brak logo

Ośrodek Kształcenia Kierowców Szkolmot Marek Taczkowski

Bydgoszcz

Opinie o Ośrodek Kształcenia Kierowców Szkolmot Marek Taczkowski

kasia 2016-03-02 21:03:02
Nic na siłę, jęzeli się komuś ne podoba to może się przepisać, ja jestem bardzo zadowloną kursanktą, gdzie wszystko zastało mi bardzo jasno objasnione i teoria i praktyka, jak kolezanka wyżej polecam!
do Kasia 2016-03-03 19:07:54
Przepisac??? dobry żart!!! Własciciel szkolmot M.T. traktuje kursantów jak swoj własność i nie ma mowy o przepisaniu się do innej szkoły jazdy. Facet jest pazerny na kasę i w życiu nie odda pieniedzy za niewykorzystane godziny!!! juz to przerabiałem. Odradzam Szkolmot gdzie dla własciciela liczą się TYLKO pieniądze kursantów, którzy nie mają nic do powiedzenia.
1
stówka 2016-03-04 21:12:03
dziwne, według mnie powinna być wszędzie taka opcja @do Kasia. Skoro ktoś nie jest zadowolony, to powinien mieć prawo zrezygnować i zabrać kwit z przejechanymi godzinami
jacek 2016-03-06 13:13:44
potwierdzam. Zapisałem syna na kurs do Szkolmot,lecz po pseudoszkoleniu przez właściciela M.T. wypowiedziałem umowę w trakcie jego trwania żądając zwrotu pieniędzy za niewykorzystane godziny. Wywiązała się w biurze wielka awantura,gdzie właściciel Szkolmot M.T. stwierdził,że dokonując zakupu po promocyjnej cenie kursant nie ma możliwości żądania zwrotu pieniędzy za niewykorzystane godziny. To absolutne kłamstwo!!! Zgodnie z prawem każdy kursant może wypowiedzieć umowę i zmianić szkołę jazdy na lepszą żadajac zwrotu wszelkich dokumentów oraz pieniędzy. Odradzam Szkolmot. Szkoła jazdy nastawiona tylko na zysk,a nie na edukacje kursantów!!! Własciciel szkoły jazdy Szkolmot M.T. martwi się tylko o swoje pieniądze i auto wytykając kursantowi za każdym razem gdy wjedzie w dziurę na jezdni wrzeszcząc na niego informując go ile kosztuje dana część auta gdyby się uszkodziła!!! Omijajcie Szkolmot!!!
1
moniek 2016-03-07 13:01:05
wydaje mi sie, ze to zwykłe nieporozumienie i najlepiej już między firmą coś takiego załatwić jednak,a nie na forum, bo zaorbki ogólnie od 2 tys wzwyż są.
Rafał 2016-04-05 20:26:50
http://www.pomorska.pl/plebiscyt/wyniki/najpopularniejsza-szkola-nauki-jazdy-w-bydgoszczy,30961,t,id.html Dlatego i nie tylko zdecydowałem się. Zapisując się na kurs dla kierowców pojazdów silnikowych w Szkolmot Marek Taczkowski Zainteresowałem się jakie mają Prawa kandydaci na kierowców i obowiązki kandydaci na kierowców.:) Zdałem i polecam OKK Szkolmot Marek Taczkowski.
