J&S Energy SA

Katowice

Opinie o J&S Energy SA

anonim 2011-02-16 01:39:19
Co ty za bzdury wypisujesz???!!!! Kto ci kazał to napisać, Jaro czy drugi burak?Jak możesz pisać o solidnej firmie, jeżeli do firmy co chwila przychodzą komornicy?
anonim 2011-03-08 11:24:51
Przecież zarząd tej firmy i te w biurach to banda oszustów. Mają tam jednego kierowcę idiote, który opowiada tym nowym co się przyjmują ,że firma jest solidna , żeby tylko przynajmniej miesiąc przetrzymać kierowcę ,a potem nie płacom.Czy tam ktoś pracował dłużej jak do wypłaty której nie dostal. Wszyscy oddają sprawy do sądu. Kazdy powinien żądać wysokiego odszkodowania , żeby poszli z torbami , żeby odechciało się tym [usunięte przez moderatora] wyłudzac pracę od ludzi.
anonim 2011-03-25 12:11:31
Czy to prawda co piszesz o tej firmie czy tylko chcesz sie zemścić w ten sposób.Mam zamiar tam złożyc podanie o prace jako kierowca
topline 2011-05-30 11:33:37
perwers głupot byś nie pisał. Naucz sie wreszcie jeździć jak kierowca a nie amator. Tak apropo. Wszystkich pracodawców będziesz oddawał do sądu?? Bo j&j to trzeci twój pracodawca chyba;).
fuck 2011-12-07 13:07:59
Oj przydal by im sie porzadny sad... mieli by co pokazać... Chłopaki moze pozew zbiorowy przeciwko?
fuck2 2011-12-09 05:57:21
Z tym sądem to trafiony pomysł! Powinien się ktoś zająć tymi przekrętami , ale najpierw Policja gospodarcza! Te buce czują się bezkarni bo kasę mają z przekrętów!
Maru 2012-04-07 13:22:13
Niestety nie wniosę nic nowego, rzeczywiście firma jest zrządzana przez pana [usunięte przez moderatora] w taki sposób zeby nie zaplacić za prace ludzi lub za towar czy tez za uslugi obiecują z dnia na dzień niestety to tylko gadanie sam pracowałem u nich i wiem jak tam jest panowie sie lansuja jeżdząc nowymi b dobrymi samochodami lizingowanymi i sprawiaja wrazenie w pierwszym kontacie ze sa ok ale tak naprawdw powtarzają ustalony schemat za kazdym razem z nowym praownikiem lub kontrachentem ich działalności powinna zainteresować sie Policja z PG Nie polecam absolutnie żadnych kontakótw z tymi ludzmi tylko stracisz nic nie zyskasz o uczciwej zapłacie zapomnij! jak sie upomnisz to badz przygotowany na ich język czyli argumety typu [usunięte przez moderatora] taka ich kultura osobista i sposób na firmę pania z ksiegowości a w szczgólnosci pani [usunięte przez moderatora] nie ma co wiezyc powie wszystko co prezes każe a jak trzeba to wyrzeknie sie jak żaba błota! obecnie naciagaja firmy z ukrainy itd bo w kraju wszyscy juz ich znaja
RK 2012-04-12 21:46:42
Niestety kolejni naciągacze na rynku. Zostałem przez nich oszukany na 400 tys zł. Na szczęście komornikowi udało się odzyskać większość pieniędzy. Niestety siwych włosów i stresów już nie cofnę
oszukany 2012-05-18 10:05:39
Tylko Oni.
Volvo, Merce Im zabrali,
komornika Im nasłali.
My na koncie mamy zera,
[usunięte przez moderatora] zgrywa milionera.
Chwalił się że kupił chatę,
dla Nas nie ma na wypłatę.
Mąci nami- kierowcami,
Wszyscy teraz są wrogami.
Z jednym gada, z drugim gada,
i z każdego robi "dziada".
Non stop wszystkich oszukuje:
rządzi, zwalnia, kombinuje.
Kadra, Szefy wiedzą że:
[usunięte przez moderatora] rządzi- Oni nie.
Teraz czuje się ja Boss-
może kiedyś dostać w nos!!!
B-BB 2013-02-07 11:28:17
Chciał bym sie coś więcej dowiedzieć o firmie prosze o kontakt na e-mail [usunięte przez moderatora]
młody nie bezrobotny 2014-12-04 12:45:20
jak chcesz znaleźć pracę, to jak dla mnie nie ma problemu, najlepiej by było jakbyś się chyba sam przeszedł no i dowiedział się co i jak wygląda tak naprawdę..bo tak to nie wiem czy ktoś udzieli Ci tak szczegółowych informacji, no ale moze ktoś taki się znajdzie jeszcze.. i nie wiem jak to wszystko wygląda.
tomek 2015-02-02 13:14:13
tak tylko nie zawsze oni dobrze podchodzą do tego jak się samemu przyjdzie, mogą pomyśleć, ze się jest zdesperowanym na przykład albo, ze konkretnie chce się u nich pracowac, ale no nie wyczujesz tego. Ja jeszcze poczekam chwile, jak nie będzie ogłoszeń to idę w inne miejsce jednak, bo nie ma co czekac w nieskończonosć.
kaolo 2015-02-28 13:39:24
Tutaj się raczej nie zgodzę, bo zobaczcie, jeśli ktoś bardzo pilnie potrzebuje pracy to będzie się o nią starał wszelkimi spsobami, i ja nie uważam że pójśćie twarzą w twarz do firmy jest złe, myślę nawet odwrotnie- że jest dobre, bo wtedy potencjalny pracodawca zobaczy że nam zalezy i np. J7J energy polska może by to docenił
young 2015-03-21 04:06:29
Ja byłbym w stanie nawet specjalnie do tych Katowic do J&J przyjechać i złożyć swoje CV w wersji papierowej jeśli wiedziałbym że to w czymś pomoźe, ale moim zdaniem to może jednak nic nie dać, ponieważ już od dawna nie ma żadnych ofert pracy na portalach czy też na ich stronie związanych z wolnymi stanowiskami tutaj
windykacja 2016-08-07 07:59:48
tak to prawda ze ta firma to banda oszustow i teraz naciagaja firmy ze wschodu wlasnie mam przed sobą wyrok sądu prawomocny na kwote 100tys.zl od firmy z wilna która ma pieniądze zasadzone a ci oszuści oficjalnego majątku nie mają.RADZE OMIJAC TA FIRME Z DALEKA TO ZAWODOWI OSZUSCI I ZŁODZIEJE.a oszuści najczęściej maja pięknie gadane i jezdza dobrymi samochodami to takie celowe zachowanie psychologiczne.a to fakt co pisza ludzie ze w Polsce na slasku ich znają jako oszustow.OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ.TERAZ OKRADAJA FIRMY ZE WSCHODU ONI TO PRAWDA.
windykacja 2016-08-07 08:00:12
Ibisz 2016-08-07 10:44:03
Praca w Południowych niemczech jest na jakim poziomie? Mam nadzieję, że nie tylko praca jest spoko, ale też że macie tam jakieś przyzwoite łóżka, taką mam nadzieję
Zostaw swoją opinię o J&S Energy SA - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&S Energy SA