Piekarnia Olsztyńska S.C. Paweł Romejko Michał Romejko

Olsztyn

Opinie o Piekarnia Olsztyńska S.C. Paweł Romejko Michał Romejko

kostek 2011-07-13 01:48:06
praca ciezka, ale jak sie zacisnie peisci mozna zasuwac. wyplaty regularnie-z tym nie ma problemu, tylko kadra na spedycji lipna. sympatyczny kierownik, wlasciciel-wszystko ok...ale organizacja pracy zostawia wiele do zyczenia.
jak ktos lubi 2011-10-08 11:50:59
praca bardzo ciężka,szefowa to jakaś porażka, czepialska, nie widzi swoich błędów, ciężko z nią dyskutować. Nie polecam. P.S. zgadzam się z kostkiem co do kierownika i właściciela i ogólnie fajna ekipa na piekarni.
ktos. 2011-10-11 01:20:16
nie polecam tej firmy,kierownik na początku miły,pozniej juz nie jest tak kolorowo,czepiaja sie o wszystko,jak zabraknie towaru,bo piekarz za malo zrobil,to dostajecie po tylku,bo braki na sklepach sa,czasami bywalo tak ze obciązali cie za to ze cos zle spakowales/as.wlasciciel nie interesuje sie niczym,wieczny brak koszy i tacy,brudne nie myte.pracowalem tam miesiac i powiedzieli mi ze sie nie nadaje.lipa
sabina 2011-10-14 13:52:41
ile ludzi tyle opinii !
jaro 2011-10-14 14:05:41
o ile wiem to ta piekarnia nie ma kierowniczki [usunięte przez moderatora] jeśli nic się nie zmienilo w obsadzie kierowniczej to dziwie się że jeszcze ta firma nie poszla na dno . Żal miejsc pracy największą zaletą tej firmy bylo to że placa byla na czas . Powodzenia dla wszystkich którym dane będzie dostąpić zaszczytu pracy w P.O. :)
anonim 2011-10-16 13:52:08
[usunięte przez moderatora] zgadza sie :)!!!!!!!!!!!! dokladnie:kosze brudne, brak koszty, braki towaru czepialstwo, nie ma to jak cisnac 900chleba, a potem biegac po hali z koszami do 6rano!!!!rewelacjabuhahaaa-z kasa nie oszukuja i wyplacaja, ale za ta prace to 2x tyle powinno byc. ja sie dziwie-jak nie mozna skopmletowac ekipy na stale do roboty-ogloszenia srednio co miesiac daja-ze jeszcze nikt nie wpadl na to, ze cos jest nie hallloo-ciagle ludzie sie mieniaja to chyba cos w stalej ekipce nie gra-moze kierownik-bo byl taki, [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-10-20 21:23:22
CIEKAWE!!!!TAM CIĄGLE SIĘ COŚ ZMIENIA!!!ALE PRACA FAJNA,A OBSADA NA EKSPEDYCJI SUPER!!!!I W OGÓLE ATMOSFERA FAJNA -ZGRANE ZESPOŁY!!!!szkoda że mnie tam już nie ma!!!!d
jasio bączek 2011-10-21 12:48:47
brrrr.
anonim 2011-12-06 11:20:59
Takiego kierownika jaki tam jest to na taczce powinni wynieść. [usunięte przez moderatora] Praca ciężka. Jedyne co jest prawdą to fakt, że pieniądze szef wypłaca na czas. [usunięte przez moderatora] Ogolnie panuje tam wielki syf. Jak można przyjmować ludzi do pracy na próbe (na jedną czy dwie noce) a potem im nie zapłacić bo takie widzi mi się ma właśnie kierownik.Jeżeli ekipa jest zgrana to praca idzie fajnie. Jedynie szkoda szefa bo człowiek ok ale za mało sie interesuję kogo zatrudnia.
MŁODA 2011-12-06 20:51:34
WIESZ MI SUPER JEST FAJNIE,KASA DOBRA A NAJWAŻNIEJSZE NA CZAS NIE MA ŻADNYCH PRZEKRĘTÓW NAPRAWDĘ POLECAM!!!!
kamil 2011-12-30 10:14:27
hahaha!!!co polecasz????
nie ma co polecac
zgodze sie, ze wlasciciel ok
ale co do reszty....
szkoda gadac
ciekawe co robi sanepid, ze jeszcze nie uwalil tej piekarni
[usunięte przez moderatora] warunki sanitarne?sredniowieczne!
w sumie ..tak-warto polecic-sanepidowi i inspekcji pracy:)
co do nocek probnych:hahahah-z darmo to wolontariat-powinniscie podpisywac umowe wolontariacka z szefostwem-hehhee
kamil 2012-01-07 23:38:45
tak sie składa, że miałem watpliwa przyjemnosc pracowac w owym miejscu.
co ty wiesz o pracy skoro dla ciebie p.o to eden?