Klara 2016-04-14 19:44:09
Będę teraz przystępować do egzaminu. Jak dla mnie nauka na wysokim poziomie, wszystko jasne i klarowne. Polecam :)
1
paweł 2016-04-15 08:57:12
to jakas masakra!!!!!!!!!!!! Właściciel powinien się udać na emeryturę. Chory facet który nie powinien mieć kontaktu z ludźmi,zwierzętami pewnie też. Poniżanie,wyzywanie kursantów,szarpanie za kierownicę itd to norma szkolenia przez własciciela Szkolmot M.T. odradzam w 200%
1
Marek 2016-04-16 12:13:14
Po charakterze pisma widać, że pisze ta sama sfrustrowana i roszczeniowa osoba. Brak szacunku do ludzi starszych. Wylewa w chorobliwy sposób swoje frustracje w internecie próbując dowartościować swoje rozdymane do potęgi n-tej EGO zamiast po męsku rozmawiać jak kierowca. Ja też uczęszczałem na kurs do Szkolmotu (nie jestem najmłodszy, ale jestem młodym kierowcą :)) i gdyby instruktor nie interweniował ( szarpnął za kierownicę Właściciel)zderzylibyśmy się z innym autem :( ( iii cooo byś napisałł ?)Polecam Szkolmot Marek Taczkowski :)Za którym razem zdałem Kto zgadnie ? Zastregam nie jestem robotem ! Szkolmot jest OK!
1
Michal 2016-04-16 17:18:18
Potwierdzam slowa Pawla. To patologiczna szkola jazdy. Wlasciciel jest skrócony nawet w WORD . Wciaz sobie wmawia,ze najwiecej zdaje w jego szkole :-) Bardziej dba o swoj samochod niz o swoich kursantów. Omijajcie Szkolmot.
1
Zbyszek 2016-04-16 19:46:22
Nie potwierdzam słowa Michała ! Właściciel O.K.K. Szkolmot Marek Taczkowski kupuje ok. 20 samochodów egzaminacyjnych i będzie dbał o swoje perełki bardziej jak o WORD-owskie :) Najwięcej zdaje u Taczkowskiego http://express.bydgoski.pl/68021,Najwiecej-zdaje-u-Taczkowskiego.html
Polecam SZKOLMOT Marek Taczkowski. Zdałem i mam pracę :) Szkolmot jest OK !
Krzysztof 2016-04-17 22:17:11
co się uśmiałem :-)))))) dane sprzed prawie 10 lat :-))) troche stare dane. Właściciel widocznie stał się pazerną ś...ą i ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoich kursantów,licząc tylko na zyski.
edrf 2016-05-16 20:45:10
a jak takie kusry tutaj w firmie wygladaja @Krzysztof?
jacek 2016-05-17 16:38:08
odradzam Szkolmot. Poczytaj fora internetowe o w/w szkole. Właściciel wyzywa swoich kursantów,szarpie za kierownice podczas jazdy, krzyczy gdy przypadkowo wjedziesz w dziurę na jezdni podając cenę za część którą musiałby wymienić, kursanci siedzą na tylnej kanapie z mapami Bydgoszczy :-), testy wiedzy wypełniane w samochodzie, załatwianie swoich spraw to norma własciciela Szkolmot-u , czekanie w umówionym miejscu na własciciela to norma, Gdy nie będziesz zadowolony z kursu to własciciel niestety nie odda Tobie pieniędzy!!!!!!!!!! Dla niego ważne są tylko pieniądze,a nie kursanci. W Szkolmocie nabawisz się nerwicy!!!!!! Odradzam
Wojtek 2016-06-02 22:37:04
