RS-Serwis S.C.

Wrocław

Opinie o RS-Serwis S.C.

maciek 2015-02-26 18:14:28
W krótkich słowach – oferują kompleksową opiekę nad autem i to w dobrej cenie. Jestem regularnie na przeglądach i śmiało mogę powiedzieć że jestem zadowolony. Na pewno nie mam zamiaru szukać innego serwisu samochodowego.
leo 2015-03-28 21:04:10
Jeśli chodzi o najlepszy warsztat u nas w mieście to RS Serwis dostał ten tytuł oficjalnie od „Gazety Wrocławskiej”. Więc w tym temacie to chyba wyczerpuje wszystko. Sam u nich parę razy byłem i też nie mogę złego słowa powiedzieć. Fajnie by było jakby konkurencja poszła do nich i się trochę nauczyła jak należy naprawiać auta i jaki stosunek trzeba mieć do klienta.
Land 2016-05-02 12:52:02
Powiem Wam szczerze, że jedna z fajniejszych firm na rynku w naszym mieście, naprawdę muszę powiedzieć, że wiedzą co robią, ja ich polecam całym sercem
Zostaw swoją opinię o RS-Serwis S.C. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS-Serwis S.C.