3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

pasjonata 2014-10-09 11:56:46
Ogólnie spoko tylko od pewnego czasu jak jakiś straszny wirus szerzy się porabowskie nygustwo i krętactwo, masakra, że ktoś to toleruje że jedni zapierniczają a inni spijają śmietankę i jeszcze dostają za to nagrodę , jak się szefostwo za to nie weźmie to paru Panów w garniturkach udających dyrektorków rozłożą tę firmę, na której sukces pracowało ciężko wielu oddanych ludzi .
3WDB firma 2015-12-29 19:43:06
Zastanów się co piszesz, podaj dowody,o kim mówisz garnitury ?? funkcja dyrektorów pochodzi od 3WDB, jakie krętactwo???? kto spija śmietankę ??? jaką nagrodę ????? i proszę powiedz kto udaje dyrektorów i kto rozłoży tą firmę ????
zero prawdy, zero konkretów, zero dowodów, jak już piszesz to podaj informacje dzieciaku, a nie jak hejter powiela bzdurne komentarze. Marne twoje słowa bez poparcia płytki człowieku z 3WDB. Pokaż konkrety golasku :) I pamiętaj nie oskarżaj innych skoro nic nie jesteś w stanie dowodów pokazać :))) czekamy na twoje pisemka skoro podnosisz takie oskarżenia... żal mi cię chory człowieku :))
Zostaw swoją opinię o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.