Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Szczesliwy

Dzięki PREZES za 600 na święta ????

PREZES
@Szczesliwy

Macie chołota ode mnie resztki z pańskiego stołu. Na więcej nie liczcie bo będę musiał znów kilku murzynów zwolnić. Wesołego koronowirusa i mokrego dyngusa !

Deryl
@Szczesliwy

Ja również dziękuję bardzo dobrze pan zrobił wyrzucając chołote bez szkoły dość miałam tej patologi

Mar

Pracujecie już ?

Jabko
@Mar

Tak cały czas

Piter

Segregacji ludzi zabraknie w zorce roboli

Ffff

Kto poleciał dzisiaj?

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Pakowacze

Podobno słynny wózkowy klakson dostał wypowiedzenie kiedy pijemy pakowanie ?

Tyracze
@Pakowacze

Też dostaniesz cebulaku, tylko nie pij za dużo jak twój były mistrz

?????

A który to klakson?

Marcelek
@Pakowacze

To plotka klakson najlepszy wózkowy tylko on zapewnia właściwą organizację pracy na pakowaniu

wakacjusz

(usunięte przez administratora)Do pracowników zorki czy zorka zostaje zamknięta czy wyrzucają po prostu tych których mieli wyrzucić wcześniej ?

Wakacjósz

Bij na ryj parobku. Takich pytań to raczej nie kieruje sie na durne forum jelopie bo skad reszta murzynów ma wiedziec co sie dzieje u góry?

Pasza and friends

A co z imprezą zakładową już mam ochotę nachlać się tyskiego i najeść się do bólu no i oczywiście troszkę zabrać do domku

Ozor

Drogie kuleżanki i kuledzy (ktorych jeszcze nie wywalili) mam pytania. Po primo .... ultimo kiedy bedzie eci-peci swiateczne na koncie i w jakiej wysokosci - tylko powazne odpowiedzi,no i czy ktorys orzeł sie moze orientuje kiedy wracamy do tyrki,bo ta kwarantanna mnie wykonczy (glownie wątrobe).

@Ozor

Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania skonsultuj się proszę z naszym prezesem Ogryzem. On Ci wszystko wyjaśni bo jakby nie było to duma i chwała naszego zakładu. Nie na darmo został przywódca i prezesem tego przybytku.

Jeszcze jestem
@Ozor

Tyle samo co każdego roku i o tej samej porze, jak co roku.

Bury

Co za (usunięte przez administratora) zwalniają ludzi bo sami nie zabezpieczyli się finansowa.(usunięte przez administratora) Zostaną same (usunięte przez administratora) w biurach które nie mają pojęcia o produkcji, heh zakład idzie ku upadkowi. Uciekać ludzie, niech bankrutuja

w3
@Bury

Bury jakim półmózgiem trezeba być by takie brednie wypisywać Lecz się chłopie na nogi bo na głowe za późno

Ja jebe

Tak właśnie zakład pokazuje jak szanuje pracowników nawet w oczy nie mogą spojrzeć tylko wysyłają parobków żaby zrobili czarną robotę ale spokojnie przyjdzie czas na nich wpierw marionetki dali wypowiedzenia ludzia a lada chwila sami taki papier otrzymają różnica jest taka że pracownik da se radę znaleźć pracę ale (usunięte przez administratora) już będą miały problem tym bardziej że zorka przerobiła tyle osób że w każdym jednym zakładzie w jg pracuje pewnie po minimum jednej osobie co miała zatarg z mistrzami i innymi marionetkami zorkowymini jak zobaczy taką osobę u siebie w pracy to sądzę że zgotuje mu ciepłe powitanie takiej ciepłej klusce trzymajcie się mocno kamizelki bo będzie mocno wiało teraz w waszym marnym życiu je.ać was paprochy

Ja jebe

Nie

Rene Francja

Dlaczego ktokolwiek to podpisał? Do sądu ludzie, do sądu.Bezmyslnie podpisali a teraz płaczą na forum.

