Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

Somebody

Niedawno byłam świadkiem jak pani Kamila traktuje resztę pracownic i ładnie proszę aby coś z tym zrobić bo gdyby mnie ktoś tak potraktował to szybko zwolniłabym się z pracy.

RasowoCzystaEuropa

Powiem tak. Pani Kamila jest jak krucjaty. Niemiła, nikt nie wie po co tam jest i w sumie boli jak się jej słucha.

andrej

mi tam odmowila jak podjechalem golfem z 99, widac ceni sie zbyt wysoko, tylko tego golfa szkoda

Takiwyglondmuj

>bądź mną >chciej białą kiełbasę >idź do sklepu >zaczęła obsługiwać cię pani KAMILA >już nie chciej kiełbasy >zostań wege

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
oburzona

dyskusja trwa, wiec pani Kamila powinna pamietac o swoich bledach z przeszlosci i jakie szopki robila pracujac we wrzesni :)

zygi
@oburzona

Pani Kamila to jest największy błąd firmy Zyguła !! Najpierw namąciła na Śremie teraz biednym dziewczyną namąci w Gnieźnie i za to nie beknie a dziewczyny zapłacą . Jedna wpadka z drugą to może ale to może ktoś przejrzy na oczy co do tej nadąsanej księzniczki :)

Osobiście uważam że pani Kamila to jakiś margines społeczny. I już z pewnością nie powinna przebywać wsrod ludzi. Patrząc na nią nie ma ochoty się kupić żadnego mięsa. Także radzilabym się zastanowić nad zatrudnieniem tej zmierzglej pani.

Bożenka

Kiedyś uwielbiałam robić zakupy w waszym sklepie, do czasu aż spotkałam Panią Kamilę, o której wiele osób się już tutaj wypowiedziało, a ja z nimi wszystkimi się zgadzam. Boję się, że kiedy kupowałam u niej mięso to specjalnie mi do niego napluła bo jak powiedziała, moja fryzura aż odpycha ludzi. Jak tak można się zwracać do klienta! Należy mi się trochę szacunku, ponieważ ja byłam dla niej bardzo uprzejma,a gdy życzyłam jej miłego dnia to tylko prychnęła i poszła odstraszać następnych klientów.

zywiec

JESTEM TYLKO CIEKAWA CZY KIEROWNICTWO MA POJECIE KOGO WYBRALO DO REPREZENTOWANIA FIRMY :))) I CZY NIZEJ WSPOMNIANA PANI K, MA JAKIES PLECY U ZALOZYCIELI FIRMY? BO CHYBA SA SLEPI ZATRUDNIAJAC TAKA PUSTYNIE UMYSLOWA.

Klient.niezadowolony

Nie miła pani Kamila z obsługi

Rozsierdzona

Ekspedientka o imieniu Kamila to porażka. Brak szacunku do klientów i oschła. Wydaje się, że pracuje tam z przymusu. Raz mi opowiedziała historię jak to nie ma źle w zyciu, a jak odpowiedziałam, że chcę kupić tylko mielone, to tak się zdenerwowała, że nie chciała mi owego mięsa sprzedać. Powinna zostać zwolniona, przez nią przestałam kupować w tymże sklepie.

Jest taka pani Kamila- bardzo nie miła osoba.Nie szanuje innego człowieka jest chamska i gburowata. Uważa się za kogoś lepszego niż wszyscy.

Helenka

Zgadzam z resztą opinii. Pani Kamila jest bardzo niemiła. Aż się nie chce nic kupować kiedy widzi się taką sprzedawczynie. O jej zachowaniu do osób starszych nie wspomnę.

To.Jest.Dramat

Mam okropne zdanie ona p. Kamili, wiele osób już się na nią skarży i jestem pewna, że jeśli ta pani zostanie na tym stanowisku to będziecie tracić coraz wiecej klientów. Ja osobiście nie zjawię się tam do czasu, aż Pani Kamila nadal będzie tam pracować.

Pani Kamila swoim nastawieniem zarówno do pracowników jak i klientów nie przyczynia się do polepszania oceny firmy.

Julaaa

Oh tak, pani Kamila... Zdecydowanie się wywyższa, smutny wyraz twarzy nie przyciąga klientów

ala

równiez mam zle zdanie o nizej wspomnianej p. Kamili, jest bardzo nie mila, do pracownikow odnosi sie jak do smieci, zachowuje sie jak by conajmniej miala tytul profesora nauk wyzszych, do klientow rowniez odnosi sie jak byliby gorsi od niej, nawet jesli osoba jest starsza, innym slowem niz zenada nie moge tego napisac i zakupow odechciewa sie robic jesli p. Kamila tam przebywa, wstyd, ktos musialby sie nauczyc troche pokory.

pracuś

Po przez jedną ekspedientkę nie może pani oceniać całego personelu

@pracuś

Ja tu nie zauważyłam , żeby cały personel był źle oceniany.Jak ludzie czytelne komentarze przekreca to nic dziwnego , ze ploty sieją.

Maja

System premiowania jest beznadziejny czy zrobisz obrót 100 tyś czy 160 tys premia taka sama a naginać się trzeba .Nadgarstki wysiadaja kręgosłup przeciazony .Jak dla mnie praca jest fajna ale zdecydowanie za mało płacą.

Zniesmaczona

Ja pracuje w tej firmie juz 7 lat i denerwuje mnie , że przyjdzie nowa nic nie umie myli kody jest powołana i po miesiącu zarobi tyle co ja, gdzie ja muszę robić swoje i jej :/ firma powinna wprowadzić jakieś stażowe- jakaś motywacja powinna być bo póki co to to zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej...

pracus
@Zniesmaczona

Prawda,ja pracuję jeszcze dłużej,a te co przychodzą mają taką samą wypłatę a robią 1/3 tego co my,przez 10 lat nie dostałam żadnej paczki dla dzieci,za listopad plany nie wyrobione,pozabierają nam p trzy stówki i już mają na karpiowe,wielka niesprawiedliwość społeczna

Masakra

Beda paczkiw dla dziecidzieci fajnie...a co z bezdzietnymi albo z ludzimi ktorzy maja starszeale dzieci, czy my jestesmy jacys gorsi,zapiepszamy tak samo jak inni co z tego ze paczki sa dla dzieci ja bym taka nie pogardzila.pewnie teraz sięgnie mnie fala hejtu ale mam tegp dość ja mamnie dziecko to, musze miecsie taka zmiane ja mam dziecko to, chce miec wolne ja mam dziecko to,....co mnoe to ja tezjak mam zycie .masz dZiecko z wlasnego wyboru to sobie radz,wyplate bierzemy, ta sama

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec