Mires Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Furman

Toruń

Opinie o Mires Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Furman

jaaa 2014-06-16 21:36:20
popieram,i robie to samo..i nie tylko do inspekcji ale rownierz sad,oraz media,koniec zartow,a za pare dni rozwiazanie umowy oraz dalsze sprawy w sadzie(usunięte przez administratora)
on 2014-06-19 11:03:31
czy wy jestescie nie powazni!!ludzie nie maja na rachunki !groza im windykacje itd a wy nie myslicie nawet o wyplaceniu pieniedzy!nie mamy na jedzenie dla dzieci!nie myslcie juz nawet o tym zeby kogos szantarzowac do pracy ponad godziny!bo nic z tego,olewacie nas to my was tez!ludzie macie okazje zwalniajcie sie
jaaa 2014-07-08 21:04:21
Po raz kolejny szefostwo obiecuje i nic z tego nie ma,pan s.f jezdzi na wczasya nas ma w d...gdzie nasze pieniadze za nadgodziny ? Marnowalismy tylko czas zeby zarobic niby a nic z tego nie ma,nawet nie ma z czego rodziny utrzymac ,i juz koniec z praca ponad godziny chodz by skaly sraly to nic juz dla tej firmy nie zrobimy,a inspekcja bedzie nasylana za kazdym razem kiedy bedzie dzien spuznienia z wyplata,S.F baw sie dobrze na wczasach (usunięte przez administratora)
ja 2014-07-08 21:10:08
nie no ja juz nie mam co do zbiornika lać wie sie pytam panie sławku mam nadzieje ze pan to czyta ja juz nie mam za co do pracy jezdzic a puki co jua 2 obietnice byly i nic pewnie sam dj obiecał i znowu nakłamał panie (usunięte przez administratora)nie ładnie znowu kłamać i popieram wczesniejsze wpisy a mianowicie ze firma mires jest nie wypłacalna ta i nowo powstała mires zoo . a szkoda ze ci co ostatnio sie zwolnili nie mają jeszcze wyplaty na konto koledzy jestesmy z wami i pozdro dla tych co juz mają lepiej ...
he he 2014-07-08 21:14:10
kolo masz racje , wiec zapraszam do nas nasz znajomek ma prace dla nas jak ci gadałem i czeka i nawet lepiej płaci jak furman . czekamy na ciebie
ja 2014-07-08 21:17:15
a wiesz co masz racje jutro zaczne dzialac . Bałem sie ale juz nie mam nic do stracenia pracując w miresie wiem ze jak i ty nie odzyskam kaski za nad godziny pozdrawiam kolo...
Darek Jeneralski 2014-07-08 21:21:49
ludzie co wy chcecie od naszej firmy ? jakie pieniądze za jakie nad godziny ? wy pracujecie 8 godzin tylko i za to wam szef płaci a za jaką reszte . W papierach macie napisane jak macie pracowac ... 8 godzin tylko ... a za reszte nie wiem kto wam bedzie płacił no napewno nie mires !!!
pracownik 2014-07-08 21:36:28
no wreszcie pan panie darku prawde powiedział o ile to pan napisał .A my nadal czekamy za pieniędzmi za nasze nad godziny pozdrawiam i czekam .....
nizależny 2014-07-09 16:57:47
uważajcie na tą firmę ,oszukują i okradają ludzi nie tylko z pieniędzy ale też z godności myślę jednak że dosięgnie ich sprawiedliwość
jaaaa 2014-07-09 18:28:36
Tak sa to zlodzieje ,klsmcy i oszusci,jezeli do jutra nie bedzie kasy to poraz kolejny wpadnie ispekcja bo w piatek zostanie zgloszona sprawa i nie tylko inspekcja,macie czs do piatku ,bo jak nie inaczej to zalatwimy
onnn 2014-07-09 18:33:43
Podwykonawcy na jordankach zostawcie wspulprace z tymi zlodziejami bo wam nie zaplaca i tak,jezeli nam juz nie daja pieniedzy to wam wogule,lepiej odejdzcie puki macie czas i nie wierzcie d.j firma idzie na dno i chca sie nachlapac zlodzieje wasza naiwnoscia i praca a potem bez slowa oleja was a w korycie beda miel
ja 2014-07-09 18:56:13
dla nas nie ma kasy a furman na wakacje jezdzi zenada
ktos 2014-07-09 21:11:50
Dlatego trzeba olac go i robic na lewo ,i nie dorabiac oszustow,albo robic jak oni krasc i odrobic swoje pieniadze,jezeli jutro nie bedzie pieniedzy zalatwiamy to w inny sposob wiec lepiej niech sa,bo sie nie wyplacicie oszusty
ja 2014-07-10 13:22:52
opiszę ich w mediach
ktos 2014-07-13 09:55:40
Ja tez ide jutro inspekcji,grozi mi juz eksmisja z mieszkania do wtorku mam czas na zaplate ,dziecko ma zapalenie pluc wydalem ostatnie pieniadze na leki ,az sie zyc nie chce brak na wszystko co za firma,nie dlugo sie zwalniam itak i sprawy tak nie zostawie zglosze wszystko do sadu prawnika juz mam i wiem co za to grozi firmie ,nie pozwole aby moje dziecko chorowalo i nie mialo co jesc bo szef sobie pojedzie na wczasy i zostawia nas w ciemnej dupie,i powiem tyle ze juz koniec z nadgodzinami mam tez to w dupie!
OPTYMISTA 2014-07-14 17:25:54
Jeżeli jest tak źle to dlaczego zwyczajnie sie nie zwolnicie?, zamiast narzekać!!!!. Typowa polska mentalność.
jaaa 2014-07-20 10:54:07
czemu sie nie zwolnicie!?bo to wiaze sie z nie otrzymaniem pieniedzy ani na konto ani za nadgodziny,i wtedy latanie po sadach,duzo jest takich cwaniaczkow jak ty optymisto,.Pan s.f oklamal nas poraz kolejny i to wiaze sie inspekcja pracy,wiec w tygodniu beda na firmie chyba ze do jutra beda pieniadze wszystkie!
ja 2014-07-20 16:40:00
nie wiem dlaczego ale s.f robi ludziom wielką łaskę że zapłaci za wykonaną pracę i jest obrażony że pracownicy chcą zapłaty delikatnie mówiąc kawał g..
ja 2014-08-01 18:19:14
amigo kolego wlasnie nas zmuszają do pracy a nie wiem czy ty umiesz czytac ludzie tu piszą o tym ze firma mires jest nie wypłacalna i nie o samą prace tu chodzi lecz o zaległe pieniądze i tez prawdą jest to ze nawet pod wykonawcą nie płacą
darek 2014-08-08 19:31:31
witam,bylem pracownikiem tej firmy prawie 4lata i zostac zwolniony przez to ze poszedlo sie na chorobowe przeciez choroba nie wybiera,nie bede tu obsmarowywal wyzwiskami i obrazal kadry í szefostwo moze to byl dla nich powod ale przynajmniej przez te przepracowane kilka lat chociarz wypadalo by sie z kultura pozegnac,kazdy wie ze kasa uderza do glowy ale nie traktuje sie tak ludzi,i kazdy bedzie dorabial na boku zeby tylko miec na utrzymanie rodziny i to sie nie zmieni.