Agraf
@Rene Francja

Nie znasz przepisów. Wystarczy, że podstawi Ci kartke pod nos. Podpis nic nie zmienia. To, że ktoś nie podpisał to nie znaczy, że wypowiedzenie anulowano

Rene
@Agraf

Istnieje cos takiego jak odwołanie

Agraf
@Rene

Owszem. Ale to już odwołanie w sądzie. Odniosłem się do tego, "po co podpisywaliście", wypowiedzenie wchodzi w życie po tym jak podsuną pod nos i podpis nic nie zmienia.

Wakacjusz

Zamykają tą zorke wkońcu czy nie ?

Krzysiu

Z innej beczki - kim w tym zakładzie jest ogryz? Prezesem został czy dyrektorem? Jakim prawem podrzędny byle brygadzista bierze udział w zwalnianiu ludzi i ma cokolwiek do powiedzenia?

@Krzysiu

Takiego super kierownika mamy,który daje sobą pomiatać i wchodzić na głowę. Sam się boi ludzi i wziął sobie tą niemote życiową którą jest nic nieznaczący brygadzista bez szkoły. Człowieku miej jaja i weź pogoń tego typa.

Nierób
@Gość

Przepraszam ale kim jest ten "ogryz"? Z jakiego wydziału? Trochę w tej firmie pracuje ale człowieka nie znam.

W3
@Nierób

Ogryzz to taki ktoś kto ma etat i pracuje i się śmieje

Slupek
@Krzysiu

Ogryz w pierwszej kolejności powinien być zwolniony kim on jest nawet szkoły nie ma malutki człowieczek a kierowniczek dopuścił kolesia tylko po podstawówce bo dalej nie chciało mu się uczyć do zwalniania nie chce mi się nawet pisać na temat ogryza nic nie warty człowieczek nic nie umie i nic nie potrafi tylko ślizga się na porządnych pracownikach .Ogryz powinien już być dawno zwolniony

@Slupek

Aha...wiec rozumiem ze ten ogryz to taki pupoliz,mamusi kroliczek,nieudacznik zyciowy,ktory przyspawal sie do jakiegos waszego kierowniczka i ciagle mu potakujac robi kariere? Smutne to. U nas na w1 nie do przyjecia. Tygodnia by nie przezyl. Pomyslcie nad tym,bo to przykre zeby lizuski wami pomiataly

Jak to Zorka ściągają ludzi do pracy na rano i co zamiast ludzie pracować to co ludzie przychodzą po wypowiedzenia co za (usunięte przez administratora) nikt się nic nie spodziewał nie potrafią zachować się wobec nich fer

Ozor

Mistrzostwo swiata he he. Ludzie pewnie mysleli ze sa potrzebni,ze zamiast postojowego cos zarobia i ze sa wybrani,z usmiechem na ustach wstali rano i z kanapkami porobionymi na caly dzien udali sie do pracy narazajac sie na covid i co? Zonk. Suprise. Wypowiedzonko. Szczyt (usunięte przez administratora) Ale mam dla Was drodzy koledzy i kolezanki fizole-robole jeszcze jedna niespodzianke. A mianowicie w poniedzialek druga tura he he. Ciekawi mnie ilu umyslowych polecialo? Tych fachowcow niezastapionych w kamizelkach,koszulach,szwendajacych sie bez celu po firmie i zajmujacych miejsca parkingowe dla nas fizoli. Mam nadzieje ze firma zdechnie,my ktorzy nauczenia sa ciezkiej pracy znajdziemy sobie cos. A umyslowi? Powodzenia no i korzystajac z okazji Wesolych Swiat Wielkiej Nocy.

Pff
@Ozor

Kij ci w zad każdy martwi sie o przyszłość i pracę. Bez fizycznych nie ma firmy i bez biurowych też.

The end 20.03

Jak wam pisałem że zamkną to do śmiechu wam było, taraz popatrzcie kto został A kto dostał wypowiedzenie, nawet ten z niepełnym gimnazjalnym został

To pytanie trzeba było zadać osobie która Ci wręczała wypowiedzenie. Bycie mądrym na forum nie przywróci Cię do pracy.

