Opinie o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Legnica

Dużo pojawiło się ogłoszeń pracy w firmie Eisberg, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. I uważam że za stawkę którą proponują to lepiej iść na strefę i pracować od poniedziałku do piątku i weekend i święta mieć wolne, a tu system 4 brygadowy w tym 2 razy w miesiącu wypadają 12 h pracy na weekend!!!!. A tu szok że zimno, to słyszałem jak ludzie krzyczą na siebie, a w opisie miła atmosfera -:) Kobiety wożą jakieś pojemniki z sałatą jak bawoły. A do pracy trzeba przychodzić jak lump, nie można, mieć kolczyków i pierścionków, paznokci sztucznych czy nawet pomalowanych, rzęsy tylko naturalne. Praca fizyczna bardzo ciężka, nie dla mnie. I jeszcze pod presją !

Wiktoria
@Ubaw

Ale chyba jakieś dni w tygodniu są wolne, co? Fajnie by było jakbyś właśnie napisał jak ustalany jest grafik i ile dni w tygodniu wypada wolnych. Rozważam pracę w tym miejscu ale też nie znalazłam żadnego aktualnego ogłoszenia.

Tam biorą narkotyki...

Pracowałam tam kilka miesięcy jesenią zeszłego roku i myslałam że skoro to szwajcarski biznes to nie bedzie tam chlewu - bardzo się myliłam. Pracownicy tam się nienawidzą, ciagle konfliktują miezdy sobą, bo nie moga zorganizować efektywną współpracę, a kiedy się pojawia kolejny problem to każdy stara uniknąć odpowiedzialności. Pracowałam w lódówce i nawet nikt mi nie dał ciepłej odzieży - przez to wielu dziewczyn mają katar, czasami nawet gorączkę no i inne problemy zdrowia związane z tymi szkodliwymi warunkami, szczególnie "zdrowia kobiet". Trzeba ciągle szybko pracować rękami bo oddział logistyki w kolejny raz coś narobił i prawie nie mają czasu na pakowanie. No i ten system 4-brygadowy też tam jest, oczywiście. Uważasz że chociaż miałam większą pensję przez to wszystko? Zapomnij.Tylko minimalną. Narkotyki? Tak... Nie będzie nazywała imion kto to byli, tylko napiszę to: podczas nocnych zmian oni ciągle mieli szklane oczy z rozszerzonymi źrenicami, głośno krzyczeli na całą salę, zachowywali się agresywnie i można było blisko czuć od nich taką słodką i kwaśną chemiczną woń. Pracują tam kilka lat i wydaję mi się, że liderzy wiedzą co się dzieje, ale po prostu patrzą przez palce, bo nikt tam nie chce iść do pracy...

@Produkcja

Czyli Twoim zdaniem kierownicy o tym wiedzą, zarówno o jego podejściu do pracowników, jak i kwestii, które były tu wyżej poruszane? Skąd więc pracujące te osoby mają brać motywację do pracy, z zarobków? Jakie tu są wypłaty na ten moment, jeśli to nie tajemnica?

Teresa

O co chodzi z tą elastycznością w ofercie na pracownika produkcji? Chciałabym wiedzieć, jaki dokładnie system pracy jest, bo nie wiem, czy mi pasuje, a ogłoszenie tego nie wyjaśnia dokładnie. Ktoś tu tylko pisał o dwunastkach w weekendy, a jakie zmiany są, w jakich godzinach? Jak ktoś wie, to będę wdzięczna za odpowiedź.

Chociaż warto zostać na te nadgodziny? Można zarobić jakąś fajną dodatkową sumkę? Czy jak to wygląda w kwestii wynagrodzenia? :-) Chcę tu złożyć CV.

Renata

Nie można mieć kolczyków itd. bo to wynika z przepisów bhp a nie kaprysu pracodawcy.

Adam Nowy wpis

Ale bzdura, ja się zatrudniłem i jakoś nie ma tego co Ty opisujesz, nie ma pracy po 12h i nie jest to praca ciężka.

