Opinie o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. w Krzemieniewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. w Krzemieniewo

Czy w Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. pracuje się na open space?

ja Nowy wpis

dystrybucja tak

Czy firma Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

admaaa

nie udziela pozyczek

@admaaa

Rozumiem, a poza tym można liczyć na jakieś wsparcie? Zwłaszcza teraz, przy tej szalejącej inflacji. Są firmy, które oferują podwyżki dla pracowników, a ta?

111 Nowy wpis
@Anna

Ta firma nie oferuje nic..... podwyżki.... chyba obniżki.... fałsz i zakłamanie...

ja Nowy wpis
@Anna

nie ma podwyzek

Jak jest z pakietem medycznym w Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

jaaa

nie ma pakietu medycznego.

Czy w Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

JA

TAK, pracuje tak wiele osób.

@JA

A pozostałe osoby są zatrudnione na uop? Która opcja dla pracownika jest korzystniejsza?

@ja
@Karolina

To już zależy czego oczekujesz ? UOP i B2B rządzą się innymi prawami. UOP to kodeks pracy, a B2B to regulujesz prawa ii obowiązki w umowie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Brak kultury pracy i nie mówię absolutnie o dress codzie

Były

Kulturę wynosi się od ludzi !!! Hamy jakościowy :P a nie z ulicy

Bartek

Ale przecież atmosferę sami tworzymy, więc dlaczego to ma być wina firmy?

WTF?
@Bartek

Atmosferę w pracy tworzą dobrze dobrani na swoich stanowiskach menagerowie, kierownicy czy wlasiciele, a nie pracownik.

@Bartek

Trudno stworzyć jakąkolwiek atmosferę będąc permanentnie zastraszany i montowanym przez prezesa Michała. A no i jeszcze zabytkowa kierowniczka działu handlowego bez pojęcia o realiach na rynku, że nie wspomnę o dedykowanej osobie do gapienia się cały dzień w monitoring aut i przyczepianie i każdą minutę. A no i dziwne właścicielskie koligacje z firma produkująca chemię Stainer czy tak jakoś gdzie prezesem jest były dyrektor PDB a v-ce- prezes Michał. Nigdy nie spotkałem się z tak pogmatwana firmą żyjąca z dnia na dzień na kolejnych kredytach.

Jak wygląda teraz pensja W Polskiej dystrybucji Budowlanej jako przedstawiciel handlowy patrząc na to co się w chwili obecnej dzieje na świecie?

Tak to prawda! Władza i zastraszanie to norma w tej firmie

Prezesowy mobbing to norma w firmie! Miłość na wstępie, pomoc i obiecanki a w kolejnych miesiącach wychodzi na jaw choroba psychiczna Pana M. Medialna popisówka kosztem pracowników. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie

rotacja

Napiszę prawdę o tej firmie. Na rozmowie gwarantują Ci super pensję, po przejściu okresu próbnego. Gdy przychodzi co do czego, pieniędzy brak i mówi się przez X czasu -wykaż się (a zyski za Twoją pracę osiąga ktoś inny). Prosisz później o zmianę warunków umowy na godne! To jest afera i pretensje. Prosisz o docenienie Twojej pracy i jej efektów, to zostajesz wręcz zaatakowany wiązanką po której zastanawiasz się czy to jest właśnie opisywany w różnych forach psychologicznych mobbing? Prezes ma swoją wizję firmy i tak ma być. Osoby nic nie robiące i donoszące to karierę robią. Reszta haruje za małe pieniądze i jest co chwile poniżana przez Prezesa. Zatrudnia się osoby także krótki okres czasu, by podłapać kontakty i znajomości. Rotacja? Podsumowując średnio około 3 osoby na miesiąc!!! Bywają sytuację, że przyjeżdżasz i nagle dowiadujesz się, że jesteś zwolniony. Jak Cię zatrudniają są mili, ale po ustaniu stosunku pracy zapominają co to szacunek i godność. Pan Prezes lubi wiele rzeczy robić na pokaz a rzeczywistość jest inna. Kiedyś, dawno temu ta firma była na dobrym poziomie, jednak zapomnieli, że firmę tworzą pracownicy i bez dobrej atmosfery wyników nie będzie. Osobiście obecnie nie polecam.

