Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk

Opinie o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk

anonim 2011-02-15 12:32:06
super
ja 2011-03-27 01:53:48
Czytając tak negatywną opinię dotyczącą firmy Apperta uważam,że muszę zabrać głos. Autorowi tych słów polecam Słownik Poprawnej Polszczyzny ponieważ użyte wyrażenia pozostawiają wiele do życzenia. Pracodawca jakim jest Pan Grzegorz Moroszczuk należy do jednych z najlepszych u jakich można dostać w dzisiejszych czasach prace. Mimo kilku niedociągnięć organizacyjnych sądzę,że jest wielu ludzi bezrobotnych którzy chcieli by w tej firmie pracować i docenili by życzliwość i wyrozumiałość szefa. POZDRAWIAM...!!!
anonim 2011-03-29 11:58:17
ja - 2011-03-27 01:53:48

ta szczególnie że na umowę czeka się co najmniej 1 rok a pracownicy przewijają się jak talia w pokera
anonim 2011-03-29 11:59:36
ja - 2011-03-27 01:53:48

kierownik 2011-05-09 12:36:03
Co Wy tutaj wypisujecie za bzdury,dlaczego tak oceniacie tą firme? Dziś np.zapadła decyzja o tym że kilka osób musi iść na urlop ponieważ jest ciężka syt.na rynku,nasz wspaniały szef zadecydował że zamiast zwalniać pracowników,kilka osób na zmiane będzie na urlopie(tyle że bezpłatnym ale o tym już ich nie poinformował) A ja chociaź mam górniczą emeryture jakieś tam 3tyś to przecież nie mogę pozwolić sobie na urlop:D taką dbającą o pracowników firmą jesteśmy. Ponadto chociaż nikt mam już nie sprzedaje towaru bo wszędzie mamy długi to jakoś sobie radzimy,[usunięte przez moderatora]
czarna 2011-05-09 12:46:50
tak zgadzam się z powyższą wypowiedzią,nasza firma jest wspaniała,ja całymi dniami patrzę na monitor z kamer i widzę jak nasi najlepsi pracownicy je...ą jak bure osły w tym pyle za super wynagrodzenie 6.80zł (moja mama tyle za komuny zarabiała) a oni tak dzielnie pracują! i co z tego że mamy długi,ale nasz szef ma asa w rękawie bo on jest super i napewno coś poradzi,[usunięte przez moderatora]
poważny 2011-05-09 13:01:24
A tak poważnie to co to właściwie jest za firma,zarobki jak z przed 10 lat, długi przerastające dochód,kierownik spaceruje z kartkami cały dzień,co wejdziesz to wiecej biurowców niż fizycznych,troche tak nie pokoleji wszystko. Błagaj Pan ojca o pomoc bo jeszcze przy Panu ta biedna [usunięte przez moderatora] To aż wstyd że w tym kraju takie firmy dostają dotacje! Ja w tej firmie już nie pracuje,ale wieść o Pańskiej rosnącej poeażce niesię się od morza aż po Zakopane!!!
anonim 2011-05-12 08:50:52
I pomyśleć, że chciałam się w tej firmie zatrudnić....
no name 2011-06-01 13:23:31
Bohaterzy,anonimowo się wypowiadają ha ha! jak się komuś nie podoba to won życzymy powodzenie w szukaniu takiej pracy gdzie wszystko będzie jak w opowiadaniach tych co to za granice pojechali i teraz sobie "chwalą"
no name 2011-06-01 13:26:54
no to się zatrudnij:) ja nie narzekam
Adam 2011-06-03 05:38:35
Nie wiem jak jest teraz, ale Grzegorz dla pracowników pieniądze raczej miał, ogólnie co do niego to nie miałem nigdy zastrzeżeń bo jest ok. [usunięte przez moderatora]
maria 2012-11-24 05:27:12
w tej firmie zarabiają tylko wybrani , szef o większości nie wie , podbieranie pracy a co za tym idzie i zarobku jest nagminnym świństwem i nie polecam nikomu jeśli nie musisz nie pracuj tam
byłam i widziałam 2013-01-20 04:17:53
O ho ho ho co ja dziś słyszałam,ponoć i Pan lakiernik już tam nie pracuje, no to wieść się bardzo szybko rozniesie z negatywnym skutkiem na lokalnym rynku ,jakie to dziwne rozumiem ja,dziewczyna po szkole,szlifująca panele,no chciałam wyjść wcześniej w sobote więc mnie wyrzucili, ale on??? człowiek który robił to nie tylko dla pieniędzy ale i dla satysfakcji,malował jakieś cuda widy dwu kolorowe,jakieś kwiatki,patyny,pomógł firmie w dokładnym słowa tego znaczeniu bo panele jakieś niby 3D to kto wprowadził forme ich malowania jak nie on,razem wspólnie z szefem,normalny pracownik miałby to gdzieś 8h i do domu,a on tam kwitnoł z tego co słyszałam nawet na wczasy nie pojechał właśnie przez te panele. Hmm w sumie to ciekawe czy sam odszedł czy potraktowano go tak jak nas nic nie znaczące dziewczynki po szkole czyli wypłacone po 4.50zł/h i spierda...smarkule. Chciałabym zobaczyć te panele gdzieś tak za pół roku jak będą wyglądać Nie wierze . No ale w tej firmie nikogo się nie szanuje i każdy może być tym następnym. ps.napewno nas Pan pamięta więc podpisywać się nie będe, załuję że wtedy nie nasłałam pip-u na tą firmę. Ale nikt płakał nie będzie . Jestem w szoku Faceta który mi to mówił powoli wyśmiałam bo tak trudno było w to uwierzyć!
:) 2013-01-25 20:15:50
byłam i widziałam - 2013-01-20 04:17:53