ZnamTemat

Bo pracodawca zrzucając winę na pracownika oszczędza sobie kosztów. Wypowiedzenie umowy z powodu redukcji etatu, czy przestoju (wina pracodawcy, nie jest w stanie zapewnić Ci pracy) musi zapłacić odprawę. Już wiesz dlaczego? Mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości. A jeśli mogę zapytać, jaka forma wypowiedzenia? Na ogólnych zasadach? Czy można się dogadywać, jakieś porozumienie itd?

@ZnamTemat

Dlaczego wy nie potraficie odezwać się kiedy trzeba tylko wylewacie żale tutaj???? W czym wam to pomoże? Nie potraficie zadbać o swoje sprawy więc po co Zorce taki pracownik? Gdzie myślenie i własne zdanie?

ZnamTemat

A jeśli można. A co konkretnie, jakich argumentów użyli? Słaba wydajność, brak dyscypliny? Brak dbałości o nie wiem, jakość? Serio pytam, bo pisał ktoś ze zamiast podpisywać to do sądu, ale do sądu trzeba iść wiedząc że ma się rację. A niektóre argumenty używane w uzasadnieniach wypowiedzenia ciężko w Sądzie Pracy podważyć. Spóźnienia, nieregulaminowe wyjścia z hali to przykładowe naruszenie czasu pracy/ regulaminu. Tak samo brak przestrzegania procedur (słynne podpisy, pomiary, nanoszenie danych...). Następne co mi przychodzi do głowy: Wystarczy że się raz czy dwa pysknie do mistrza - konfliktowy pracownik, brak przestrzegania regulaminu... I przykłady można mnożyć... Niestety na niekorzyść pracownika. Tzn żebyśmy się rozumieli, nikogo nie zniechęcam jeśli ktoś chce dochodzić swych praw w sądzie... :(

Ggg

Idźcie z tym do sądu pracy

Kozik

I właśnie do ciebie wróciła

Koperek K..a!!

Ktoś dostał dzisiaj SMS-A z informacją że jutro ma być pracy ?

Muminek

Pewnie ze tak!

Adcdef

Kto dostał sms, żeby jutro przyjść do pracy?

Abcdef

Dorośli ludzie i nawet odpowiedzieć nie potrafią.

Ajschylos
@Abcdef

Ale co Ciebie to interesuje. Pilnuj swoich spraw a nie w cudze wciskasz nos. Kto dostał to dostał i nie pajacuj tu szukając sensacji i przyjaciol

Kamizelka

Wy wszyscy tutaj nie macie bladego najmniejszego pojecia co sie dzieje wiec stulić gęby i nie plotkować

Marynarka
@Kamizelka

Masz rację to bardzo poważna sytuacja, nie wiadomo co się stanie jak się skończy postojowe i Ukraińcy włożą spowrotem swoje brudne nie prane ciuchy robocze nie wspominając o reszcie pracowników pl, covid 19 to nic, to będzie czarna dżuma połączona z SARS

@Kamizelka

Waszym zakichanym obowiązkiem jest poinformować pracowników o postojowym.Ale jaka wiedza taka kamizelka.5 metrów mułu i wodorosty.Ale czego można sie spodziewać po kimś kto ma kamizelke i w (usunięte przez administratora) ma wszyskich pracujących na wasze wypłaty!

Norman

Akurat bredzisz bo numery telefonów do pracowników mają A nawet w ostatnich dniach chodzili i aktualizowali info

Garnitur
@Norman

Aktualizowali chyba w twoich snach. A w papierach to wiesz połowa numerów jest nieaktualna i nikt nie bedzie za wami chodził. Zostałeś tak czy w inny sposob poinformowany wiec stul juz ten dziób i daj zyc człowieku

Jadpj
@Garnitur

No, na maszynowni aktualizowali numery telefonów ... Chodzili i spisali, każdego po kolei. A jak ktoś ma wyje ... To teraz macie problem kamizelki ...

@Norman

Tylko kadry mają wasze nr telefonu. Oni byli w obowiązku nas poinformować. Opamiętajcie się ludzie. To nie był i nie jest obowiązek kamizelek.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 32 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.