logo P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

Glinianka

Opinie o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska

pracownik 2013-05-27 12:02:36
Firma-porażka. człowiek traktowany jest gorzej niż śmieć. Wszystko, co napisali moi poprzednicy jest prawdą (tą jedną pozytywną opinię mógł napisać tylko któryś z [usunięte przez admina]) pozdrawiam-pracownik
speed 2013-07-23 00:31:05
czyli wszyscy odradzają podjęcie pracy w tej firmie od pracownika szeregowego , kierowcy nawet do biurowego ???
xangelo 2013-08-19 18:34:07
Po przeczytaniu opinii chętnie zrezygnowałbym z usług, które ta firma oferuje mojej gminie - niestety nie ma takiej opcji. Z tego co widziałem to banda palantów - nie możesz się doprosić o pojemnik, mimo że chcesz za niego zapłacić. Baba w biurze niemiła, obsługa - ręce opadają.
zwykly 2013-08-23 18:00:29
Firma [usunięte przez admina]bedziesz mial wypadek w pracyto cie zwolnia. Zadnej soboty wolnej.Przy wyplacie [usunięte przez admina]jak tylko moga. Biedni ludzie co tam pracuja. [usunięte przez admina] 21 wieku.
cela 2014-01-17 14:29:36
porażka
zdziwiony 2014-01-21 19:09:42
czemu treści części opinii jest usuwana? a niektóre wpisy w całości?? coś tu nie hallo?!?!? kto w tym paluszki swoje macza?!? może któryś z synków?
administrator osiedla 2014-02-19 09:30:16
od miesiąca nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów
Jola 2014-05-27 11:44:39
Firma wielka porażka
Marek 2014-05-27 11:47:58
Firma kTóra powinna być zamknięta .Ludzie jeżeli chcecie lub macje zamiar tam pracować nie warto marnować swojego czasu na niewolnictwo.Ocena niedostateczna jest za wysoka wiem co piszę
Cela 2014-05-27 11:53:06
Czysta prawda
CELA 2014-05-27 12:15:16
zmienili NICK nie CELA dobrze wiedzą
MMMMM 2014-05-28 19:46:36
FIRMA KTORA MYSLI ZE JEST BEZKARNA'ALE NIEKTORZY NIC Z TYM NIE ROBIA(usunięte przez administratora)
MMMM 2014-05-29 19:34:39
Dlaczego czesc mojego wpisu została usunieta,czyzby lekaro macza w tym palce ...albo tu pisze się prawde albo cukruje...niech ludzie dowiedzą się prawdy jak w lekaro jest
darek 2014-06-20 15:30:52
porażka całkowita (usunięte przez administratora)
administrator osiedla 2014-07-03 16:20:24
Od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o wymianę uszkodzonego przez nich kółka w kontenerze,totalna olewka mimo kilku e-maili i telefonów . Osiedle Odkryta 36-38b warszawa. Zero kontaktu.
kierownik budowy 2014-07-03 16:23:29
Mimo licznych monitów, zero reakcji. Niby coś zapisują, coś przyjmują do realizacji. Kontener stoi do tej pory. Nie wiem po co pracują tam te dziewczynki ze wsi. Infolinie nie działa. Daje im jeszcze 1,5 roku działalności.
hipkryzja 2014-07-12 21:08:59
krotki kontakt z firma Lekaro-arogancja, brak kontaktu, wirtualna( niedostepna wlascicielka) i jej niegrzeczni synowie
loko 2014-07-15 08:46:40
tydzień czekam na podstawienie kontenera. telefony i nic. ciągłe kłamstwa-kontener już jest w drodze.porażka ta firma
adam 2014-07-19 06:17:07
Kompletni aroganci. Klienta mają za nic. Nie wiem o co chodzi w tej firemce.
mmmmmmm 2014-07-24 23:19:52
to jest wielki burdel szkoda słów
ana 2014-10-15 15:35:41
Od 4 miesięcy próbuje wymienić kosz ze 120 na 240 litrów i problem. Dzwoniłam tam z 15 razy i za każdym razem słyszę jakąś pannę która mi mówi, że jej przykro i że przekaże dyspozytorowi ale więcej nic nie może zrobić.