Aga
@rotacja

Potwierdzam była taka sytuacja. Pracownik przyjeżdża na szkolenie/spotkanie i dowiaduje się że jest zwolniony i ma wracać pociągiem na drugi koniec Polski :(

Kielczanin40
@rotacja

To logiczne że szef firmy by kogoś zatrudniać, musi mieć korzyść. Pracownik powinien przynajmniej jako tako się opłacać będąc w miarę efektywnym. Ale też powinien mieć jasno określone jaka premie za ile ponad normę zrobione, a menager powinien być wsparciem dla chętnych zwiększania swojej efektywności. Taka firma działałaby jak samonaoedzajaca się machina. Ale często menagerowie wola się podrzec na podwładnych (chcieć zarządzać ludźmi a potrafic to różnica), myślą że zmotywuja darciem się i obiecankami. Tylko ciekawe ile kosztuje ich rotacja pracowników (rekrutacja-czas, pieniądze) i od nowa przeszkalanie nowych, ile czasu nowi potrzebują by się zaaklimatyzowac. Pozdrawiam mądrych szefów. Którzy dbają i o siebie i pracowników.

@Kielczanin40

Trudno nie zgodzić się z Twoją opinią - masz w stu procentach rację. Byłabym wdzięczna, jakbyś teraz wypowiedział się na temat ogólnych warunków pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w Polskiej Dystrybucji Budowlanej. Powiedz mi, czy nowy pracownik jest tam na początku odpowiednio przeszkalany do objęcia nowej funkcji, czy raczej stawiają na już doświadczonych ludzi?

Jak ze studentami w Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Były student

Nie zatrudniają bo to "nie ich poziom"

Karola

Dramat zarówno pensje jak i atmosfera

Aga
@Karola

Dokładnie , atmosfera straszna. Zarobki bez szału

n

Na www jest sp. ds logistyki oraz sp. ds. fakturowania.

@n

Już jakiś czas temu udzielałeś się na wątku dotyczącym Polskiej Dystrybucji Budowlanej. Jednak może nadal czasami tu zaglądasz. Powiedz nam, czy ten pracodawcy jest skłonny do zatrudniania osób, które dopiero nabywają swoje pierwsze doświadczenia w pracy? Czy takie osoby mogą liczyć na stabilną umowę o pracę i takie same warunki współpracy, co bardziej doświadczeni pracownicy?

Blondi
@n

Pracowałam w tym dziale parę lat temu, wszystko było ok. polecam

JAnusz JAN

NIe polecam !!!

@JAnusz JAN

Musimy uszanować Twoją opinię. Bylibyśmy jednak bardzo wdzięczni, gdybyś chociaż trochę rozwinął swoją poprzednią myśl, ponieważ tamta jest naprawdę zbyt lakoniczna, a przez to niezrozumiała. Tylko wypowiedzi, które są jednocześnie poparte odpowiednimi argumentami, są w stanie pomóc osobom poszukującym rzetelnych informacji o Polskiej Dystrybucji Budowlanej. Czy pracodawca ten organizuje Wam jakieś wewnętrzne szkolenia?

M P. F**k Y

Porażka. Na pierwszy rzut oka wszystkie piękne kulturalne a potem wychodzi chamstwo i wyzysk. !!! Omijać bo kręcą walki jakich mało. US powinien dobrze to skontrolować co się dzieje w PDB nie mówiąc o tym że nie płacą ani dostawcom ani pracownikom. Porządni ludzie jak widać na stronie int. Już nie pracują ... I dobrze o szkoda ich było.

abc
@M P. F**k Y

pensje zawsze na czas.

xxx

Pensje zawsze na czas. Firma szuka możliwości rozwoju. Jak chcesz pracować to pracujesz .

Stefan

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie.

Xxx

Nie polecam! Z pozoru idealnie a w środku..bałagan i brak zrozumienia. Oczekiwania z kosmosu a możliwosci na realizacje zadne. Pozerzy w kazdym calu.

Edit

Nie polecam !!! Firma tragedia...

Zawiedziona

Nie polecam. Wyzysk i brak szacunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Krzemieniewo

• Jak się pracuje w Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Dworcowa 152
    64-120 Krzemieniewo

Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.