Ubaw Nowy wpis
@Adam

Tak dobrze piszesz, niema pracy po 12 tylko po 10, świątek piątek i niedziela. No chyba że pracujesz w biurze to tam się pracuje po 8 godzin.

Wiktoria Nowy wpis
@Ubaw

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego zapewnia kartę multisportu?

Cześc wam, opowiecie coś więcej o firmie? Głównie jestem zainteresowany stanowiskiem młodszego specjalisty ds. ciągłego doskonalenia. Jest całkiem fajna lista benefitów np. świadczenia z zfśs czy pakiet medyczny. Ale jest też system premiowy. Jak on działa? Jak naliczana jest premia i kto decyduje, że dana osoba dostaje premie, a kto nie? Ile takiej premii można dostać?

Chciałem zapytać , czy my na zakładzie nie mamy elektryka? Dlaczego lampy z miejsca na miejsce są przenoszone przez firmę zewnętrzną, może by dział Ur wziął się do roboty, tak samo ten najmądrzejszy konserwator, który się chwali, że jest najlepszym szlfierzem i wszystko robi najlepiej, a najwięcej się od roboty wymiguje.

Kurczę, nie wiem, o jakie lampy chodzi dokładnie. Ale to może jest okazja do pracy, bo szukam sobie zajęcia na pół etatu i taka praca konserwatora by mi odpowiadała. Jestem na emeryturze i mam doświadczenie w takich robótkach i znam się na elektryce. Czy jak wysłałbym cv do firmy, to jest szansa dostania pracy??

Dawny pracownik

Matko kochana to co czytam co tam się dzieje to dziękuję Bogu że już tam nie pracuje. Mineło sporo lat ale za czasów Kristofa był nie normowany czas pracy bo nigdy nie wiedziałem o której skończę pracę ale było dobrze. Owszem wykorzystywano ludzi ale jeden wspierał drugiego Pozdrawiam Damiana Kędziora Hrynia Krzywego Wiśnie A z Tego co wiem to już tam nie robi kierownik Bartek ale dziękuję mu cały czas a dlaczego BO NIKT TAK DOBRZE W ŻYCIU MI NIE ZROBIŁ JAK ON. (zwolnił mnie)

Zastanawiam się co wnoszą tę opinię o przekrętach któregoś z pracowników, pełno tu domysłów natomiast realnych faktów nie widać, to, że ktoś sobie kupuje mieszkania to od razu jakieś przekręty? W sumie wpadłem tu z innym pytaniem, szukam roboty jako szlifierz, doświadczenia mam jakoś ponad 10 lat w zawodzie. Jakie stawki mogłaby zaoferować mi firma?

Zarząd Eisberg Polska

Zarząd spółki Eisberg Polska zajmuje się wyjaśnieniem tej sprawy. Zapraszam do kontaktu mailowego lub osobistego w siedzibie firmy Eisberg w Legnicy. Eisberg Sp. z o.o. ul. Bydgoska 22 59-220 Legnica bartosz.brzoza@eisberg.com

Magdalena

Generalnie wszyscy dostają od stycznia podwyżki i jakieś premie czy tylko specjalni ? Szefostwo wie o tym pracowniku te rzeczy, o których tu się pisze? Ile wspomniana osoba dorabia sobie takim sposobem?

@Magdalena

Jeżeli co najmniej kilku pracowników szeregowych wie o tym to nie wierzę w to że jakiś kierownik, chociaż jeden nie wie o tym.

Tam biorą narkotyki...

Olimp
@Tam biorą narkotyki...

Zgadzam się z Tobą w 100%. Liderzy to śmiech na sali, są wybierani spośród pracowników którzy donoszą na innych i prowadzą (usunięte przez administratora)na pracownikach a nie przez umiejętność zarządzania. A śmieszny dział kierowniczy nawet nie słucha zwykłych pracowników a jak ktoś przyjdzie do kierownika to mówi że to niemożliwe i jak Ci nie pasuje coś to droga wolna. A ćpunów i pijanych pracowników to tam jest co trzecia osoba, szczególnie pracowników z Gruzji palą zioło nawet na przerwie. Kierownik wszystko widzi ale nie wyrzuci nikogo bo Sam nie będzie pracował a wysyłki musi zrealizować w całości. Jeden z tego plus mają nie przychodzą do pracy po kilka dni i nawet nie wyciągnie firma konsekwencji od pracownika.

@Tam biorą narkotyki...

Jak to z tymi ubraniami, a co z bhp? Chyba te zasady określają, że do takich warunków firma ma zapewnić odpowiednią odzież? To jak firma nie daje, to pracownik ma sam sobie załatwić odpowiednie ubrania? Czy nawet jak ktoś ma swoje prywatne to firma nie pozwala ich nosić?

@Olimp

A nie zdarza się zatrudniać liderów z zewnątrz? To jak ktoś sobie nie przyjdzie do pracy to wtedy nie ma płacone czy jakoś urlop wypisują?

Produkcja

Nie będzie żadnych konsekwencji. Z kolesiem ewidentnie jest coś nie tak. Reaguje agresją na każdy problem, tylko drze mordę i wyzywa ludzi jak coś mu nie pasuje.(usunięte przez administratora)Nikt na to nie reaguje. W tej firmie jest na to przyzwolenie. Dziwny typ i kierownicy wolą go nie ruszać

@Produkcja

Wiecie może, czy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego szukają chętnych na staż?

Bartek
@Teresa

Musisz być elastyczna to znaczy najlepiej żebyś była dostępna w pracy na każdy telefon jak pani najstarszego zawodu świata. Pracujesz pon-sob od 06:00 do 16:00, 16:00-02:00 - Nie 06:00-14 nie przejmuj się że wracasz jak menel po nocach bo transport do pracy należy w twoim obowiązku. A w tej pracy musisz(usunięte przez administratora)za najniższą krajową bo Cię obserwują na każdym kroku tyle kamer zamontowanych. A jak tylko chwilę przestaniesz rączkami ruszać to zaraz przyleci taka śmieszna liderka lub koordynator produkcji i będą na Ciebie krzyczeć i mówić że w domu tak możesz robić.

Daga
@Bartek

A co jeśli ktoś telefonu po godzinach pracy nie odbiera? Te kamery były od zawsze czy montowali je bo coś się wydarzyło?

Bartek
@Daga

Nie trzeba odbierać bo się szybko przyzwyczają i będą dzwonić co chwilę. Ale pomoc działa w jedną stronę, tylko kiedy oni mają korzyść. Kamery pomontowali z powodu dużej ilości wypadków-: powód wypadków ( pośpiech, brak jakiegokolwiek przeszkolenia pracownika) a i żeby (usunięte przez administratora) się do pracownika jak przez 20 sekund stoisz i nic nie robisz.

Blondi
@Bartek

No ale to na jaką umowę to jest praca? Przecież na umowie o pracę są właśnie te ustalone godziny, gdyby to było jakieś projektowe na zlecenie czy coś, to inna sprawa chyba wtedy? A w umowie coś jest o tym, że po godzinach się wykonuje robotę?

@Blondi

Informację o pozostaniu dlużej w pracy otrzymujesz przeważnie dwie godziny przed końcem zmiany.....i jak mowisz że nie mozesz zostać bo jesteś zmeczony po 10 godzinach ciężkiej pracy( i to przeważnie nocna zmiana)jest to nie mile widziane i wtedy widzisz wielki foch u kierownika czy lidera.....jesteś wtedy tym złym pracownikiem..... i dają ci to odczuć....

Laura

Poza fochem to jest to odczuwalne tak realnie? Chodzi mi o to, że np. odbierają premię? Albo dają gorsze zmiany? Albo cokolwiek innego takiego, co faktycznie wpływa na kasę, warunki pracy, benefity?

@Teresa

Byłam na rozmowie i jak spytałam o elastyczność bo miałam szkole co 2 weekend i nie zawsze by mi pasowało to mi powiedziało że nie ma takiej możliwości. Raz może się ktoś z tobą zamieni e to tyle i zależy na jaką zmianę trafię to takie będę mieć zmiany.

