Opinie o Baumit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Baumit Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Baumit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baumit Sp. z o.o. w Wrocław

Alek

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy Baumit - jest oferta pracy w Warszawie, ale bez konkretnych kwot. Jest mowa o podstawie + premii uzależnionej od wyników. Do tego oferują cykliczne szkolenia. Ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć, jak to wygląda od środka? Przydatne te szkolenia? :)

7000 netto + premia jeśli region uzyska min 91% normy

Dominika

Hej, czy atmosfera w pracy ogółem jest spoko w Baumit? Jeśli uważacie, że osoby zainteresowane pracą tam powinny coś wiedzieć, dajcie znać w komentarzu pod wpisem. Może nie tylko ja chciałabym dowiedzieć się czegoś o tym miejscu pracy. Napiszcie, jak oceniacie tego pracodawcę.

@Dominika

Na stanowisku handlowca wymagana jest duża samodzielność oraz pozytywny kontakt z dyrektorem regionu. W przypadku problemów na dyrektora nie ma co liczyć na pomoc. Jedyne co go interesuje to wyniki, jeśli wyniki nie są zadawalające to z handlowcem rozwiązuje się umowę. Nerwowa atmosfera

Administrator Nowy wpis

Mam doświadczenie w pracy jako Specjalista ds. Marketingu. Myślicie, że firma Baumit Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Od tego roku jakie wyniki wam wychodzą? Jak je oceniacie? jeszcze z parę miesięcy temu ktoś podkreślił, że atmosfera może być nerwowa i ze dochodzi do podziękowania za współpracę w przypadku gorszych okresów związanych z osiąganymi wynikami. Czy do dziś tak jest? jakie są targety?

@Dominika

Pracodawca solidny, opieka medyczna, wynagrodzenie zawsze terminowe, wyposażenie biura i stanowiska pracy na wysokim poziomie, elegancka kuchnia, ekspres do kawy, różne kawy i herbaty, niczego tu nie brakuje, oprócz życzliwej atmosfery....w której niestety nie wytrzymałem. Jako normalny człowiek, Pozdrawiam

Inna ja

O to właśnie chodzi. Odkąd jest ten prezes, to atmosfera jest fatalna. Ludzie siedzą porozsadzani w trzech osobnych biurach, nie mogą praktycznie ze sobą rozmawiać. Więc co z tego, że ładnie w firmie, jak nie da się wytrzymać.

@Inna ja

Brawo, dokładnie, z pięknej miski się nie najesz

Były pracownik Nowy wpis

Alek

jacek
@Alek

daj sobie spokój. 9.000 , a premi nigdy nie zobaczysz, bo plany i ceny z kosmosu

@jacek

Plan oraz cena z kosmosu? Co to oznacza? Ja i tak interesuje się praca jako asystentka ale ciekawi mnie porównanie warunków z kolegami z innych działów. Powiesz przy tym jak wygląda to podczas wspierania kierownika? zauważyłam ze to umowa o zastępstwo i zastanawiam się co dalej z taka osoba, gdy teraz się przyjmę to potem przerzuca mnie na inny dział? Będzie warto?

GM

Z tego co wiem umowa jest na dłuższy czas a nie na chwilę/kilka miesięcy. Zawsze jest pewna rotacja i jeśli tylko będzie taka opcja i się sprawdzisz zostaniesz po tej umowie przesunięta na inne stanowisko. Wszystkiego się dowiesz na rozmowie.

@GM

Bieżących ofert na inne stanowiska akurat nie widzę, a w tej, o której debatujecie jest napisane, że jako benefit należy uznać opiekę oraz pakiet socjalny. Co się na niego składa i czy w tym przypadku przysługuje pełny? I czy na pozostałych stanowiskach są jeszcze jakieś inne profity?

