Opinie o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Boreczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Boreczno

Proszę o opinie czy na dzień dzisiejszy warto aplikować do pracy w firmie na produkcje? Chodzi mi o płace, premie, ewentualne szkolenia, atmosferę w pracy oraz przestrzeganie BHP. Szkoda, że tak mało się tu udzielacie, bo chętnie bym poczytał jak tam pracuje wam się w zakładzie:) Tak na marginesie nie wiecie jak przyjęcia? Bo to, że chce aplikowac to jedno :P Nie widzę ofert pracy żadnych. Szykują się jakieś nabory?

Zainteresowany pracą.

Czy może ktoś mi powiedzieć coś o pracy Technologa jak wygląda atmosfera w pracy? Czy można się dogadać z ludźmi? Czy wypłaty są na czas? Jak wygląda kwestia urlopów, dają chętnie? Jak wygląda kwestia ilości pracy względem realnych zarobków.

Zainteresowany pracą. Nowy wpis
@Zainteresowany pracą.

Dopisuję się do pytania o zwrot kosztów dojazdu, jak wygląda ta kwestia?

@Zainteresowany pracą.

No i jak, udało coś ci się dowiedzieć? Ciekawe czy nie przyjęli już kogoś w ogóle. I czy łatwo się dostać na rozmowę, żeby ewentualnie osobiście się dowiedzieć i żeby odpowiedzieli na wszystkie pytania, szybko w ogóle odpisują?/oddzwaniaja?

Zainteresowany pracą. Nowy wpis

Czekałem na jakiekolwiek informacje i cisza. Jak na razie pracuje w tej samej branży/to samo stanowisko ale w inne firmie (nie czekałem na odpowiedź).

Leo

Niedawno szukali kierownika zmiany. Mnie by interesowałoby bardziej podrzędne stanowisko na produkcji. Tylko chciałbym dopytać bo pisali że jest zwrot kosztów dojazdu do firmy albo zakwaterowanie. Chodzi o hotel robotniczy? Ktoś mi wytłumaczy czy to nadal aktualne?

Na początku roku wspomniano tu, że niby jest lepiej. Potwierdzi ktoś? Bo jeśli tak to może bym się skusiła do aplikowania. Stawki poszły do góry, atmosfera w firmie jest dobra? Kiedy będą kolejne rekrutacje do was? Bo ostatnio coś cicho w necie z tego co widzę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pedro

Co się stało że szukają kierownika, widzę że nic się nie zmienia chodź słuchy chodzą że jest lepiej.

Leon

Nadgodziny to podstawowa stawka x 0% nie wiem więc o jakich nadgodzinach mówicie.

Widziałem komentarz że wypłacają nadgodziny. Ktoś mi powie czy wtedy można dobrze dorobić? Bo ciężkiej pracy się nie boję tylko żeby było dobrze zapłacone:))

Maniekk

Jeżeli chodzi o mnie to moje doświadczenie z tą firmą jest na prawdę pozytywne. Pieniądze były zawsze na czas i nigdy nie było problemu z wypłatą nadgodzin. Atmosfera była dobra. Jeżeli ktoś przykładał się do pracy to nie powinien mieć problemu z negatywną, bądź toksyczną atmosferą i tak moim zdaniem jest w każdym zakładzie. Pracodawca wymaga od swoich pracowników sumienności, jeżeli ten przykłada się do pracy, to będzie doceniony. Takie jest moje subiektywne zdanie, pozdrawiam.

zibi

Są gotowi ozłocić dobrego lakiernika meblowego,niestety ja jestem od samochodówki więc się poddałem.

@zibi

Czyli rozumiem, że firma docenia oraz wymaga konkretnego doświadczenia. Zgadza się? Istnieje szansa przyjęcia kogoś z innej branży ale wtedy spada możliwość uzyskania jakichś benefitów od firmy. Mam rację czy się mylę i inaczej to zrozumiałam?

Radek

jak łatwo przychodzi oczernianie, może lepiej przyłożyć się do dobrej pracy bo firma dobra ale potrzebuje fachowców.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Sciema

Gadane mają, obiecują i zawodzą. Jeśli pytasz o konkrety to tak, teoretycznie jest zgoda. W trakcie jest mnóstwo powodów, dla których obiecane warunki nie są spełnione. Bajkopisarze mający wielkie mniemanie o sobie.

