Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Idefons

I co kochani,gotowi na pracę z soboty na niedzielę? Nie zapomnijcie założyć pampersów i odziać nogi i ręce w kajdany!

Lakiernia

Szanowni państwo czy wiadomo do kiedy przeziębiony jest w firmie ? bo chłodze szampana na jego odejście

Belmondo

A ktory to ...

@Lakiernia

Dopóki go nie zwolnią. Nikt z nas tego nie wie. Najlepiej zapytaj prezesa. Takie osobniki najlepiej się trzymają w zorce więc pewnie prędko go nie pożegnasz.

@Belmondo

Wywnioskuj ze słowa przeziębiony.

Czarna mamba
@Lakiernia

Kret działa. Powoli, po cichu, ale skutecznie rozwala firmę od środka. Ilu to już fachowców z bezcenną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem odesłał z firmy bez mrugnięcia oka? Trzydziestu? Sześćdziesięciu? Teraz strzel sobie kolego zimne piwko, a szampana zostaw na kolejną likwidację stanowiska.

Krejzi
@Czarna mamba

To w zorce byli kiedykolwiek jacyś specjaliści? Przecież tu stanowiska zajmowali i zajmują pierwsi lepsi z łapanki, którzy do niczego się nie nadają.

Krejzi
@Czarna mamba

Z tymi fachowcami to przesada. Żadnych takich u nas nie było i nie ma.

Czarna Mamba
@Krejzi

A Ty ? Pewnie ostatni mochikanin?

alkaida

aloes proponuję stawkę 5,50 z taką banią na więcej nie zasługujesz. Przez takich ludzi jak ty jest jak jest.

Czy słyszeliście że Zorke zamykają ma funkcjonować tylko do końca roku

@Tomek

Ludzie po co wy siejecie takie bzdury. Cieplice do końca roku.

Bot
@Tomek

Ciebie prędzej zamkną w Tworkach, ubranego w piękny, biały kaftanik. Płacą ci za sianie plotek i robienie z siebie Downa?

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

alkaida

Tak od pewnego czasu są duże przetasowania w elitach zoooorki , a nas szaraków głęboko w (usunięte przez administratora) mają, dopóki będzie tania siła robocza nic się nie zmieni . Podchodzili ludzie z X letnim stażem i co i nic są nowi . Jedyny sposób na tą (usunięte przez administratora) to wstrzymanie produkcji jeśli by przez tydzień żadna paczka nie wyjechała to myślę że (usunięte przez administratora)

Prezes
@alkaida

Spokojnie zmienil sie prezes i juz szczu.ry uciekają .Jest nowa wladza i pewnie ta (usunięte przez administratora) wymieni ,,oby... A gdzie nasza perelka zlotousty czyzby tez naw.ial .

Wwww

Na zorce świat się nie kończy.

Kancer

To prawda, że wszystkie soboty są pracujące? Za setki może uda mi się na rower odłożyć

Po co kłamiesz.

Kancer

Jestem nowy w firmie więc chyba odrabiać nie muszę? Mam nadzieję, że będą dobrze płatne te soboty

@Kancer

Nie ma dodatkowych sobót więc nie będą płatne. Albo cię to ominie albo będziesz musiał przyjść do pracy a zakład kiedyś Ci odda dzień wolny.

@Kancer

Nie, nieprawda. W soboty odrabiamy to co było wolne.

Tequila
@Kancer

Odrobisz, nadrobisz i tak się później nie doliczysz, a roweru jak nie było tak nie będzie.

Melasa
@Andrzej

Chyba nikt tak do końca nie wie jak to z tymi sobotami. Najpierw robią zebranie, że min. 2 tyg wcześniej będa informować o sobotac,h a później jak sobie przypomną to kilka dni przed "kulturalnie" nakazują przyjść.

Yutty
@Melasa

Tylko ty masz jakiś problem z sobotami. Już we wrześniu była mowa że każda sobota w pazdzierniku będzie pracująca. Ranna zmiana tylko oczywiście.

aloes
@Yutty

była mowa???kto tak mówił?to jakaś oficjalna mowa była?wszyscy ją słyszeli?

Wwww
@aloes

Na lakierni owszem było zebranie i zostalo to przekazane przez mistrza

Śmieszne

Z całego serca współczujemy pakowaniu z okazji nowego p.o. kierownika. Ale niestety takie uroki zorki, że stanowiska obejmują ci na których jest najwięcej skarg i ci którym słoma z butów wystaje.

Pikuś
@Śmieszne

A który to ?

@Pikuś

Kto został ?

Ernest

Niech ktoś powie nowym ludziom, że należy się myć i zmieniać ubranie, bo inaczej praca z nimi staje się mega trudna i nikt nie chce wdychać smrodu.

Poszukiwany pracownik

Poszukiwany pracownik na wtryskarki do przyuczenia robota od zaraz dobre warunki lepsze siano miła atmosfera 517844335

Miska
@Poszukiwany pracownik

Gdzie ta praca?

@Miska

Poszukiwani tylko faceci jak coś robota w rejonach zorki jak coś masz tam tel dzwoń nie będę tu pisał co i jak

Igor
@Poszukiwany pracownik

Tylko faceci? Dyskryminacja

@Igor

Samo życie co zrobić

Mateo

Przestańcie już dość ferment

Co wy chcecie od kierownika? To złoty człowiek. Abstynent, idealny reprezentant ludzi i firmy. ze świecą takiego szukać i wcale a wcale nie przynosi wstydu zorce! Wszyscy powinniśmy brać z niego przykład! Możemy czuć się dumni, że ktoś taki istnieje buahabahhehebaua

Chrystus

Błagam nie dawajcie na lakiernie pana z Cieplic

@Chrystus

A ktory to pan ma byc z Cieplic

Donald Trump

Wyjaśnij nie mi moi mili, skoro nie dostaniemy forsy za festyn, a festynu wiadomo że nie będzie, to co ONI zrobią z NASZYMI pieniędzmi?

Ogórkowy koks
@Donald Trump

z „NASZYMI” pieniędzmi?? Od kiedy to są Twoje pieniądze??

@Donald Trump

A ile więcej dostałeś w tamtym roku na święta?

Norman

A myślisz że ile wyniesie fundusz na taki festyn podzielony na cały zakład?

A

A pracodawca to ze swojego portfela wyjmuje te pieniądze i daje ? Ludzie, to jest pobierane z naszych pensji. Ruszcie trochę głowami bo aż wstyd.

@A

Może najpierw się troszkę doucz przepisów a później siej ferment .Bardzo proszę.

To może nas oświecisz ?

Dlaczego kierownicy odchodzą z pracy? Czy coś dzieje się z firmą?

Będzie co ma byc

Dobrze może teraz na pakowaniu coś się zmieni na lepsze;)

Hhhh

Znajdują lepsze zatrudnienia

@Będzie co ma byc

Firma się zmienia. Nie wszyscy się w tym odnajdują i dają radę... To chyba normalne, że co jakiś czas zmienia się pracę.

Pawcio

To prawda ze kierownik pakowania W3 ucieka z tonącego okrętu ?

alkaida

Wszyscy jesteśmy (usunięte przez administratora) lecz nie wszyscy zdiagnozowani , dlatego jest l4.

alkaida

150 zeta za frekwencję dali, ale obiecana podwyżka czyli drugie 150 zanikło w odmętach zorkoskich i cisza jak po śmierci organisty. myślę że niewolno tego popuścić tym darmozjadom , bo tak na zdrowy rozum co to jest 150 zeta . Ale lepszy rydz niż nic .

Al dzazira
@alkaida

Dopóki wśród ludzi panuje sanie podejście "lepszy rydz niż nic", to w tym zakładzie nigdy nie będzie lepiej. Musicie wykorzenić z siebie mentalność niewolnika i zrozumieć, że walka o lepszy byt i lepsze warunki pracy, to nic złego. Najwyższa pora przestać się bać pracodawcy i nie wiadomo czego jeszcze, co was tak przeraża, i zacząć po prostu myśleć.

Paczek
@alkaida

A kiedy była mowa i kto mówił o jeszcze jednym 150 zł brutto oprócz tych w premi ?

Bwp

Pani z BHP jak tak bardzo boi się tego śmiercionośnego wajrusa to niech owinie się dwudziestoma maskami ale normalnym ludziom da żyć. Polecam tej pani włączyć myślenie a wyłączyć telewizor. Będzie od razu dużo zdrowsza.

Ciekawy
@Bwp

Ty już wyłączyłeś telewizor? To teraz popracuj nad tym drugim,słabo Ci to idzie

Dddd
@Ciekawy

Nie gorzej niż tobie kowidioto.zaloz maskę i wypad do roboty.

Łukasz
@Dddd

Cześć. Mogę dowiedzieć się od Ciebie, czy osoby prowadzące rekrutację do pracy w firmie Zorka zawsze weryfikują umiejętności potencjalnych kandydatów do pracy, czy może rozmowa jest po prostu na luźnym i koleżeńskim poziomie? Niektórzy pracodawcy wybierają taką właśnie formę rekrutacji, dlatego, proszę o informację od Ciebie właśnie, jak to wygląda. Liczę, że możesz to wiedzieć.

Ddd
@Łukasz

Nie wiem, dawno nie byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Lali
@Bwp

Poczytaj ustawę o pracy przy materiałach drewnopochodnych..... Jest nakaz maseczek. Czy jest wirus czy nie ma.

Zorkq
@Lali

Skoro nie ma szkodliwego i wszystko jest w normie to po co maseczka? Hipokryzja głupota i szczyt popaprania.

lali
@Zorkq

Widac dawno sie nie było na bhp. wszelki pył drewnopochodny i drewnopodobny jest rakotwórczy. dostaniesz pylicy czy raka od pracy....firma udowodni że nie noszozne były maski. i rente....uj trafił

Tyten
@Lali

To dlaczego nie ma płaconego szkodliwego?

lali
@Tyten

bo jak nosisz maseczke to nie wdychasz szkodliwych pyłków i praca nie jest szkodliwa jeżeli sie stosujesz do bhp....wiec dlatego jest ustawa o noszeniu przy obróbce :)

@Zorkq

Dowiedz się najpierw co znaczy praca w środowisku szkodliwym później się wypowiadaj

Smiechuwarte

Dziś o 14.20 był alarm przeciwpożarowy na W-3 ,dlaczego prezes i dyrektor nie opuścili budynku..w miejsce ewakuacji..? Tak wymagacie, a jaki przykład dajecie? Te swoje obiecanki cacanki na spotkaniu w (usunięte przez administratora)sobie w sadzcie!!!

@Smiechuwarte

Bo to z Ich powodu był ogłoszony ten alarm.

Gość2
@Gość

Z tego co wiemy to dużo wcześniej planowane są ćwiczenia ppoż.

@Smiechuwarte

Albowiem alarm zaplanowany miał być o 14.30

alkaida

Bo pewnie padał deszcz i chłopakom pisiory by zmokły , a robole niech mokną.

Wino z biedry

A oni dalej nas szczują premiami których nikt nigdy nie dostanie. Podwyżki by się przydały a nie gruszki na wierzbie i inne obiecanki

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.