Były pracownik Nowy wpis

7000 netto + premia jeśli region uzyska min 91% normy

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baumit Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
Mateusz

Witam. Na jakie zarobki może liczyć PH w Baumit ?? Widzę że pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko na wlkp

@Mateusz

Oo, i nie jest napisane, nie ma podanych widełek? Ciekawe.. wiesz czy jeszcze aktualne?

Kolo

Niestety nie ma widełek.

Grażyna
@Kolo

Żadnej informacji na temat zarobku?

L
@Kolo

Cześć, chciałam zapytać jak się pracuje w dziale księgowości ? Jaka atmosfera i jakie zarobki? Czy warto aplikować ?

Witam Wykonałem ok 850m² tynku cementowo-wapienny BAUMIT MPI 30 SPEED w nowym domu. Na kilku ścianach (niezależnie czy to wschód, zachód czy połodnie) o powierzchni ok 90m² pojawiły się wyraźne pęknięcia i "głuche" miejsca. Przeglądając historię prac w jakiej kolejności zostały wykonane tynki okazało się że te 90m² były wykonane z drugiej dostawy materiału - co za tym idzie... 100% pewność że winny materiał. Ponieważ ludzie, narzedzia, okres wykonywanych prac był taki sam! Problem został zgłoszony do przedstawiciela Baumit który pojawił się na budowie stwierdził że opisany problem istnieje i że zgłosi to gdzie trzeba. Po kilku dniach otrzymałem pismo że "spękania nie mają związku z zastosowaniem materiału czy pracami tynkarskimi", "materiał pochodził z tej samej szarży produkcyjnej". Na pytanie dlaczego pierwsza dostawa materiału i ściany które zostały otynkowane nie pękają nie otrzymałem odpowiedzi! Baumit Wrocław tylko podtrzymuje że nie uwzględnia reklamacji. Jest to normalne uchylanie się od odpowiedzialności i niekompetencja ludzi tam pracujących. POWIEM KRÓTKO ...DRUGI RAZ NIE WYBIORE BAUMIT . A tym co planują wydać duże pieniądze na drogi materiał to muszą się zastanowić czy warto. Ja znam już odpowiedz.

pawel
@Marcin

Chciałbym porozmawiac o peknieciach tynku bo mam to samo Pawel tel (usunięte przez administratora)

Ghk
@Marcin

Skoro tynk byl z jednej partii produkcyjnej to jak jedna warstwa może odbiegać od drugiej ?

Pat

Najlepsze jest to, że pracownicy uciekają z firmy ze wzgledu na atmosferę w pracy, a w ogłoszeniu na księgową piszą: przyjazna atmosfera... Koń by się uśmiał.

@Pat

Nigdy nie znamy wszystkich powodów, dla których dana osoba zdecydowała się zrezygnować z pracy w firmie. Snując przypuszczenia możemy kogoś obrazić, a przecież nie to nie jest przedmiotem dyskusji na forum. Atmosferę w pracy kształtują również - a może przede wszystkim - pracownicy. Ich poziom zaangażowania i podejście do pracy mogą spowodować zarówno poprawę, jak i pogorszenie atmosfery. Co według Ciebie powinno ulec zmianie, by atmosfera w firmie Baumit była przyjazna?

Grześ
@Pat

I znowu kolejne osoby odchodzą z działu finansowego. Przypadek?

Czesław
@Pat

Niestety potwierdzam. Po raz pierwszy spotkałem się z tak chamską atmosferą w pracy. Dobra rada-nie aplikujcie.

@Pat

Potwierdzam, starzy pracownicy tam rządzą, atmosfera fatalna w biurze , szczególnie w dziale księgowości, omijać z daleka, od kiedy zmienił się szef działu ????

Prawda, niestety

Ofiara
@Pat

Wybudowali portiernię w Pobiedziskach a podwykonawcy byli sponsorami tej inwestycji

Jak długo trwa proces awansu w Baumit Sp. z o.o.?

GALL ANONIM

W Baumit nie istnieje coś takiego jak awans. Podwyżek też nie ma.

