Ogólnie firma spoko, umowa o pracę, kasa na czas, ludzie w większości fajni. Pracy dużo ale gdzie dziś nie ma dużo roboty? Dobre miejsce żeby zdobyć doświadczenie ale żeby coś w tej firmie osiągnąć trzeba być kolegą prezesa. Ambitni ludzie z wiedzą uciekają z tej firmy. Niestety w firmie na wyższych szczeblach panuje kolesiostwo i to jest jedyny wyznacznik w drodze na szczyt w tym salonie. Podczas gdy tzw. szeregowi pracownicy wypruwają sobie żyły - "przyjaciele" odpowiednich osób piją kawki, śmieją się na cały salon (również z klientów), cwaniakują i robią zakupy przez Internet. Większość kierowników niestety bez elementarnej wiedzy - mało, który przeszedł chyba przez wszystkie szczeble. Najgorzej jest w salonie w Gliwicach gdzie na jednym z działów panuje nieustanna impreza i śmiechy. Ogólnie firma na tak dla młodych, chcących zdobyć doświadczenie bo jak pisałem oferują umowę o pracę. Na nie - jeśli ktoś ma ambicje i chciałby piąć się po szczeblach kariery.

@Franc

Nie uważam, że aby w firmie coś osiągnąć trzeba być kolegą Prezesa - żeby coś osiągnąć trzeba po prostu chcieć pracować i tyle. Firma jest na rynku od wielu lat i wiele osób pracuje od dawna (staż powyżej 10 lat) zatem nie wiem skąd opinia, że ludzie ambitni uciekają. Gdyby pracowało się źle to nie wiem czy mielibyśmy tylu długoletnich pracowników. Jeśli ktoś chce pracować i ma chęci i ambicje to może wiele osiągnąć.

Amnesty International
@Franc

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Jednak nie mamy oddziału w Gliwicach. Amnesty International współpracuje z firmami, które realizują projekty dla Stowarzyszenia Amnesty International jak i innych podmiotów i przez jedną z takich firm był Pan zatrudniony. Staramy się skrupulatnie dobierać partnerów, dlatego Pana opinia jest dla nas ważna, jednak Amnesty International nie było Pana bezpośrednim pracodawcą.

Wojtek

w tej firmie nie jest tak cudownie i platnosci nie byly idealne.Tylko dobrze zarabiaja pracownicy z dzialu handlowego bo oszukuja i sprzedaja z ukrytymi wadami auta po wygorowanych cenach i tacy sa u szefa profitowani. To sa lizusi i wybrane oxtra osoby. Inni sa tylko od brudnej pracy. Wiem bo krotko pracowalem i nie radze nikomu pracy tam.Idzcie gdzie indziej ale nie do tej nieuczciwej firmy.

@Wojtek

Szanowny Panie bardzo ciekawa opinia - szkoda tylko, że można ją między bajki włożyć. Pracuje w firmie ponad 10 lat i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek, jakiekolwiek wynagrodzenie nie wyszło na czas to po pierwsze, po drugie nie tylko dział handlowy dobrze zarabia a po trzecie to o jakim szefie Pan pisze? Bo osoby bardziej uczciwej od naszego Szefa to nie znajdzie Pan na całej kuli ziemskiej. Sam Pan pisze, że pracował Pan krótko i niestety ale chyba wiedza na temat pracy w naszej firmie oraz na temat współpracowników i szefa to pochodzi z tej samej fantazji co Pana imię. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Max
@Wojtek

Pracuję na dziale handlowym w tej firmie od 15 lat, podobnie jak moi koledzy z działu, to jest bezczelne obrażanie nas, że jesteśmy oszustami. Sprzedajemy nowe samochody rzetelnie, o każdej nawet drobnej rysie, nasz Klient jest informowany i ma prawo wyboru czy chce odebrać auto czy odstąpić od umowy. Wszystkie płatności zawsze na czas, nie ma kar finansowych, premie zawsze wypłacone wg ustalonych zasad. Gdyby było inaczej , nie pracowalibyśmy tutaj tyle lat. Na Szefa zawsze można liczyć, zastanawiam się, czy aby napewno pracowałeś w tej firmie?!

darek
@Max

podtrzymuje moje wczesniejsza informacje i odradzam innym klientom, zeby kiedyklowiek u tych oszustow w Oplu kanclerz kupowali auta uzywane czy nowe

Wiola
@darek

A Pan nadal nie rozumie, że portal gowork służy dodawaniu opinii nt. pracy w danej firmie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kanclerz Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ona

A czy w ogłoszeniach jest informacja o znajomości języka?

Olewający stosunek do klienta samochód 3 letni i 3 razy naprawiany. Brak kontaktu ze strony serwisu łatanie wężyków taśmą ( chyba nie umieli dokręcić). Niedotrzymywanie terminów napraw.

Max
@Ewa

To jest portal dotyczący pracy w tej firmie, a nie wylewania żali za nie dokręcenie śrubki!

aaa

Bardzo fajna firma. Jest miejsce dla każdego kto CHCE pracować, a nie pić kawę przez całe popołudnie. Wypłaty zawsze na czas. Umowa o pracę, wynagrodzenie fajne + premie. Towarzystwo fajne, można się pośmiać, ale można też liczyć na pomoc. Dobra sprawa dla młodych, którzy chcą się czegoś nauczyć, jednak biorąc pod uwagę, że pracują tutaj osoby nawet po 20 lat nie ciężko się domyślić, że jest to dobre miejsce na dłużej. Trzeba tylko chcieć i lubić pracę z klientem. Jeśli komuś nie chce się pracować to nawet nie ma co podchodzić.

Stefan
@aaa

Wspomniałeś, że pracodawca oferuje fajne wynagrodzenie. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, ile dokładnie można zarobić? Jeżeli nie chcesz podać konkretnych kwot to chociaż mniej więcej, abym miał wyobrażenie na temat zarobków w tej firmie.

aaa
@Stefan

To zależy od działu, stażu, stanowiska. Od najniższej krajowej wysoko w górę. Zazwyczaj najniższa + premia w zależności od tego ile wypracowałeś, ale to nie reguła.

Zosia
@Stefan

Wszystko zależy od stanowiska na, które aplikujesz.

Zosia

Ale to jest portal z opiniami na temat pracy w danej firmie

Zadowolona klientka

Wspaniała atmosfera profesjonalna obsługa pomoc w uzyskaniu kredytu pani Matylda spisała się na200%

Miro

Dobry pracodawca to widać na pustym forum , że dobrze się ludziom pracują!

kawa

jakie zarobki itd na myjni ?

Joanna

@Kasia, a jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Co jeszcze powiecie o swoich doświadczeniach związanych z Kanclerz? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na podwyżkę? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Podzielcie się proszę opinią.

Joanna

@Kasia, a napisz proszę na jaką umowę może liczyc nowy pracownik? Czy ktoś z Was pracuje jeszcze, bądź pracował w firmie Kanclerz? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Ile czasu trwa okres próbny.

@Joanna

Zależy od stanowiska. Okres próbny zazwyczaj 3 miesiące. Wszystko jest kwestią tego jakie ustalisz warunki z pracodawcą.

Zostaw merytoryczną opinię o Kanclerz Sp. z o.o. - Przyszowice

• Jak się pracuje w Kanclerz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kanclerz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanclerz Sp. z o.o.?

Kanclerz Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 26
    41-710 Przyszowice