Szkoła Szkolmot to moim zdaniem najlepsza szkoła. B zdałem za pierwszym razem, na kurs C napewno to wrócę, jazdy z p.Markiem to bardzo interesujące i pomocne lekcje. Zero stresu na jazdach, o wszystko można zapytać. Teorie z Panem Markiem, będę długo wspominał, bardzo dobrze wyjaśnione każde zagadnienie. Polecam wszystkim znajomym, i osobom czytającym tą stronę :) (usunięte przez administratora)
1
Roman 2016-06-05 20:56:30
Szkoła warta polecenia. Wykłady prowadzone w super atmosferze, trochę żartów ale co najważniejsze prowadzone profesjonalnie, rzetelnie, sumiennie. Widać, że prowadzą tą szkołę ludzie z pasją. Jazdy z p. Markiem były najlepszymi chwilami w aucie. Genialna osoba. Mogłabym mówić w samych superlatywach. Miły, spokojny, CIERPLIWY, profesjonalny, sumienny, punktualny, rzetelny, treściwy, przekazujący wiedzę w jasny i klarowny sposób, wie dokładnie jak i czego uczyć. Umie zmotywować i odpowiednio skrytykować, jak potrzeba. Nie owija w bawełnę i mówi od razu jak coś jest nie tak, co osobiście bardzo doceniam. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego instruktora ale jak i całą szkołę. POLECAM KAŻDEMU! :)
1
Eva 2016-06-07 22:02:56
Nie bez przyczyny jest najlepszą szkołą w Bydzi. Zajęcia teoretyczne poprowadzone w bardzo przystępny sposób. Oprócz wiedzy potrzebnej do zdania teoretycznego egzaminu, Prowadzący nauczy kursantów wiedzy potrzebnej do faktycznego prowadzenia samochodu na co dzień. Zdecydowanie polecam zapisanie się na jazdy do Pana Marka! Instruktor z olbrzymim doświadczeniem, dużą cierpliwością i niesamowitym poczuciem humoru :) Dobrze zna trasy egzaminacyjne i zawsze doradzi coś dobrego. Zależy mu, żeby każdy kursant swobodnie czuł się za kółkiem. Przygotowywuje do bycia kierowcą, nie tylko do zdania egzaminu. Do tego, po zakończeniu kursu, zrobi wszystko żeby znaleźć czas na dodatkowe jazdy przed egzaminem! :) Polecam :)
1
lolek 2016-06-12 17:18:58
Nigdy wiecej Szkolmot. Bardzo nerwowy,chamski własciciel. Wyzywa,poniża swoich kursantów. odradzam Szkolmot. Nie wierzecie pozytywnym opiniom. Po charakterze pisma widać ze to jedna osoba-pewnie własciciel lub żonka
1
kr87 2016-06-12 20:40:02
Dobrze by było sprawdzić adresy IP osoby piszącej w tym wątku, bo ta dyskusja
wygląda na prowokację.
1
Sebastian 2016-06-12 20:50:33
Bardzo ciekawe wykłady prowadzone w przystępny sposób. Podejście instruktora na jazdach profesjonalne i rzetelne. Wszystkie aspekty egzaminu praktycznego przerobione i utrwalone dzięki czemu egzamin zdany za pierwsZym razem. Zdecydowanie polecam zarówno sZkołę jak i instruktora ( Marka ). Grafik jazd elastyczny, profesjonalne podejscie do kursantów, mila atmosfera. Instruktor z powołania a nie przymusu. Oprocz kodeksu garść fachowych porad i praktycznych uwag o tym jak jeździć bezpiecznie, z głowa, ekonomicznie i z kulturą na drodze.
