Opinie o Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k. w Sosnowiec

Adrian....n

Zastanówcie się ludzie czy chcecie tam pracować . Sprawa została zgłoszona do państwowej inspekcji pracy w Katowicach. Nie pozwolę na takie traktowanie mnie jak (usunięte przez administratora) to że pan Kamil nie potrafi się zachować wobec pracownika to nie moja wina. Jest (usunięte przez administratora) ,beszczelny zero przeprosin nic .

@Adrian....n

Ale w takim razie, co się wydarzyło, że twierdzisz, że byłeś źle traktowany? Możesz podać jakiś konkretny przykład potwierdzający, co się stało? Szukam pracy, w której mogę liczyć na szacunek i dobrą atmosferę.

Adrian....n

Cześć. Nie chce się wtrącać, ale szukam pracy i myślałem o firmie. Czyli ten wpis wyżej nie ma pokrycia z rzeczywistością? Jak ktoś będzie dobrze pracował, to znajdzie tu stabilne zatrudnienie? Szef jest ok?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chcesz pracować i masz chęci to zapraszamy a na pewno nie będziesz żałował. Praca fajna i lekka atmosfera bardzo miła i rodzinna, szefostwo również jest w porządku. Narzeka tylko ten który ma lewe ręce do pracy

@Adrian....n

Na stronie jest oferta dla Operatora maszyn do produkcji wyrobów gumowych, czy jest aktualne? :) Piszą o umiejętności pracy w monotonnych warunkach, nigdy nie spotkałem się jeszcze z takim wymaganiem. Praca w firmie na produkcji jest szczególnie monotonna porównując z innymi firmami, czy o co chodzi? Możecie przybliżyć widełki? Są jakieś dodatkowe benefity itp?

Adrian .N

Byłem zatrudniony w tej firmie przez agencję. Ale zostałem nie słusznie zwolniony bo ponieważ odebrałem tel na stanowisku pracy. A pan Kamil kierownik (usunięte przez administratora) nie ma prawa traktować pracownika jak (usunięte przez administratora). Za odebranie telefonu i wytłumaczenie panu Kamilowi dlaczego to usłyszałem takie słowa cytuje(usunięte przez administratora) żaden zakład pracy nie powiedział mi takich słów. Mam na to świadka. Nie potrafi się zachować żadnych przeprosin ani nic. Wiec postanowił mnie zwolnić . Odradzam pracę w tej firmie . Myślałem że firma jest ok ale się pomyliłem.

Pracownik Nowy wpis
@Adrian .N

Nie wprowadzaj w błąd ponieważ byłeś naszej zmianie i widzieliśmy twoje podejście do pracy. Nie interesowała Cię praca tylko palenie papierosów, gadanie z kolegą i gadanie głupot przez telefon z dziewczyną o seksie. Naprawdę myślałeś że takiego pracownika będą trzymać

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.? Dodali nowe ogłoszenia 10 maja na Praca.gov.pl.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Dawno nie było wypowiedzi na temat Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

ELGUM AUTOMOTIVE

Dzień dobry, na chwilę obecną poszukujemy dobrego, doświadczonego Kontrolera Jakości.

@ELGUM AUTOMOTIVE

Dzień dobry, czy stanowisko już jest obsadzone, czy można zaaplikować do państwa firmy? Chciałem też dopytać, co znaczy dla państwa dobry i doświadczony kontroler? Jakie doświadczenie jest wymagane?

Anonim152

Firma fajna ale pracownik o imieniu Borys jest okropny. Rządzi młodymi pracownikami, w innej firmie taki to już dawno poleciałby za bramę.

boleslaw

Nie polecam pracownika o imieniu borys pracuje na swojej wytlaczarce i tylko placze o pomoc jakby sam sobie nie mogl dac rade. Dodam ze lubi wyzywac sie na mlodych osobach.

darek

pracowałem tam ponad 8 lat,chcesz wiedzy pytaj.....Nie ukrywam się za nikiem lub....innymi.Mam wiedzę i...brudne sumienie

Kamilka25
@darek

Mogę prosic informacje na temat tej pracy ?

