Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Nie polecam owej firmy.... Bezpodstawnie zwalniają na niekorzyść pracowników...oby tylko nie wypłacić 3 miesięcznego wypowiedzenia zgodnego z prawem i przepisami.....Po wielu latach przepracowania potraktują sumiennego pracownika jak śmiecia aby tylko zaspokoić swoje potrzeby....człowiek w tej firmie się nie liczy ....jeszcze z wielką chęcią zawzięciem i złośliwościa będą szkodzić i utrudniać życie....nie majac chyba poważniejszych problemów....Totalny brak człowieczeństwa....

@Anna

Bez ładu ani składu. Jeszcze raz ale po polsku - o co chodzi kobieto.

Ktoś
@Andrzej

Cofnij się do szkoły podstawowej, tam uczą czytania ze zrozumieniem

@Ktoś

Jak masz coś do powiedzenia,to mów w twarz odpowiednim osobom a nie płaczesz na forum (usunięte przez administratora)

Abc
@Anna

Prawda.Najgorsza firma w Jeleniej Górze!!!Omijać!

Jg007
@Andrzej

Nie masz żadnych praw jako pracownik.Masz (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) na karierowiczów z nowego zarządu.Dawna Zorka się skończyła...Teraz lepiej omijać!

Trzeba było nosić maseczkę

W8

Jakieś wielkie ale macie do maseczek. Jak nie covid to masz nosić maskę bo jest zapylenie! Za parę lat jak ci siadzie na płuca to będziesz szukać renty z winy pracy. A tu (usunięte przez administratora) Prawo pracy mówi... Obróbka drewna i drewno pochodnych.... Maseczka obowiązkowa!

Bronek

A gdzie dyrektorzy? Może któryś meble złoży?

Burt Reynolds
@Bronek

Mówiły sprzątaczki, że lubią chodzić w krzaczki, zbierać jagody i smarować nimi przegrody.

Ernest

Wiosna przyszla i tworzą się nowe pary w zorce

Były
@Ernest

Jakie pary ? Kto tym razem?

Wujek
@Były

Nie zgadniesz

No
@Wujek

No dobrzy są zaskoczyli kazdego

Zula
@No

Totalny Fake news,wyobraźnia Wam działa:)

Hehe
@Zula

Tak sobie wmawiaj i tak sobie tłumacz :) casanova z UV żadnej nie odpuści i kazdy to wie, także nie wybielaj się maleńka

@Hehe

Już my dobrze wiemy o jaką parę nam chodzi. Hahahahahahah i nie mamy na myśli UV. Żenada.

Zazdrość to zła cecha
@@@

To jest ktoś jeszcze? Jednak nie jest nudno!

Hehe
@@@

Pisz za siebie, ja mam na mysli UV, a ty za stara/stary chyba jesteś na takie podchody

Fender
@Zazdrość to zła cecha

Chodził Łysy na czyszczenie chodził, do brygadzistki podchodził, upojną majówkę wychodził, wspólny status mają, po zakrapianej sobocie się kochają, pozdrawiam

Zz
@Fender

Normalna droga awansu w tej firmie.Szykuje się nam nowa mistrzyni.

Igi Azalia
@Zz

Ale poniosła was fantazja :)

M
@Zz

Wiesz to z autopsji? Sama/sam po sobie?

Podpisz się własna ksywa lub nazwiskiem a nie cudzym, szczeniaku bez jaj i odwagi. Tacy jak ty to zwykłe ludzkie odpady śmieciowe, niewarte splunięcia nawet.

Uv

To ty przychlascie z UV?

Żonaty
@Hehe

Baba się po tylu latach poznala na kapusiu młotku z UV i kopa mu sprzedała. Pogonila to (usunięte przez administratora) w końcu

O

Sucha zazdrość zżera więc wyżywa się na ludziach. Szykuje się skarga pisemną bo ludzie nie dadzą się tak traktować jakiejś paniusi co zapomniała gdzie zaczynała i dlaczego została kamizelka.

Harnas
@O

Przecież ona nawet na czyszczeniu się nie nadawała .(usunięte przez administratora)

Edward
@Harnas

Zero masz między nogami

@Harnas

Udaje że nic ja nie łączy z lysym zaslaniajac się siostrą. Technolog też chyba mało myślący już dawno powinien ją spakować

Jaro
@Jaros

Zajmij się swoją pupą, a nie wciskasz nos tam gdzie cię nie proszą. Serio ludzie nie macie ciekawszych tematów? Takie nudne życie macie że musicie cudzym się zajmować?

@Jaros

Siostra wolna,on wolny więc po co wy ludzie sensacji szukacie? Niech sobie robią co chcą. Serio musicie mieć bardzo nudne życie skoro to komentujecie i to tutaj. Co was to boli? Z tego co wiem to pani z czyszczenia jest wolna. On tez. Dajcie im żyć.

@Gość

Macie mózgi zaklejone farbą jak te buble co puszczacie. Czytaj ze zrozumieniem. Uwaga cytuję..."zasłania się siostrą " . Jakbyś poczytal więcej niż lista obecności i karty paletowe loading by zadziałał ...A tak tylko ...error

Figo fago
@Jaros

Weź ty się puknij w ten swój pusty pojemnik, w którym powinien znajdować się mózg i zajmij swoim patologicznym życiem. Nie twój interes co kto i z kim robi stulejarzu.

@Figo fago

Popatrz... śmieje ci się prosto w twarz

Figo fago
@Jaros

Za cienki w uszach jesteś synku

Burtco

Co do wykształcenia, to liczba mnoga to ludziOM, a nie ludzią :)

Chojrak

Możecie już zmienić temat plotek? Ten się zrobił nudny. Pora znaleźć inną sensację, ewentualnie zająć się własnymi d.pskami. kozaki w necie a na żywo wazeliny wchodzące w tyłek. To się nazywa żenada na maksa. Zero jaj i odwagi odezwać się,takie tchórze poniżej wszelkiego poziomu.

Arti

A reszta kamizelek to ma jakieś wybitne wykształcenie ? Który jest takim kształconym profesorem? Harnaś czy Ogryz?

@Chojrak

Dagmara

@@

Jak szukali nowego mistrza to żaden z was uczonych profesorów się nie zgłosił. Ale jęczeć po kątach i wymyślać niestworzone historie to jesteście pierwsi. Ludzie opamiętajcie się. Skąd w was tyle jadu i zazdrości? Czy bycie mistrzem to szczyt waszych możliwości życiowych że tak to przeżywacie? Nudne to już trochę. Proponuję zrobić coś z własnym życiem a nie oczerniać innych ludzi. (usunięte przez administratora) i słoma wam z butów wychodzi.

##
@@@

Po prostu ludzi drażni to, że czepiają się tego co sami wcześniej robili, po ubraniu kamizelki tracą pamięć,dlatego nie mają szacunku u osób z którymi wcześniej pracowali

@Jaros

Technolog sam święty nie jest, wszyscy siebie warci

@Ojtamojtam

Ale się komentator znalazł. Swoich 4 liter pilnuj maliniaku.

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Rick

Czy wierzba mógłby się zająć swoim własnym życiem i pilnowaniem swojego tyłka, zamiast tak intensywnie i namiętnie plotkować o innych?

@Rick

Po co? Nic lepszego nie ma do roboty

Edek

Jestem mega szczęśliwy w związku z podwyżkami,naprawdę bardzo dziękuję. Osoba która wymyśliła owy dodatek powinna dostać Nobla w dziedzinie,, jak zamknąć ryja zwykłemu robolowi gdy mu w głowie podwyżka".

Epson
@Edek

A widzisz Edziu w zyciu byś na to nie wpadł jak szybko i elegancko zadowolić pracownika .Nowy zarzad rada nadzorcza robi gut robote . Szacun ..????????????????

