Media Stadion Sp. z o. o.

Szczecin

Opinie o Media Stadion Sp. z o. o.

anonim 2011-02-15 23:08:44
chciał bym pracowac u was jako pracownik fizyczny jaki charakter miała by moja praca
wd:) 2012-02-02 13:15:55
Komentarz napisała chyba sama [usunięte przez moderatora], bo żadnej [usunięte przez moderatora] nie kojarzę z firmy a współpracowałem z firmą kilka lat, właściwie od początku jej działalności. Firma Media Stadion Sp z o.o. to bankrut, zadłużeni w wielu firmach. Nie polecam.
JDZ 2012-05-07 11:32:06
Wielu podwykonawców nie ma zapłaconych należności z tytułu wykonania części swoich robót.
MEDIA STADION jest firmą budującą obiekty tylko i wyłącznie siłami i pieniędzmi podwykonawców.
W 2011r większość jak nie wszystkie obiekty nie zostały odebrane z powodu bardzo złej jakości wykonania prac, szczególnie nawierzchni.
wierzyciel666 2012-08-28 09:43:27
Firma Media Stadion sp z o.o. z siedzibą pod szczecinem,
zalega wielu wierzycielom, do tego spłaca powoli tylko nielicznych co może zostać uznane za przesłanki do popełnienie czynu karalnego z art. 302 k.k.
Pan [usunięte przez moderatora] śpi na nie swojej kasie z Panią [usunięte przez moderatora] z którym nie dane mi było jeszcze rozmawiać;
i mają w głębokim poszanowaniu to, że są winni komukolwiek pieniądze.

Wszystkich, którzy mają absolutne minimum rozumu, odradzam współpracę.
gosc... 2013-05-23 00:01:30
teraz mają inna firmę i dalej ludzi w [usunięte przez moderatora] robia [usunięte przez moderatora]
gość 2013-06-05 10:30:08
a nie wiesz jak się nazywa ich nowa firma?
jestem jednym z ich podwykonawców i wciąż wiszą mi kupę kasy.
anonim 2013-06-17 14:15:02
SOLID STET do końca maja 2013R tak się nazywała, teraz znowu zmienili siedzibę lub zwinęli się całkiem ze względu na wtopy przy wykonaniu kolejnych robót za które znowu nie zapłacili podwykonawcą. Nikt już im nie chce materiałów w Polsce sprzedawać także nie mają wyjścia i szukają kolejnych "naiwnych", którzy za nie zapłacą. Pan [usunięte przez moderatora], śmieszna komunistyczna postać :) po bardzo "pouczającej" rozmowie z panem komuchem można jedynie stwierdzić, że za kasę da się nawet [usunięte przez moderatora] wysmarować. Jaki mamy rząd "komuchy" udające liberałów takich mamy "biznesmenów" ze słomą w gaciach.
Małgosia 2013-07-15 21:15:50
Jak się nazywa ich nowa firma?
Bardzo proszę o jakieś namiart, bo złodzieje też nam wiszą pieniądze!
bp 2013-09-05 15:22:33
Nadal istnieje SOLID-STET.
Realizują wygrane przetargi, łatwo można sprawdzić na internecie dla jakich gmin np (Czarna Białostocka, Gmina Wilkołaz itd).
Ponadto posiadam informacje o aktualnych numerach tel. kom., siedzibie firmy i adresach zamieszkania Szanownych Państwa Prezesów !
Od zaufanych radców wszystko można wyciągnąć.
W przypadku zainteresowania proszę o info na forum.

marcin 2014-03-03 17:58:18
(usunięte przez administratora) jestem zainteresowany danymi
Dynia40 2014-08-12 09:00:50
spoko, możesz kontaktować się z nami , my wykonujemy tylko ogrodzenia ale współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami . tel ( usunięte przez administratora )
Warszkin 2015-02-03 02:54:45
Boom na usługi Media Stadion przypadał na okres organizacji przez Polskę Euro 2012. Wtedy również powstawało sporo projektów Orlików, gdzie myślę, że firma miała spory udział. Teraz wszystko wydaje się hamować, chociaż wciąż jest sporo do zrobienia z infrastrukturą sportową. Obawiam się jednak, że przyzwyczajenia dzisiejszej młodzieży do rzeczy niesportowych są jednak większe.
trochim 2016-05-20 14:23:26
Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o warunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników. Wiem , że w szczecienie nie jest lekko
Zostaw swoją opinię o Media Stadion Sp. z o. o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Stadion Sp. z o. o.