logo GP People

GP People

Toruń

Opinie o GP People

Anita 2016-08-11 08:49
Uważajcie na tą Agencję mój mąż miał jechać do Niemiec kilka lat temu ,po zajechaniu na miejsce dostają nocleg w slamsie.Posikane materace ,porozwalane meble,-spali w samochodzie.W dniu następnym pojechali na spotkanie z pracodawcą a tam -brak umowy warunki niezgodne z tym co obiecywała Pani w Polsce.Oczywiście telefony alarmowe są wyłanczane więc nic nie można zrobić.Uważajcie
Anita 2016-08-13 09:48
do @PRACOWNIK PRP -PROFILE ---ja mogę pokazać Panu umowę podpisaną w firmie GP People i zdjęcia z mieszkania i z tego co zastali oddelegowani pracownicy .Tak jak powiedziałam wcześniej TA AGENCJA TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] TO MAŁO POWIEDZIANE
PRACOWNIK PRP -PROFILE .LUDWIGSLUST. 2016-08-17 09:08
a moj komentarz zostal wykasowany bo została napisana prawda hehe ze dostaja 500 Euro za scieme . Uwazajcie na tego posrednika
magda 2016-08-17 11:29
Dzień Dobry,
GP People przykłada ogromną wagę do jakości naszych ofert i obsługi, więc chcielibyśmy wiedzieć, jeśli coś jest nie tak. Kiedy miała miejsce ta sytuacja i w jakim mieście? Prosimy o kontakt na: marketing@gppeople.pl - wyjaśnimy te sytuację. To bardzo ważne, abyśmy wiedzieli o takich sytuacjach, dlatego proszę do nas napisać.
magda 2016-08-17 11:33
Dzień Dobry,
GP People przykłada ogromną wagę do jakości naszych ofert i obsługi, więc chcielibyśmy wiedzieć, jeśli coś jest nie tak. Jeśli są jakieś uwagi, spotkała Państwa nieprzyjemna sytuacja lub chcieliby się Państwo podzielić uwagami dotyczącymi pracy - prosimy o kontakt na: marketing@gppeople.pl. Te informacje są dla nas bardzo ważne, dlatego proszę do nas pisać.
Przemek 2016-09-20 14:07
Dziekuje gppepol za znalezienie pracy w Niemczech i pomoc ze wszystkim na miejscu. Wyjechalem bez znajomosci jezyka, ale firma ze wszystkim mi pomogla. Polecam goraco i pozdrawiam!!
Justyna - praktykantka 2016-09-22 21:34
Jestem bardzo zadowolona z praktyki odbytej w firmie GP People. Praktyka przeprowadzona rzetelnie w profesjonalny sposób. Umożliwia nabycie przydatnej wiedzy i umiejętności. Miła atmosfera sprzyja efektywnemu oddaniu się pracy. Bardzo chętnie pracowałabym w takiej kulturze organizacyjnej.
Waldek 2016-10-13 19:14
GpPeople, praca w ludwigslust, omijać szeroko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie normalna praca, okropne warunki pracy, tylko dla wytrwałych
ttr 2016-10-13 19:29
@Waldek a czy mógłbyś w jakiś sposób rozwinąć swoją wypowiedz bo takie ogólne informacje nie trafiają do każdego przecież warto by było chyba podać jakieś szczegóły, konkrety albo przykłady nie uważasz?
Mariusz 2016-11-09 13:57
A ja jestem wdzieczny firmie za znalezienie dobrej pracy. Mialem zarabiac 1200 a teraz dostaje 1700 eur, bo daja duzo nadgodzin i mozna sobie dorobic. Umowa i zakwaterowanie tez okazaly sie wporzadku i pracuje wreszcie na warunkach niemieckich. Polecam !!
Przemek Galiński 2016-11-30 22:44
Firma GP PEOPLE skierowała mnie do pracy w Niemczech. Wszystko poszło pięknie. Zaangażowanie, pełna opieka i pomoc w kontaktach z niemieckim pracodawcą podczas całego pobytu. Ale co najważniejsze, zastane warunki w pełni pokryły się z tymi zawartymi w umowie, warto więc firmie zaufać, bo to zjawisko niestandardowe. Kasa wypłacana bez opóźnień, pracy momentami aż za dużo (nadgodziny!), Zakwaterowanie na normalnym, ludzkim poziomie. Chcę podziękować i polecić innym.
George03 2016-12-16 06:24
Nie polecam zostałem zatrudniony na stanowisko którego nie ma bo firma od 16 grudnia nie pracuje czego nikt mi nie mówił. A pani A z Bydgoskiego oddziału glupa paliła. Zatrudnila ze mną sjeszxe 2 osoby wszystko pięknie, a jak poszedłem to się pytali jaka praca przecież mówiliśmy by nie zatrudniani już do nas ludzi. Istna paranoja.