Było mineło,różnie bywało. Uważam iż trudno tu oceniać kto? po co ? i dlaczego ?. Nikt nie zyskał nikt też nie stracił , "kwitnoł" czy to takie dziwne że człowiek lubi to co robi a dodatkowo zarobi ? :) Raz na wozie raz pod wozem w pracy jak w życiu nie zawsze się układa. Pozdrawiam:) ps.8 h i tak najlepiej 5tyś wypłaty co nie:D
Tomek 2013-03-14 14:32:06
Bardzo proszę Cię o kontakt mailowy mam pytanie. bulkowsky@o2.pl
Dariusz Jaworzno 2013-03-15 10:16:34
Ta wypowiedź o słowniku jest odwróceniem uwagi od niezadowolenia pracownika, to raczej nie grzeczne, jeżeli chodzi o duże produkcje to wiem jak inspektorzy BHP biorą koperty by nie widzieć nie doskonałości w bezpieczeństwie pracowników.Jestem byłym stolarzem i wiem jakie są warunki w Polsce. Napiszę jeszcze tylko że przypadkiem wszedłem na tą stronę jako przyszły klient, teraz mówię nie dziękuje !!!
niemile widziane w tym karaju 2013-11-24 18:24:06
nie
wierzyciel 2014-11-05 08:10:15
Mi zalegają od kilku miesięcy pieniądze... a Pan Grzegorz (podziwiam go za to, bo to nie lada wyczyn) nie odbiera telefonów. Zawsze nie ma go dla mnie w firmie i zawsze pracownicy przekażą mu sprawę... UWAGA! Nie sprzedawać tej firmie niczego, chyba, że za gotówkę i bez rabatów!!! To są niepoważni ludzie i krętacze. Nie mają cywilnej odwagi zdzwonić i powiedzieć np: proszę poczekać, mam ciężką sytuację finansową, postaram się zapłacić w ratach... czy coś podobnego... Nie - Ci ludzie po prostu będą kręcić, mataczyć, unikać i uciekać, zamiast spojrzeć prosto w oczy. Nie szanuję takich ludzi.
Pozdrawiam
Czarny Olek 2015-05-19 12:25:17
Właściwie wszystkie niepochlebne komentarze to prawda. Pracowałem tam 1,5 roku, najpierw bez umowy - jakieś pół roku, potem na zlecenie i krótko na umowę o pracę. Stawki oczywiście "najniższe możliwe". Urlop wtedy, kiedy szef zarządzi - czyli 2 tygodnie jak on wyjeżdża i te 2 tygodnie nie płacona wypłata. Przychodzenie do pracy na 4.00 rano - tak właśnie w środku nocy, powrót po południu (przeważnie ponad 8h - oczywiście nadgodziny nie płatne). Żadnych świadczeń, żadne BHP, co szef każe "sługa" musi, zimą odśnieżanie dachów bez zabezpieczenia, palenie w piecu itd. itp.... Słowem... że nada. Traktowanie kontrachentów jak śmieci..... Szkoda gadać.
jan 2016-04-19 17:30:24
Witam drogich niedoszłych pracowników .Firma Apperta i Trenzo to ten sam szef chy chy, koleś zatrudnia większość pracowników na umowę o pracę czy zlecenie i to jest OK, ale stawka jest najniższa krajowa a reszta pod stołem i to nigdy w terminie , zawsze trza chodzić i prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze i nigdy nie dostaniesz całości tylko małą część i wymówki :później , w piątek, po południu , a na co ci kasa, itp.Dużo by można pisać , ale tak w skrócie praca w tej firmie to CHAOS I SOK Z BURAKA .
