brak logo

RS-Serwis S.C.

Wrocław

Opinie o RS-Serwis S.C.

maciek 2015-02-26 18:14:28
W krótkich słowach – oferują kompleksową opiekę nad autem i to w dobrej cenie. Jestem regularnie na przeglądach i śmiało mogę powiedzieć że jestem zadowolony. Na pewno nie mam zamiaru szukać innego serwisu samochodowego.
leo 2015-03-28 21:04:10
Jeśli chodzi o najlepszy warsztat u nas w mieście to RS Serwis dostał ten tytuł oficjalnie od „Gazety Wrocławskiej”. Więc w tym temacie to chyba wyczerpuje wszystko. Sam u nich parę razy byłem i też nie mogę złego słowa powiedzieć. Fajnie by było jakby konkurencja poszła do nich i się trochę nauczyła jak należy naprawiać auta i jaki stosunek trzeba mieć do klienta.
http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/wyniki/najlepszy-serwis-samochodowy-na-dolnym-slasku,23861,t,id.html
piórko 2015-10-25 23:57:05
to dobrze, że klienci są zadowoleni z usług proponowanych przez firmę. ja jednak chciałbym zorientować się, czy poszukują może aktualnie mechanika do pracy. mam doświadczenie w zawodzie, poza tym ta branża to moja pasja. będę wdzięczny za informacje jakie są zarobki, czy umowa stała itd. z góry dziękuję za odpowiedzi.
Land 2016-05-02 12:52:02
Powiem Wam szczerze, że jedna z fajniejszych firm na rynku w naszym mieście, naprawdę muszę powiedzieć, że wiedzą co robią, ja ich polecam całym sercem
Zostaw swoją opinię o RS-Serwis S.C. - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS-Serwis S.C.