@GALL ANONIM

Czy aby na pewno piszesz o pracy we wrocławskiej centrali Baumit? Pracują tam specjaliści. Naprawdę w zamian za ich doświadczenie i wiedzę nikt nie oferuje chociażby podwyżek?

@Iza

Z awansem faktycznie dość ciężko bo jest bardzo płaska struktura organizacyjna, ale są czasem wewnętrzne rekrutacje i awanse. Podwyżki oczywiście są, raz wieksze raz mniejsze ale są co roku mniej więcej zgodne z rynkowym poziomem. Wiadomo że wiecej było by lepiej ale jest zwyczajnie rynkowo. Rotacja pracowników w większości miejsc jest niska wiec to chyba dobrze świadczy.

@GM

Podwyżki zawsze są te mniejsze....

MO
@GM

Skąd ty wiesz jakie są podwyżki, przecież wynagrodzenia są utajnione, nikt nawet nie rozmawia o wynagrodzeniach, a awanse ciekawe jakie??? są tylko wtedy jak firma nie ma już innego wyjścia bo nikt nie chce przyjść na wolne stanowisko.

@MO

Tak oczywiście, nikt nie rozmawia o wynagrodzeniach i o podwyżkach. Tajemnica wynagrodzeń to fikcja we wszystkich firmach. A poza tym przecież sam wiem jakie mam podwyżki co roku, bo mamy podwyżki co roku - tak jak pisałem nie zdradzając tajemnicy raz większe a raz mniejsze ;)

MO
@GM

To że ty dostajesz podwyżkę co roku to wcale nie znaczy że inni też dostają:( Nie ma czegoś takiego jak podwyżki dla wszystkich np ze względu na inflację

@MO

Bzdura i tyle. Podwyżki dostają wszyscy co roku. Kwestia ile, zawsze większe od inflacji.

W ogóle nie ma awansu, chyba śnisz

Fi
@GM

W dziale księgowości jest niestety ciągle rotacja

Ksiegowa
@Fi

A jakie zarobki są dla księgowych ?

L
@Fi

Cześć, chciałam zapytać jak się pracuje w dziale księgowości ? Czy warto aplikować do działu finansowego ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Baumit Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Aleksandra

Wszystko zależy od wymagań związanych ze stanowiskiem pracy na które poszukiwany jest pracownik. Jeżeli w założeniach jest możliwość przyuczenia to nie jest koniecznym posiadanie dyplomu ukończenia studiów. Ważne jednak aby kierunek studiów pokrywał się z profilem stanowiska i zakresem obowiązków :) Jeżeli zaś chodzi o możliwość stażu to na chwilę obecną nie działamy jako firma w tym obszarze.

@Aleksandra

Jest możliwość odbycia praktyk zawodowych dla studentów w okresie wakacyjnym.

Zainteresowana

Czy w dziale finansowym się coś zmieniło? Czy nadal odradzacie aplikowanie na księgowa?

@Zainteresowana

Jeśli dyrektor finansowa się nie zmieni, to sytuacja w dziale finansów też nie.

Iza

Czy masz jakieś złe doświadczenia z w firmą? Jeśli tak to może mógłbyś przybliżyć temat i opisać jakąś sytuację? Fajnie jeśli używa się konkretnych argumentów przy swoich wypowiedziach, pozwala to innym użytkownikom na lepsze zapoznanie się z tematem.

Zdecydowanie odradzam dział księgowości

Franek

Pani Dyrektor jest ok, jest wymagająca, ale to dobry fachowiec i dobry człowiek, z empatią i dużym sercem, natomiast złą atmosferę pracy tworzą starzy , zasiedziali od 20 lat pracownicy, którzy od razu z góry są nieprzyjaźni dla nowych...., Niestety..