Ręcę opadają firma śmieć!!! nawet śmieci nie powinna wywozić!
kmk123 2014-10-28 13:46:34
ana - mam taki sam odzew od Pań z biura obsługi klienta - przekaże dyspozytorowi ale nic więcej nie może zrobić.... a ja notorycznie mam przed domem śmieci niemieszczące się w kontenerze, bo Pan, który zbierał śmieci po raz kolejny z arogancją ominął mój dom. Śmieją się prosto w twarz, a Ty musisz za to płacić
pracownik 2014-11-23 21:00:07
szukają pracowników bo pracownicy uciekają jak się tam dostaną . Od pracowników biurowych,pomocników śmieciarek ,kierowców oraz sortowni
mmmmmmm 2014-11-26 10:31:40
człowieku mówię ci to z prawdziwego zródła ta praca to wyzysk ludzi nawet w biurze.Jak się tam jeszcze nie zatrudniłeś to unikaj tej firmy z daleka bo zmarnujesz sobie życie i nabawisz się nerwicy .
mmmmmmmmmmm 2014-11-26 10:49:23
ludzie traktowani są jak niewolnicy pracują po 17 godzin głodni ,przemoczeni żadnej soboty wolnej nawet w niedziele zmuszani są do pracy oprózniąć kosze na Warszawie i karani finansowo jak coś nie wyjdzie kiedy dostaną karę z Urzędu Miasta to stara ściąga to z pracowników nie dając żadnego potwierdzenia o ukaraniu finansowym nawet po tysiąc zł karze.A płaci za pracę poniżająco .Piszą ze biuro pracuje do 21.00 to dlaczego pracownicy odbierają tel o 21.45 przecież firma jest już nieczynna .Może to was ludzie nauczy to tej firmy wchodzi się wiadomo na którą godzinę ale żadna osoba nie umie odpowiedzieć żonie o której będzie w domu.Współczucie dla tych ludzi co dają się tak poniżać .
mmmmmmmmmmm 2014-11-26 10:49:34
xyz 2014-12-10 20:50:24
Od kilku dni ( pomimo informacji, iż gabaryty będą odbierane w określonym dniu, tj poniedziałek) oraz wielokrotnych telefonów i zapewnień, że jest potwierdzenie realizacji w danym dniu, do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się na ich odbiór! Masakra. Zarówno ze względów bezpieczeństwa ( stoją od 3 dni przed ogrodzeniem) jak i estetycznym! Nigdy nie poleciłabym tej firmy!
Norbert Senior 2014-12-11 13:47:58
MPO - Wróć !!!
Zmiana, zgodnie z zasadą Lekaro "Nowa jakość" polega na tym, że śmieci muszą stać na ulicy (do ogrodzonego placyka się nie pofatygują), że sortowane wywozi się dwa razy rzadziej, że niektórych domów nie ma w harmonogramie, że panienka pod telefonem nic nie może. Nowa jakość jest tak uderzająca, że warto pójść dalej i w ogóle przestać wywozić śmieci. Będzie jeszcze taniej. Może by ktoś z nadzoru antykorupcyjnego znalazł tego urzędnika od Pani Prezydent, który wpuscił firmę Lekaro na Mokotów ? Bo w to, że wygrali przetarg prezentując taką "nową jakość" nie uwierzę !!!
Piotr pracownik 2014-12-21 16:52:05
można wylądować w takim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeżeli trzeba utrzymać rodzinę ale długo nie da się tak pracować , nawet wypadek śmiertelny śmieciarka przejechała kobietę w Warszawie kierowca pracował po 16-17 godzin dziennie i pomocnicy też to przemęczenie ludzi kręci się w głowie po tylu godzinach , a ciało potrzebuje odpoczynku
klient z przymusu 2014-12-27 12:04:23
(Jak wszyscy) W ramach super przetargu staliśmy się klientami firmy LEKARO. Standardy pozostawiają wiele do życzenia, a panie na infolinii udzielają sprzecznych informacji.
