Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Jezus

Jakim cudem ogryz ma wolne skoro urlopu nie ma? Kiedy to odrobi? Kazdy tak moze sobie wziac czy tylko ten kto pije z wiadomo kim i ma chody?

Borat
@Jezus

Ogryzek, mądra glowa pewnie to jakoś wymyślił, e majla wysłał i cyk jest, i pewnie do końca roku jeszcze Was zaskoczy niejednym wolnym dniem, kto mu zabroni. Taki cyrk tylko w zorce

Wesołych świąt ludziki bez własnego życia. Oby w przyszłym roku wam się lepiej poukładało to może zajmiecie się wtedy sobą a nie innymi. Dla każdego jest nadzieja:) nawet dla was:)

Powiedział naczelny płotkarz zorki

Powiedział naczelny płotkarz zorki

Wienio

Ziomek z uv powinien isc do innego fryzjera bo obecny go krzywdzi. Jakby miał klapę od sedesu na głowie.

Raper

Elo typy sa przyjęcia ?

Luizjana
@Raper

Nie ma

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Nocny orzeł

Fajny ten nasz miszcz , taki nie za czysty i niezbyt pachnący.Wstyd!

@Nocny orzeł

Który?

W1

Na perfumy.

Kondor

Raczej W3

Ona
@Nocny orzeł

Dobrze ze ty za to pachniesz fiołkami... Kup se do pracy odświeżacz powietrza i po problemie

Kruk
@Ona

No ja sie myje to i pachnę. Nie widze problemu w zachowaniu higieny. Chyba ze jest sie syfolem i lubi sie śmierdzieć to polecam zmienic prace na wysypisko a nie zaczadzac niewinnych ludzi. Kolezanka widac preferuje zapach niemytego menela- nie zazdroszcze.

@Kruk

No ja też się myje, a wyobraź sobie, że po 8h pracy też zdarza mi się śmierdzieć. Najwidoczniej z ciebie nierób i siedzisz na (usunięte przez administratora) a innym prawisz kazania. Więc zawrzyj swą umytą rzyć, a jak jesteś taki kozaczek to powiedz mu to w twarz.

Baba z Zorki

Czyli następny nierob. LUDZIE SIĘ POCĄ, tym bardziej jak jest gorąco. Widzę że to jakaś nowość dla Was.

Umyj sie!
@Baba z Zorki

Jest roznica miedzy spoceniem sie w pracy, a przyjściem do niej juz będąc otoczonym aromatem brudnej skarpety i taniego wina. Kolezanka rozumie różnice? Czy rzeczywiście preferuje takie zapaszki i klimaty?

@Umyj sie!

I jak wylejecie swoje żale na forum, to myślicie ze to coś da? W twarz nie powiecie obelg anonimowe tchórze.

Martin

Hej zastanawiam się nad złożeniem CV na elektromonter. Pytanie czy warto jak wygląda prac ile można zarobić czy są jakieś benefity płatne nadgodziny jaki system pracy ?

Elo
@Martin

Nadgodzin zadnych nie ma.

Elektryk
@Martin

Przydałby by się wkoncu jakiś elektryk bo mam wrażenie ze obecni nie radzą sobie

Ciekawi mnie

Dlaczego zorka wysyła zwiadowców tak go nazwę do innych zakładów wyciągnąć informacje hahah tak tak nam tu dobrze nie musicie wysłanników wysyłać żeby to sprawdzili (usunięte przez administratora) jesteście ten zakład idzie na (usunięte przez administratora) skoro już do tego jest zdolny hahah