@Edek

Jakby była zgrana ekipa na dziale np maszynownia lakiernia czy pakowanie jak by np wszyscy odeszli od maszyn lub postawili na jedna karte i dali wszyscy wypowiedzenia to wątpie że by przeszedł taki manewr jak w ciepilcach.Nawet jak by dali wypowiedzenie pracownikom nie sa w stanie załatać braków kadrowych.Nawet sam przedstawiciel załogi powiedział jak stoi firma w rankingu zarobków. ...

Zielony cieć z lakierni
@pracownik

Tyle ze cieplice nie zrobiło żadnego strajku tylko domagało się spotkania z kierownikiem w celu uzyskania odpowiedzi . Więc jeszcze cieplice czekają na odpowiedź ( w sumie dzis ma być zebranie z dyrektorem) wtedy dopiero mogą zacząć się strajki jak znów nie dostaną nic .

Doris

Czy ktoś wie czy zatrudniają uczniów?

Burtniekwks
@Doris

Nie w tym roku

Byle jak.

A co to za akcja w Białym Domku? Strajki.... wypowiedzenia....czyżby przyszło nam zgasić światło? Ktoś coś gdzieś?

..!..
@Byle jak.

I cisza ...

Pasjonat
@..!..

Ale jakże wymowna ta cisza...

Epson
@..!..

I tylko cisza mocni w gebie za plecami ...

@Epson

Masz możliwość się odezwać więc śmiało, zrób to. A nie, sam liczysz na innych.

Dobry pomysł
@Byle jak.

Proponuję zlikwidować stanowiska typu mistrz. Zastanawiam się czy ktoś obserwuje ich pracę dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Można tą sporą Dobry kwotę dodać do pensji pracownika chorującego jak wół. A zarządzanie powierzyć jednej osobie oczywiście ukierunkowanej w tej dziedzinie plus brygadziści którzy oczywiście też pracują na równi z produkcyjnymi. Dużo zaoszczędzonych pieniędzy po skasowaniu stanowiska ala "mistrz "

@Dobry pomysł

Dobre. Hahahaha kolejną osobę coś boli. Trzeba było startować na mistrza jak była okazja. Znowu się teraz zaczną gorzkie żale.

Super
@Gość

Spokojnie słychać już o likwidacj tego nie potrzebnego stanowiska. Mistrzowie staną się może brygadzistami i będą pracować jak każdy fizycznie. A rolę mistrza spełni jeden koordynator po odpowiedniej szkole który będzie wydawać komendy brygadzistą. Rola mistrza to relikt PRL. I strata pieniędzy przez firmę płacąc ludzią którzy nic przez 8 godzin nie wnoszą.

@Super

Twoja wypowiedź pokaleczyła mi oczy. Błagam używaj słownika!!!!!

Tygrys
@Super

Po pierwsze, nie rozsiewaj plotek, bo to po prostu słabe, jak na dorosłego osobnika. Po drugie, nie ludzią tylko ludziOM. Nie bój się końcówek OM w liczbie mnogiej, ewentualnie dokształć się, bo tego uczą w pierwszych klasach podstawówki.Po trzecie, wyjdź z Internetu, nie siej fermentu tylko skorzystaj z pięknej pogody i rozładuj swoje emocje.

Mister
@Super

Ludzią, brygadzistą.. . Człowieku, zainwestuj w słownik lepiej.

Pasjonat
@Dobry pomysł

I rozbłysł jak supernowa-diament organizacyjny. Skupiacie się Panie i Panowie na pierdołach ortograficznych, a przegapiliście geniusz reformatora zakładowego. Chciałem dopytać : jaką to szkołę będzie miał ten koordynator? Czy to coś z mundurówki.?

Iks
@Pasjonat

Jaki koordynator?

?

jak wyglądają godziny tych 3 zmian na produkcji?

?
@?

warto zatrudnić się na pracę wakacyjną?

@?

Na wakacje prawdopodobnie będą stawiać tylko na Ukrainę.