katrina 2012-02-17 17:55:07
PIEKARNIA TA TO PORAŻKA, PODZIEKOWALAM IM PO DWOCH DNIACH , A GDY POJECHALAM PO RZECZY PIEKARNIA BYLA ZAMKNIETA GDZIE WCZESNIEJ NIE BYLO PROBLEMU TAM WEJSC, GDY DO NICH ZADZWONILAM POWIEDZIELI ZE PIEKARNIA JEST CZYNNA OD 6 RANO A TO NIE PRAWDA BO PRACOWALAM TAM OD 24 DO 8 RANO ALE OCZYWISCIE SIE WYRZEKLI. [usunięte przez moderatora] JEST STRASZNY SYF, NIE WSPOMNIE JUZ ZE NIE DAJA NAWET REKAWIC DO GORACEGO CHLEBA GDZIE POPARZYLAM SOBIE RECE
jasio bączek 2012-06-28 23:19:39
Podobno co nas nie zabije to nas wzmocni. W piekarni tej jest dokladnie tak jak w calym naszym pięknym kraju - JAKOŚ !
anonim 2013-02-21 17:36:28
praca w tej piekarni to bardzo ciężki kawałek chleba , ale w innych firmach jest jeszcze gorzej . Szef jest spoko gośc i co najważniejsze to że kasa jest na czas i nawet jest podziękowanie [usunięte przez moderatora] a co do spedycji to jest tam zmiana i brygadzistka jest col po prostu normalna kobieta, tylko ciekawe jak długo wytrzyma w tym wariatkowie???? " kinio"
... :) 2014-10-03 10:43:17
Pracę w tej piekarni odradzam każdemu, małe pokurcze które zwie się kierownikiem nie ma bladego pojęcia jak zarządza się kadra i pracą ludzi. Praca pięknie wygląda tam tylko w słowach P. kierownika w rzeczywistości pracuje się po 10-12h i jak widzę po wypowiedzi anonima nic w tej kwestii się nie zmieniło od 3 lat. Poza tym to pokurcze nie szanuje ludzi ani pracy przez nich wykonywanej. Na dzień dobry i do widzenia ściska ( a dokładniej podaje dłoń, bo w jego uścisku jest tyle życia co w zdechłej rybie ) każdemu dłoń szelmowsko się uśmiechając i pewnie w danej chwili myśląc ,, dobrze że jesteś i zasuwasz na moją pensję durniu''. Bez przerwy obraża pracowników w rozmowie z innymi pracownikami, czy on nie ma pojęcia o tym że ludzie ze sobą rozmawiają???? . Jeśli właściciele nie zmienią funkcjonowania tej piekarni od tego osobnika nie wróże im dobrej przyszłości. Nawiązując do wpisu Olgi to niestety chyba zbyt krótko tam pracowałaś żeby zauważyć pewne rzeczy, uśmiechy ludzi nie zawsze oznaczają zadowolenie z wykonywanej pracy, po prostu maja pozytywne nastawienie i żeby przetrwać tą gehennę ratują złą sytuację pozytywnym nastawieniem. Jeśli ktoś musi pracować musi też znaleźć sposób na pokonywanie trudności A PRACA W PIEKARNI OLSZTYŃSKIEJ JEST TRUDNA. Gdyby nie wieloletni pracownicy na produkcji i ekspedycji pokurcze byłoby w czarnej .... taki z niego kierownik, to tym ludziom należą się podziękowania a nie najniższa krajowa i upodlanie ze strony kierownika i nad tym powinni zastanowić się właściciele.
my 2014-10-04 09:05:24
Prosimy o wizytę sanepidu....tylko tam jeszcze nasr...;/
informacja 2014-12-08 18:52:46
Myslicie, ze teraz to warto sie jest mi angazowac w prace w tej piekarni - interesuje mnie bardzo to czy w koncu pojawil sie wczesniej wspomniany sanepid czy jeszcze nei bylo takiej inicjatywy i wszystko zostalo po staremu ... powiem wam tak prosto z serducha ze na prawde ciezkie jest szukanie pracy jak sie czyta niektore profile
Antek 2015-01-30 00:35:46
Jak tam sytuacja w tej piekarni? Moze jakis swiezy wpis z tego roku 2015. Byloby milo. Widzialem ogloszenie do piekarni na kierowce. Jak oni tam maja? Jakie auta? Ten smieszny kierowniczek jeszcze robi?
nic,lk 2015-02-15 14:18:45
lepiej nie bedzie
woly 2015-03-26 13:15:04
odradzam prace w piekarni, praca ciezka za najnizsza place i zero wdziecznosci. najnizsza placa za ciezka prace. zero mozliwosci na podwyzke. umowa kombinowana.
