Opinie o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D w Częstochowa

Dzis poprosiłam o 20 deko kurczaka tarczynski, pani skroiła mi połowę żółto zielonej szynki w innym kształcie a drugą połowę tarczynski. Tamta na pewno była połowę tańsza a zapłaciłam jak za całość jak za tarcz. Zauwazyłam w domu......

Natalia

Ważne, aby na tym forum znajdowały się wyłącznie opinie dotyczące D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D jako pracodawcy. Wszystkie aktualne i merytoryczne komentarze na ten temat posłużą jako ważne źródło informacji dla tych użytkowników, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z tym pracodawcą.

@Natalia

A co zabronisz pisać klientom? Też mamy do tego prawo!

@Natalia

Zarobki chyba najniższe roboty chyba najwięcej bo ludzi do pracy brakuje syn szefa wielki PAN jak przyjedzie to niedługo karze buty sobie wypastować burak jak by w takim sklepie zarobiać tylko 2000 to by było super

Nowa
@Natalia

Szukam pracy i jestem zainteresowana czy w sklepie wafelek jest jakiś pakiet socjalny np. Wczasy pod gruszą karnety multi sport, jacyś lekarze specjaliści czy choćby paczki na święta takie rzeczy to miły dodatek do wypłaty lub imprezy firmowe . Proszę o podpowiedz czy warto.

Natalia

@Ja, Twój wpis nie wnosi nic do dyskusji, czy zechcesz go rozwinąć? Czy jesteś osobą obecnie zatrudnioną w firmie? Zechcesz się podzielić swoimi przemyśleniami na temat pracodawcy? Istotny jest punkt widzenia różnych pracowników.

?

Kasjer

Moja rozmowa przebiegla w drzwiach magazynu,wziela cv ,powiedziala jak to wyglada 3,4mc zlecenia i ewentualnie normalna umowa,prawda jest taka ze malo kto sie na nia zalapuje

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Mim

Pierwsze widze moderatora wątku na stronce go work to chyba jakaś nowość napisz czy jesteś zadowolona ze swojej pracy czy zarobki ci odpowiadają czy dostajesz paski ze składnikami swojej wypłaty( bo my nie ) a jak chcesz pomóc szukającym pracy to powiedz gdzie moge złoży cv i napisz co należy do twoich obowiązków bo na pewno mniej niż do naszych a kasa pewnie większa a o czym my tu piszemy nie .NIE JESTEŚ MODERATOREM WĄTKU(jeśli jesteś to wykasuj ten ostatni nawias) HE HE HE

klientka

W Wafelku na Niepodległości sprzedają śmierdzące filety z piersi kurczaka.W dziale wędlin pracują powolne ekspedientki.

kasia
@klientka

a to mają na akort robić ekspedientki ?????????????????

Popo
@kasia

Masz racje szef obiecał premie i g... z tego jest kasy nie dostałyśmy oszukali nas więc za co sie starać

Natalia

Nie jesteście zadowoleni z warunków zatrudnienia oferowanych przez D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D Sama atmosfera również Waszym zdaniem nie sprzyja Waszym obowiązkom. Co w takim razie wpłynęło na Wasze zainteresowanie tym pracodawcą, co jednocześnie skłoniło Was do zatrudnienia w tej firmie?

@Natalia

Jak się przyjmowałam to obiecywali wszystko jest super paski do wypłat premie miła atmosfera jak to pracodawca aby złapać naiwnego a po przyjęciu nasza szara rzeczywistość więc nie dziw się że takie wpisy pewnie jesteś właścicielem wafelek ble ble ble a zejć na sklep pracuj cały miesiąc i nie będziesz wiedziała za ile godzin ci zapłacili bo pasków nadal nie ma próbujesz rozwiązać problem ze złymi wpisami to masz we wcześniejszych wpisach gotowe podpowiedzi hurtownia wafelek ble ble ble wcale nie jest wymarzoną firmą dla zwykłego człowieka j

Mim
@Natalia

Najlepszym dowodem na to że w tym sklepie nie jest dobrze świadczy ilość ekspedientek 2 lub 3 panie na cały sklep kolejki do kasy ( ja stałam 30 min )dlaczego prosze powiedzieć .opinie orekrutacji też widzw nie są fenomenalne

Natalia

@prz, widać, że jesteś pozytywnie ustosunkowany do swojej pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D. Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych przez Ciebie obowiązków? Czy w firmie można awansować lub brać udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

Mimi
@Natalia

Żadnych szkoleń zero awans ów chyba że jesteś lizus to możesz z kierowniczką przestać godzinę i gadać o głupota h lub jak mąż przyjedzie to iść z nim pogadać

Natalia

@anonymous, oczywiście opinie klientów odnośnie do D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D są bardzo ważne, ale powinne być zamieszczane na forum poświęconym klientom tej firmy. To forum przeznaczone jest wyłącznie do pozostawiania merytorycznych opinii o niej ale jako pracodawcy.

Nana
@Natalia

Opinia klientów jest tak samo ważna jak i samych pracowników co mamy pisać że niskie zarobki że niema pasków z wypłaty i nie wiadomo za ile godzin zapłacone ile podatków pobrano czy okres składowych był cały miesiąc czy była przerwa jak wypłacane są nadgodziny i czy to są 100 czy 50 nie długo nie będzie miał kto sprzedawać w tym sklepie chyba że dyrekcja sama usiądzie za kasą

Stała klientka

Wafelek truskolasy obsługa no cóż jak może wyglądać obsługa jak Pani Irena zamiast zająć się klientem to zajmuje się komunikatorem w telefonie w dodatku każe na siebie czekać. Beszczelna baba. Zajmij się robotą a nie wisisz na tym mesengerze to chyba nie należy do twoich służbowych obowiązków.? Ogólnie sklep fajnie zaopatrzony i lubię tam wracać pod warunkiem że obsługuje mnie ktoś kto jest skupiony na swojej pracy.

f.jaskolski@onet.com.pl

W dniu 5.03 br, dokonałem zakupów w Wafelku w Kluczach. Po powrocie do domu zobaczyłem że oszukano mnie na 35,58 PLN. W dniu 7.03 br pojechałem do P. Kierownika z zapytaniem, co by zrobił, gdybym ukradł towar za 30,lub40zł.Otrzymałem odp. że musiałby wezwać policję. A co jak mnie okradziono na w/w kwotę, można mnie tylko przeprosić. Jakie równouprawnienie. Gdzie moje koszty dojazdu, gdyż mieszkam w Tychach. Zdziwienie kierownika, że przyjechałem z tak daleka z reklamacją.

Natalia

@111, piszesz, że swoje obowiązki wykonujesz w każdy weekend. Czy miałeś możliwość ich odbioru w tygodniu? Czy nadal współpracujesz z D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie?

Premie świąteczne po 100 pln za wszystkie weekendy pracujące i codzienne nadgodziny piękna wdzięczność

Natalia

@prz, a co konkretnie? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie? Czy obecnie nie rekrutują pracowników? Poprzednie posty pozostały bez odpowiedzi a wynika z nich ,że kilka osób było zainteresowanych podjęciem pracy, napiszcie coś więcej na temat zatrudnienia i aktualnych ofert pracy,jeżeli firma je posiada.

prz
@Natalia

Zarobki generalnie ok (mi pasuje), zawsze na czas (duży plus) , jak wszędzie trzeba się napracować. Co rekrutacji ciągle szukają kogoś., także spokojnie możesz wysyłać cv

magd

Pracuję tam i chyba mówimy o czymś innym. Stawkę na godzinę mam lepszą niż w biedronce/dino, zatrudnienie normalne, bez mobingu psychicznego,fakt nie zawsze jest lekko ale to chyba normalne w każdej pracy.., co do mięsa to jest śmieszne co tu piszą. Jeżeli ktoś ma awersję do kierownictwa to niech powie im to w twarz a nie wypisuje ciągle głupoty na ww. stronie. Zalecam kierować się swoją głową a nie opinią, jak śmiem twierdzić byłych pracowników...

King
@magd

Co za brednie!!!jakby bylo tak cudownie jak piszesz to by nie bylo ciaglej rotacji i nie tracili by masy klientow,ale spoko naprawiaj dalej swiat i wychwalaj wafla pod niebiosa;)pomnik pani postawia ;)

K.K
@King

Tez pracuje w jednym z wafelkow i nie czarujmy sie,kolorowo nie jest, zgodze sie tylko z tym ze po zleceniu jest umowa i pensja na czas ale reszta sie zgadza co tutaj niektorzy pisza,stare mieso to norma,tak samo jak placenie za straty, z kierownictwem roznie bywa jak jedna jest w miare ok to druga odwala maniane tak.ze nikt nie chce z nia pracowac, ekipa nawet ok ,pare lizusow jest tego sie nie uknie,robie tam bo mam spoko stawke,ale nikt mi nie w mowi ze jest super i cudownie ,no bez jaj!

tom

To jest merytoryczna rozmowa?! Wstyd dorośli ludzie a takie głupoty gadają... Chyba nie ma co polegać na tym dziwnym portalu ...

Ela

Mam pytanie udalo sie komus juz wygrac w loterii ktora jest w wafelku?mnie wydaje ze to jakias wielka sciema tylko po to zeby zachecic klientow do zakupow,podobno traca klientow i ratuja sie jak moga teraz.Moim zdaniem jak nie zrobia porzadku z obsada sklepu to zadna loteria im nie pomoze.

@Ela

Tak wygrałem telewizor... Pewnie nic ci się nie udało i od razu negujesz fajną inicjatywę... Takie polskie...

Nie ma takiej potrzeby by całować...Wygrałem i tyle :) Nie rozumiem po co te domysły , że konkurs to ściema...

Tommy

Wiesz doskonale,bo ty mi szarpiesz;)zreszta podobno nie tylko mnie;)

T...

Na niepodleglosci wisi ogloszenie ze potrzebuja do pracy, tam jest duza rotacja ,(usunięte przez administratora)bezpieczna przyszlosc dobre sobie

lidzia

Co za bzdury

md737

Witam oglądałam losowanie nagród w internecie i jestem zniesmaczona. Gdyż w regulaminie (p.6.7.2) widocznie pisze o urnie przezroczystej i oszklonej ja w miesięcznym losowaniu 14.10.2016r nie dopatrzylam się urny. Natomiast wielki bałagan i dwoje ludzi którzy nie dają sobie rady. Jest mi przykro bo rząda się przestrzegania regulaminów a sami organizatorzy którzy go tworzą nie przestrzegają. Miłego dnia.

Robert

Mnie smakuje, można kupić gdzie indziej. Czuby tylko tak piszą, bo nie mają innego zajęcia. Za robotę się wziąć, bo inaczej si (usunięte przez administratora) w mozgownicy pustej.

Zostaw merytoryczną opinię o D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D - Częstochowa

• Jak się pracuje w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Zobacz opinie na temat firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D?

Kandydaci do pracy w D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

D. i K. Gołębiowski Sp.j. Hurtownia Spożywcza Wafelek A & D
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Krakowska 45
    42-200 Częstochowa