podwykonawca 2014-08-11 21:45:53
Ja wiem ze w firmie mires nie pracuje się na akord ale może pracownicy firmy powiedzą ile metrów kwadratowych kladli kanałów lub ile metrów izolowali bo z tego co widziałem i z ręką na sercu mowie ze wszystkich bym sam pozwalnial gdybym był szefem firmy bo niby z czego miałbym płacić skoro pracownicy przychodzą do pracy odbebnic godziny i tu jest też mowa o produkcji która nie nadąża z produkcją kanałów przypomnijcie sobie hws dodajcie sobie dwa do dwóch ile jeden pracownik wiesza metrów a ile wiesza pod wykonawca jesteś innego zdania to proszę słucham
pracownik 2014-08-12 19:08:54
A może po prostu trzeba zmienić Pana kierownika i zacząć uczciwie rozliczać pracowników i akord wtedy my zaczniemy uczciwie pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Teraz i tak każdy wie że jesteśmy oszukiwani to po co mamy ciężko pracować?. Jeżeli on ma nas w d... to my robimy to samo. A jak góra nie chce widziec tego problemu to trudno.
podwykonawca 2014-08-12 19:29:05
Tylko ze drogi pracowniku takim podejściem to ty systemu nie zmienisz bo dobrze wiesz ze tzw góra sobie bez Ciebie. Poradzi a z tego co czytam to Ty bez tej góry sobie nie radzisz nie narzekaj ze maja Cie w d...e dlatego Ty masz prace w d....e bo widzę ze to Ci odpowiada ze mało zarabiasz ze nie ma premi. Itd jesteś prawdziwym Polakiem który w Polsce potrafi tylko narzekać a za granicą zasuwa za trzech za marne pięć euro na godzinę śmiechu warte pozdrawiam i namawiam do myślenia a nie do plakania
hjklhjkl 2014-08-14 12:52:29
hehe, jak to powiedział raz jeden kolega - oni udają że nam płacą, my udajemy że pracujemy - i w ten sposób koło się zamyka.
Cygan 2014-09-02 12:25:07
Hello nowa firma nowe zasady zobaczymy jak bedzie mam nadzieje ze teraz będziecie mieli lepiej i wypłatę będziecie mieli na czas tylko ciekawe czy zwolnili kierownika to on jest tym winowajca bo nie umie rozmawiać z ludźmi dupek i h.....
krystian 2014-09-02 20:09:48
panowie ja juz nie pracuje tam ale i tak to wiecie. Kiedys myslalem ze nie dam rady bez miresa ale juz znalazlem lepszą prace za lepsze pieniądze 3 majcie sie wszyscy . Jestem ciekawy czy furman odda mi pieniądze za zalegle godzinny i nie wykorzystany urlop ... Pozdrowionka dla tych co zostali
stefan 2014-09-02 21:45:16
co do ekwiwalentu za niewykorzystany urlop podejdź do pipy ze świadectwem pracy, masz na to dużo czasu bo 3 lata zanim się przedawni
dostawca firmy Mires 2014-09-17 12:39:50
Firma DZIAD do Kwadratu właśnjie piszę wjniosek do sądu ...
Za dostarczony towar o śmiesznej wartości w wysokości 1400 zł z marca 2014 do dzis nie mam zapłaty
Ale go z windykuje ...:) sędzia będzie miał ubaw za 1400 zł he he he
krystian 2014-09-17 17:59:42
kolego ja nie moge sie doprosic o moje tez zalegle pieniądze Słswek Furman nawet nie ma odwagi odebrac telefonu . i tez mam zamiar isc do sądu a chcialem tego uniknąć lecz sie nie da ... Dlatego musze korzystać z tej strony .
