Opinie o LKK Sp. z o .o. w Gdynia

Od ponad 8 lat działamy z sukcesami w branży doradztwa personalnego i w charakterze agencji pracy. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzimy procesy rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, działamy w charakterze agencji pracy tymczasowej, prowadzimy outsourcing personelu na różne stanowiska.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKK Sp. z o .o. w Gdynia

Czy firma LKK Sp. z o .o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Radosław Nowy wpis

Czy za badania się płaci samemu czy oni płacą? Na sztauera w Gdyni

Pracownik lkk Nowy wpis

Dlaczego w umowie z lkk dzień 6 stycznia oraz Boże Ciało nie jest świętem i stawki w te dni są takie same jak w zwykły dzień

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w LKK Sp. z o .o.?

LKK Nowy wpis

Każdy proces rekrutacji jest inny w zależności od stanowiska. Na stanowiska wymagające konkretnej wiedzy i umiejętności etapów jest więcej i są one bardziej złożone. Na proste stanowiska jak sztauer, lukowy,gospodarz czy operator sprzętu - np. suwnicy placowej RTG, wozu do przeładunku kontenerów (Reach Stacker) jest w zasadzie jeden etap czyli rozmowa telefoniczna po której strony ustalają czy chcą nawiązać współpracę. Jeśli tak, to kandydat jest zapraszany do biura na podpisanie umowy. Ze względu na panujące obostrzenia wszelkie możliwe sprawy staramy się załatwiać zdalnie przez internet lub telefon a spotkanie w biurze jest wcześniej umówione na daną godzinę i z konkretną osobą.

Viktor

Firma, która rekrutuje na stanowiska w portach sztauerow oraz operatorów ciągników i suwnic płacowych rtg. Mowa ty o porcie kontenerowym BCT, GCT szkoda. Że nie wywiązuje się z przepisu prawnego jaką wprowadził rząd w 1997 o szafkach bhp na czysta i brudną odzież. Poprostu trzeba jeździć w brudnych ciuchach czy to autem czy autobusem bo nikt z tych firm nie chce udostępnić firmie olkk, choć szafki stoją puste. Przydała by tu się interwencja Państwowej Inspekcji Pracy

Emilia
@Viktor

Troszkę chaotyczny jest ten Twój wpis, więc nie wszystko z niego zrozumiałam. Wychwyciłam jedynie, że w LKK macie problem z szafkami na czystą i brudną odzież. W takim wypadku może rzeczywiście przydałaby się taka interwencja. Zamierzacie zatem zgłosić gdzieś tę sprawę?

LKK/BHP
@Viktor

LKK jest jedną z najefektywniej działających na terenie Trójmiasta firm, zapewniających miejsca pracy dla portowców na kilku terminalach. Wynika to między innymi z wysokich standardów polityki BHP, którymi kieruje się LKK. Twój @ Viktor zarzut o domniemanym lekceważeniu przez LKK przepisów zawartych w "Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy", a szczególności zapisów Działu 5 w/w Rozporządzenia, § 111. [Pomieszczenia i urządzenia higienicznosanitarne] - jest całkowicie nieuprawniony. Działając na terenie terminali kontenerowych i masowych stanowczo i w sposób ciągły egzekwujemy dla naszych pracowników wypełnianie przez "gospodarzy" terminali zobowiązań, min, dotyczących pomieszczeń socjalnych w zalecanym prawnie standardzie. Biorąc pod uwagę trudny czas pandemii oraz specyfikę poszczególnych terminali, pojawiają się przejściowe problemy z rozmieszczeniem szafek (np. szafka "brudna" w innej części szatni). Jednak nie ma mowy o sytuacji, w której zaakceptowalibyśmy sytuację, w której nasz pracownik pozbawiony byłby szatni i zmuszony do czynności, o których pisze @Viktor. Zakładając hipotetycznie, że taka/ takie sytuacje miały miejsce, należy stanowczo podkreślić, że była to decyzja pracownika, która nigdy nie spotkałaby się z akceptacją z naszej / LKK strony. Nasza delegatura BHP jest cały czas obecna na terminalach i opisywana przez Ciebie @Viktor sytuacja nigdy nie została do nas zgłoszona, co byłoby naturalnym, praktykowanym przez nas sposobem na jej zdecydowaną korektę. W trudnym czasie pandemii pamiętajmy o maseczkach i zachowaniu społecznego dystansu.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie LKK Sp. z o .o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
LKK

Staramy się umożliwić jak najlepsze warunki w szatniach. NIestety korzystamy z infrastruktury na terminalach. Z tym jest różnie i często zależy od ilości prac. Dedykowaliśmy pod koniec ubiegłego roku specjalną osobę, która nad tym pracuje i ma poprawić sytuację.

@Jeremi możemy pogadać na priv? Mogę podać Ci swojego maila?

Emilia

LKK to firma zajmująca się rekrutacjami osób do innych firm. Jak natomiast wygląda rekrutacja do tej właśnie firmy. Jeżeli ktoś z Was niedawno brał udział w procesie rekrutacyjnym na wybrane stanowisko do LKK to proszę o zamieszczenie krótkiej relacji z jej przebiegu na tym forum. Z uwagi na fakt, że ostatnia aktywność w tym wątku miała miejsce aż trzy lata temu, to każda merytoryczna informacja dotycząca tej firmy będzie ważna dla osób planujących ubiegać się o zatrudnienie w niej.

niepalący

Osobiście uważam że rekrutacja składająca się a 3 etapów to przegięcie dla sprzedawcy papierosów. Pracowałem jako PH w branży narzędziowej, tam trzeba coś wiedzieć, znać się chociaż teoretycznie na maszynach obróbczych, parametrach pracy narzędzi, materiałach itp. Nie wspominając o mnogości oferty i ciągłych nowościach. Rekrutacja to jeden etap, góra dwa. Tak że rekrutacja z LKK do PM to wg mnie porażka. A wiszące miesiącami ogłoszenia na te same tereny to potwierdzają.

Jeremi

Aplikowałem przez LKK do Philip Morris. Nie zostałem wprawdzie zatrudniony, ale nie był to zmarnowany czas. Rekrutacja prowadzona w profesjonalny sposób - najpierw zadzwoniła do mnie Pani z LKK wypytując o moje kwalifikacje, doświadczenie, dlaczego Philip Moris i sprzedaź, kilka zdań po angielsku (chociaź nie wiem na tym etapie, po co?), po kilku dniach otrzymałem zaproszenie na spotkanie z LKK. Rozmowa ok.40 minut - najpierw 8 punktowy test, analiza cv, pytania o doświadczenie, osiągnięcia i tym podobne, jak wyobraźam sobie pracę. Dostałem teź info jakie są zadania Przedstawiciela i jakie warunki pracy. Po kilku dniach oddzwoniono do mnie zaproszeniem na kolejny etap, juź do Philip Morris, niestety ktoś inny został chyba zatrudniony, ale rekrutacja z LKK była dlamnie cennym doświadczeniem - czas nie był na pewno stracony.

Zostaw merytoryczną opinię o LKK Sp. z o .o. - Gdynia

• Jak się pracuje w LKK Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKK Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKK Sp. z o .o.?

LKK Sp. z o .o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042