Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 22:18:48
Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
sikający.rycerzyk 2015-10-30 21:40:41
Niech was ręka boska broni.Traktuje się pracowników jak padłe bydło,inwigilowane isprawdzane na każdym kroku a każda sztuka ma prawo do własnego zdania jeżeli jest zgodne ze zdaniem prezesa.GPS w aucie,prócz tego SAP,czyli meldowanie się pod każdym punktem i po wyjściu raport w CRM-ie od razu w aucie,a no i nowa pani kierownik działu dystrybucji awansowana nie chcę wiedzieć za co...Nie dajcie się nabrać nasłodkie słówka na rozmowieo pracę.
kolo 2015-12-25 13:16:49
Kolego Sikający Rycerzyku, dziwne są te Twoje wypowiedzi,pracowałem tam i nie dam złego słowa powiedzieć na tą firmę.Płacą bardzo dobrze a że wymagają to chyba normalne w tych czasach.Jak jesteś dobry to spokojnie wyciągasz 6 a nawet 8 tyś. zł miesięcznie to o co Ci chodzi?Skoro jest tak źle jak piszesz to jak wytłumaczysz bardzo małą rotację jak na tak dużą firmę?Niestety z powodów rodzinnych nie mogłem tam dłużej pracować ale z czystym sumieniem polecam PDB szczególnie tym którym się chce pracować.
pracownik 2016-01-05 15:46:00
zdecydowanie nie
lopino 2016-02-03 00:58:34
Polecam pracę w PDB, jasne zasady i dobre pieniądze.W firmie panuje dobra atmosfera i jest fajna ekipa która się trzyma, ludzie pracują po kilka lat a rotacja jest mała.Generalnie dobre miejsce dla dobrych zawodników.Polecam.
rotacja 2016-02-22 21:58:43
Napiszę prawdę o tej firmie. Na rozmowie gwarantują Ci super pensję, po przejściu okresu próbnego. Gdy przychodzi co do czego, pieniędzy brak i mówi się przez X czasu -wykaż się (a zyski za Twoją pracę osiąga ktoś inny). Prosisz później o zmianę warunków umowy na godne! To jest afera i pretensje. Prosisz o docenienie Twojej pracy i jej efektów, to zostajesz wręcz zaatakowany wiązanką po której zastanawiasz się czy to jest właśnie opisywany w różnych forach psychologicznych mobbing? Prezes ma swoją wizję firmy i tak ma być. Osoby nic nie robiące i donoszące to karierę robią. Reszta haruje za małe pieniądze i jest co chwile poniżana przez Prezesa. Zatrudnia się osoby także krótki okres czasu, by podłapać kontakty i znajomości. Rotacja? Podsumowując średnio około 3 osoby na miesiąc!!! Bywają sytuację, że przyjeżdżasz i nagle dowiadujesz się, że jesteś zwolniony. Jak Cię zatrudniają są mili, ale po ustaniu stosunku pracy zapominają co to szacunek i godność. Pan Prezes lubi wiele rzeczy robić na pokaz a rzeczywistość jest inna. Kiedyś, dawno temu ta firma była na dobrym poziomie, jednak zapomnieli, że firmę tworzą pracownicy i bez dobrej atmosfery wyników nie będzie. Osobiście obecnie nie polecam.
ON 2016-02-23 22:36:36
Przez pryzmat przepracowanego czasu potwierdzam podsumowanie wyżej umieszczone. Rotacja bardzo duża, inwigilacja oraz zła atmosfera.
lena 2016-04-12 23:07:31
Powyższe negatywy (z błędami ort.) są pisane przez jedną i tą samą osobę i dyskredytują się swoją niespójnością i goryczą która się z nich wylewa.Aby poznać prawdę wystarczy zapytać tych co tam pracują jak jest naprawdę.Firma jak każda ma swoje dobre i złe strony.
nieznana 2016-04-15 12:12:27
Patrząc na komentarze nie sadze by byly pisane przez te same osoby, ale ja osobiscie bylam kiedys na spotkaniu w sprawie pracy i warunki jak wszedzie nieciekawe.
STOKROTKA 2016-05-02 16:55:55
Ja pracuję na dystrybucji i nie dam złego słowa powiedzieć na kierowniczkę działu,atmosfera bardzo dobra a to że ludzie narzekają to jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.Prezes jest specyficzny ale nie słyszałam aby komuś krzywdę jakąś zrobił, jak coś potrzebujesz to zawsze można się dogadać.Wypłaty mogłyby być wyższe ale ważne że wszystko jest na czas.Zapraszamy do PDB!
Były pracownik 2016-05-28 11:36:24
W każdej firmie handlowej wymagają tego samego czyli uczciwej pracy i realizacji planów.W PDB normą jest umowa o pracę z dużo wyższym wynagrodzeniem w branży, w której rotacja zaczyna być stałym zjawiskiem – popatrz na SIG,3W DB czy inne AB. Cieszę się, że miałem okazję pracować w tej firmie, bo poznałem fajnych i życzliwych ludzi.
Rozstanie na poziomie, z dużą dawką szacunku do pracownika; także polecam PDB, aby samu sprawdzić jak jest naprawdę i nie sugerować się do końca negatywnymi wpisami.Pozdrawiam
były 2016-10-13 13:25:05
Nie mam dobrego słowa o PDB, niekompetentni ludzie, oszukujący się na wzajem. Umowa na śmieszną wartość, reszta do ręki po miesiącu a i tak się prosisz. Premie na ogromne sumy 40zl :)
do tego opierdalanie ludzi za byle co, harujesz jak wół gdzie inni za Ciebie dostają pochwały. Wyzysk ludzi
a zarząd panoszy sie jakby zatrudnial 4000 osób a nie 40 :).
klimat 2016-10-21 12:49:41
Uwaga!!! Przestali płacić dostawcom a pracownikom płaca a raty. Prezes otwiera nowe spółki. Myślę że niedługo położy PDB jak kiedyś PHB.
Zostaw swoją opinię o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.