krystian 2014-09-26 16:18:22
mi jest winien 1930zł i 10 gr i nawet nie odbiera telefonu a czy warto tam pracowac ? jedni powiedzą ze nie a inni ze tak , jednak ja tam 4 lata pracowalem i jakos żyłem tzn wegetowalem ale zyje . pozdro
W temacie 2014-10-16 15:47:19
Pan F. nikomu z Was nie zapłaci. Wasze zobowiązania z tytułu wypłat są stosunkowo niskie. PUH MIRES jest zadłużony na ponad 350 tys. zł i to nie wszystkie zobowiązania ciążące na Panu Furmanie. Sławek przenosi majątek z osoby fizycznej na spółkę komandytową... ale my jesteśmy krok przed nim;) Do zobaczenia już niebawem ;)
ona 2014-10-18 20:46:15
Czemu mnie nie dziwi to co wyprawia s.f. nie użyje wobec niego słowa PAN bo na to trzeba sobie zasłużyć. Bliska mi osoba pracowała w tej poronionej firmie. Dam rade dla wszystkich którym ten facet wisi kase-skierujcie wszystko na postępowanie egzekucyjne do komornika- najwyrazniej s.f obawia sie komornika skoro jak miał być licytowany jego samochód to skakał latał jak pradem kopniety,żeby tylko mu nie zlicytować samochodu i kasa zalegla sie znalazla. Przeksztalcanie firmy w spolke to znak,ze sa wałki robione i pamietajcie,lepiej uciekac z tonacego statku...wszedzie jest lrpiej niz w miresie.
krystian 2014-10-24 17:52:38

o kurczę kolego ja znalazlem prace i mam 15 zł na godzine na reke wiec powodzenia. A to z tym audi to prawda i znalazł pieniądze lecz jesli chodzi o furmana to on ma ludzi za nic nawet nie poniży sie do tego aby reke podac , nawet nie ma odwagi tel odebrac wiec racja uciekajcie puki mozecie powodzenia
aa1 2014-10-31 13:38:21
Firma ma problemy i to spore ludzie szukajcie innej pracy
Wujek dora rada wam radzi
gebels 2014-11-24 16:55:04
Dlaczego zwalniacie ludzi którzy jako nie liczni nie piją w pracy?.Może gebels trzeba zwolnić najpierw Twoich przydupasów, chyba że ręka rękę myje i jest przyzwolenie na chlanie w pracy!. Pozdrowienia dla abstynentów.
ciekawy 2015-01-23 11:30:53
Widzę, że wpisy się skończyły. Czy to oznacza, że firma jest w lepszej formie, czy już nie istnieje?
pracownik 2015-01-25 17:22:23
Firma istnieje i ma się bardzo dobrze.
xyz 2015-03-10 11:46:21
Tak firma ma się nawet wspaniale. Od kilku miesięcy nie potrafią nawet strony internetowej zrobić. Amatorzy.
leń 2015-03-27 12:16:10
TO NAJGORSZA POSTAĆ JAKA MOŻE BYĆ DAJE SIĘ NAJNIŻSZE STAWKI OTEM OSZUKUJE PODWYKONAWCÓW A NA KOŃCU PRACOWNIKÓW I TAK WTÓRUJE IM BOREWICZ I CAŁA RESZTA BANDY
jdw 2015-06-24 16:18:30
Ja bym grosza nie zapłacił, niech się upomina tak jak inni upominają się u niego. Miresowi odbierają kolejne obiekty, które miał serwisować i odsyłają tylko rachunki za usługi innych firm, które weszły na jego miejsce.
ciekawyyy 2015-11-12 18:36:31
Jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie?
ciekawyyy 2015-11-15 11:42:41
Chodzi mi czy firma stanęła na nogi? Czy wypłaca pensję pracownikom jak i podwykonawcą? Czytając wcześniejsze komentarze widzę ze bywało z tym rożnie.
Pozdrawiam
PUH MIRES OGŁOSZENIE O UPADŁOŚĆ 2016-02-19 18:57:49
Sąd Rejonowy w Toruniu V Wydział Gospodarczy zawiadamia, że postanowieniem a dnia 1 grudnia 2015 r. w sprawie V GUp 42/15 ogłoszona została upadłość Sławomira Furman prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MIRES, obejmująca likwidację jego majątku.
Wyznaczono sędziego komisarza w osobie SSR Leszka Jackiewicza urzędującego w Sądzie Rejonowym w Toruniu V Wydział Gospodarczy, ul. Mickiewicza 10/16.
Wyznaczono syndyka masy upadłości w osobie Janusza Iwanickiego; adres: Kancelaria Lexima, 87-100 Toruń, ul. Chełmińska 16 A.
Wzywa się wierzycieli upadłego do zgłaszania wierzytelności w terminie trzech miesięcy od dnia ukazania się obwieszczenia.
Wzywa się osoby, którym przysługują prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomości należącej do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie trzech miesięcy, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym
Data publikacji 21-01-2016
Numer ogłoszenia33339508
@RAMI 2016-03-01 15:14:45
W odniesieniu do postu umieszczonego na portalu gowork.pl przez @RAMI w dniu 2015-12-23 o godzinie 08:22:27, dotyczącego przywłaszczenia pieniędzy w kwocie 7.152 złote przez Sławomira Furmana wyjaśniam, że postępowanie o popełnienie przestępstwa przywłaszczenia przez Pana Sławomira Furmana, wszczęte z mojego zawiadomienia zostało umorzone z powodu braku znamion czynu zabronionego. Sławomir Furman – wbrew moim sugestiom – nie przywłaszczył sobie żadnych moich pieniędzy, ponieważ w momencie omyłkowej wpłaty przeze mnie na jego konto kwoty 7.152 zł umowa rachunku bankowego łącząca Sławomira Furmana z Bankiem była od blisko miesiąca rozwiązana. Sławomir Furman nie mógł więc w żaden sposób dysponować tymi pieniędzmi. W wyniku interwencji Komisji Nadzoru Finansowego wyszło na jaw, że kwota 7.152 zł została błędnie zarachowana przez Bank. W wyniku działań KNF Bank zwrócił mi nienależnie pobrane przez siebie pieniądze. W całej tej sytuacji nie było winy Pana Sławomira Furmana. Natomiast moje zarzuty pod jego adresem, że przywłaszczył sobie moje pieniądze, były wywołane brakiem wiedzy o wszystkich okolicznościach sprawy i – w świetle mojej dzisiejszej wiedzy – były całkowicie nieuzasadnione.

Mirosława Abramik
mario 2016-06-17 12:55:36
Czy upada Mires (poprzednia firma) czy Mires spółka komandytowa? Czy zatrudniają inżynierów? i czy płacą regularnie wynagrodzenia?
... 2016-06-27 13:45:53
Zatrudniają do komandytowej, wynagrodzenia płacą regularnie i z tego co widzę na ich stronie to poszukują inżynierów i kierowników. Jak masz wątpliwość wyślij do nich swoje papiery, umów się na rozmowę - sam najlepiej ocenisz czy warto.
Nick 2016-07-11 09:17:26
Nie ma testów, ani sprawdzianów. Jest nudna pogawędka o tym jak cudowna i wspaniała jest firma, jaką ma świetlaną przyszłość i jak pięknie będzie. Potem kilka obietnic, które nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością w tej firmie. Powodzenia
qwerty 2016-07-31 18:48:29
jak pracownik z zaangażowaniem podchodzi do wykonywanej pracy, tak by zdobywać coraz więcej doświadczenia to spotka się z odpowiednim podejściem przełożonych, więc to, czy i jak pięknie będzie zależy od nas samych ....
badylos 2016-09-07 17:52:46
Cóż,po raz pierwszy mamy kontakt handlowy i mocno tego żałujemy.Firma działa na dziwnych zasadach,śmiem twierdzić,że gorszych niżli w głębokiej komunie.Brak kompetencji,koordynacji,odpowiedzialnośći,rzetelności/znaczki to za mało/Kto ma watpliwe śzczęśćie wpaść w i ch sidła,jest ugotowany.Tak mocno jak wysoki jest pułap zaangażowania.Co za wstyd i kompromitacja,że coś takiego funkcjonuję.
feel 2016-09-07 23:01:05
Hej, wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Chętnie bym się załapał,zwłaszcza, że każdy jest w stanie zadbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami, co już jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje. Dziki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Mires Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Furman - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mires Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sławomir Furman