Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Mistrz

Wez sie za robote leserze a nie wisisz na telefonie. Premii ci nie szkoda ?

W.......y

Przyszła pensja 2050 stawka 2400

R
@W.......y

To było do przewidzenia a wrecz do obliczenia wiec skad to zdziwienie ?

Trewor

Dziewczyny opanujcie sie :) nie wstyd wam ze stare a takie głupie ? Idźcie grzecznie pracowac(usunięte przez administratora). Plotkarstwo jest passe!

W pewnym wieku droga pani nie wypada tak sie zachowywać. Lepiej proszę skupić się na czyszczeniu niż na plotkarstwie i sianiu fermentu.

@@

Brawo za dzisiejsze występy. Aktorstwo pierwsza klasa. I te łzy....

Internet
@@@

Niektórzy lubia robic z siebie pośmiewisko i plakac po całym zakładzie jak to sie nie jest biednym i poszkodowanym :D siara az huczy !

Zib
@@@

A co się stało?

Zimny
@Zib

Nic się nie stało jak zawsze platfusy mają problem z rozwiązywaniem sporów..

@@
@Zimny

Jedna pani ma problemy emocjonalne i sobie nie radzi z pracą. Może czas na zmiany?

Poszukuje odpowiedzialnych ludzi którzy chcieliby poprawić swoje warunki pracy i płacy, do założenia organizacji związkowej (usunięte przez administratora)

Bardzo serdecznie dziękujemy za pensje (usunięte przez administratora). Targają mną mysli czy zrobic opłaty i (usunięte przez administratora) z głodu czy kupic jedzenie i wpaść w długi.

gosc

hmm jak to jest, od jakiegoś czasu słyszę różne opinie, od znajomych czy też z gowork, jednym słowem masakra, ale czegoś nie mogę zrozumieć, zorka od jakiegoś czasu poszukuje ludzi z doświadczeniem, rozumiem że ludzi których zwolnili albo ich nie chcą albo sami nie chcą wrócić, czyli licząc zyski i straty mają więcej strat na tym co zrobili, a skoro potrzebują ludzi z doświadczeniem to czemu takowych nie ściągają oferując od siebie jakieś profity ? aż tak mają wysokie wymagania do pracy która i tak ma nieadekwatna place do wykonanej pracy? covid zrobiło swoje i dużo ludzi cierpi z tego powodu, są rachunki, kredyty bla bla każdy ma coś, bez środków skończą marnie, paru kolegow chciałoby wrócic do szeregów bo pomimo tego jak potrafiło tam być, ekipa choć wąska to właśnie ona sprawiała ze jakoś chciało się przychodzić, no ale widocznie lepiej brać świeżych, szkolić, liczyć na efekty niż mieć sukces na starcie, bierzesz starego ustawisz i nie słyszysz pytań, widzisz efekty, ale to jest moje zdanie i moja opinia, to tylko pokazuje w jak dziwny sposób zorka myśli, myślę że takie działania z ich strony pociągną zorke jeszcze niżej niż jest aktualnie, zaraz całą góra zejdzie na produkcję bo nie będzie z kim robić wykonow, życzę powodzenia, obyście swoimi działaniami nie skończyli jak wiele ludzi, z długami, zobowiązaniami z których ciężko wyjść bo nie mają za co

Ainaokzjh
@gosc

Masz rację. Fajnie by było wrócić, praca nie jest ciężka, ludzie też są spoko. Tylko niektórzy wyżej srają niż tyłki mają...Ale niestety, doświadczenie na różnych stanowiskach ich nie interesuje. Wolą wziąć nowych, bo to nie oni martwią się o szkolenie tylko zwykli pracownicy. W innym zakładach nie ma zwolnień, nie wiem na ile to prawda ale znajomi twierdzą że ani w Drexie, Plastikach czy Schneiderze nikogo nie wyrąbali(usunięte przez administratora)

gosc
@Ainaokzjh

to zorka na tej całej dzielnicy industrialnej tak poleciała w gumki, tam poleciało najwięcej głów

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Kupie tluste maciory

Haha

Idź na czyszczenie

W8

Akryl

@W8

Kochani mnie nie interesuja osoby z zakładu i wasze dziecinne chamskie zachowania tylko moze ktos poprostu hoduje swinie i posiada taka maciorę

Świnia

Szło by ogarnąć to

@Świnia

Masz dojścia do takich egzemplarzy? Mozesz napisac cos wiecej?