waclaw 2015-03-31 21:33:22
praca w piekarni to tragedia, oszukuja na umowach. mysla ze za 1300 kupili sobie pracownika do wszystkiego. umowa jest tak napisana zeby tylko nie oplacali za pracownika pozniej to pracownik ma klopoty. nigdy nie dziekuja za wspolprace. tylko won i nastepny zielony pracownik ktory nie wie co go czeka.ciezka praca ale nie trudna za grosze. jeszcze na pracownika zwalaja winne ze nie dal rady. a toproblem jest w tym zeby pracownika potrzymac na dwoch umowach i wywalic zeby wziac nastepnego ktory popracuje za najnizsza krajowa, strasznie oszusci , nie szanuja czlowieka wyzywaja od "czarnuchow" od "brudasow" praca nie warta swieczki.najnizsza krajowa a odpowiedzialnosc wielka. wlasciciel nie jest decyzyjny, nie ma zdania a w dodatku skapiradło aby placic 1300 nic wiecej. nastawiony na własny zysk. taka cały trojkat.tylko w swoje kieszenie kosztem biednych ludzi. nie warto.w zyciu nie myslalem ze zostane tak oszukany.prosci ludzie bez kultury. tam kultury nie ma za grosz.
zola 2015-03-31 21:56:54
w ciagu kilku miesiacy prace stracilo 4 osoby.wszyscy maja jednakowa pense niezaleznie od stanowiska 1300 do 1500 . na poczatku jest mnarne 1300 po kilku miesiacach won i nastepna osoba zeby zaoszczedzic
gaspar 2015-04-03 08:03:30
Powyższe komentarze wypisują osoby, które myślą że są cudowne i nie zastąpione, nie potrafiące złożyć poprawnie prostych zdań.
Pracuję w tej Firmie od długiego czasu, z wypłatami nie ma problemu- pieniądze zawsze są na czas, a nawet przed. Właściciel jest otwartym, pomocnym człowiekiem, wystarczy z Nim porozmawiać. Jeżeli wykonujesz swoją pracę bez zastrzeżeń jesteś doceniany i wynagradzany. Należało by się zastanowić czy ze swojej strony wykonywały należycie swoje obowiązki.
gaspar 2015-04-13 10:22:49
NIE MA DODATKOWEGO WYNAGRODZENIA poza kopem. Jawne wykorzystywanie na naiwnosci ludzkiej za marne pieniądze.Praca bez przyszłosci i podwyżek. Brak szacunku dla człowieka. Jednakowa pensja dla wszystkich.
Gaspar 2015-04-23 08:54:06
proszę nie podpisywać się moim nikiem pod komentarzami, próbując oczernić Piekarnię Olsztyńską ........Żeby dostać dodatkowe pieniądze trzeba wykazać trochę swojej inicjatywy i najprościej nw świecie wziąć się za pracę.....
ON 2015-05-01 10:43:05
a ja lubię tam pracować - młody zespół wyluzowanych ludzi i z każdym można się dogadać tylko trzeba robić to za co dostajesz kasę a nie marudzić to nie ma kwasów
ja 2015-05-15 17:58:38
JA TEŻ UWAŻAM ZE ATMOSFERA JEST OK FAJNY KLIMAT, LUDZIE OK A ZAROBKI JAK WSZĘDZIE REWELACJI NIE MA ALE WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS
Ruda 2015-09-21 11:41:44
Strasznie wszyscy narzekacie na Piekarnię Olsztyńską, a nie pomyśleliście przypadkiem, że to może z wami jest coś nie tak ? Pracujecie na spedycji, a sami również nie wywiązujecie się z powierzonych wam obowiązków. Pracuję w sklepie należącym do Piekarni i osobiście nie narzekam. Aczkolwiek nóż mi się czasem rozkłada w kieszeni jak widzę, jakie braki są w pieczywie. Rozumiem, że można nie dołożyć jednej bułki, ale 10 bochenków chleba ? Każda praca jest ciężka, nawet moja. To przez was niejednokrotnie muszę świecić oczami przed klientami, bo braki w pieczywie są niemiłosiernie wielkie.
Nie wiem dlaczego narzekacie na kadrę z biura. Pracują tam naprawdę fajni ludzie. Szef też jest naprawdę spoko. I owszem, wypłaty są zawsze na czas.
I nie dziwcie się, że dostajecie najniższą krajową skoro macie ukończoną zawodówkę. Z takim wykształceniem możecie zarobić więcej jedynie na budowie. Więc może zamiast narzekać uszanujcie to, co macie, albo nie odzywajcie się wcale. Zważywszy na fakt, że w Warmińsko - Mazurskim jest bardzo duże bezrobocie.
rudi545 2015-10-18 22:02:04
najgorsza piekarnia jaka morze być W OLSZTYNIE LUDZIE NIE POLECAM
lewiatan lidzbark 2016-02-13 00:57:48
kiedyś mieli tam fajnego kierowce, takiego ADASIA :)
hiero 2016-05-15 15:53:12
Witam. Znajomy który pracuje w tej firmie mówił , że czuje się spełniony pracą tutaj. widać , że w tym czym się zajmują są prawdziwymi profesjonalistami . Jeśli chodzi o kierowców to około najniższej krajowej
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Olsztyńska S.C. Paweł Romejko Michał Romejko - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Olsztyńska S.C. Paweł Romejko Michał Romejko