Xxx

Mam pytanie. Byłam u nich na rozmowie jakiś rok temu, ale nie pasowały mi weekendy bo do szkoły chodziłam. Pytanie mam czy coś się zmieniło? Jął to było z tym systemem pracy? Z tego co pamiętam to było tak że cały tydzień plus weekendy a później tydzień wolnego ? Wytłumaczcie mi to bo tylko mi o zmiany chodzi jak wygląda ten system 4brygadowy. No i stawka brutto na początek, premie, socjal jakieś dodatki czy nic ?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier w firmie Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Żadnych biorą od ręki

@Adam

Dokładnie, żadnych putan ściągasz biżuterię zostawiasz rzeczy przy wejściu i jakiejś sekretarki, dają ci jednorazowe kapcie zajrzysz to tu to tam na hale i wychodzisz. Biora każdego kto tam chce iść

Jak jest z pakietem medycznym w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego? Można dołączyć rodzinę?

Olimp

Firma dopłaca do pracownika a Tobie z wypłaty zabierają 36 zł brutto. Rodzinę możesz sobie dopisać ale z wypłaty około 80 zł za osobę a może i więcej!

Zimna woda

Polecam pracę w tym zakładzie, niektórzy nawet pijani przychodzą i nie ponoszą żadnych konsekwencji

Zenek
@Zimna woda

A Ci, co trzeźwi do pracy tu chodzą, to co nimi powoduje, że przez 5 dni w tygodniu zaglądają do zakładu na 8 godzin? Co Ciebie motywuje do przychodzenia do firmy? Jeśli zarobki, to jakie tu pieniądze są realnie do wyrobienia, z nadgodzinami i bez, bo nie wiem, czy je macie?

Praca w dziale jakosci

Witam , jakie są zarobki z dziale kontroli jakości i jak wygląda tam praca ?

@Praca w dziale jakosci

Praca wygląda na pracę jak w oddziale dla skazańców i Ty jesteś wtedy klawiszem bo twoim zadaniem jest donoszenie do swojego przełożonego na pracownika i wtedy dostaję naganę lub notatkę a za większe przewinienia możesz mieć na sumieniu że rodzina nie będzie miała co jeść.Praca wyjątkowo nie wdzięczna i nikt Cię nie szanuje. Przejdźmy do zarobków- nikt Ci nie powie bo to tajemnica którą strzeże HR.

Marzena
@Sałata

Rozumiem, że konkretnych stawek podać jako pracownicy nie możecie ale może przynajmniej widełki na start, rodzaj umowy? Dlaczego nikt w firmie ma nie szanować innych pracowników, co masz na myśli? Może warto by było porozmawiać na ten temat z przełożonymi, próbowaliście?

Irena

Dlaczego? Jakieś zmiany w zarządzie się szykują? Skąd takie informacje w ogóle? To oficjalne? Czy jedynie jakieś pogłoski?

Iwona
@Irena

Nie wiem dlaczego to już pytanie nie do pracowników tylko do zarządu, informacje sia oficjalnie dostępne wystarczy poszukać

Tamara
@Praca w dziale jakosci

Jakie stanowisko dokładnie jest wolne na tej kontroli jakości? Bo nie mogę nic znaleźć w internecie. Chyba że pytasz czysto teoretycznie… a dla studentów coś się znajdzie?

Tragedia

Omijać szerokim łukiem. Co innego przez telefon, co innego na rozmowie. Proponują głodową stawkę, gdyby powiedzieli to przez telefon nawet bym się nie fatygował. Nie szanują czyjegoś czasu. Nie mówiąc już że firma zatrzymała się w (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Tragedia

Co takiego mówili przez telefon a nie pokryło się na rozmowie? Głodowa stawka czyli najniższą krajowa?

Bandera
@Tragedia

Ja też jak tam przyszedłem na rozmowę to wydawało mi się że oni robią to jako sztuka, czyli żeby ktoś przechodził przez korytarz żeby prezes widział że jego podwładni coś robią, oni zatrudniają emerytów, aby sztuka się liczyła:-) A nie ważne że dają 3400 za 4 brygady i pracujesz piątek, świątek i niedziela i dwa weekendy po 12 godzin na dobę. A najśmieszniejsze było ze za święta i niedzielę dają dodatek 50 zł brutto no może 20 lat temu to było coś a teraz, śmiech na sali. Szukają (usunięte przez administratora) ale nie zemną. Jakaś Liderka oprowadza mnie po zakładzie i opowiada bajki dla dzieci ale widać że to babcia już wnucząt powinna doglądać a nie zajmować się rekrutacją.. Jak można pracować w takich warunkach, chłodno i mokro?

@Bandera

A na jakie stanowisko aplikowałeś? Pracownik produkcji, lider czy brygadzista? Widzę na ich stronie, że poszukają mega dużo osób do pracy. Pisza też o młodym, dynamicznym zespole i atrakcyjnych zarobkach :P Więc faktycznie, trochę się warunki rożnią w rzeczywistości..

Bandera
@Teresa

Pracownik produkcyjny, tam same emerytki i emeryci i osoby nikogo więcej tam nie widziałem.

Hanna
@Bandera

opiszesz trochę szerzej te warunki, które przytaczasz? jak to chłodno i morko? ta wilgoć mnie zastanawia przede wszystkim. Piszesz, że sztuka im się tu liczy. Czyli chcąc nie chcąc mogę dziadka tu posłać i na spokojną pracę będzie mógł liczyć?

Pawel O.....
@Hanna

Rozmierz chyba ze to produkcja żywności ?? wymaga zachowania łańcucha chłodniczego czyli cały obszar produkcji jest chłodzony do temperatury +4 oznacza to przejmujący ziąb który, wykręca palce ręce i co tam masz jeszcze ciepłego.. mokro ponieważ proces produkcyjny opiera się na myciu oraz cały zakład jest codziennie myty wiec woda leje się wszędzie mimo ze jest taka droga, do tego praca pod presja czasu, hałas jak chcesz dziadka szybko wysłać do kostnicy to śmiało ....

Edyta
@Pawel O.....

No a co z ubraniami ochronnymi? Firma nie zapewnia niczego takiego? Jest przecież specjalna odzież do takiej pracy. I ile jest przerw, jak się pracuje w takiej temperaturze?

@Edyta

Odzież ochronna jest ogrodniczki i buty też dają:-) Przerwa 30 minut na 8 godzin i 15 minut jeżeli pracujemy 12 godzin.

@Sałata

A co z presją czasu, o której tu pisano? Faktycznie trzeba się sprężać w tej robocie i po co, jeśli można wiedzieć? Jakaś premia dochodzi za lepsze tempo pracy do tych 3400 brutto?

Hanna
@Sałata

Można tą przerwę rozłożyć na kilka mniejszych , pytam bo niektóre osoby palą i wtedy jest im to wygodniejsze? Firma nie ma problemu co do osób palących? Te 15 minut to dodatkowo do tego pół h , prawda? A kto decyduje ile godzin pracujemy, pracownik czy grafik jest ustalany z góry?

@Hanna

Jest jedna przerwa 30 minut na 8 h pracy, a są 12 h na weekend i tak wychodzi z grafiku i tam masz 30 minut i 15 minut czyli 2 przerwy. Jeżeli na produkcję to nie masz możliwości rozłożenia przerwy.

Szukający.

Witam jak wygląda praca na stanowisku mechatronik? Co trzeba umieć, czy praca jest ciężka?

A

Dzień dobry, Jaka atmosfera pracy w biurze?

Biuro
@A

Wszystkie dobre, nawet bez studia przyjmuja. Jedni się zwalniają a drugih przyjmuja. Atmosfera jest dobra ze nawet prezes sie zwalnioł.

@A

Zależy gdzie trafisz, w jednym dziale nawet w innym bardzo nerwowo i stresowo, ludzie z biura pracują na zmiany i w weekend wiec jak tak lubisz..

Sylwia
@Monika

Ile tych weekendów jest pracujących w miesiącu? I w jakich godzinach są zmiany? Za te weekendy odbiera się dni wolne czy są płatne ekstra?

Zostaw merytoryczną opinię o Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego - Legnica

• Jak się pracuje w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Zobacz opinie na temat firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego?

Kandydaci do pracy w Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eisberg Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego