Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Nn DJ

Czytam sobie wasze komenty i tak się zastanawiam czy zdajecie sobie sprawę co się będzie działo za jakiś czas ,bo pan Ha baj baj buja się po mieście swoim ślicznym bialym SUV-em i nie wygląda na zmartwionego, nikt się nami nie będzie przejmował jak zostaniemy na lodzie, pośredniak będzie zawalony ludźmi ,ale jest w tym sprawiedliwość bo Ci co najwięcej się śmiali jak inni zasuwali to zgasł już im ten uśmiech bo my produkcyjni poradzimy sobie w tych trudnych czasach

Jak to jest mamy koronowirusa i jurz słychać w oddali że firma zaczyna zwalniać pracowników bo nie mają co z nimi zrobić a potem ją się wszystko unormuje to gdzie ich znajdzie kto przyjdzie do takiej firmy pracować

?

Czemu kierownictwo nie zajmie się L4 i nie naśle kontroli zus na obiboków bo to co się dzieje woła o pomstę do nieba... Każdy każdemu szpile wpycha. Zajmują się kłuceniem nas by się nie zgrać razem ... A tak mało już nas zostalo. Ciekawe ile firma traci na l4

Święta wojna
@?

Ale po co mają się czym kolwiek zajmować lepiej skłucac ludzi źli ludzie równa się większy wylon stara zasada zawsze się sprawdza jest mniej ludzi bo zarząd tak zadecydował po co mają płacić 30 za dniówkę jak zapłacą 15 a wykon jest ten sam co przy 30 rachunek jest prosty i jeszcze mają czelność prosić ludzi o to żeby zrobili 1-2palety więcej haha a motto zakładu brzmi nie zatrudniamy nieletnich ,dbamy o środowisko i UWAGA NIE WYKORZYSTUJEMY PRACOWNIKÓW. A CO DZIEN KTOS PROBUJE NAS WYKORZYSTAĆ NA RZECZ FIRMY NIGDY NA STROBE PRACOWNIKA TEN ZAKLAD TO (usunięte przez administratora) !!¡¡

krawat
@Święta wojna

Słyszałam że przyjmują wypowiedzenia za porozumieniem stron, bez okresu wypowiedzenia. WSZYSCY NIEZADOWOLENI mają szansę sie uwolnic. Można narzekać gdzie indziej- powodzenia.

Janek Wiśniewski

W 2014 przez większą grupkę zorkowego betonu nie udało się stworzyć związków, po przyjściu Panka żałowaliscie tej decyzji bo przy jego cyrkach to sami wiecie co było, a przydały by się związki może by pracownik miał lepsze warunki od kamizelek ale czy to już ma jakikolwiek sens moim zdaniem trzeba opuszczać ten tonący okręt

Norman
@Janek Wiśniewski

Nie założysz związków bo ludzie się srają że trzeba 10 zł składki zapłacić a to dwa piwa

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Ole

Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś jaki to zakład, czy poprostu jesteś świeży jak skarpety po 8 h

Ziom

Widzę cisza na forum kamizelki pewnie pazurki gryzą bo zorka zaraz redukcję zrobi a gdzie te niemoty znajdą taką fuche my robole se poradzimy hahahahah

Moiz
@Ziom

Masz znajomości, chodzisz na grzyby, albo do lokalu na wódeczkę, nie nie masz to pierwszy za bramę hahaahaah

Lewy
@Ziom

Kamizelki to jeszcze nic ale co zrobi ten fotograf z (usunięte przez administratora) ja go posuną ,przeciez ten nawet z wygladu nie grzeszy.

@Ziom

Z braku zajęcia szukasz na siłę sensacji?

Prawy
@Lewy

Taki to tylko jako boja sygnalizacyjna lub jako torpeda

Prawilny lin

Oj dziecko ,szkoda mi Ciebie jest bardzo ,cóż te gimnazjum Ci dało, zginiesz bez tej zorki bo nie potrafisz nic innego jak tylko słuchać poleceń innych, zamiast zastanawiać się co robić w obecnej sytuacji stajesz w obronie największego nieroba zakładowego który wymyslał tak absurdalne pomysły że szkoda palców żeby to opisywać

Sddd
@Ziom

Redukcję robią bo Ukraińców pogonili?

...
@Prawilny lin

Nie bronie nikogo, internetowy (usunięte przez administratora) Jestem ciekaw, czy w twarz byś mu to powiedział. Wydaje mi się, że skuliłbyś ogon i wyśpiewał 5S na szybko. Dziwi mnie, że w ludziach tyle jadu. Sam na produkcji robisz to, co Ci akurat zlecą. Nie wiem, to zazdrość? Ból pośladków? Bo komuś jest lepiej? Też uważam, że niektóre pomysły są wygórowane, ale żeby cisnąć komuś z anonima, to szczyt odwagi. LUDZIE - jak tak bardzo Wam się nie podoba praca, to może zastanówcie się nad zrezygnowaniem z niej? Nie rozumiem, co Wy tu jeszcze robicie? Wszystko źle i wszystko nie tak, to wypowiedzcie umowę i po sprawie. Wszędzie dobrze, gdzie Nas nie ma ;)

Akroz
@...

Zakład Cię doceni i nagrodzi

Zor9

Zamknęli za miesiąc otworzą nie ma co panikowac

Co tu dalej myśleć pisać Pan Kierownik z działu pakowania zamknie się na gurze w swoim pokoiku na prawie 8godz potem przed końcem zmiany schodzi i upomina pracowników żeby jeszcze pracowali bo jeszcze można jedną paletę spakować to zapraszamy Pana Kierownika z działu pakowania na 8godz do nas i na z żute to zobaczymy jaki będzie efekt po 8 godzinach pracy dla Pana Kierownika ,niech Pan Kierownik pomyśli a przede wszystkim niech szanuje pracownika bo przyjdzie dzień że ściągnie kamizelkę i razem z całą świta będą pracować na lakierni maszynowni i pakowaniu

JatofityFonsz

Zorka się postarała! Zamontowali plyn do dezynfekcji przy wejsciu oraz na stołówce! Martwią się o nasze bezpieczeństwo więc zmusili nas do wypisania urlopów! Bardzo na rękę dla zakładu, biorąc pod uwagę fakt że są zmniejszone dostawy i odbiór towarów i nastąpił przestój. Zakład na tym zyska. Oczywiście nie mogli dać nic od siebie, bo wypisując urlopy na te dni to my dajemy zakładowi. Dodatkowo rażące naruszanie zasad bezpieczeństwa podczas kryzysu. Gdzie maseczki i rękawiczki? Gdzie dezynfekcja stanowisk i dystrybutorów? Ktokolwiek dezynfekował dystrybutory? Ktoś wogóle o tym pomyślał? 500+ za niechorowanie to kolejna kpina zakładowa. Wiekszość ludzi zamiast pójść na pare dni na l4 i wyleczyć drobne przeziębienia itp to przychodzi do pracy kaszląc, kichając i chyrchając. Zakład powinien zostać zatrzymany. Za tydzien bądź dwa uderzy w nas kryzys epidemii i dopiero się zacznie. Zorka pozbawi się większości pracowników :) Dodatkowo "nasza" polskość wychodzi nie tylko przez zarządzanie zakładem ale i w sklepach. Polaczki jak zwykle swoje, sobie i o sobie. Wykupywanie na potęge środków do dezynfekcji rąk to kolejny przykład stwarzania zagrożenia dla pozostałych. Jeśli większość ludzi zostaje odcięta od dostępu do tych środków, przez nadgorliwą większość to wzmaga się ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa przez brak możliwości dezynfekcji dłoni - co w efekcie prowadzi do wzrostu szans na to że nadgorliwi samolubni konsumpcjoniści padną ofiarami wirusa także, pomimo że mają szafki wypchane środkami dezynfekującymi oraz papieru toaletowego :) Tak zwane myślenie pospólstwa, z którym niestety organy zarządzające muszą się liczyć jak z dodatkowym problemem na stosie piętrzących się problemów wraz z pandemią... Pozdrawiam myślących.

LudzieDzbany
@JatofityFonsz

Poczekaj, wyślą Cię na postojowe, to będziesz kwiczeć, że 60 procent płatne i dostaniesz najniższą krajową ... A jak się nie podoba to drzwi wyjściowe otwarte, tylko odpowiednie pisemko dostarcz.

TakiTamSobie

Firma lachę kładzie na przygotowanie zakładu przy obecnym zagrożeniu epidemiologicznym. Brak papieru toaletowego, ręczników i po piętnastej mydła!!!! Nie mówiąc o najtańszych już środkach dezynfekujacych. To odnośnie sanitariatów. A teraz maszyny/stanowiska : obsługiwane są przez trzy zmiany przez różnych operatorów, zero dezynfekcji!!!! Poza tym wielu pracowników, już w tym roku dopiero co wróciło z zagranicznych wojaży! Pracodawca nawet nie zasugerował im badań, chociaż wracali z kierunków dziś uznanych za niebezpieczne pod kątem możliwości zakażenia! Do tego dodajmy pińcet plus za nie chorowanie (czyt. harkanie, plucie, kaszlenie, prątkowanie i kropelkowanie) osób chorych, i nie potrzebujemy kina, szkoły czy kościoła by w Kotlinie wybuchła pandemia... Swoją drogą, czemu prezesi nie odwiedzają już produkcji? Czyżby się czegoś obawiali? Amen

AndJusticeForAll
@TakiTamSobie

Ta, pamiętam nawet jak jeden kochliwy mistrz z maszynowni chwalił się że nigdy nie był na l4, b tylko że zawsze przychodzi do pracy i tu smarka. Zorka na jednym obrazku ????

Sudoku
@TakiTamSobie

Prędzej opary acetonu lub szklodlwe związki pyły Cię zabiją jak ten wirus, przestań się mazać i do roboty

Flu OR
@AndJusticeForAll

Cały zakład smarka, każdy przychodzi chory bo mu szkoda premii, wirus Cię nie zabije teraz, a te nie leczone chorubska w przyszłości spowodują że przeprowadzisz się.na sudecką lub do innego m1 minus 2

@
@TakiTamSobie

Ze wszystkim się zgadam - oprócz braku mydła i papieru. Ludzie do wytarcia dłóni rwą jak szaleni po 7 listków i mydła też nie szczędzą. To nie dziwne, że nie ma ????

@@

Papierem nazywasz te ręczniki kartonowe?haha

W3
@TakiTamSobie

Prędzej sraczki dostajesz od tej wody do picia niż wirusa ,no i ta buda na zewnątrz budzi podejrzenia tam to dopiero pandemia panuje

@Sudoku

Maznąć to mogę Cię w ryj pajacu

AndJusticeForAll
@Flu OR

Szybciej mnie zabije brak ortografii!!! Podejdź na W3 to Ci słownik dam

M3d
@TakiTamSobie

Maznąć dziecko możesz smarka z nosa, a teraz popatrz na swoje stopy jeśli już to zrobiłeś to się zniżyleś do swojego poziomu, dużo zdrowia życzę

Lureks
@AndJusticeForAll

Podejdę sam do Ciebie bo Ty szaraku nie masz czasu ,a jak będziesz grzeczny pozwolę Ci dotknąć mojej kamizelki i przymkne oko jak ukratkiem lecisz do kibelka oddech złapać

Pabloo
@Lureks

Głupotę trzeba odznaczać kamizelką

Prawda jest taka że pracować trzeba mamy kredyty rachunki nie ma co panikowac i tak każdy zachoruje jak będzie panika to wszystko padnie i będzie bida i lament jak z domu wyrzucą bo na ratę nie będzie

JakKubaBogu

Prawda jest taka, że dzisiaj kierownictwo powinno wygonić na przymusowe badania mistrza W3 jednego z jego pracowników oraz mistrza z pakowania na obowiązkowe badania! I tu drogi adminie, raz okaz się elokwencją, i nie kasuj tego posta, bo od niego może zależeć życie wielu ludzi. I jeśli firma sama czegoś nie zorganizuje w tym temacie (odizolowanie pracowników po wczasach w Hiszpanii, malcie itd), to pracownicy to zrobią. A teraz, przy nowej specustawie, wystarczy telefon na policję, że jest gość po zagranicznych wakacjach i się nie badał, a wracał z kieronkow dziś uznanych za niebezpieczne. A pracodawca bagatelizując zagrożenie, świadomie sprowadza zagrożenie nie tylko na pracowników, ale na pozostałych mieszkańców Jeleniej Góry... A na to już drodzy prezesi, kierownicy są paragrafy. I nie da się uniknąć odpowiedzialności. Maile z tymi informacjami wysyłane są do was od tygodnia!!!! Uciułani ciułacze! I jeszcze jedno, w dzisiejszych czasach premia za nie chorowanie powinna być ścigana bezwzględnie i zagrożona pozbawieniem wolności! To tworzenie swoistych epicentrów wybuchu pandemii!!!!

W3
@JakKubaBogu

Masz telefon to dzwoń tam gdzie opisujesz co trzeba zrobić A nie płaczesz na forum, a jak nie to zakładaj rękawiczki i zapiepszaj do pracy bo panu prezesowi stan konta musi się zgadzać

@JakKubaBogu

Nie badają wszystkich którzy wrócili z zagranicy bo zwyczajnie zabrakłoby im testów. Badane są jedynie osoby które już przejawiają objawy a obowiązkowej kwarantannie poddawane se są jedynie osoby, które wróciły do Polski od tej niedzieli tj. 15.03.Wcześniej nie było obowiązkowych kwaranntan dla ludzi powracających zza granicy więc nie wypisuj, że jest na to paragraf bo go nie ma. Bylo jedynie zalecenie rządu, że jeżeli powróciło się zza granicy w ciągu ostatnich 14 dni i ma się objawy to lepiej zostać w domach. Ludzie byli na wakacjach miesiąc, półtora temu więc nie przesadzajmy. Może tych którzy na poprzednie wakacje też byli w Hiszpanii lub Włoszech zamknąć w domach? Może akurat u nich wirus pozostaje uśpiony od 6 miesięcy....

@W3

Zapiepszać? Zorka naprawdę obniżyła do maksimum wymagania, byle kolek po siedmiu klasach może tu robić jak widzę.... Spokojnie, umiem korzystać z telefonu... I skorzystałem, więc kup słownik, popraw wiedzę o języku ojczystym i możemy wrócić do dyskusji...

@Ania

Jeżeli pracodawca ma informacje o takich pracownikach, to jego zasmarkanym obowiązkiem jest zweryfikować ich stan!!!! Czytaj że zrozumieniem ciemna maso!!!! Chyba że trafiłem wyżej, ponad produkcję, to może paniusia odpowie, czy jako pracownicy nie mamy się czego obawiać? Bo prezes (usunięte przez administratora) nie robi by chociaż stworzyć elementarne poczucie bezpieczeństwa??? Gdzie mydło???? Gdzie żele /płyny antybakteryjne???? Gdzie cywilna odpowiedzialność za namawianie pracowników do przyjścia w stanie choroby do pracy????

@Ania

Idiotka.. Przeczytaj o genezie koroną wirusa z wuchan... I sama sobie odpowiedz....

@JakKubaBogu

Odpowiadam tylko, że nie ma paragrafu o którym piszesz. I że jeżeli osoby wróciły z za granicy w odstępie czasu dłuższym niż 14 dni i jak dotąd nie mają objawów nie są badani przez sanepid i nie są poddawani kwarantannie. Nadzorem epidemiologicznym poddawani są jedynie Ci, którzy a/ mają objawy b/ wróciły z za granicy 15.03 bo od wtedy nałożona jest obowiązkowa kwarantanna. Ale widzę że ty tylko w gębie i sianiu paniki jesteś mocny skoro potwafisz tylko wyzywać, czy ja Ci ublizylam? Nie przypominam sobie. Też uważam że w obecnej sytuacji KAŻDA osoba, która ma objawy powinna zostać w domu, nieważne czy była za granicą czy nie.