hit00r

Pracowałem w tym kołchozie prawie 3 miesiące - na stanowisku naprawy elementów. Ta firma to JEDNA WIELKA PORAŻKA. Jak czytam opinie ludzi , którzy się tak podniecają jak tam jest fajnie to mi się słabo robi. Ja napiszę SWOJĄ opinię: -strasznie tam gorąco , brak wentylacji jak jest na dworze koło 30 stopni to tam jest odczuwalne 40! Ja miałem na to patent - chodziłem co godzinę do WC spłukać się zimną wodą... -SMRÓD! W zależności od stanowiska jest mniejszy bądź większy -bardzo dokuczliwy hałas ( w zależności od stanowiska mniejszy lub większy ale i tak jest ciężko wytrzymać ) - jedynie ludzie z magazynu i pakowania mają chłodniej i ciszej - produkcja to porażka - mistrzowie , generalnie po za 2 osobami tzw. Lawa i łysy Krzysiek są oni w porządku aczkolwiek nikt tam nic nie wie i cały czas odsyłają do innych. Przyjąłeś się to się martw - jak sam się nie zorientujesz to oni ci nie pomogą - zbędą na szybko. - kolejna sprawa PŁACA - 9,5 na godzinę + 50% premii , której mogłeś nie dostać wcale jak się naraziłeś , cały czas problemy z wypłatami , wiele razy słyszałem wpienionych pracowników z dłuższym stażem że ich okrojono po 500 zł na wypłacie! Po awanturach łaskawie oddano 300 zł. Na umowie śmieciowej a tylko taką tam dostaniesz nie masz ŻADNYCH informacji - co za ile dostajesz - absolutnie nic! Dzwonienie do ich centrali kończy się osiwieniem z nerwów bo tam też nikt nic nie wie i odsyłają do kolejnych działów. - jedyne co było tam fajne - robisz 8 godzin i ani minuty dłużej! Jeśli chciałeś robić nadgodziny to mogłeś. Oni się kompletnie nie liczą z pracownikami i ich potrzebami. Byli tacy co pracowali jeden dzień bo jak zobaczyli co to za (usunięte przez administratora) dawali sobie spokój. I jeszcze jedno na moim stanowisku trzeba było naprawdę sporo czasu i zaparcia aby rozgryźć co i jak - sortowanie , gdzie zawieźć materiał skąd brać , co naprawiać czego nie naprawiać , wypisywanie kart paletowych , trzymanie porządku , segregacja itd... to zajmuje mnóstwo czasu i jak człowiek się w to w końcu wczuł to go ZWALNIAJĄ bo śmiał coś powiedzieć. - zapomniał bym o jeszcze jednym - notoryczne przenoszenie ze stanowiska na stanowisko - bo ktoś z taśmy nie przyszedł! Pracujesz i masz na umowie dane stanowisko a tam to nic nie znaczy. O tym że donosicielstwo jest powszechne to chyba każdy pracujący w dużym zakładzie wie. I proszę mi nie pisać że tam jest tak fajnie bo pracują tam ludzie , którzy nie mają wyjścia a są też osoby , które 2 lata na śmieciówie tyrały zanim łaskawie dostały umowę na czas określony!

TakiTam
@hit00r

Człowieku weź pomyśl nad tym co napisałeś,wszystko na nie.Jestem pewny ze jesteś jedna z tych osob które już na starcie chciałyby zarabiac kokosy miec ciepłą posadke i sie obijać.Ja do takich nie należę a praca jest lekka łatwa i przyjemna,wiem to bo sam tam pracuje i nie chodzę jak na skazanie bo muszę.

hit00r
@TakiTam

A no chyba mam prawo się wypowiedzieć ? Wtedy jak tam robiłem jeszcze nie było tej nowej hali w użytku. A tobie pasuje - smród , hałas i upał ? Widocznie nie robiłeś w ciepłe dni - teraz pewnie jest tam bardzo fajna temperatura. Dotrwaj do lata 30 stopni w cieniu to się przekonasz jak fajnie. Były nawet przypadki omdleń. Stanie 8 godzin to można się przyzwyczaić ale do SMRODU , HAŁASU , UPAŁU + BRAK WENTYLACJI - nie! Zarobki też słabe i uzależnione od widzi mi się dyrekcji , która dyma w biały dzień! Kolega z tego samego stanowiska był nie całe 2 tygodnie w pracy otrzymał 950 zł a ja prawie 4 tygodnie i 1130 to chyba coś tu nie tak!? Co mam jeszcze więcej napisać ? O kolesiostwie , które tam panuje ? O nastawieniu nie których majstrów ? Nie wszyscy są tam źli tego nie mogę powiedzieć ale są tam elementy takie jak majster Lawa , który odbiera chęć do pracy. Ciągłe przewalanie pracownika ze stanowiska na stanowisko a jak ktoś się już przyzwyczai do tego bajzlu i zacznie coś umieć to go wywalają. Widzisz tu logikę ? Ja nie widzę. Trzeba mieć własne zdanie a nie jak bezwolna masa - gęba na kłódkę. Ja mówiłem otwarcie co myślę bo nie byłem w podbramkowej sytuacji. Każdy ma własne zdanie i to moja opinia. Ile jest negatywnych opinii o firmie - więcej czy mniej niż 50% ? Pozdrawiam.