Co się stało że Pan TT odszedł, trochę czasu jednak Pracował? Pozdrawiam

@Pedro

Czyżbyś był aktualnym pracownikiem firmy? Można prosić o wypowiedź na temat ogólnych warunków pracy w zakładzie? Odnośnie dyrektora to zdaje się że jest ogłoszenie na to stanowisko.

@Belmondo

sam się zwolnił. kilka lat pracował w Borecznie?

sam powiedz coś więcej?

@Pedro

Odnośnie starego dyrektora nie wiem nic gdzy nie jestem pracownikiem firmy. Być może chciałbym aplikować na któreś ze stanowisk ale zastanawiam się jak tam jest bo komentarze w dużej mierze są negatywne.

@Belmondo

ale piszą, że mają nowe projekty, albo to podpucha

@Pedro

Rozumiem że również chcesz tam aplikować o pracę?

@Belmondo

rozważam tylko czy mają wolne wakaty, i kogo szukają?

Rob

Nowe projekty mebli, spora reorganizacja wewn firmy. klimat pracy sprzyja ostatnimi czasy. wreszcie kierownicy sluchaja co sie do nich mowi

@Rob

Widzę, że sytuacja w Dolux-M w ostatnich miesiącach się znacznie poprawiła - dobrze jest to wiedzieć. Stwierdziłeś, iż klimat pracy ostatnio tam sprzyja. A czy macie tam organizowane jakieś spotkania, a może też imprezy integracyjne?

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Xxx

Na chwilę obecną firma prężnie się rozwija z nowymi projektami i wszystko idzie w dobrym kierunku. Od kiedy odszedł dyrektor TT jest o niebo lepiej. On był pusty i pewnie tak zostało.

Jerzy

Miałem ochotę pracować w firmie, trochę jestem zaskoczony opinią. Może dowiem się cos więcej? Warto aplikować?

NiktWaznyZeSwojaOpinia

Firma bez żadnych perspektyw dla pracownika, wiele przepisów Kodeksu pracy oraz zasad BHP jest łamanych. Praca w nadgodzinach jak rowniez w soboty za darmo. Niedziele oraz święta bardzo marnie, w innych zakładach ma się taką stawkę za normalny dzień pracy. O każdą wypłatę trzeba walczyć żeby nie być oszukanym. Dyrektor produkcji praktycznie bez żadnego pojęcia ale mniemanie o sobie ma wielkie, co wyróżnia zwykłych snobów, nie szanuje nikogo, traktuje ludzi jak zwykły prostak co nie przystoi człowiekowi na takim stanowisku, na pierwszy rzut oka widać że został przyjęty z jakiejś łapanki. Nie polecam pracy w tym zakładzie, strata czasu który można wykorzystać u innego pracodawcy na budowanie dobrej pozycji. To moja opinia w pigułce.

@jarek2361 co dokładniej masz na myśli? Większość firm działa na zasadzie struktury hierarchicznej i w nich - to ostateczna decyzja należy zazwyczaj do szefa. W jakim sensie w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe decyduje rownież jego rodzina?

@kapusta jak teraz wygląda praw pracowniczych? Coś się zmieniło w tej kwestii? Bo firma nadal prowadzi działalność więc dobrze byłoby widzieć jak wyglądają teraz tutaj warunki pracy.

no szkoda tylko @oer ze nikt z nich sie tu nie wypowiada

kapusta

nie wiem ale ten zakład powinien pip zamknąć za łamanie wszystkich praw pracowniczych ...pracowałem i wiem co tam jest takiego zakładu drugiego to nie ma ...wielu dobrych kierowników odeszło a kapusta który donosi na wszystkich kierowników lepszych ,wykształconych i znających sie na technologii, maszynach i nowoczesnym zarządzaniu lin itd to on nawet nie słyszał o tych metodach ale jak ktoś jest słaby to donosi aby sie utrzymać tak było jak donosił na ludzi Marka iJanka ato był duet co naprawdę robił dobra robote i jedyni fachowcy co przy tak złym stanie maszyn 20 letnich coś wychodziło a nawet ponad mozliwości ...kpina z szefostwa i kapusiów ta firma nie ma przyszłości

Zostaw merytoryczną opinię o Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Boreczno

• Jak się pracuje w Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Dolux-M Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe