Antar

Opinie o Antar

Maguńcio

Ja tam na rękę nam bliżej 4000 PLN, kilka osób wspominało, że oni też, ale w kieszeń im nie zaglądałem. Plusem jest praca bez zmian zawsze 8-16, ale Wife ma rację, natyrać się czasem trzeba. No ale skoro sporo osób siedzi tu już ponad 10 lat, to chyba tak źle u nas nie jest. O kierowniku się nie wypowiadam, miewałem lepszych, miewałem gorszych.

Mocny Nowy wpis
@Maguńcio

No teraz z premiami to raczej już mocno ponad 4 000 :)

Wife

Zarobki jak na ciężką pracę fizyczną na magazynie słabe- niewiele ponad 3000 netto. Pracownicy raczej siedzą tu z przyzwyczajenia a nie z powodu świetnych warunków pracy i płacy. Nie wspominając o kierowniku , panu Pawle, któremu brak kompetencji w porównaniu do powierzonego stanowiska. Liże (usunięte przez administratora) szefowi, a niewiele osób wie, że robi go w (usunięte przez administratora) Szefostwo powinno się wziąć za wymianę kierownictwa, bo ufają niewłaściwym osobom. Pozdrawiam

Otrzaskany
@Wife

No niby z przyzwyczajenia, ale jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną do innej firmy, to się okazuje, że warunki w tym naszym Antarze okazują się jednak podobne lub nawet lepsze od tego co dają inni, chyba że będziesz pracował na nocki, w niedziele albo brał mnóstwo nadgodzin. Ja tam wolę święty spokój.

Charlie
@Otrzaskany

Konkurencja płaci lepiej i choć roboty dużo koło 5 koła na miesiąc dają także u was slabiutko

Staruszek Nowy wpis
@Charlie

U nas w Antarze z premiami też tyle wyciągniesz, pracując jak człowiek 8 godzin od 8 do 16. I jak ci nie pasuje to się możesz jeszcze dogadać że zaczynasz i kończysz np 15 minut wcześniej, bo ci tak pociąg pasuje

Dominika Nowy wpis
@Staruszek

A to faktycznie na rękę nawet, czyli w razie potrzeby ze wszystkim tak idą? Pytanie tylko czy podczas tej ósemki bywa tutaj czasem ciężko jeśli o pracę chodzi?

Staruszek Nowy wpis
@Dominika

Ja swoją pracę robię solidnie 8 godzin, z krótką przerwa. Wychodzę z niej zmęczony, ale nie przemęczony.

Mm

Pojawiła się oferta na windykatora. Wiecie jakie zarobki? Warunki pracy? Atmosfera?

Czy nowo zatrudnione osoby w Antar otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, od razu.

Irena
@Nowy

ale zawsze czy na życzenie pracownika? bo szczerzę mówiąc mi to średnio pasuje a chce się zatrudnić.

@Irena

Od razu dadzą ci umowę do podpisu i wyślą na badania lekarskie. Tak było u mnie. Jeszcze jakieś tam formularze do wypełnienia.

Dominika
@Nowy

I ile to wszystko w sumie trwa? Na te badania to długo trzeba czekać, czy zależy jak natrafisz? Bo kiedyś chyba ze dwie godziny mi w kolejce niestety zjadło przez to

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Antar? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Artur

Cześć! Jakie za zarobki w firmie Antar na magazynie? Są możliwości rozwoju? Pozdrawiam.

Kierownik
@Artur

Magazynier zarabia 3000 z hakiem netto , możliwości rozwoju- brak

Ile jest zmian w Antar?

Mag

Jedna od 8 do 16

Jakie firma oferuje zarobki na stanowisku magazyniera? Jaka jest atmosfera w pracy? Warto składać CV?

Mag
@Zainteresowany

Atmosfera jest spoko. Zarobki w średniej. Większość ludzi tu kilka, kilkanaście lat na magazynie pracuje, wiec da się w firmie wytrzymać.

nowo

plus mają jeden, co powiedzieli na rozmowie kwalifikacyjnej to dotrzymali

New

Handelek ma rację, dobra atmosfera,dobre pieniądze, rozsądne bryki, ale szefu ciągle ciśnie o wzrosty.

old
@New

jakie auto? można używać do prywatnych celów?

Daniel

witam, widzę że firma poszukuje przedstawiciela handlowego, chciałbym aplikować, ale nie jestem z tej branży - łatwo się wciągnąć, czy ma jakieś specyficzne problemy w sprzedaży? Jakie opinie o tej firmie, może ktoś się podzielić? Jakie ciśnienie na wynik, jak przełożeni, idzie się dogadać, czy "mordor"? Od czego zależy prowizja? Jakie auto, czy można prywatnie też używać?

Handelek
@Daniel

W miesiącu właściwie bez nadzoru. Raz w miesiącu spotkanie i wtedy szefowi ciągle mało „cyfry”. Ale ogólnie fajna atmosfera i da się zarobić nieźle, jak się ma niezłą sprzedaż. Ale auto na początku dostajesz najgorsze w firmie i jak masz wynik to potem dostaniesz nowe.

Manas

Witam! Pytanie odnośnie podatku dochodowego! Czy w Państwa firmie, jeśli ktoś nie ukończył 26 roku życia i jest zwolniony z takiego podatku, gdzie pracodawca nie musi go odprowadzac jest wypłacany, czy też nie? Jeśli tak to kiedy? Koniec miesiąca czy też koniec roku?

Mnh

Witam! Mam pytanie odnośnie podatku dochodowego. Czy jeśli ktoś nie ukończył 26 roku życia i jest zwolniony z takiego podatku, gdzie pracodawca nie musi go odprowadzac. To czy w Waszej firmie jest on wyplacany czy też nie? Jeśli tak to kiedy? Na koniec miesiąca czy też na koniec roku? Za odpowiedź z góry dziękuję.

Mnh

Jak w firmie wygląda sytuacja z podatkiem dochodowym? Czy jeśli ktoś jest zwolniony z takiego podatku ponieważ nie ukończył jeszcze 26 roku życia to pracodawca wypłaca go pracownikowi? Jeśli tak, to czy jest to płacone co miesiąc czy na koniec roku?

Ona

Faktycznie, bez zwolnień, bez obcinania premii, pensje na czas

Ma

dbają o pracowników w tej epidemii

Planuje złożyć CV do Waszej firmy. Jak atmosfera na magazynie, dużo ludzi tam pracuje?

stonoga

żadnych zwolnień w czasie epidemii, płace i premie płacone na czas, firma daje poczucie bezpieczeństwa

stonoga

Przepraszam bardzo, ale ja swoją premię i pensję zarabiam legalnie. WYPRASZAM SOBIE POMAWIANIE MNIE PRZEZ PANIĄ/PANA Ph, ŻE ROBIĘ COŚ NIEZGODNIE Z PRAWEM !!!

Handlarz

Ja tam i pensję i premię dostaję na konto, więc się nie mam czego obawiać. A miałbym, gdyby było inaczej, bo to pracownik płaci karny 75% podatek od nieujawnionych dochodów, a nie pracodawca. Trochę to śmieszne, no ale niestety tak jest.

Handlarz

No chyba, że to ktoś inny się pod byłego kolegę podszywa. Ale to byłoby bardzo nieładnie. Kompletny brak własnej inwencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Antar - Warszawa

• Jak się pracuje w Antar?

Zobacz opinie na temat firmy Antar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antar