NICK 2016-10-19 15:50:25
Witam jeżeli ktoś wypowiada się tu pozytywnie o firmie to tylko i wyłącznie może być to osoba która siedzi w biurze czyli sam P Grzegorz jak i jego nieumiejętni pracownicy z biura.
1. Pełno długów
2.Totalny SYF !
3.Nie serwisowane maszyny
4.Samochody bez przeglądów a jak już zrobiony to lista co trzeba zrobić a i tak nie jest nic zrobione
5.Dziewczyny biedne na stażu pracują za 4 zł/h
6.Płatność pod stołem jak już oczywiście się doprosisz o gotówke
7.Nie ma nawet normalnej toalety
8. TOTAlNE zero przepisów BHP
9.W biurze nieumiejętny koleś który nie umie nic zrobić ale to dosłownie nic ! I jeszcze ocenia innych prace i zleca jej wykonanie (CHORE!!)
Myśle że sam dojazd do tej firmy mówi wszystko
NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU
nawet nie myślcie o zatrudnianiu się w tej firmie (y)
Kolo 2016-10-19 19:37:40
Praca u szczura hahahahaha toż to debil!!!!! Sam rozwala firmę i ma pretensje do pracowników że nie słuchają poleceń a jak wykonają polecenie to ryczy co za idiota to wymyślił . JAPIERDZIU DEBIL SAMORODEK!!!!!
strzelec 2016-10-20 22:36:26
czy warto tam pracować
synek 2016-10-21 20:12:24
Opowiem ci historyjkę o Janku . Pracował sobie w powyższej firmie Janek, starał się jak mógł , czasem był po piwku ale szef miał to gdzieś pomimo negatywnych sugestii pracowników. Więc szefuńcio wykombinował , że Jancio będzie pracował tak jak wszyscy po 14 godzin , ale za stawkę uznaniową tzn: ile se uznam tyle dam . Więc Jasio pracował za nie wiadomo ile gdzieś 6 zeta/godz., ale najlepsze że na czarno!!! Cóż za ironia losu Jasio miał wypadek w domu, no i się chłop połamał PECH. A teraz bez środków do życia wegetuje na garnuszku rodziców. BOSS SIĘ CIESZY, problem z głowy co zarobiłem to moje. Niech Jancio zdycha sam chciał. Tak tam jest.
W firmie panuje totalny chaos i to przez niedouczonego prowadzącego a pracownik jest nikim.
BYŁY ŚIKOCZ 2016-10-24 18:10:33
Zakład pracy faktycznie najgorszy w jakim pracowałem,co do Janka to nie miałem okazji z nim pracować,zbyt krótko tam zabawiłem.
Co do Prowadzącego to po prosto go nie ma,jako jedyni to W i A,ale bardziej W ,jest obrotny i wygadany,nie raz widziałem jak chłopina wszystko zwozi i załatwia,reszcie nie chce się zadu ruszyć z warsztatu, Tam po prostu nie opłaca się angażować w firmę bo i tak cię opierdl. szef że się rządzisz ,taka prawda.
Omijać to miejsce szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk - Puńców
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apperta S.C. Aleksandra Morszczuk Grzegorz Morszczuk