Kuba

Czemu nie wybuduje nam parkingu!

Huba
@Kuba

Parking by sie przydał zdecydowanie

Dymicjiusz
@Kuba

Właśnie parking ! A nie kolejna Hala .. było zebranie nikt nic nie zrobił nawet dziewczynka w tatułażach nic nie zadziałała gdzie ta Solidarność pracowników? Faktycznie jesteśmy robolami którzy tylko za 1900 robią i się cieszą!

Tak

Magazyn

Pan Adam
@Dymicjiusz

Ty mogłeś cos zdziałać skoro dziewczynka nie umiała. Ale ty tylko na goworku umiesz ujadać prawda?

O zgrozo
@Dymicjiusz

Dziewczynka w tatuażach ma imię i radzę kupić słownik, czasem się przydaje. Na przykład gdy chcesz z anonima poklapać mordą na forum.

Wieprz

Jak w tej firmie ma byc dobrze skoro tu robole pióra swoje brudy i wypowiadają sie w strone dyrektora zamiast twarzą w twarz sie dogadywać. (usunięte przez administratora)

;)

Widać że tu komuś dalej żal (usunięte przez administratora) ściska jak masz coś powiedz A nie na forum jak gimnazjum

Kl

Na brygadzie A trzeba uważać. Mściwe są. Wkurzysz to ci auto porysuje. A na czarnym źle to wygląda

Problemów dużo a rozwiązania BRAK, bez silnej organizacji związkowej nie poradzicie sobie sami z pracodawcą. - brak podwyżek - zwolnienia pracowników - brak szanowania przepisów BHP - roczny okres rozliczeniowy ???????? !!!!!!!!!!! - nierówne traktowanie pracowników na to NIGDY związki nie wyraziłyby zgody Poszukuje odpowiedzialnych ludzi którzy chcieliby poprawić swoje warunki pracy i płacy, do założenia organizacji związkowej tel 756415912 email soljg@solidarnosc.org.pl adres 1 Maja 25 Jelenia Góra.

Birkeland
@Paweł

Paweł, przez ten beton nie przejdziesz, już dawno temu oni nie chcieli związków, a ludzie którzy by teraz by się zapisali już nie ma bo sami poszli po rozum do głowy i się zwolnili no a reszta wyleciała później czego się nie spodziewali

Zorkowcy

Zorkowcy łączcie się , czas schować swoją ignoracje, zadufanie, wyższość łączmy się niech nam nie plują w twarz

Rambo
@Zorkowcy

Czemu na zebraniu nie byles taki mądry?

Ona
@Zorkowcy

Ja się pytam, panie dyrektorze kto wam to wszystko liczy, bo coś tu się bardzo nie zgadza, ładnie pan mówi na temat niskiej wydajności itp. i że to nie nasza wina tylko innych czynników ale z tymi normami i brakiem spójności z procesem technologicznym no i organizacją pracy to zawsze będziemy w d....IE . Przytacza Pan że ma pan dane z innych firm na temat wydajności. A dane dotyczące zwolnień z tytułu covid też? Bo inne zakłady jeśli takie zwolnienia były zrobiły to uczciwe, czyli zwolnienia grupowe z należnymi odprawami a nie z kombinacjami i szukaniem winy u pracownika. Prawda jest taka że ta firma zawsze liczyła kasę po swojemu niezależnie od tego jaki był system wynagrodzeń. Pracownik zawsze wszystkiemu winny i zawsze za mało wydajny za wolny , no i kombinator, a prawda jest taka że prawdziwy leser odrazu pcha się do kamizelki.

Bryan Adams
@Ona

Dyrektor zapewne wlasnie siedzi na forum i z pewnoscia to przeczyta.Jak zwykle mądrzy anonimowo i miedzy soba. Wystarczyło dokładnie to samo powiedziec panu dyrektorowi w twarz.Teraz to tylko śmiechy z takich odwazniakow.

Ona
@Bryan Adams

Z wami to nic nie mozna osiagnac, jak zaczniecie sie jednoczyc a nie widziec tylko czubek wlasnego nosa I trzasc portkami, ja juz nie wierze w lepszy Los pracownikow, zobacz kto tym rzadzi. Prawdy nikt w oczy nie powie. Manipulacja ludzmi, straszenie, sklocona zaloga to wszystko im sprzyja, tu lepiej nam nie bedzie. Nie zamierzam walczyc o innych tutaj, bo w odwrotnej sytuacji za mna nikt nie stanie. Tak jest, tacy jestesmy. Smutne to ale prawdziwe. Zorka zawsze bedzie gora bo pracownicy nie trzymaja sie razem, knuja tylko miedzy soba I donosza na kolegow.

Wkurzony

13:45 zebranie z dyrektorem na temat pewnie piątkow że robimy A oni kiedyś oddadzą oczywiście jak im będzie pasować... A może zrobimy tak żeby dali ładnie na piśmie nie tylko przez kierowników tylko zarząd bo robić za najniższą krajową się wogule nie opłaca ... Tak że protest ! A piątku nie oddadzą..

Jelo
@Wkurzony

Spotkanie z dyrektorem wymusiła wczoraj popołudniowa zmiana. A właściwie jedna osoba. Gdyby nie to, to dalej siedzieli by cicho i mieli gdzieś, że na dole nic nie wiadomo. Zarząd robi Was jak chce. Zacznijcie walczyć o swoje, bo jak na razie, to walczy za Was jedna dziewczyna. Nie wstyd Wam?

Bedoes
@Jelo

Z tego co widziałem to odzywali sie wiecej osob niz jedna dziewczyna. Ale co racja to racja, na zebraniu cisza a za plecami wszyscy tacy mądrzy. Czego wy sie ludzie boicie ? Tak bardzo lubicie byc wykorzystywani? Lubicie zasuwać za marny grosz na zarząd ktory wasze pensje wydaje jako kieszonkowe ?kiedy wy sie w koncu opamiętajcie ludzie? Walczyć o swoje i nie bac sie bo nie ma czego!

Tadek
@Wkurzony

Zebranie nie jest na temat zadnych piątków tylko na temat taki ze nie chcemy ochłapów na wyplate za tyranie jak woły. Albo kasa albo strajk.

Habajbajbay
@Bedoes

Zawsze kiwacie tymi głowami jak ten jamnik z prlu, prawda jest taka że będzie tyrać za te grosze, a gadacie tylko między sobą A na zebraniu cisza (usunięte przez administratora) ale jak przychodzi co do czego to nagle amnezji dostajecie

@Habajbajbay

Odezwał sie ten co sam morda w kubeł niewolnik tyrający za minimum. Grunt ze na piwko starczy nie?

@Tadek

Strajk będzie nielegalny osoby uczestniczące w strajku zostaną dyscyplinarnie zwolnione, jedyny sposób to zawiązać silne związki zawodowe i wtedy upominać się o swoje, wejść w spór zbiorowy z pracodawcą i negocjować warunki pracy a dopiero wtedy przy braku porozumienia można strajkować legalnie.

Kkj
@Waldek

No juz widze jak wszystkich zwalniaja i sami schodzą na produkcje wykonać plan. Nie ośmieszaj sie takimi tekstami nawet. Zastraszać to sobie możecie ale takich bezmózgow jak wy,bo my nie jestesmy az tak głupi.

@Kkj

Ja cię nie straszę, piszę tylko co będzie dla tych co spróbują zastrajkować bez silnych związków zawodowych w zakładzie pracy, chcecie mieć wpływ na swoją pracę załóżcie związki zawodowe, dajcie kontakt do tej dziewczyny która ma odwagę upominać się o swoje prawa może być liderem związku zawodowego.

Śmieć
@Wkurzony

Uwaga uwaga pojawiła sie oferta pracy na jelonce ci co was zwolnili możecie juz wracać i się cieszyć z łaski panów .A tak powaznie wywalić prawie polowe zalogi w miesiac to szczyt ha...mstwa teraz sami idzcie tyrać wy menadzerowie.

Bay bay

Nie padło mi.na mózg żeby tyrać za te gorsze w tej metalowej śmierdzącej szklarni, padam z podziwu że jeszcze ludzie tam pracują i dają się kroić, związki już nie pomogą wam bo kiedy był na to czas to nie chcieliście, (usunięte przez administratora)

Xxz

Ta dziewczyna operuje na akrylu na popołudniówce.

Waldek

he he to się nie uda, spowoduje to że sam sobie zgotujesz za chwilę 4 krotność roboty a potem się zajedziesz.

