Opinie o Infinity Group Sp. z o.o. w Bartoszyce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Infinity Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Infinity Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infinity Group Sp. z o.o. w Bartoszyce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy firma Infinity Group Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kacper Nowy wpis

Faktycznie praca tam jest aż tak ciezka ?

Gabryjela

Place sa bardzo niskie. Nie liczcie na stawki powyzej 1600zl a praca jest naprawde ciezka. Poza tym soboty sa oplacane tak jak w zwykly dzien a nie jak w innych zakladach podwojną stawka. Kobiety pracuja tam w trudnych warunkach. Latem na hali jest bardzo goraco, nie dziala wentylacja, nie ma klimatyzaci a wiatraki dostaja 2 na 4-5 odob. Bol kregoslupa dotyka tam kazda kobiete od tej co siedzi 8-10 h przy maszynie po te co stoi na krojowni. Prezes firmy ,mlody czlowiek bawi sie w bycie wlascicielem firmy zamiast szanowac kobiety ktore ciezko pracuja dla niego. Nie potrafi docenić pracownic krojowni, szwaczek,brakarek, kobiet na prasach ani wszysktich ktore maja umiejetnosci szycia i lubia swoj zawod. Takich ludzi trzeba cenic panie prezesie a nie patrzec tylko na pieniążki na wlasnym koncie. Nie polecam pracy w tym zakladzie.

Pracująca
@Gabryjela

Nigdzie nie ma lekko, są okresy kiedy pracy jest więcej i trzeba mocniej pracować. W tapicerniach pracują po 12 godzin i tam dopiero siada kręgosłup. Ludzie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Co do zarobków to skąd wiesz że takie jest wynagrodzenie? Każdemu do portfela zaglądasz? Nie jest źle i uważam że można zarobić. Zresztą wynagrodzenie to każdy sam uzgadnia w trakcie zatrudnienia.

Szyjąca Nowy wpis
@Gabryjela

jest ok, na zarobki nie ma co narzekać, za soboty i nadgodziny płacą.

Również szyjąca !!! Nowy wpis
@Szyjąca

Od kiedy płacą ??? Cokolwiek regularnie chybs od 2-3 miesięcy, a wcześniej za dziękuję i poklepanie po ramionach i to nie zawsze !!!!!

Szwaczka

Praca ciężka ale idzie zarobić

Pracująca.
@Szwaczka

Czy po rozmowie w Infinity Group Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bartoszyce
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Technolog
Corab S.A.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
admin

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Infinity Group Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Infinity Group Sp. z o.o. - Bartoszyce

Infinity Group Sp. z o.o.