@darek

Dzień dobry, dziękujemy za opinię.

@Kamilka25

Wszystkie informacje udzielane są na rozmowie o pracę na konkretne stanowisko.

Hanna

http://www.ea-elgum.com/praca.html Firma Elgum poszukuje osoby na stanowisko operatora maszyn do produkcji wyrobów gumowych. Oferowana jest umowa o pracę, lecz nie pojawia się informacja dotycząca systemu premiowego czy też benefitów. Czy można na nie liczyć? @Kamilka25, chcesz pracować jako operator, czy może wiesz coś o innej ofercie? Jeśli weźmiesz udział w rekrutacji, zachęcam Cię do opisania tego procesu. Jakie pytania są stawiane kandydatom?

@Hanna

W firmie są rozmaite benefity oraz premie. Informacje takie przekazywane są poważnie zainteresowanym osobom.

ANONIM

Czy jest tam praca i za ile?Znam produkcję i mogę nawet na 4 zmiany ale nie mniej jak 3600 netto.Dostanę tyle>?

@ANONIM

W firmie poruszane są tematy finansów, na rozmowie kwalifikacyjnej.

Czy Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ELGUM AUTOMOTIVE

Tak, praca jest trzyzmianowa, weekendy i Święta wolne.

AMIRAT

Niestety, nie wypowiem się na temat warunków pracy w tej firmie, akurat tutaj się nie zatrudniłam, ale proszę o zastanowienie się przy zostawianiu CV. Pracownicy za nic mają ochronę danych osobowych o czym przekonałam się na własnej skórze. Wychodzi na to że każdy mógł przeczytać sobie moje CV bez jakiegokolwiek problemu. Dlatego nie polecam.

Hanna

@2k, jesteś pracownikiem Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.? Co powiesz na temat ścieżki kariery pracownika w firmie?

2k

Wystarczy robic swoje i jest ok.

Mosiek

Wynagrodzenie to najlepsza część tej pracy, serio.

O Darek chcesz na temat firmy gadać? Bo co już tam nie pracujesz ?Niby po co masz opisywać swoje doświadczenie?Niby czemu ktoś ma cię słuchać?Jeśli ktoś potrzebuje pracy sam się przekona jak tam jest.Byłam,pracowałam i widziałam lecz to moja sprawa ,nikt na siłę tam mnie nie trzymał.A nie oszukujmy się zawsze można było iść za zamknięte drzwi i się dogadać.A czy jest inna firma która idzie ludziom tak na rękę?Nie wspominam miło końcówki mojej pracy,ale uważam że też mogłam inaczej.

darek

adres dariusz.bujakwp.pl@wp.pl

Dobry

I ja dodam troche od siebie praca jak kazda inna tyle ze trzeba sie nacharowac . zawsze malo gosc od logistyki i kontroli tragedia , mydlenie oczow szefostwu ze wszystko jest ok a w prawdzie nie jest. pani basia jedynie wporzadku i czesc pracownikow z produkcji, ogolnie zenada

QoQ

Chlopaki na 4 wtryskarkach bez weekendow zarabiaja po 1,500/600 kola Pracownicy sa bardzo mili fajna praca troche odciskow sie lapie ale to tam szczegol :p a co do tych co odesli to szefostwo mialo racje jak mieli co innego robic a robili co innego ;) a na innych maszynach zarobicie 1,2 kola ;P

beka20

byla pracownica - 2013-01-20 23:30:44 Nie polecam tej firmy. Brak mozliwosci rozwoju, szkolen czego kolwiek, stagnacja. No chyba ze ktos sie naprawde nudzi w domu i chce byc op* za byle co - to moze tam isc pracowac.wszyscy piszecie o szefostwie a ile zarabiacie tysiac czy wiecej bo mniej chyba sie nie da

Zostaw merytoryczną opinię o Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.?

Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • E.w. SchÖnów 1 A
    41-200 Sosnowiec

Elgum Automotive Sp. z o.o. sp.k.