Jaś
@Śmieć

O to chodziło pozbyli się tych co już mieli , dosyć takiego traktowania ,ostali ci którzy się na to god,a i przyjdą nowi nie świadomi tego co ich czeka

Taa
@Jaś

Jasne pozbyli sie większości nierobów nie wszyscy oczywiscie byli nierobami ale tak z 70-85% z zwolnionych ludzi było nierobami i ludzimi pokroju leniwca

felek

znam takich co walnęli drzwiami i uciekali z tego grajdołu bo nie można się dogadać z miszczami i pseudo brygadzistami jeden drugiego kabluje żeby przypodobać się i wejść w tyłek miszczom nie polecam tej firmy nawet wrogowi ( podobno za przyprowadzenie znajomego otrzymasz premię o ile utrzyma się przez 3 miesiące minimum), i jeszcze te ogłoszenie na jelonce o przyjęciu pierw wywalają a teraz przyjmują istny cyrk

Nico

150 procent produkcji za 80 procent wynagrodzenia.Brawo zarząd,kabzy wam się ładnie wypchają.Naprawdę nie macie skrupułów,dniem wolnym nie zapłaci się raty w banku.

Grupa
@Nico

No to trzabylo dyskutować o tym na zebraniu nie .. same leszcze pracują w zorce

Jooo
@Nico

Proponuje wszystkim wziąć w poniedziałek urlop na żądanie to da zarządowi do myślenia bo oni po prostu nas potrzebują bez nas nie ma zorki

Aja
@Nico

Trzeba było otworzyć twarz na zebraniu, A nie teraz na forum powtarzasz po tej co miała odwagę.

Nico
@Aja

Jestem ciekaw czy ty otworzyłaś swoją?

Ajo

Lepiej?

Riki
@Aja

A co to da że na zebraniu ktoś pogada sobie?przecież oni nas mają gdzieś,wyslucha odpowie to co chcemy usłyszeć i tyle A i tak zrobia swoje.....niby jest za dużo ludzi A mało się robi no skoro liczą kamizelki,na lakierni na jednej zmianie jest 2 mistrzów do tego jeszcze brygadzistka ,na pakowaniu starszy mistrz,który nie wiadomo po co jest to faktycznie takich osób trochę w firmie się uzbiera;)

Bezel
@Riki

Wlasnie przez takich jak ty jest w tej firmie tak jak jest.

Riki
@Bezel

Bujaj dalej w obłokach i myśl że jak się odezwiesz raz na jakiś czas w grupie to coś zmienisz......może za parę lat zrozumiesz że już lepiej w tej firmie nie będzie...A to ze ktoś się produkuje i oddzywa na zebraniach... To i tak jednym uchem wlatuje 2 wylatuje...wywalili ludzi którzy za małe pieniądze ciężko pracowali...Ale firme stać na 2 mistrzow na 1 zmianie

Posejdon
@Riki

Widze ze kolege/ kolezanke bardzo boli istnienie dwóch mistrzów na jednej zmianie :) szkoda ze to nie jest jedyny problem zorki :)

Pluszcz
@Riki

Skoro jest dwoch dyrektorow produkcji z czego jeden to zastepca to i moze byc dwoch mistrzow .

Zorka.2020.

Opis zorki : Przed pandemią 1. Spoko praca zaznaczam dla pracujących ale nie adekwatna do wynagrodzenia choć byś na rzesach stanął lub stanęła wypłta marna. 2. Brak rozwoju dla pracownika to się nie zmienia i raczej nie zmieni. 3. Upały robią swoje giga minus 4. Zatrudnieni ludzie albo raczej pachołki duża część. 5. Obiecane podwyżki 6. Płatne nadgodziny i soboty Po pandemi 1. Wyzysk wszyscy wiemy jak jest o podwyżkach zapomijmy one są nie dla nas "ELITY" 2. Patrząc na maszynownie jak mają grafik ułożony to nocki wszyscy będziemy zaczynać od poniedziałku .... 3. Zrobione czystki wielu sie należało ale są jeszcze tacy którzy naprawdę mieli umiejętności jak i wykon a zostali wywaleni. 4. Brak JAKIEGO KOLWIEK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA chodzi mi o tych z góry jak to piszecie na forum kamizelki 5. Dokręcanie śruby na maksa ile damy rade rozumiem pracodawcę ale bitch pliz 6. Roczny okres rozliczeniowy .... Zorka zadecyduje kiedy dostaniemy wolne za pracującą sobotę ... Przyjedziesz z komarna mniszkowa czy bóg jeden wie z jakiego zadupia i dowiesz się że masz wolne a ja sie pytam a paliwo kto za nie zapłaci? 7. Pracodawca może od nas wymagać 1 pracującej soboty w miesiącu spoko ale dostaniemy 1 dzien wolny a nie kase tak zwane 100 dobra to dlaczego za sobote dostawaliśmy +100% dniówki a jak przychodzi do oddawania dni wolnych to jest 1 do 1. Nie powinno być tak idziesz w sobote dostajesz 1.5 dnia wolnego albo 2 dni na to samo wyjdzie. 8. Ogry, trole, niemowy, ludzie po podstawówce, obrażalscy, kapo, taką kadre ma szary pracownik między sobą a kierownikiem to zostało i nawe zostało ulepszone więcej opcji do popisu. 9. Na zebraniu tylko jedna osoba coś by chciała zmienić ale dużo jest ciemnogrodu co było widać. 10. Kj dalej pomyłką są w tej firmie. Czekajmy na upały i problemy z przerwami bo nam gorąco w maseczkach i mdlejemy. Rośnij baloniku rośnij zobaczymy jaka twa wytrzymałość.

Turysta z Czarnobyla
@Zorka.2020.

Dodałbym do tej listy niekompetentnego kierownika lakierni, ktory nie nadaje sie do niczego i jest fałszywcem. I jego (usunięte przez administratora) miszcz o ksywie podobnej do taniego browara.Glebiej sie w tyłek wejść juz nie da.Tacy ludzie na stanowiskach to w Zorce nigdy nie bedzie lepiej.

Red pet
@Zorka.2020.

Po co tam siedzisz i rozklejasz, weź olej tą robotę i tyle ,a zobaczysz jak Ci się odrazu samopoczucie poprawi, a najlepiej było w 2017 roku ,szło zarobić i praca była normalna, ale to już było, szkoda tylko tych którzy pracowali i była normalna załoga

Obiektywny

Gratulacje dla zarządu i pana Zdzisława za zwolnienie 20% załogi, a teraz wystawienia ogłoszeń na jelonce o przyjęciu do pracy...... Bez komentarza......

Miś
@Obiektywny

Ja już widzę jak się ludzie przyjmują do tego syfu i dwulicowosci ludzi ... I ciekawe za jaką stawkę.. najniższa krajowa ?

Roman

Siema. Dali wam wkoncu krótkie spodnie robocze czy tylko wymyślali w zeszłym roku.

Karamba
@Roman

Dali

Roman
@Karamba

Łee no to się postarali jak tam pracowałem to marudzili że dyrektor jest na wakacjach i nie podpisze zampwienia.

Jooo

Oni działają legalnie tarcza daje im takie możliwości działania ze piątki i soboty będziemy robić za wolne które dostaniemy nawet za rok pokażmy ze znamy swoją wartość oni mają pełne pensje a my najniższą krajową

Zapraszam pracowników ZORKA do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, pracodawca musi się liczyć ze związkiem zawodowym obliguje go do tego prawo, nie można skracać godzin pracy, wysyłać na postojowe, obniżać pensji bez porozumienia ze związkami zawodowymi. Warunki Tarczy Antykryzysowej muszą być negocjowane ze związkiem zawodowym w zakładzie pracy, gdy nie ma związków jest samowolka pracodawcy i bezsilność pracowników. Zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl możemy się spotkać i porozmawiać.

Sz.p

Najpierw zwalniają A teraz szukają kto przyjdzie do pracy z tych pozwalnianych i gdzie tu sens ?

Ccc
@Sz.p

Yyy z tego co wiadomo to wrócić mogą tylko osoby którym umowy nie przedłużyli. I osoby z zlecenia. Co co dostali wypowiedzenie to powrotu nie mają. Pewnie do momentu aż się ogarną ze kolejek do pracy chętnych nie ma

Ludwik

Ludzie, nie idźcie pracować do tej firmy! Szanujcie siebie i swoje zdrowie, ten zakład to jest jedna wielka porażka, mówię to z własnego doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 32 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.