- Wielokrotnie rosiliśmy aby worki na śmieci nie były bezładnie rzucane na posesje, bo przy wietrznej pogodzie odfruwają, albo trzeba je zbierać po ulicy / od sąsiada - bez skutku;
- kartony trzeba wsadzać do plastikowych toreb, bo samych kartonów nie wezmą - czysta ekologia;
- w deszczowe dni zostawianie otwartych pojemników na śmieci - nie wiem, czy to złośliwość, czy głupota;
- czasem zapomną o naszej ulicy i śmieci leżą 2 dni.
max 2015-01-13 16:50:15
powinno zostac to zamkniete a ludzi do domu rozpuscic robilem tam
piotrek 2015-02-03 08:34:49
a do tego karaluchy chodzą wszędzie ,nawet po kawie i ekspresie do kawy ochydnie to wygląda ale jak ktoś przyjdzie to proponują wyśmienitą kawę z ekspresu .
piotrek 2015-02-03 08:45:21
Hańba aby nie wezwać pogotowia tylko zawieść pracownika własnym samochodem do szpitala aby zatrzeć ślady i nie mieć z tego powodu nic . Pracownik wpadł do prasy zmiażdzyło mu nogi wypadek w [pracy ) mógł wykrwawić się na śmierć wsadzili go do busa jak smieć zawieżli do Otwocka do szpitala . Rodzina założyła sprawę w tej sprawie a pracownik został za to zwolniony .Brudy pani Zagórskiej rosną codziennie jak góra śmierdzących śmieci w Woli Duckiej widać z drogi .
kini 2015-02-07 19:51:06
moj tata w tym pieprzniku pokaleczył palce to powiedzieli mu idz do domu i jedz do lekarza. ludzie tam jest gorzej jak w obozie w oświecimiu i jest kupa lizusów którzy nie maja obcinanych pensji . A smród jak diabli bo mieszkam w pobliżu i nie ściemniajcie ze to sater
brakpojemnika 2015-04-27 23:11:59
Od dwóch miesięcy nie mogę się doprosić o większy pojemnik. Mam stary jeszcze z MPO, nie dosyć, że w kiepskim stanie to za mały, a płacę 60zł/miesiąc. Miłe panienki odpowiadają - w przyszłym tygodniu na pewno - tak z tygodnia na tydzień - czekaj tatka latka.
Pewnie za pieniądze byłby natychmiast, ale jak już będę zmuszona kupić to nie w LEKARO !
W MPO nie było problemu z pojemnikami na śmieci.
666 2015-04-28 09:25:24
synek kamil to ukryty gej i na skarge leci do taty.odnośnie pana j zagór... jak go zabraknie to firma padnie albo przeniesie się na ukraine bo te parszywce które trzyma w biurze czyli(3) 1 jolanta 2 córka kamil i 3 pęcherz strateg od haków wiec panie jurku 100 lat
Warszawa 2015-05-07 19:54:04
Ta firma to jedna wielka kpina !! Ludzie trzymajcie się od nich z daleka. Piszą na swojej stronie, że są rzetelni i terminowi - nie dotrzymują terminów, lekceważą klienta. Zamówienia nie są realizowane pomimo monitów ze strony klientów. Nie potrafią wyjaśnić, czemu towar nie trafił przez ponad dwa tygodnie do klienta. Firma krzak !!!
kita 2015-05-30 06:46:23
to prawda wszystko co tu piszą nie da się ukryć
piotrek 2015-06-08 09:50:39
Ludzie przeczytajcie co firma Lekaro robi opisała to gazeta super expres
Trup na wysypisku jak nielegalnie zatrudniła pracownika a pózniej przysypany
był nieżywy śmiećmi . SKANDAL SKANDAL SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mmmmmmm 2015-07-22 17:35:19
nie polecam jeżeli podejmniesz taką decyzję będziesz żałował i to bardzo
nawet rok to za długo w takim burdelu i ze starą Jolą szefowa Lekaro
Jotka 2015-08-25 12:26:40
Pani Zagórska z Lekaro to lepsze ziółko jest - powiązała się z mafiozami, żeby dostać kontrakt na Warszawę ....ciekawe, kiedy zajmie się tym CBŚ, może przy okazji wyjaśniania interesów nieruchomościowych stołecznego miasta i jego zarządu.