1
Nikodem 2016-06-15 21:53:03
Szkolmot Bardzo dobra szkoła, pomimo, że prawko zacząłem robić dopiero po czterdziestce – nie miałem wcześniej zupełnie styczności z samochodem, nawet w rodzinie nikt nie miał auta! – to, dzięki rewelacyjnym instruktorom zarówno teorię jak i praktykę zdałem bez problemu, za pierwszym razem!!! Wykupiłem co prawda prawie 60 godz. w sumie zanim podszedłem do egzaminu praktycznego (na początku wziąłem pakiet rozszerzony – 40h a potem jeszcze kilkanaście, by niwelować niedociągnięcia – wiadomo, im później się zacznie, tym więcej czasu zajmuje nauka) ale praktyka za pierwszym razem!!! W Bydgoszczy!!! Szok! Polecam jak najbardziej i z całego serca pozdrawiam moich dwóch znakomitych instruktorów – Pana Markiem i Pana Michała – dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jestem wreszcie kierowcą – z prawem jazdy!!! :)))
1
Klaudia 2016-06-16 20:54:53
Hm,od czego zacząć...więc, mówią "starszawka", a ja twierdzę, że 18 latka z 24 letnim doświadczeniem. Niestety życiowym, a nie motoryzacyjnym. Pomimo tego egzaminy zdane za PIERWSZYM razem. Tu ukłony w stronę Pana Marka, który zmienił mój tok myślenia, że samochód to nie "ufo" tylko wygodny wynalazek ułatwiający życie. Skoła nauki jazdy posiadająca wszystkie pozytywne cechy tzn bezstresowo, dokładnie, cierpliwie .... kurcze IDEALNIE jak u najbliższych znajomych. Innym szkołom nauki jazdy można tylko życzyć powodzenia w próbie osiągnięcia takiej perfekcji, a wiem co drukuję, ponieważ w tym samym czasie koleżanki również uczestniczyły w kursach innych szkół z efektem, hm, cóż nie najlepiej bywało. Jeszcze raz wielkie dzięki i POLECAM SZCZEGÓLNIE TĘ SZKOŁĘ, a żeby moje sowa nie okazały się pustą paplaniną. Polecam Szkolmot Marek Taczkowski
1
Klaudia 2016-06-16 20:57:01
Hm,od czego zacząć...więc, mówią "starszawka", a ja twierdzę, że 18 latka z 24 letnim doświadczeniem. Niestety życiowym, a nie motoryzacyjnym. Pomimo tego egzaminy zdane za PIERWSZYM razem. Tu ukłony w stronę Pana Marka, który zmienił mój tok myślenia, że samochód to nie "ufo" tylko wygodny wynalazek ułatwiający życie. Skoła nauki jazdy posiadająca wszystkie pozytywne cechy tzn bezstresowo, dokładnie, cierpliwie .... kurcze IDEALNIE jak u najbliższych znajomych. Innym szkołom nauki jazdy można tylko życzyć powodzenia w próbie osiągnięcia takiej perfekcji, a wiem co drukuję, ponieważ w tym samym czasie koleżanki również uczestniczyły w kursach innych szkół z efektem, hm, cóż nie najlepiej bywało. Jeszcze raz wielkie dzięki i POLECAM SZCZEGÓLNIE TĘ SZKOŁĘ, a żeby moje sowa nie okazały się pustą paplaniną. Polecam Szkolmot Marek Taczkowski
1
Filip 2016-06-16 21:14:37
Szkolmot jest cool . Lolek nerwowy, chamski . Wyzywa, poniża Właściciela Szkolmotu . Odradza Szkolmot. Nie wierzcie negatywnym opiniom. Po charakterze pisma widać ze to jedna osoba-pewnie Lolek. Zdałem. Dostałem pracę :) Polecam Szkolmot Marek Taczkowski
1
kierowca z Fordonu 2016-06-17 07:05:20
Przestań pisac pozytywne komentarze pod różnymi pseudonimami. Tylko ślepy nie zauważy,że to ta sama osoba chwali Taczkowskiego i Szkolmot. Na własnym przykładzie ODRADZAM tę szkołę jazdy i zmęczonego właściciela,który ma w d..e swoich kursantów. DLa niego liczą się tylko pieniądze.
Tomasz 2016-06-19 11:03:05
Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” - tylko w ten sposób można opisać mojego instruktora, ( usunięte przez administratora )Człowiek wyrozumiały, bardzo cierpliwy, sumienny, punktualny. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu państwowego(zdany za pierwszym razem ^_^). NIE MOGĘ powiedzieć o nim złego słowa. Wszystkie godziny które wyjeździłem podczas kursu nie były godzinami straconymi. Jeszcze raz serdecznie polecam, bo taki instruktor to skarb :) Do zobaczenia na drodze!