Sanepiddo
@JakKubaBogu

Telefon w dłoń. Należy poinformować odpowiednie służby to nie są żarty.

Bum cyk

Ja bym na waszym miejscu grubo się zastanowił ci z tym fantem zrobić może poinformować sanepid może inne służby odpowiednie w tym kierunku pan kierownik z panowania na w3 też był ostatnio za granicą może być nosicielem ale nic nie mówi A co do sprzątania toalet śmierdzi w nich na w3 jak na dworcu PKP pani sprzątaczka nie wywiązuje się do końca ze swoich obowiązków może należy zabrać jej premie zarządzie ???

Nknk
@Bum cyk

Ludzie uspokójcie się, nie linczujcie nikogo, myjcie ręce a skoro tak się boicie koronawirusa to zostańcie w domach i wypiszcie urlopy.... Tylko plotkować i tworzyć bezsensowne historie potraficie. Kto puścil plotkę, że widział jak wczoraj kogoś oddział z sanepidu zabiera? Nie siejcie bezsensownych plotek i ruszcie tymi pustymi głowami - gdyby taka sytuacja miała miejsce już dziś bylibyście na kwarantannie.

Bum cyk cyk pyk pyk pyk
@Bum cyk

A może to nie Panie sprzątaczki źle wykonują swoją robotę, tylko ludzie to je@#% brudasy? P.S Sanepidu chyba nie było, ale fakt ktoś z rodziny ponoć jakiejś kobity wrócił z Włoch, a ona do pracy normalnie. ;)

Nknk
@Bum cyk cyk pyk pyk pyk

Nie dajmy się zwariować. Tysiące Polaków wraca codziennie jeśli nie z Włoch to z Niemiec, gdzie pracują i zjeżdżają na weekendy. Jeśli każdy kto ma kontakt z takimi osobami miałby być izolowany to pewnie byłoba by to 1/3 obywateli. Nie siejmy paniki. Dla wszystkich, którzy martwią się o swoje zdrowie informacja od źródła: zapalenie zatok, nie żadne koronawirusy. Ludzie już chyba zapomnieli że można być po prostu przeziębionym lub mieć inna infekcje układu oddechowego poza modnym dziś wirusem.

@Bum cyk

Kurde mnie zastanawia tylko to że ludzie piszą "był za granicą" jakby to był jakiś grzech... Daj człowiekowi spokój, szybciej zarazisz się stojąc w tych olbrzymich kolejkach w marketach robiąc zapasy na pięć lat epidemii. Ludzie uspokójcie się bo ta panika was wykończy, nie żaden wirus. Pozdrawiam

@Nknk

Powiedz to Włochom (usunięte przez administratora)

Koron

Marta jedynym konkurentem zarobkowym dla zorki jest pośredniak, brak rozwoju zawodowego, atmosfera w zakładzie przypomina obecną sytuację jak ludzie walczą o makaron, konfidenci etatowi w kamizelkach sprzedają ludzi jak biedronka papier do (usunięte przez administratora),odradzam ale jeśli chcesz spróbuj przepracuj miesiąc przekonasz się sama, pozdrawiam

@

Ja nie narzekam. Nie słuchaj tych zakompleksionych ludzi, jak typ wyżej. Oczywiście, nie od razu dostaniesz jakąś sporą wypłatę. Nie oszukujmy się, nigdzie, w żadnym produkcyjnym zakładzie nie zarobisz tyle. Mam 3kategorie, 2200 podstawy +plus premie, wychodzi mi około 2800.