Fela
@Zainteresowana

Tak, zmieniło się, ale na gorzej ???? Każdy młody, kto ma ambicje i własne zdanie, Niech ucieka stamtąd z daleka, bo rządzą tam emerytki

Janko
@Franek

Hahaha. Tam już nie ma nikogo ze starej ekipy od dawna. A empatia i u dyr. finansowej to coś abstrakcyjnego. Dlatego pozbyli się jej z QM. Tam teraz są tylko układy i układziki.

Ala
@Janko

A co to za układy ?? To już wszyscy starzy pracownicy poszli na emeryturę ??

Czy jest możliwość pracy w Baumit Sp. z o.o. na część etatu?

sinsek

Tak, jestem tego przykładem

aa

Nigdy w swoim życiu nie pracowałem w tak (usunięte przez administratora)(delikatnie mówiąc) firmie, (usunięte przez administratora), krętactwo, obiecanki,brak premii,motywacji pracownika, jeden drugiemu nóż w plecy by wbił aby głębiej kierownictwu wejść.

Frania
@aa

Popieram, prawda

Kacper

To prawda ze nie ma u was w firmie awansu?

mOKKA

Ogłoszenie o pracę Pobiedziska 3900 brutto na rękę ponad ok 2700. spłć kredyt dziecko dom rachunki i żresz chyba kamienie... Ciężka praca na produkcji i takie zarobki to śmiech na sali.... Jestem ciekawy czy rzeczywiście tyle zarabiacie w tej firmie....

@mOKKA

To jest 2840 na rękę wg kalkulatora. Plus darmowy posiłek, płatne nadgodziny, jak na prace na produkcji bez kwalifikacji specjalistyczny to znów nie tak najgorzej. Nie wiem gdzie w okolicy płacą niby znacznie lepiej na takich stanowiskach?

@mOKKA

Ciężka praca na produkcji? Kolego jak nie masz pojęcia o czym piszesz to po co się udzielasz?

gdzie kupie na terenie suskim baumit

Super firma

Magda

W firmie są darmowe posiłki podczas pracy ?

Info
@Magda

Tak. Od listopada do końca marca są obiady dla wszystkich pracowników produkcyjnych we wszystkich zakładach.

Ryszard

Na portalu pracuj.pl, pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego. Pracodawca od potencjalnego pracownika oczekuje bardzo dobrej znajomości rynku branży materiałów budowlanych oraz znajomości technik negocjacyjnych. Ktoś z Was wie może jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca na tym stanowisku? Mam nadzieję, że ktoś odpowie.

Zenek
@Ryszard

Na portalu pracuj.pl od 4 lat pojawiło się kilkanaście ogłoszeń przedstawiciel handlowy Wielkopolska firmy Baumit. Nie zastanawia to nikogo.

NICK
@Zenek

Wszyscy z branży wiedzą ze omija sie szerokim łukiem pracę w Baumicie na terenie Wielkopolski na stanowisku przedstawiciel habdlowy. Pozdro.

Real
@NICK

To co piszesz o pracy przedstawiciela handlowego na wlkp świadczy że nie masz bladego pojęcia jak jest faktycznie! Team który tworzą tam handlowcy jest jednym z najlepszych w kraju a atmosfera pracy jak jednej dużej rodzinie. Ot tyle w temacie!

@Real

A warunki zatrudnienia w Baumit są równie dobre? Może dla innych jest to istotniejsze i stąd te negatywy? Proszę o odpowiedź

Arkadiusz

Czy kiedyś ktos ruszy sprawe załadunków w Pobiedziskach wieczne kolejki i ściemnianie kiedy nie zajdziesz to kawa A w Łowiczu idzie wszystko z marszu i można tylko tam nie ma kolesiostwa

@Arkadiusz

Pytam się po raz kolejny czy Wrocław zrobi coś w kwestii załadunków w Pobiedziskach? To się w głowie nie mieści co się tam dzieje

Maniek
@Malwina

A kiedy koleżanka się ładowała?

Kierowca
@Arkadiusz

Chłopaki ładują jak na wyścigach! Kiedy Ty tam byłeś na załadunku?