1
ha ha ha 2016-06-19 19:22:36
własciciel cierpliwy,wyrozumiały ha ha ha na 100% pozytywne komentarze nie piszą kursanci tylko Szkolmot. Polecam fora internetowe,sami sie przekonacie jaka to "zajebista" szkoła jazdy. Ale sie usmiałem ha ha ha straszna szkoła jazdy
jacek 2016-06-24 12:03:23
widzę, że wiecej osób "przejechało się" na Szkolmocie. Odradzam komukolwiek zakup "super promocji"kursy na prawo jazdy,czy dodatkowych godzin w Szkolmot Taczkowski na Gruponie czy innych stronach zakupów grupowych. Właśnie po pseudo nauce w Szkolmot będziecie musieli wykupić dodatkowe godziny w innych szkołach jazdy,ale wczesniej bedziecie musieli udać się do lekarza po stresującej, nienormalnej nauce w Szkolmot na odstresowanie, którego na 100% nabawicie się w Szkolmot.Zakupiłem synowi na 18-tkę kurs w Szkolmot Marek Taczkowski i wypisałem syna z Szkolmot w połowie pseudoedukacji. Po ukonczeniu kursu w normalnej,bezstresowej szkole syn zdał egzamin za pierwszym razem i śmiga po mieście, a nie jak własciciel Taczkowski uczył -żart :-) swoich kursantów siedzenia na tylnej kanapie samochody z mapą Bydgoszczy na kollanach :-) to jakaś patologia.
1
trendel.80 2016-06-25 20:22:14

Jak czytam te opinie to sie zastanawiam, czy sa dwa Szkolmoty w tym
miescie??? Ja jak wiekszosc NORMALNYCH ludzi z peryspektywy czasu
wiem, ze tak naprawde nauczyli nas czegokolwiek Ci, ktorzy wymagali
i nie byli za to lubiani. Na kursie nauczylem sie wszystkiego, co
potrzebne zeby jezdzic i radzic sobie na drodze w kazdej sytuacji.
Pan (usunięte przez administratora)nie nauczyl mnie zadnych sztuczek ani trikow, tylko
obserwowac droge i manewrowac we wlasciwy sposob, i pewnie dlatego
zdalem bez zadnego problemu za pierwszym podejsciem. W samochod
wsiadlem jeszcze tego samego dnia kiedy odebralem prawko i jezdze do
dzis bez wiekszych przygod. Pewnie z tego samego powodu jak ktos
pyta o szkole to ja polecam. Zreszta zamierzam tam wrocic by zrobic
kolejna kategorie. Ci ktorym polecilem Szkolmot tez byli zadowoleni.
1
Kasia 2016-06-30 20:38:55
Szkoła warta polecenia. Wykłady prowadzone w super atmosferze, trochę żartów ale co najważniejsze prowadzone profesjonalnie, rzetelnie, sumiennie. Widać, że prowadzą tą szkołę ludzie z pasją. Jazdy z p. Markiem były najlepszymi chwilami w aucie. Genialna osoba. Mogłabym mówić w samych superlatywach. Miły, spokojny, CIERPLIWY, profesjonalny, sumienny, punktualny, rzetelny, treściwy, przekazujący wiedzę w jasny i klarowny sposób, wie dokładnie jak i czego uczyć. Umie zmotywować i odpowiednio skrytykować, jak potrzeba. Nie owija w bawełnę i mówi od razu jak coś jest nie tak, co osobiście bardzo doceniam. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego instruktora ale jak i całą szkołę. POLECAM KAŻDEMU! :)
1
Kasia 2016-06-30 20:39:39
Szkoła warta polecenia. Wykłady prowadzone w super atmosferze, trochę żartów ale co najważniejsze prowadzone profesjonalnie, rzetelnie, sumiennie. Widać, że prowadzą tą szkołę ludzie z pasją. Jazdy z p. Markiem były najlepszymi chwilami w aucie. Genialna osoba. Mogłabym mówić w samych superlatywach. Miły, spokojny, CIERPLIWY, profesjonalny, sumienny, punktualny, rzetelny, treściwy, przekazujący wiedzę w jasny i klarowny sposób, wie dokładnie jak i czego uczyć. Umie zmotywować i odpowiednio skrytykować, jak potrzeba. Nie owija w bawełnę i mówi od razu jak coś jest nie tak, co osobiście bardzo doceniam. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego instruktora ale jak i całą szkołę. POLECAM KAŻDEMU! :)
1
Agata 2016-06-30 20:53:57
Szkoła jak szkoła. Ale pan Marek... Pan ( usunięte przez administratora ) jest świetnym instruktorem. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu (zdałam za drugim razem), wierzył że sobie poradzę, podczas lekcji wykazał się stoickim spokojem, niewyczerpanymi pokładami cierpliwości, poczuciem humoru, empatią. Polecam z całego serca.
1
Barbara 2016-07-02 21:33:38
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy. Szkolenie teoretyczne na wysokim poziomie, pozytywna atmosfera, dużo śmiechu, a przy tym rzetelne przygotowanie do egzaminu. Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu praktycznego, bez wahania polecam instruktora Marka Taczkowskiego. To jest po prostu MISTRZ! Jak dla mnie - najlepszy instruktor w OKK Szkolmot. Doskonale tłumaczy każdą sytuację na drodze, jest cierpliwy - nie poddaje się, tłumaczy do skutku, aż się tego nie zrozumie. Widział w czym nie czuję się pewnie - przez to prowokował jak najwięcej takich sytuacji, abym tą pewność siebie zdobyła. Daje dużo wiary w siebie, motywuje do pracy. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Na zajęciach było dużo humoru, ciekawych historii - nie tylko związanych z kursem - można było tak naprawdę rozmawiać o wszystkim. Egzamin państwowy miałam łączony - oczywiście zdany za pierwszym razem. Jeśli jazdy z Markiem - nie ma innego wyjścia. :) Polecam!
1
ja 2016-07-11 21:46:34
Nie polecam Szkolmot. Jeśli nie chcecie sie nabawić nerwicy to omijajcie Szkolmot. W Fordonie są inne dużo lepsze szkoły jazdy. Właściciel to znerwicowany facet,który wyżywa się na swoich kursantach. Poczytajcie pozytywy-widać,że pisze to jedna osoba-ktoś z Szkolmotu. Straszne,że posuwają się do tego typu działań żeby zamydlić oczy potencjalnym kursantom. Odradzam.
1
Monika 2016-07-14 17:03:20
Dla tych niezdecydowanych! Jedna z najlepszych ze szkół w Bydzi w której uczysz się pod okiem cierpliwego instruktora który szybko i bez stresu przekazuje swoją wiedzę i umiejętności. Polecam szczerze. Pan Marek przejechał 60 razy kule ziemską dookoła i ma niezłego nosa do tras.Przed egzaminem miałam jazdę i instruktor zabrał mnie na trasę, po której jeździłam zaraz na egzaminie. Sprawiło to,że poczułam się pewnie i ZDAAAŁAAM!!
1
kursant 2016-07-25 16:25:45
jakie k...a pierdoły piszecie.Widać,że wszystkie pozytywy pisze jedna osoba pod różnymi nickami. Popytajcie o Szkolmot wśród znajomych,byłych kursantów,szkoł jazdy czy nawet w WORDzie. Szkolmot i jego właściciel to jakaś masakra. Na własnym przykładzie odradzam.
1
edrf 2016-08-15 16:35:54
no o już sam nie rozumiem jak tutaj jest..widze ze tyle sprzecznych opinii się dodaje ze człowiek glupieje
Filip 2016-08-15 17:57:44
@Lolek. Szkolmot jest cool . Lolek nerwowy, chamski . Wyzywa, poniża Właściciela Szkolmotu . Odradza Szkolmot. Nie wierzcie negatywnym opiniom. Po charakterze pisma widać ze to jedna osoba-pewnie Lolek. Zdałem. Dostałem pracę :) Polecam Szkolmot Marek Taczkowski
obc1 2016-08-15 18:10:31
Chyba Lolek ma jakieś problemy emocjonalne, że tak hejtuje ! ?
Sasza 2016-08-15 21:29:15
Lolkowi chyba się film urwał :)
Roman 2016-08-15 21:35:33
Szkoła warta polecenia. Wykłady prowadzone w super atmosferze, trochę żartów ale co najważniejsze prowadzone profesjonalnie, rzetelnie, sumiennie. Widać, że prowadzą tą szkołę ludzie z pasją. Jazdy z p. Markiem były najlepszymi chwilami w aucie. Genialna osoba. Mogłabym mówić w samych superlatywach. Miły, spokojny, CIERPLIWY, profesjonalny, sumienny, punktualny, rzetelny, treściwy, przekazujący wiedzę w jasny i klarowny sposób, wie dokładnie jak i czego uczyć. Umie zmotywować i odpowiednio skrytykować, jak potrzeba. Nie owija w bawełnę i mówi od razu jak coś jest nie tak, co osobiście bardzo doceniam. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tego instruktora ale jak i całą szkołę. POLECAM KAŻDEMU! :)

Paweł 2016-08-30 08:58:54
co wy wypisujecie???????? szkolmot to jakaż porażka. żałuje,że zapisałem sie do tej pseudoszkoły jazdy. wiekszosc kursantów przed egzaminem musi wykupic sobie dodatkowe godziny w innej-normalnej szkole jazdy. Omijajcie Szkolmot. Nie wierzcie w pozytywne opinie-pijsze je ktos z szkolmotu.
Oksana 2016-08-31 18:35:15
@ Paweł dlaczego jesteś taki sfrustrowany ? Oblałeś egzamin ? Ja też oblałam pierwszy egz. stres :)
Na drugi egz. poszłam z instruktorem prowadzącym i pojechałam super :) Polecam Szkolmot z Panem Markiem na czele :)
Grzegorz 2016-08-31 18:58:59
Oksana. Na fejsie przeczytałem ranking . Mają
73,68% egzamin teoretyczny, 85,71 egzamin praktyczny 2016 . Uczą efektywnie :) Nie żałuję wyboru :) Polecam :)
Magda 2016-09-03 21:07:20
Ja też widziałam ranking 73,68% egzamin teoretyczny, 85,71 egzamin praktyczny 2016 . Zapisałam się na kurs. Polecam Szkolmot :)
Boguś 2016-09-23 15:17:07
Ja też widziałam ranking 73,68% egzamin teoretyczny, 85,71 egzamin praktyczny 2016 . Zapisałam się na kurs. Polecam Szkolmot :) 1!
jacek 2016-10-01 10:49:42
Boguś-Magda-Grzegorz-Oksana-Filip-Monika-Barbara-Marek itd to ta sama osoba,podszywająca się pod inne osoby.-ŻENUJĄCE.
3
Dariusz 2016-10-07 17:34:24
Ja też widziałam ranking 73,68% egzamin teoretyczny, 85,71 egzamin praktyczny 2016 . Jestem dumny , że byłem uczniem Pana Marka. Egzamin praktyczny ( nie placyk) zdałem za pierwszym. Polecam Szkolmot ! Dużo się nauczyłem i mam pracę . Jeszcze raz polecam :)
Kongo 2016-10-13 15:44:03
Ośrodek Kształcenia Kierowców Szkolmot Marek Taczkowski bardzo polecam, doskonała firma, ciągle się zmieniają
kasia 2016-10-16 15:47:39
Dobrze, że są takie wyniki a czy potrzeba nowych instruktorów albo recepcjonistki?
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Kształcenia Kierowców Szkolmot Marek Taczkowski - Bydgoszcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Kształcenia Kierowców Szkolmot Marek Taczkowski