:-@

Stawka ludzi którzy pracują po 7 lat, to tak na początek hahah

@@

Hahah w 3 kategori 2800?w ale ktoś ma wyobraźnie;)

W1

Na w1 mimo sytuacji zagrożenia mydła brak ????????w łazience to co ty chłopie myślisz że ktoś ogarnie sprawę z trujący azbestem na dachu. Zorka oszczędza nawet na płynach do dezynfekcji rąk. Tym samym pokazuję jaki ma szacunek do roboli. Ciekawe czym w biurowcu dezynfekują ręce?

Edek

Zakład nie dba o ludzi np. Na W1 gdy otwieramy okna na stołówce parują do środka rakotwórcze substancje ze zrujnowanego daszku pokrytego eternitem A baba z ochrony środowiska zajmuje się ogryzkami w koszach.

BRUDNE AUTA !!

Ogarnijcie ten pył! To, że na dworze ciemno nie znaczy, że można ...Auta są tak upier.... Szkoda słów.

@BRUDNE AUTA !!

Mam nadzieję że znowu straż miejska przyjedzie;)

Mdf
@BRUDNE AUTA !!

I co zrobisz z tą sprawą, otóż nic nic jak zwykle, powiem Ci co zrobisz ,pojedziesz grzecznie na myjke i wymyjesz auto za swoje pieniądze, a jutro ze sztucznym uśmiechem powiesz ładnie dzień dobry temu czy innemu wyżej postawionemu od Ciebie

Eko

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu. Delegatura Jelenia Góra skierować wniosek o interwencję z powodu.....................(wyszczególnić) do dyrektora w/w placówki ,dołączyć zdjęcia,zeznania świadkòw itp. Może być to wysłane drogą elektroniczną i oczywiście podpisać się a reakcja w 100% pewna!

PIN Up
@Eko

Najlepiej napisz do ordynariatu polowego

Buum
@Eko

#tematdlauwagi

New

Czytając te wszystkie wpisy miałam nadzieję że to zwykle narzekanie ludzi produkcyjnych ale p. kierownik lakierni już po pierwszej rozmowie obnażył swoje oblicze ( jak on może tak jawnie wobec nowego pracownika pokazać swój lekceważący stosunek do zakładu ?) Teraz już wierzę w te straszne opinie, no cóż trzeba szukać dalej zatrudnienia...

Pluszcz
@New

Zawsze mial (usunięte przez administratora) ale w nagrode awansował bo (usunięte przez administratora) z ucha strzela .ten gosc to przykład tej zakladowej (usunięte przez administratora)

Barack Obama
@New

Z niego taki kierownik, że aż żal.

Zorianna
@New

Jaki zakład taki kierownik, a jaki kierownik taki mistrz, a jaki mistrz taki brygadzista i wszystko się przekłada na atmosferę w zakładzie no bo jak ludzie bez szkoły bądź jakaś kucharka po praktyce w gar kuchni szkolnej może prowadzić pracą ludzi którzy naprawdę nie potrzeba rad i niewiedzy tych ludzi, a najlepszym zajęciem dla brygadzistow będzie zamknięcie dzwi w zakładzie z drugiej strony

Kindziuk
@Zorianna

Żałosny jestes

Max
@Zorianna

Zorianna tempa szczała

Trzy kropki...

Ciekawe co autor mógł mieć na myśli?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zorka Sp. z o.o.?

Jakiś

Omijaj ten zakład szerokim łukiem nic tu dobrego nie ma po za wyzyskiem i dojeniem pracowników żeby robili więcej za darmo w XXL wieku bo zarząd ma taki kaprys nie polecam tego zakładu

Locka

Nie można skupić się na pracy bo czuje się oddech na karku, brak zaufania do przełożonych którym to kamizelki odjęły rozumu, zamiast koordynować produkcję wprowadzają zamęt z braku wiedzy. Stosunki miedzypracownikami tragedia a wszystko przez brak szacunku i traktowanie lekceważące pracowników produkcyjnych, których coraz mniej.

Skiero

Drodzy pracownicy w niedługim czasie będą awanse na różne stanowiska, rozmowy zostaną przeprowadzone w borach dolnośląskich na grzybobraniu, mile widziane koleżanki oraz wódka

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 32 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.