Opinie o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. w Świdnica

Witam, interesuje mnie ocena pracy specjalisty ds. handlu i eksportu. Jest teraz dostępna oferta na to stanowisko, tutaj natomiast od dłuższego czasu nie widzę komentarzy. Czy można uznać, że w tym przypadku rotacja jest mała? Chce mieć pewność, bo nie znam powodu poszukiwań.

Nick Nowy wpis

Odradzam. Dziwne akcje kierownik odwala. 3 najlepszych kolesi w przeciągu roku stracił dział. Zwolnili 2 a trzeci szybko uciekł bojąc się, że będzie następny. A warunki pracy dyktują baby, które rzekomo mają wpierac sprzedawców. Nie pakuj się tam lepiej.

Zuzia Nowy wpis

Pisząc o sprzedawcach masz na myśli te ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży, która teraz jest dostępna? Chodzi o to, że w treści jakoś nie widzę niczego o wsparciu, wręcz przeciwnie. Podkreślają, że praca jest samodzielna i dynamiczna, a zadania ciekawe. Zastanawiam się o jakie im chodzi?

Ktoś widzę ze z rok temu polował na ofertę marketingową. Nie wiem czy do dziś się już to powiodło ale właśnie widnieje dostępna opcja dla PH w okolice Centrali w Świdnicy, lokalizacja mi odpowiada, więc czy możecie napisać cos więcej o tym terenie? Jak idzie sprzedaż i jakie są ogólne wymagania co do nawiązania współpracy? trudno się dostać, skoro oferta wciąż wisi?

Inz

Witam, Ja wyrażę swoją opinię, ponieważ zostałem niedawno zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Zacznę od tego, iż stanowisko to jest dostępne w mieście Legnica, natomiast rozmowa była przeprowadzana w Świdnicy stacjonarnie. Przyjechałem na spotkanie punktualnie o godzinie 9, minutę później byłem w recepcji... Zostałem na starcie potraktowany bez żadnego szacunku i wyrozumiałości (pomimo tego, że miałem do ich centrali 60 km) iż jestem spóźniony - przyjęli mnie dopiero 25 minut później. Następnie usłyszałem wiele informacji, że się musiałem pomylić wysyłając aplikację na ich stanowisko(bo nieciekawie wygląda moje CV ????), przepytali mnie dokładnie z tego co umiem, kwalifikacji etc.. A na koniec dostałem pytanie dotyczące dokładnej działalności ich firmy (szczerze mówiąc ogólnie przejrzałem ich ulotkę) na co rekruter stwierdził, że jestem nieprzygotowany do rozmowy... Po czymś takim to ja szczerze mówiąc byłem już mocno zdenerwowany i wyszedłem. Nie polecam tej firmy jako kandydat. Tak tylko dodam, że następnym razem jak nie chcecie kogoś przyjąć, to wystarczy powiedzieć by nie przyjeżdżał.

Ilona
@Inz

No to rzeczywiście nieciekawie. A tej rozmowy nie dało się przeprowadzić online skoro miałeś daleko do siedziby? To miał być jedyny etap rekrutacji? Czy miało być ich więcej? Na to stanowisko mieli jakieś duże wymagania ( skoro nie podobało im się CV) ?

CT ELTECH Nowy wpis
@Inz

Szanowny Panie, odnosząc się do Pana opinii na temat rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko doradcy techniczno-handlowego, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że był Pan powiadomiony i tym samym świadomy, że rozmowa kwalifikacyjna będzie odbywała się w głównej siedzibie firmy w Świdnicy, chociaż rekrutacja dotyczyła stanowiska w naszym oddziale w Legnicy. To jest standardowa procedura. Mógł Pan nie zgodzić się na taką opcję. Jednak przystał Pan na takie rozwiązanie. Tego dnia odbywało się kilka spotkań rekrutacyjnych oraz dodatkowe działania w zakresie polityki kadrowej, umówione na konkretne godziny. Każde opóźnienie jednego ze spotkań powodowało dezorganizację ustalonego porządku. Przyjechał Pan spóźniony na nasze spotkanie, co odnotował nasz monitoring. Nie uprzedził nas Pan o tym, stad kolejne zaplanowane działania musiały być realizowane w bieżącej kolejności, by nie generować dalszych opóźnień. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej i przed nią był Pan traktowany z szacunkiem. Miał Pan możliwość poczekania na rozmowę zajmując miejsce w naszej recepcji, w wygodnym fotelu, aż do momentu zakończenia rozmowy, którą rozpoczęliśmy w międzyczasie z inną osobą, kiedy nie pojawił się Pan o wyznaczonej godzinie. Procedura rekrutacyjna jest u nas standardowa. Podczas każdej rozmowy zadawane są pytania dotyczące doświadczenia zawodowego niezbędnego do wykonywania zadań na danym stanowisku, posiadanej wiedzy, także na temat działalności firmy. To niezwykle istotne w działaniach każdego doradcy techniczno-handlowego. Wszelką niezbędną, podstawową wiedzę na temat naszej firmy, która od ponad 30 lat funkcjonuje na rynku sprzedaży profesjonalnych narzędzi i kompleksowej obsługi przemysłu, znaleźć można na naszej stronie www. Jest to źródło informacji, które prezentuje w sposób całościowy naszą historię i obszary działania. Nie posiadamy ulotek dotyczących działalności, więc jest wątpliwe, by pozyskał Pan wiedzę o nas z takiego materiału. Przykro nam, że Pana oczekiwania nie zrealizowały się. Nasze działania podczas całego procesu rekrutacji były transparentne i życzliwe wobec każdego kandydata, w tym wobec Pana. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu idealnej dla siebie pracy.

Jakiś czas temu firma Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Specjalista Ds. E-Commerce. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

ona

to ogłoszenie jest aktywne na ich stronie, czyli pewnie nikogo nie zatrudnili na bieżąco śledzę ich oferty, bo poluję na pracę w marketingu, PR są propozycje, ale głównie do handlu, niestety nie z mojego obszaru zainteresowania

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Magazynier w firmie Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

krzysiek

wszystko jest napisane na ich stronie. wklejam: WYMAGANIA: Minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych mile widziane Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne Znajomość tematyki i praca z systemem magazynowym (skanery, kody kreskowe) będzie dodatkowym atutem Dokładność, pracowitość, sumienność, zaangażowanie Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, a jednocześnie umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy zespołu Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne GŁÓWNE ZADANIA: Nadzór nad rzetelnym wypełnianiem obowiązków Kontrola przyjmowania i wydawania towarów pod względem ilościowym, jakościowym Obsługa załadunków i rozładunków towarów Właściwe przechowywanie i składowanie towarów oraz ich zabezpieczenie przed zniszczeniem, uszkodzeniem Kontrola dokumentów z wydawanym towarem Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w Magazynie i ich terminowe rozliczanie Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych Dbanie o porządek w miejscu pracy OFERUJEMY: Możliwość podjęcia stałej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie Zatrudnienie na cały etat na umowę o pracę Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności zawodowych powiązane z realizacją celów Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym: 7:30-15:30

Czy rekrutacja na stanowisko INSTALATOR SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH w firmie Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
JAcek

Ja natomiast słyszałem same dobre opinie, dużo można się nauczyć w tej firmie, ponoć nigdy nie było problemów finansowych, ja się pokusiłem i sprawdziłem w dostępnych danych finansowych i wynika z nich że średnia jest około 6000,- tyś brutto, więc jakoś nie rozumie niektórych narzekaczy

Yeti
@JAcek

Haha. To chyba pensja kierownika! Zarobki poniżej średniej krajowej.

Damian

Niestety odradzam. Pracowałem pół roku. Czasami w całej firmie zapach okropny, lokalizacja fatalna.(usunięte przez administratora) Ludzie ok, można się dogadać. (usunięte przez administratora)

Drogi Panie/Pani Łukaszu Nie wiem jak długo pracowałeś/łaś w tej firmie, ale chyba niedługi czas. Firma Eltech to lider w swojej branży. Od kilkunastu lat trwa jej nieustanny rozwój, więc Twoja opinia o zarządzie mija się z rzeczywistością. Osoby przypadkowe nie generują rozwoju. W logistyce pracują ludzie z najdłuższym stażem. Brak szacunku i sugerowane wykorzystywanie - nie prowokuje do tak długiego pozostawania w firmie. Eltech nie jest firmą idealną (znasz taką?), ale obrażanie oraz wylewanie pomyj jest nieuczciwe i przepełnione goryczą a całość definiuje autora. Polecam firmę osobom nastawionym nie tylko na „brać”.

Bożena

Hej, a ten rozwój z czym się wiąże? Napiszesz jak rozwijała się na przestrzeni lat i jak to wpłynęło na jej pracowników? ;)

Hanlowiec

Witam złożyłem jakiś czas temu CV na stanowisko handlowca. Ciekawi mnie jaką flotą aut dysponuje ELTECH oraz czy są jakieś benefity tj. bony na święta, wakacje pod gruszą ? Proszę o odpowiedź

świdniczanin
@Hanlowiec

@Hanlowiec Jak spojrzeć na parking Eltechu - flota to głównie auta marki Skoda i KIA. Co do benefitów i narzędzi pracy, z moich obserwacji wynika, że zawsze wszystko jest napisane w ogłoszeniach. Na rynku świdnickim i to wiele osób Ci powie, Eltech to dobry i stabilny pracodawca. Wiem, że ludzie pracują tam latami. Może dlatego ciężko się tam dostać.

Una
@Hanlowiec

Nie ma wczasów pod grusza, zarobki przeciętne

Bożena

Cześć, wchodząc na forum warto by było móc uzyskać jakieś świeże informacje na temat pracy w firmie. Czy ktoś byłby tak miły i napisałby mi co nowego słychać w Eltech Centrala Techniczna? Jak oceniacie aktualne warunki zatrudnienia?

Jacek
@Bożena

To praca dla tych co chcą zarabiać a nie muszą zarabiać, dla ambitnych, kreatywnych

Wiesiek

Tak mało informacji można otrzymać na wątku. Mam nadzieję, że będzie dobrze bo mam zamiar aplikować.

świdniczanin
@Wiesiek

@Wiesiek Może się powtórzę, ale na rynku świdnickim, Eltech to dobry i stabilny pracodawca. Ludzie pracują tam latami i chwalą sobie. Zaletą jest, że nie pracuje się w weekendy. Magazyn pracuje na dwie zmiany, a biurowiec na jedną.

Eric

wpis mało aktualny i niezgodny ze stanem rzeczywistym... wspomniana koleżanka z techniki pomiarowej nie pracuje od przeszło dwóch lat, a wpis ma wydźwięk obraźliwy w stosunku do obecnie pracującej tam dziewczyny ...

Lili

Koleżanka która opisujesz już nie pracuje. Komentarz obraźliwy w stosunku do obecnej sytuacji. Warto się wypowiadać znając obecną sytuację chociażby kadrowa. Pozdrawiam

Zuzanna

@alan jednak sam napisałeś, że pracowałeś w firmie Eltech Centrala Techniczna 5 lat temu. Przez tak długi okres czasu mogło się wiele zmienić. Czy jakiś aktualny pracownik mógłby się wypowiedzieć czy nadal tak wygląda sytuacja w firmie?

Zastanawiam się nad stanowiskiem projektanta - doświadczenie spore, ale mam złe doświadczenia u poprzednich pracodawców - brak zleceń z zakresu przyłączeń trafo i linii SN. Wiecie jak pozyskują zlecenia i czy mają ich sporo?

Agnieszka
@Michał

Michał - pomyliłeś firmy. CT ELTECH jest dystrybutorem narzędzi, a więc stanowiska 'projektant' w obszarze przyłączy nigdy w niej nie znajdziesz.

Zuzanna

@yal mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy przedstawiciela handlowego w Eltech? Aktualnie poszukiwani są kandydaci na to stanowisko. W ofercie pracy znajduje się informacja o możliwości rozwoju zawodowego oraz szkoleniach technicznych. Mógłbyś powiedzieć jakie możliwości zapewniła firma Tobie?

alan
@Zuzanna

Gdy ja pracowałem to jakoś tak dziwnie to wyglądało - widoki na samochód -> gdy kierownik dostanie nowy, a tak to trzeba było sobie "załatwiać" od kogoś. Może teraz się zmieniło, ostatecznie z 5 lat minęło i w ludziach (konkretnych) nie można już ot tak sobie przebierać. Jeszcze pamiętam, że na miejscu to była porażka - po pracy trzeba było wszystko z biurka pochować, a laptopa to najlepiej zamknąć, bo prezes lubił sobie po godzinach po folwarku spacerować i na przykład palcem po ekranie przejechać jak kurz zobaczył. Część wypłaty zależała od "postawy" (m. in tegoż porządku właśnie) i była to taka niby premia której mogli nie wypłacić. Poza tym atmosfera trochę trująca.

Gall Anonim

Ciekawe dlaczego w Rzeszowie z 9 osób w ostatnim czasie odeszło na przestrzeni 2 lat. Jestem klientem zaniepokojonym..ciekawe czy zarząd to czyta. Wszyscy pracownicy z Oddziału Rzeszów narzekali na prace.. przede wszystkim brak wypłacanych premii i oszukiwanie....Ja już rezygnuje z firmy z takiego powodu ze towar był na czas i fajni handlowcy a jestem już znudzony ciaglymi zmianami w tej firmie.

M.M
@Gall Anonim

Czyli nie poleca Pan tej Firmy ? Mój mąż ma propozycje pracy jako handlowiec i bijemy się z myslami

Ryysiek
@M.M

Podstawowa informacja : Oddział Rzeszów jest franczyzą, podobnie jak kilkanaście innych Oddziałów. Handlowcy tam zatrudniani są nie przez CT ELTECH, tylko przez Pana, który prowadzi samodzielną działalność gospodarczą w oparciu o umowę partnerską z CT ELTECH Świdnica. On wypłaca pensje i stawia cele. Czyli ktoś kto odchodził, nie do końca musi być rozczarowany firmą CT ELTECH, tylko firmą XXX Pana YYY. Pracownicy bezpośrednio zatrudniani przez CT ELTECH są wyłącznie w Świdnicy, Wrocławiu i Legnicy.

yal

@k. 2017-06-19 21:38 zarobki są spoko, zresztą @Adam to trafnie skomentował oczywiste jest, że zarabiasz więcej, jak realizujesz plany sprzedażowe, jak to w handlu atmosfery w pracy bym się nie czepiał, bo to jedna z mocnych stron firmy, a ludzie są naprawdę w porzo

k.

fatalne zarobki , kiepska atmosfera w zespole

Zuzanna

@krisa co Ty możesz powiedzieć o możliwości rozwoju jakie oferuje Eltech? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kris

@M.M - ja polecam... znani w branży. stabilna praca. dobra płaca, co ważne w terminie. są cele do osiągnięcia, ale to standard w dużych zorganizowanych firmach. i przynajmniej wiesz na co pracujesz. jakieś minusy zawsze się znajdą, ale wg mnie przewaga plusów

Zuzanna

@Lukico rozumiesz przez brak perspektyw rozwojowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.?

Eltech Centrala Techniczna Sp. z o.o.