6-14, 14-22, 22-6

Kk
@@@

Podobno....jesteś bardzo wiarygodnym źródłem informacji

Dobra zmiana

Ludzie, jak pewnie wiecie od maja stery w firmie objął Pan Mścisław. Jednym z jego sztandarowych pomysłów będzie nie przyznawanie premii, o czym przekonacie się już 10 czerwca. Nawet jak W3 wykona plan w 100% w W1 nie, to wszyscy chodzimy bez premii. Analogicznie w drugą stronę. Godzicie się na to ? Zróbmy coś z tym bo będziemy karani za coś co kompletnie nas nie dotyczy...

Jooo

Widzę że już na pakowaniu brakuję ludzi w końcu zaczynają widzieć że praca za grosze w tej nędznej firmie to brak przyszłości

Omo

Nudno jest

Kojak

Zabrakło sprzątaczek i wszędzie chlew. Wstyd.

Gregory

O Ela Ela :)

Rudy

To co z tym ślubem?

Malta

Witam! Jak wygląda praca? Jaki harmonogram pracy? chciałbym tam pracować,nie wiem czy jest praca.Diki moc.

Paulinka
@Malta

Zadzwoń do kadr i się dowiedz a nie tu szukasz sensacji. Jak wygląda praca ? Normalnie.

Wtf
@Paulinka

Typ zadaje pytanie, związane z warunkami pracy, na forum które właśnie zostało zrobione by takich rzeczy się dowiedzieć, a Paulinka pluje jadem? Po to jest to forum przecież, nie do obgadywania tyłków ludzi, pisząc z anonima.

Wez
@Malta

Co to jest Diki moc?

Kredek

Pragnę zauważyć, ze dodatek swiąteczny w wysokości 450 zł brutto, to kpina w żywe oczy. Wstyd, jeden wielki wstyd i (usunięte przez administratora) I nie, nie piszcie, ze fajnie, ze cokolwiek dają, bo na tle innych jeleniogorskich firm wypadamy śmiesznie i żałośnie.

Maris
@Kredek

No faktycznie. W radomierzu ledwo 350zl dają na święta. My dostaniemy teraz 3ci raz już dodatek w tym roku! Inne zakłady dostają tylko w grudniu. Ale wiecznie komuś mało darmowej kasy. Ile łącznie będzie już dodatku w tym roku? 1200zl? Ciekawe w którym innym zakładzie dają tyle. Chętnie poznam

Ross Geller
@Maris

Ale ty wiesz, ze to zadna laska zarządu, tylko nasze ciezko zarobione pieniądze ? I tak, są to marne grosze.

Będzie co ma byc
@Maris

W innych zakładach doplacali pracownika za pracę od maja...A w zorce pracując 5dnii po 8h zarabiając 80%,nagle się okazało że nie pracowaliśmy po 8h bo tak system wyliczył tylko jakieś tam dziwne ułamki,i żeby ludzie dostali wolne muszą odrobić 1h.20minut,;)

Norman
@Będzie co ma byc

Wystarczy wziąć kalkulator i policzyć 80% z godzin danego miesiąca .Ale wolisz chodzić i płakać że Cię okradają....

@Będzie co ma byc

Tam zawsze były cyrki z wypłatami (usunięte przez administratora) kłamali robili ładne oczy a za miesiąc i tak zrobili swoje idź do prawnika dowiedz się i jak by (usunięte przez administratora) a na pewno to robią zakładaj sprawę jak już to inni zrobili za np bezpodstawne zwolnienia miejcie jaja

Llooooollooo
@Kredek

I jak tam wasze 450 złoty brutto? Wydaje mi się że dostaliśmy całe, pełne 500 PLN. Co niektórzy nawet 600. Ale tak tak, to i tak za mało!!!! Powinni trzykrotność wypłaty na premie rzucić!!!!