ineedmoney 2015-08-27 16:01:54
mnie dziś lekaro okradło . panowie zamiast zabrać śmieci z pod śmietnika zabrali z głębi podwórka MOJĄ szafkę którą wyniosłem sobie na podwórko żeby ją wyczyścić i odnowić , wspomnę tylko że szafeczka była zabytkowa dodatkowo panowie przywłaszczyli sobie ogromną donice która była baaardzo daleko od śmietnika . Panie z infolinii łącznie z panem kierownikiem powiedzieli mi żebym sobie na policje poszedł bo oni mają w dupie . Na przekór śmieciarzom pójdę i zgłosze kradzież bo szafka warta z 300 zł donica z 50 zł.
lala 2016-02-02 10:34:03
lalusiu piszesz bzdury że ta firma jest taka wspaniała .Osoba która napisała
o wypadkach,działaniach starego czyli Jurka i starej czyli Joli.Oraz szczurach
czyli Robercie,Kamilu i Marku To naprawdę szczury chamskie

LUdzie to jest prawda

Jak widzę że ktoś pisze takie bzdury to niech się zatrudni tam i po miesiacu na własnej skórce przekona się o tym burdelu.Pracowałem tam dość długo i widziałem bardzo dużo poniżających scen . Nawet niegodnych zachowań całej rodziny Zagórskich bijatyki pomiędzy synami i starym
Sylwex 2016-05-26 00:52:46
Pracownicy świadczą o Firmie i to jest prawda,Podam przykład,kierowca śmieciarki za każdym razem podjechania do posesji wychodzi z kabiny i wysypuje pojemniki,co w poprzednich firmach było nie do pomyślenia widać że to go męczy i jest tak sfrustrowany,nieprzyjemny że cokolwiek go drażni a że pojemnik nie w tym miejscu że wysypałem wiaderko gruzu,albo trawę z koszenia choć pojemnik w połowie jest pusty, na moją sugestię że wyjmę,odpowiada że nie ma czasu,choć to zaledwie pól minuty na tę czynność i zostawia mi nie opróżniony pojemnik,myślę że są zmuszani do takiego tempa że zatracili już w sobie chęć zwyczjnych ludzkich odruchów. No cóż tak to jest że cena usługi jest najważniejsza,bo dobro klienta na pewno nie.
Ja 2016-09-18 18:47:47
Wszyscy, którzy narzekają na tę firmę mają 100% racji. Śmieci segregowane od miesięcy są nieodbierane, mimo interwencji ! Ul. Bluszczańska - Siekierki.
ewzab 2016-09-23 20:36:36
Nie polecam, bardzo niska jakość obsługi klienta, dyspozytor swoje klient swoje.
Katarina83 2016-09-30 12:33:40
Ta firma to wielkie nieporozumienie, kpina, żenada i wszystko co najgorsze. Olewają klienta, kłamią, wiecznie nie ma dyspozytora, nie odpisują na maile. Wywozy gabarytów czy kontenera z gruzem są nieterminowe albo w ogóle ich nie ma! A jak wywożą śmieci to jeszcze po sobie burdel zostawią.
Porażka!!
hihi 2016-10-02 15:15:01
Dla mnie ważne jest to, czy wypłata jest w pełni terminowa, wiadomo coś? Dbanie o to, żeby było wynagrodzenie na czas, jest dla mnie bardzo ważne, a skoro wiedzą, że dorzucają oprócz tego jeszcze jakieś benefity socjalne to nic dziwnego, że są tak popularni.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska - Glinianka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Lekaro Jolanta Zagórska