@Arkadiusz

Jakie kolego kolejki? Dwoje magazynów robi całą robotę a Ty płaczesz że stoisz pół godziny! Dla mnie jest ok.

Klient
@Michał

Takich bzdur dawno nie słyszałem jak Michał pisze... Non stop siedzą w biurze i narzekają, że robić trzeba.

@Klient

No w biurze siedzą ,przecież stać nie będą. Coś żeś się tak na nich uparł,jedź do Łowicza to dopiero poczekasz.

Masz racje kolego Tylko biuro stali bywalcy i piwosze ich tu bronią

Szczera prawda

Masz racje kolego Tylko biuro stali bywalcy i piwosze ich tu bronią

Adaś
@Michał

Jak prowadzisz auto tak jak opisałaś to się nie dziwie że tam Ci się podoba

Szymon
@Maniek

Masz racje jak na wyścigach " KTO ROBI KAWE CHYBA"

Zorientowany
@Arkadiusz

W Łowiczu nie ma kolesiostwa? Hahahaha bo pękne. Pewnie jesteś kierowcą z jedynie słusznej spedycji, która " w Łowiczu nie czeka". Pewnie się denerwujesz bo w Pobiedziskach jesteście traktowani normalnie i czekacie na swoją kolej jak wszyscy inni. Cóż właśnie tak wygląda brak kolesiostwa ale widzę, że to boli.

@Zorientowany

Widze rozum koledze odbiera Stwierdzam to po tym co przecztalem ze zrozumieniem Ja jeszcze dwa tygodnie przemecze sie pod ta chora spedycja co tam nas laduje a buractwo niech pozniej nie krzyczy na parkingu ze nic sie nie dzieje bo kawa znow jest Pozdrawiam normalnych

Zorientowany
@Malwina

Koleżance to się przydała lekcja kultury i gramatyki. A może koledze? Bo przecież "przeczytał ze zrozumieniem" dalszej części wypowiedzi nie skomentuję bo nie ma tam nic mądrego.

SZYMEK
@Zorientowany

Zadowolony-zorientowany i wszystkie opinie pozytywne to może być tylko klika zza biurka więc się już bardziej nie poniżajcie

Pkl
@Klient

Popieram kolege (usunięte przez administratora) na maxa Nigdzie indziej takiego nygustwa nie ma Raczka raczke myje Czy tam wogole jest jakis nadzor nad tym co sie tam dzieje ?

Andrzejek
@Michał

W końcu ktoś się za niech zabrał i poruszył tą kwestie Masz racje siedzą w biurze bo jak można stać i kawe non stop spijać Akordzik by się może przydał i adekwatne wynagrodzenie do załadowanych aut może takie cos by podziałało

@Malwina

Malwino, forum na GoWork jest od tego, by pracownicy firmy Baumit z Wrocławia dzielili się swoją opinią odnośnie tego pracodawcy. Nie jest to forum, na którym pracownicy ustalają sprawy związane z harmonogramem i czynnościami, jakie powinni wykonać w ciągu dnia. Nie piszemy tutaj skarg na temat zleceń, czy pracy przy rozładunku. Najlepiej tego typu sprawy zgłaszać do kierownictwa firmy. Niemniej jednak, czy znajdzie się tu ktoś, kto w sposób rzetelny napisze, czy warto jest aplikować do pracy w Baumit?

Widzę ze i Pobiedziska i Łowicz sie rozpisaly. Kompletne brednie...

@Piotr

Jeśli masz inne zdanie na temat pracodawcy Baumit, warto o nim wspomnieć w kolejnym komentarzu. Pamiętaj, że im więcej informacji o warunkach pracy oferowanych przez pracodawcę, tym więcej trafniejszych decyzji odnośnie składnia dokumentów rekrutacyjnych przez osoby zainteresowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Baumit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Baumit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baumit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Baumit Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Wyścigowa 56G
    53-012 Wrocław