Odys
@Llooooollooo

No mogliby , fajnie by było

Nico
@Llooooollooo

Takich jak ty zawsze zadowolą ochłapy. 500 to dużo? No w sumie was kupili za 500 plus więc co tu się dziwić że świątecznym się podniecacie. Świątecznym którym są nasze własne zarobione pieniądze.

Nizin z Jozin

Kiedy ruszą postojowe? Kwiecien czy jeszcze w marcu się zalapiemy ? I czemu nikt nie raczy nam powiedzieć

Elf
@Nizin z Jozin

Ponoć mają znowu zwalniać ludzi :) także ruletka ruszyła na kogo trafi na tego bęc. Magazyny pełne, będzie, znowu zamknięte na kilka tygodni

Narani
@Elf

Nie rozpowiadaj głupch plotek i nie siej fermentu. PONOĆ to mają wysyłać na badania psychiatryczne takich plociuchow i ułomniaków jak ty. Dorośli ludzie a zachowanie jak z piaskownicy. Zacznijcie korzystać z mózgów to wszystkim będzie lepiej

Grucha

Dziękujemy ze wiecznie skwaszony człowiek z klapa sedesowa ma wolne. Robota na uv od razu przyjemniejsza i nie musimy sie martwić o kapowanie. Nie wracaj.

W3

Edumund

Hahahaha bardzo spoko hahahahaha

Bodzio
@W3

Jesli bycie kapusiem ,(usunięte przez administratora)kolegów i konfitura jest spoko to tak - jest spoko.

Kapitan Ryba
@Grucha

A jednak wrocil i zatruwa powietrze

Płotka
@Kapitan Ryba

Odwieczny przywalony czlowiek życiem wie komu lizac by mieć dobrze wszystkim radze się trzymać z daleka kabel a nie kolega

Bachor

Pewnie jest pisowcem

Papaj
@Płotka

Kapusiów nikt nie lubi dlatego on nie ma kolegów i nikogo do pogadania w pracy. Takich lepiej ominąć z daleka.

Lewy

A kto to taki ...

@Lewy

Dobrze wiecie kto

Burt
@Grucha

Szkoda że nie został na swojej zmianie, oj wielka szkoda. Kapuś nie jest nam potrzebny

Co tam jak tam

Co tam jak tam? Slyszlałem ze znowu ludzi pozwalniali? Szukasz stabilnego zatrudnienia? To nawet tu nie przychodź. Zdejmijcie te banery z ulicy bo wstyd. Ukraincow też ładnie potraktowali z dnia na dzień out! Mogli chociaż ich poinformować z miesiąc wcześniej a nie a pt dowiedzieli się ze poniedziałek już nie pracują :D (usunięte przez administratora)

Lewy
@Co tam jak tam

oni dlatego zostali zwolnieni bo nie osiągnieli wyzszego levelu . Nadeszła ich stacja .Osiagneli horyzont .

@Lewy

ZORKA w chwili obecnej to jeden z gorszych zakładów w JG. Zarzadaja nią ludzie bez honoru i zasad, wpatrzeni tylko jak kogoś oskubac z nędznej wypłaty. Pracownika już dawno przestali szanować, zero wkładu żeby zachęcić obecnych pracowników do lepszej pracy i przywiązania do firmy. Starzy pracownicy uciekają, nowi jak przychodzą to na chwilę.Kiedyś to był zakład gdzie przełożony szanował pracownika i na odwrót. Kilka lat temu można było tu zarobić lepsze pieniądze niż w podobnych firmach. Podwyzek od kilku lat nie ma. Co kilkanaście miesięcy zmieniają system plac z korzyścią dla firmy, nie dla pracownika. Kierownictwo najgorsze od lat, na stołkach ludzie bez żadnej wiedzy. Stanowisk biurowych masa, produkcyjni co raz więcej pracy, bo przecież trzeba na nich zapracować.Zorka w chwili obecnej nie ma nic do zaoferowania pracownikowi, jedynie stres, trochę smrodu i pyłu z płyt mdf, a na koniec kopniaka, bo przecież w tym miesiącu jest mniejszy plan :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.