Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek

Wyry

Opinie o Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek

zorro 2012-12-11 16:22
praca na stanowisku PH to kpina, 3 m-c to standard a jak ktoś wytrzyma 6 to już olbrzymi sukces !!! z całego serca nie polecam !!!
klandydat 2012-12-18 13:08
Witaj, powiedz coś więcej, jak płaca - podstawa, prowizja, premia? , narzędzia pracy ....... właśnie zostałem zaproszony na rozmowę na PH i nie wiem czy nie szkoda nafty.
mr x 2012-12-22 11:06
i jak tam po rozmowie? też miałem propozycje spotkania
mr y 2012-12-27 16:02
hej
ja też mam tam umówione spotkanie,jak coś wiecie o tej firmie to się podzielcie info jak płacą i jaka atmosfera?
mr xxx -;) 2013-01-04 14:49
mr x - 2012-12-22 11:06:37

i jak tam po rozmowie? też miałem propozycje spotkania
Kolego, trzeba było iść, byś się przekonał ..... moje subiektywne odczucie było bardzo negatywne, co do treści i formy rozmowy oraz warunków, taki powrót do lat `90 tych, możliwe, że kolega "zorro" ma rację.
figo 2013-01-06 17:08
Szukają sprzedawcy batonów
załamka 2013-02-01 15:33
Omijajcie tą firmę wielkim łukiem!!!!!!!!!!!!
Po kilku miesiącach zwalniają bo każdy kto przyjdzie będzie lepszy niż ty. Tyle osób co tam się przewinęło i nikt się nie sprawdził, ciekawe. Atmosfera sztywna jak cholera, taki mały obóz pracy. Prawie w depresję zapadłam(em). Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!
darkangel 2014-02-11 22:34
W związku ugodą zawartą przed Sądem Rejonowym w Mikołowie pragnę przeprosić p. Beatę Rusek i p. Michała Nowaka za mój wpis z dnia 19 marca 2012 godzący w ich dobre imię oraz firmy WELDI S.C.
minus 2016-01-12 18:16
Firma jak firma. Jeśli się wykonuje swoje obowiązki to moim zdaniem można uznać pracę za lekką i przyjemną. Nie chce się określać czy jestem czy byłem/byłam pracownikiem/ pracownicą ale jestem zadowolony/zadowolona ze współpracy mimo ,że czasami zdarzają się zgrzyty. Ta firma ma kontakt z klientem a praca z ludźmi jest zawsze wymagająca.
Normalny 2016-03-29 15:34
Ja pracuję od 3 lat na stanowisku PH i dziwią mnie komentarze frustratów który wypisują tutaj takie rzeczy.Jeżeli robisz swoje i nie oszukujesz jak niektórzy to jest to normalna prace jak w każdej innej firmie na tym stanowisku. Pięniądze są zawsze na czas ,a jeżeli robisz plany to nawet przyzwoite. Auto i tel do dyspozycji raczej bez ograniczeń.
A tak na serio to nie sugerujcie sie informacjami z tej strony bo wypisują je zawsze osoby które odeszły z każdej firmy i chcą ją oczernić.Nie chodzi tylko o Weldi tylko o każdą firmę.
Edek z krainy kredek 2016-07-22 01:24
Ja pracuje jako handlowiec i powiem tak szukam już nowej pracy to sobie wyciągnijcie wnioski sami jedyny plus w tej firmie to wypłata na czas .
Wi 2016-08-02 22:22
Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek czym się tak naprawdę zajmuje, bo nie mam wykazów aktualnych?
sa 2017-04-13 16:17
Mamy jakieś aktualne oferty?
Maja 2017-08-18 11:04
@Edek z krainy kredek - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Weldi S.C.? Skąd Twoja decyzja o zmianie pracy? Jakie były gwarantowane warunki zatrudnienia na stanowisku Handlowca? Czy otrzymywanie wynagrodzenia na czas to jedny plus ze współpracy z Weldi S.C.? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek - Wyry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weldi S.C. Jan Nowak Michał Nowak Beata Rusek