Człowiek
@TakiTam

Zgadzam się z tym niejest tak zle tylko trzeba mieć checi przyjscia do pracy i wykonywac swoje obowiązki

@hit00r

Przecież jak nie pasuje komuś to zawsze można złożyć wypowiedzenie a nie pisac bzdury nieprawdziwe

Co i jak

Do kiedy pracujemy w grudniu?

Rudy
@Co i jak

Idz do pracy, przeczytaj ogłoszenie i bedziesz wiedział a nie świrujesz na forum

Normalka

Jak kiedyś mówiłem że tak się to skończy to się ludzie ze mnie śmiali że (usunięte przez administratora) gadam chciałem podziękować panu kierownikowi że nie podpisał mi umowy i że mogłem wcześniej ukręcić z tego poje..nego zakładu bo szczerze powiem pacuj już trochę na świecie jak każdy z nas bo trzeba ale tak zadufanego patrzącego z pogardą i chamstwem jak w tym zakładzie to nie spotkałem się nigdzie indziej dziwię się tylko ludzia jak tam wytrzymali po tyle lat ja.po 3 powiedziałem se dość bo ten zakład to jakaś pomyłkajakiej jeszcze nie widział nikt kamizelki siebie warte jeden lepszy od drugiego panie Przemku to na którym projekcie pan Teraz stanie i pokaże pozostałym pracownikom jak to się robi te extra palety i mamy nadzieję że utrzyma pan tępo przy wykonie bo premi nie będzie pozdrawiam serdecznie wszystkichi radził bym wam zrobić jakiś pozew zbiorowy powiadomić Ikea np jak ktoś pisze przez tv zbiorowo wypowiedzieć się na temat żeby zrozumieli co zrobilini odpowiedzieli za to pokażcie że macie jaja ludzie i walczcie o swoje bo tych co tam pamiętam walczyło o swoje prawa pracownicze to na jednej ręce zlicze kto umiał się odezwać

@Normalka

Przestan sie mazac. Nie nadawales sie to Cie wywalili,jakos inni cierpliwie czekaja az covid zniknie i beda mogli wrocic do pracy. A Ty wtedy zaczniesz szukanie nowej,pamietaj tylko zeby sie bardziej starac bo tam tez kopa dostaniesz nygusie.

@Normalka

Dzień dobry. Istnieje takie coś,jak znaki interpunkcyjne. Polecam na czas przerwy w pracy dokształcanie się w tym zakresie. Pozdrawiam.

Rozo
@Ozor

Nim Covid zniknie polecisz na (usunięte przez administratora)bezmozgowy kretynie ,właśnie tacy ludzie tam pracują większość to (usunięte przez administratora)po gimnazjum, współczuję normalnym ludziom którzy są na was tam skazani i muszą się ścierać za was bo nawet prosta czynność jak spuszczanie wody w (usunięte przez administratora)jest dla Was za bardzo skomplikowana

@Rozo

Bezmozgowy kretyn to zalał formę twojej starej i powstalo takie byle co jak ty. A mogl cie spuscic w kiblu albo stara wyszczac w pokrzywy no ale wlasnie jak sie kibel spuszcza ??

Rozo
@Ozor

No pięknie słowa, szacunek za inteligencję, no coż to było do przewidzenia jeśli ktoś ma rozum wielkości orzecha nerkowca mógł napisać te słowa, mam jedną prośbę, nie rozmnażaj się

@Rozo

He he.....przepisałeś ten tekst z pamiętnika ze złotymi sentencjami ? Chyba ci na tej lakierni farby i rozpuszczalniki całkiem mózg wyżarły. A może po kryjomu coś tam jeszcze wąchasz lub wciągasz? Wyglądasz mi na ćpaka, ożarciucha. Pozdrawiam cie ćwoczku. Buziaki.

@Ozor

Jaka kultura wypowiedzi! Tylko uważaj kozaczku, bo zwolnienia się jeszcze nie skończyły ;)

@Ozorekzrynsztoka

Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz. Jestem A :-)

AleŻal
@Ozor

Jesteś A? Analfabeta, Autystyczny , ADHD , Alfons ... ? Mam sobie wybrać?

Ozorekzrynsztoka

Wypowiedź rodem z gimnazjum, brawo. Ciekawe czy w realu też jesteś taki pyskaty kozaczek ;)

@Ozorekzrynsztoka

W realu nie ale w Auchanie to i owszem,chcesz się misiu spróbować?

@Ozor

Ozór widzisz ja się marże wiesz w porównania do ciebie mam.skonczona szkole znam swoją wartość umiem ciężko pracować fizycznie chociaż ty też bardzo dobrze pracujesz fizycznie ????tylko szkoda że pod stołem hahahaha w porównaniu do Ciebie mam obecnie prace co mnie utrzymuje i daje zarobić w ciężkich czasach i stać mnie dzięki temu na chlebna ty nieudaczniku siedzisz na (usunięte przez administratora) jak zawsze i patrzysz aż ci z nieba spadnie ciekawe w ile dasz se radę robotę czasu załatwić jak dadzą ci papier bo ja to zrobiłem w 28h i nie chwalę się tym.lecz to pokazuje że jestem.osoba przedsiębiorcza myśląca swoimi kategoriami bez względu na sytuację mam dwór rozum a ty dziadu siedzisz na (usunięte przez administratora) w tej zorce już pewnie z 8 lat bo nic innego nie.potrzafisz robić po za bieganiem pod stół życzę ci szczęścia w poszukiwaniu pracy bo na bank do miesiąca ci się ono przyda pozdrawiam ????

@Normalka

Przepraszam ale nie wszystko zrozumiałem z tej wypowiedzi, ale wnioskuje po stylu pisania, że szkołę jaką skończyłeś/aś to max OHP, ale to naprawdę nie jest wyższe wykształcenie,okłamali cię tam.Po drugie to, że cię wywalili i musiałeś/aś szukać sobie innej roboty dowodzi moich wcześniejszych wypowiedzi,że jesteś życiową miernotą,nieudacznikiem,leserem i gamoniem i na bank ci się to należało. Mam jeszcze takie pytanie odnośnie tych 28 godzin co to niby znalazłeś/aś sobie nową robotę - to jakiś taki umowny czas coś jak 24h czy 48h, czy po prostu liczyłeś/aś czas, odkąd dostałeś/aś kopa z Zorki i ze smutną miną i zasmarkanym nosem przekroczyłeś/aś bramę firmy ? A o mnie się nie martw,tak szybko nie spadnę ze stołka, poza tym mam z czego żyć i praca w tej firmie mi życia nie uratowała. Wyluzuj,nie spinaj się tak bo popełnisz faux pas w nowej robocie i będziesz miał/a następne 28h.......hahaha.

@Ozor

Ale proszę bardzo Misiu. W poniedziałek, godzina 15:00 w Auchanie. Poczekam. Będę MIAŁA czarne buty z ćwiekami na wysokim obcasie, co by Cię lepiej w jajka kopnąć, może być? Może z mamą przyjdź? To od razu opowiesz, jak do innych się odnosisz?

@Ozorekzrynsztoka

Moze byc. Natomiast zamiast tych butow prosilbym,zebys mial usta zrobione czerwona szminka,jak mi wylizesz jajka nie bede musial pisanek na swieta robic. Zaczynam juz za toba tęsknić misiu.

Kwejk
@Ozor

Hahahahah dobrzy jesteście ! Dziekuje za poprawienie humoru i dobre teksty

@Ozor

Widzisz ja znam swoją wartość w porównaniu do ciebie nie liczę na to że ktoś mi coś załatwi ktoś mi coś da lub rzuci na stanowisko ja przynajmniej pracuje na siebie sam zapraszam cię do obojętnie jakiego zakładu wystartujemy razem.w jednym czasie może coś obciążającego fizycznie żeby zobaczyć cię jak po 3 dniu charówki prosisz żeby zwolnić tempo haha bo wiem że jesteś mięciutki i spichniesz raz dwa nie mów nikomu ( to już tak na przyszłość) że nie spadniesz że stołka bo nie tacy już tam byli gdzie ty dzieciaku dopiero człapiesz

@Normalka

Piszesz o 2 w nocy wiec twoja nowa praca to albo cieciowanie albo nocne sprzatanie marketu. Lepsze to niz byc wiecznym (usunięte przez administratora) w Zorce. No ale nie o tym chcialem pisac. Ciesze sie,ze moglem w tych trudnych czasach poprawic komus humor. Zycze wszystkim Wesołego Alleluja i szybkiego powrotu do pracy. Oczywiscie to nie do ciebie,miernoto,bo przypomin ze ty kopa dostales buhahaha :-))

5s birkeland
@Ozor

No cóż zorka to taki zakład gdzie spotykają się różni ludzie, inni tutaj są z powodu że nie wykształciła ich 3 RP ,są też ludzie z kredytami i alimentami, ogólnie to każdy wie na czym polega praca i jakie są warunki szkodliwe ,więc żrecie się a pracujecie w jednym zakładzie do którego niedługo wrócicie, tylko już termometr na hali będzie pokazywać 30 st, i żarty na bok bo może faktycznie nie będzie do czego wracać tylko przyjdą czasy na poszukiwanie pracy, a z pracą będzie ciężko

@5s birkeland

Widze ze nie sledziles dokladnie naszej konwersacji tylko czytales po łebkach. Otoz ja wracam do Zorki natomiast "normalka" nie,gdyż kolokwialnie rzecz ujmując dostał kopa gdyż nadawał sie co najwyzej do tarcia chrzanu a to nie ta branża. No ale jest obrotnym chlopakiem i w niecale 29 godzin,a dokladnie w ciagu 28 znalazl nowa prace. Niestety same nocki i teraz odsypia. Ale jak juz wstanie to badz pewien ze blyśnie zlotymi myslami na tym forum. Jest erudytą,skończył wszakże OHP.

5s birkeland , Stockholm
@Ozor

Jeśli jesteś zadowolony i dumny z czynności pracy oraz miejscu gdzie pracujesz to już twoja indywidualna sprawa, fabrykanci są tak samo potrzebni jak urzędnicy, każdy w życiu robi to co musi lub nie ma wyboru, jeśli kojarzysz kolor żółty bądź niebieski znaczy to że długo jesteś w zorkowym temacie

@5s birkeland , Stockholm

Atmosfera w pracy jest super i fantastyczni ludzie z ktorymi pracuje-robota jak robota-nie przemęczam sie ;-) a co do zółto-niebieski to. ....kolor lata królewski.....wiesz o czym ja mówie ?

W3
@Ozor

Wiem cebulku że to kolory poboru, a wracając do kolorów to nie masz pojęcia, jesteś tak tępy jak twój kolega, i nie piszesz chyba z nudów i dryfujesz w płytkim oceanie intelektu, ludzie opowiadaj jakie to prostaki pracują w tym molochu śmierdzącym wiurami, ale mi się śmiać chce jak będziesz tyrał w upale, i co chwila latał z butelką po zorkowianke, haha, więcej wiary w samego siebie ,a teraz możesz hejtowac tyle Ci zostało jak zapicie mordy do monitora bądź smartfona

@W3

O widzę "normalka" wstał po nocce. Jak już minie ta pandemia to zapier....aj do księgarni po słownik ortograficzny mój ty "wiurku" :-))

@Ozor

Za wysokie progi na Twoje koślawe nogi. Jak jesteś taki cwany, mocny w gębie to podam Ci maila, przedstaw się mi tam. Ja to również zrobie. I wtedy zobaczymy, czy wciąż tak bardzo wyszczekany będziesz. Wchodzisz w to czy cykasz?

@Ozorekzrynsztoka

Rozumiem, że to takie zaproszenie na randkę ? Chcesz się umówić? Kolacja przy świecach? Spacery w świetle księżyca? Mój ty mały romantyku ! Mój świntuszku ! I liczysz na wspólne śniadanie ? Trochę się boję że mnie zarazisz koronką lub jakimś innym syfem ale co mi tam ! Dawaj ! To będzie taka extremalna sex-przygoda !

W3x
@Ozor

Czy mi się wydaje czy jesteś rym plotkarzen z elektro ,chyba tak bo już się ktoś dawno sprzedał ,i nie jaraj w piecu i to nie swoich szlugów

@W3x

Błąd. Ale możesz mnie kojarzyć z wyglądu bo mijaliśmy się przed twoją chatą jak szedłeś do roboty to ja akurat waliłem "na robotę" do twojej starej szwagier. No i masz trochę racji bo paliła się ostro guma w piecu ;-)

@Ozor

Czyli cykasz kozaczku? Tak myślałam. Trudno. Nie oczekiwałam od kogoś kto rzuca tekstami o czynnościach seksualnych z "twoją starą" chociaż krzty odwagi. Zabawne, bo myślałam że dorośli ludzie pracują w Zorce, a jednak dzieciaki. Już mi się nie chce, marnować czasu na Ciebie cwaniaczku, bo Twoje teksty są poniżej krytyki. Nie dość, że tchórz jesteś to na dodatek nie grzeszysz kulturą. Narka, stu lat w Zorce.

Połysk
@Ozorekzrynsztoka

Daj sobie spokój to jakis dzieciak pisze, niech ma rozrywkę być może to jedyna okazja żeby napisać do kogoś, dziecko poszło do fabryki i zwariowało

Komandos Alibaba
@Ozorekzrynsztoka

Daria, Paweł dajcie sobie juz spokoj albo umówcie sie na randke i przestańcie prac swoje syfy na forum.

@Ozor

Widzisz szkoła nie robi z nikogo nad człowieka bo liczy się to co człowiek sobą reprezentuje niestety Papier wszystko przyjmie ale mózg już nie i tak jest w twoim przypadku dziękuję i pozdrawiam a teraz idź wysłuchaj pana co ma ci do powiedzenia grzecznie wysłuchaj żebyś wiedział co masz powtórzyć ludziąto może dostaniesz jakaś kostkę ratlerku zorkowym hahanara bo szkoda mi czasu na ciebie

W3xr20
@Normalka

Te gamoniu, od tego dorabiania jako sędzia już Ci wali na mózg, ostatni raz Ci mówię ,odpieprz się od ludzi ,a zajmij się sobą i swoim życiem

@Komandos Alibaba

Niestety, żadna ze mnie Daria ;) Z lakiernii nie jestem, więc domyślaj się dalej.

Brzuszek
@Ozorekzrynsztoka

Jasne ze to nie ty :) of kors

@Brzuszek

No tak, zapomniałam, że Wy tu wiecie najlepiej kto jest kim ;)

@W3xr20

Widzisz tak to jest jak się nie zna swoich praw co można a czego nie można to nas różni ja swoje prawa znam doskonale i nie bałem się ich użyć oraz oznajmiać ich na głos parząc jak nasze szefostwo miało ogromny problem z wydukaniem odpowiedzi gdzie musieli się konsultować we 3 żeby odpowiedzieć jednej szarej osobie ale co ty możesz o tym wiedzieć powiedz co ci każą to robisz nawet jak jest łamane Twoje prawo więc nie widzę sensu dalszej rozmowy z Tobą

Bronisław Duda
@Ozorekzrynsztoka

Skoncz dziecino bo sie tylko kompromitujesz

Pileczka
@Normalka

Paweł nie kompromituj się, kup sobie papierosy, a tak się zastanawiamy skąd takie zainteresowanie innymi być może to zazdrość że ktoś ma np swoje papieroski nie cudzeski, jesteś dorosłym facetem więc trochę godności, ploty i intrygi Cię kręcą, czy masz problemy osobiste

Piłeczka

Chyba zaprosze i postawie bo chłopak bez grosza jest, ale papierosów nie kupię mu

Reee
@Piłeczka

Nieładnie komuś siedziec w portfelu

@Pileczka

Jjestem.mega spokojny papierosy mam już zakupione czekają w szafie więc spokojnie widze nawet brygadziści się tu z pakowania próbują sprytnie schować pod jakimiś dziwnymi nazwami serdecznie pozdrawiam kochane grono kamizelek z pakowania i te wyższe i te z doskoku bo widzę są to obydwoje są wy cwane ???? sprytnie sprytnie

@W3xr20

Cieszę się że macie na tyle honoru żeby zrobić to samo co macie w domu czyli milczeć a nie próbujecie dalej bredzić od rzeczy i się dowartościowywać na forum bo nawet tutaj nie umiecie zrobić tego w sposób żeby nie było wiadomo kim jestescie ale przyznam staracie się Wesołych Świat dla pozostałych ludzi normalnych co jednak nos i zad mają na swoim miejscu Mokrego Dyngusa

Stas

Zdejmij ta kamizelkę bo już ci ona nie będzie potrzebna a weź se rękawiczki bardziej ci się teraz przydadzą wyuczony wykształcony parobie i nie zagryzaj warg

Stas
@Stas

Niestety nigdy nie posiadałem kamizelki ;( a jak chcesz mnie rozebrać to wymysł cos bardziej oryginalnego, bo nie jestem łatwy skarbie

Witek
@Ozor

Ozór słyszałem że robisz przysiady w majstrówce u szyszek na kolanach . Jakie to uczucie powiedz . Być bitym przez całe swoje nędzne życie . Dopadłeś się do żłoba i myślisz.ze jesteś panem ?? Ale wytłumacz nam dlaczego jak chodzisz to słychać jak klaskasz pośladkami aż taki głęboki przysiad zrobiłeś ??

Barak Obama

Po co tylu Ukraińców?

Schizer
@Barak Obama

Ukraińców przyjmują a dobrych pracowników zwalniają zakład schodzi na psy...

Kacper
@Barak Obama

Miejsca nie ma dla tych wszystkich Ukraińców, wciskają ich gdzie popadnie łamiąc przy tym zasady bhp jak i zasady zachowania odlegości ze względu na plandemie, ale nieistotne. Wazne ze kase za nich przytulą, a ze 90% z nich wszystkich nie nadaje sie nawet do tarcia chrzanu to juz ..uj! Zorki, dokąd zmierzasz i co zarząd z tobą robi to się w głowie nie miesci.Jak mozna tak pogrążyć firmę ktora do niedawna była szanowana i miała dobra opinie?! A ty Polaku bedziesz zasuwał na tych wszystkich (usunięte przez administratora) Nie dosc ze robisz na nadmiar kamizelek, to jeszcze na Ukraińców z lewymi rekami do wszystkiego. Najlepiej przyjechac na zarobek ale sie nie narobic, a ty zasuwaj za trzech. Skoro jest ich tak duzo a miejsc pracy brak to moze zarząd i kadra kierownicza wezmą ich na swoich sekretarzy i asystentów?

@Kacper

Owszem jest ich za dużo ale bierz pod uwagę, że tam każdy na siebie pracuje. Od pracownika produkcji po kamizelkę. Także bądź spokojny na nikogo nie tyrasz. Każdy ma swoją wypracowaną pensję. Nikt z Twojej nic nie zabiera. Takze zajmij się sobą. Tak bedzie najlepiej.

luz

Raczej zasuwają a jak nie to ich zwalniają. boisz się ze też trzeba pracować

Będzie co ma byc
@luz

Kogo zwalniają?przecież każdy to widzi że Ukraina robi najlzejsza i najłatwiejsze prace...

To prawda że będą teraz zwalniać ludzi podobno dużo już pozwalniali?!

Zombi

Przestan rozsiewać plotki i zajmij sie czyms pożytecznym. Po to przyjmują ludzi ciagle zeby ich pozwalniać. Mysl człowieku, rusz tym łbem choc raz

Schizer
@Zombi

Ja też o tym słyszałem

Bartek
@Schizer

Skończ z tymi plotkami i zajmij sie pracą

Sebastian

Zalezy o kogo ci chodzi

Lepiej żebyś nie wiedzial

A o kogo ci chodzi?

Lepiej żebyś nie wiedzial

Czekam na odpowiedź a używając słowa "debikowi" to świadczy tylko i wyłącznie o twojej kulturze osobistej oraz o twoim małym IQ... Przykro mi ale zacznij trochę szanować siebie może w tedy zmienisz stosunek do innych ludzi. Etc

Kozak

Jak tam ? Trzeba dzwonic po karetke do platfusow?

Jkleg
@Kozak

A co z umowami?

Predator
@Jkleg

A co ma byc?

Rotmistrz
@Kozak

Rozumiem ze o uv pytasz ?

Bbbb

Wieczne żale i ból du.py na lakierni. Czemu inne działy nie wylewają tutaj jadu? Co z wami ludzie? Nic tylko zawiść i zazdrość. To tylko praca,przyjdź zrób swoje i idź do domu. Po co wy się tak tutaj wszyscy podniecacie? Leczycie tutaj swoje kompleksy? Mało problemów w życiu codziennym? Każdy mądry i odważny anonimowo a jak przyjdzie co do czego to każdy milczy. Dopóki będą pracować ludzie tacy jak wy to nigdy nie bedzie dobrze.

Bill
@Bbbb

Skad wiesz ze na lakierni?

@Bbbb

Bo ich życie jest nudne więc zajmują się cudzym bezczelność ludzi nie zna granic

Sasanka
@Bbbb

Zawsze mozesz złożyc wypowiedzenie i nie bedziesz juz miał powodów do narzekania.Nikt nikogo na sile w zorce nie trzyma.

Nie
@Bbbb

To nie na lakierni tylko na uv wieczny lament . Nie porównuj całej lakierni do tych mazep i nieudaczników.

Ozor

Dokładnie. Nie znasz dnia ani godziny. A on jest wszędzie. Patrzy. Chodzi. Węszy. Nasz ponury Krzysiu :-)

Jacek
@Ozor

Co to kto to ?? Co węszy po co ??

Brudny

Kiedy forma idzie na postojowe ? Ogłosi bankructwo czy przetrwa?

Aloes
@Brudny

Forma dobrze się trzyma, jest w formie, nie martw się

Brudny

Firma

Kapitan

Pismo gotowe, jutro leci prosto do rąk Prezesa i Zarządu. Pozdro Harnaś.

Nick Pracownik
@Kapitan

Znowu odgrzewane kotlety, dlaczego nie pójdziesz i nie powiesz mu w twarz anonimowy niby człowieku bo za cienki jesteś,jak dla mnie spoko gość ma wszystko poukładane a pracować trzeba jak się nie podoba to są też inne firmy w Jeleniej Górze które zadrudnią na chwile plotkarza,a później zwolnią

Harnas
@Kapitan

Nikt nie kiwnie palcem oni lubią takich (usunięte przez administratora)bo maja info co dzieje się w firmie. Mysle ze szkoda na tych szkodnik.ów czasu .

Produkcyjny.
@Harnas

Ten to przynajmniej zna się na robocie zna maszyny a mistrzyni :nawet procesu nie zna głupiego schematu ale ma plecy

@@
@Produkcyjny.

Tyle czasu był spokój a tu znowu zawistne ludziki z kompleksami muszą wylewać jad. Co wam przeszkadzają oni? Pismo na mistrza? Czemu nie jesteście tacy mądrzy żeby odezwać się do nich osobiście? Jesteście zakałą tej firmy. Dzięki takim jak wy są wieczne podziały i spiny. Polecam maść na ból tyłka i zajęcie się własnym życiem.

Czyszczenie
@@@

Bo ci mądrzy to (usunięte przez administratora) w twarz nikomu nic nie powiedzą wstydź się anonimie ale na ciebie też przyjdzie kreska zakład jest mały każdy każdemu wszystko mówi

Plecy
@Produkcyjny.

U kogo ma te plecy? Temat ciekawy

Orzeł
@Plecy

Bardziej ciekawy niż twoje życie? Przykre to trochę. Jak to jest nie mieć własnego życia i nic do zaoferowania w pracy i poza nią?

leon

co się dzieje w tej firmie, czy tam jeszcze ktoś pracuje, coraz to więcej ogłoszeń w sprawie zatrudnień, i to na różnych szczeblach, ukraińców wywalili a polaczki nie garną się zbytnio do pracy nie za takie pieniądze, ja mam propozycję nie do odrzucenia: 1/ mniej tych w kamizelkach - darmozjadów bo ja tak samo jak i oni potrafię chodzić z kartką przez całe 8 godzin i udawać jak bardzo się zmęczyłem 2/ pomyśleć o emerytach i rencistach którzy by chcieli dorobić sobie do tych nędznych wypłat to jest jedyna grupa ludzi a zwłaszcza emeryci którzy są podstawą funkcjonowania każdej firmy 3/ szacunek dla tych którzy jeszcze pracują jak i dla tych którzy przychodzą może to pomoże w odzyskaniu renomy ZORKI

Stary dziad
@leon

Emeryci i renciści nie są żadną podstawą funkcjonowania firmy, tylko osobami, które już się nie nadają do pracy fizycznej i spowalniają produkcję.Miejsce emeryta jest na emeryturze.Pora zwolnić stanowisko dla nowych,młodszych osób z ktorych jest jakiś pożytek.

W3
@Stary dziad

Już widzę jak znoszą tych emerytów na noszach ,a zwłaszcza latem jak bajpasy nie wyrobią

Medyk
@W3

Beda wzywać karetke na UV to od razu zgarną emerytów

leon
@Stary dziad

właśnie widzę nie ma tygodnia bez ogłoszeń na jelonce o zatrudnieniu ludzi na produkcję i nie tylko będziecie jeszcze ściągać te swoje mundurki czytaj kamizelki i (usunięte przez administratora) w pocie czoła bo zaoferują wam 100 zł do wypłaty, a emeryt powolutku po cichutku wyrobi te wasze normy i jeszcze znajdzie czas na pogawędkę na co wam nie wolno a żeby iść do kibla to musicie meldować albo szczać po nogawkach, bo za opuszczenie stanowiska sroga kara czeka i kamizelki się cieszą za efektywność, także spoko siusiumajtku oraj dalej.

Temat
@leon

Co ty bredzisz człowieku? Od Kiedy to nie mozna odejść od maszyny ani z kimś pogadac?po co wy ludzie takie (usunięte przez administratora) wymyślacie i wygadujecie? Żałosne

Szperacz

Widział ktos mistrzynie?

Sasanka

Kto chętny na piwo?

Kulka
@Sasanka

ŁYSY kiero lakierni zawsze chętny A jak flaszke weźmiesz to załatwi wszystko co chcesz

Beniamin Geriatria
@Kulka

A tobie zal? Masc na bol tylka sobie kup albo powiedz mu to prosto w twarz wieprzku niewychowany

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 32 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.