Miluś 2017-01-15 18:59
Już się cieszę bo myślę że dostanę w GP pracę, super firma.
Małgorzata Wachol, Mieszko Feliniak, praca w Niemc 2017-01-23 13:55
Nazywam się Małgorzata Wachol i od ponad roku współpracuję z Państwa firmą. Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług pośredników pracy, gdyż nie miałam do nich zaufania. Po poznaniu GP people zmieniłam zdanie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż firma z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zajęła się poszukiwaniem pracy dla dwóch całkiem nieznanych osób. Dopiero teraz mogę podziękować osobiście, gdyż mam przerwę w pracy. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osoba doceniającą zalety GP people. Bardzo dziękuję za poświęcenie nam dużej ilości czasu, okazaną pomoc nie tylko w załatwianiu pracy, ale również w trakcie jej trwania. Dużo zdrowia i dalszych sukcesów, liczymy na dalszą owocną współpracę.
magda 2017-01-23 15:16
Pani Małgorzato, bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, ze mogliśmy pomóc :) Pozdrawiamy!
Miki 2017-01-30 19:10
Ja dołączę się do pochwał dla GP. Super firma, godna polecenia. Zawsze gotowi pomóc osobom pracującym poza krajem i nie tylko. Malkontentom dziękujemy.
xes 2017-02-18 16:19
ajak z mieszkaniami ???
magda 2017-02-21 08:13
Przykładamy ogromną wagę do obsługi pracowników, dlatego jeśli coś jest nie tak - np. z mieszkaniem itp. prosimy o bezpośredni kontakt, np. mailowy na: marketing@gppeople.pl.pl Tylko posiadając informacje jesteśmy w stanie odpowiednio reagować. Dlatego prosimy o kontakt bezpośredni.
Milos 2017-02-24 10:31
Bardzo cenię tę agencję za ich profesjonalne działania. Mają szeroki asortyment prac i każdy może wybrać cos dla siebie. Jak czytam wpisy na tym forum to uważam, że złośliwość ludzka nie ma granic.!!
magda 2017-02-24 11:23
Bardzo dziękujemy za opinię :)
Patrycja 2017-02-28 08:39
Firma GP People dodała niedawno kilka nowych ofert pracy. Może ktoś był już na rozmowie i chciałby podzielić się swoimi wrażeniami z tego spotkania? :)
Patrycja 2017-03-06 15:03
Wiesz jak GP People motywuje swoich pracowników? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyj do zakładki "Wywiad"- tam się tego dowiesz! ;)
Patrycja 2017-03-10 13:28
Franek, jakie to było stanowisko?
Wqurwiony 2017-03-11 10:38
Niedobra firma ,bardzo niepolecam bo ucinają wynagrodzenie ,godziny,wogule nieodbierają telefonu,pełne aroganstwo,hamstwo,zawisc i obłuda firma-naganiacz najgorszy z najgorszych bardzo silnie nie polecam tych oszustów , Firma dla najgorszych co niepotrafią liczyc i nieznają angielskiego jenzyka i mają klapy na oczach bo tylko takie matoły wtym bagnie długo pracują i dają sie oszukiwac przez gp posrany ,niepolecam tych oszustów &bumelantów anty polskich z polskich wsi na wschodzie !!!! pszez tę alafirme straciłem mnustwo zdrowia i pieniedzy pracując u jednego wiesniaka ,ODRADZAM TYM BUMELANTÓW NA MAXA I Z CAŁEGO SERCA poniewasz dotej pory mi zalegają za pszepracowaną prace ponad 3.ooo €uro(pszez pół roku sie nazbierało)
magda 2017-03-13 09:37
Bardzo dbamy o to, aby naszych pracowników nie spotkały żadne nieprzyjemności, a wszystkie problematyczne sytuacje wyjaśniamy. Dlatego proszę o kontakt bezpośrednio z nami. Tyko posiadając wszystkie informacje możemy dany problem rozwiązać: marketing@gppeople.pl, tel.56 65 104 68.
magda 2017-03-13 19:51
Ponawiam prośbę, aby kontaktować się bezpośrednio z nami. Tyko w ten sposób możemy poznać Państwa problemy i je rozwiązać. Dane kontaktowe: marketing@gppeople.pl, tel.56 65 104 68.
Gregor 2017-03-25 16:48
Czy dowiem sie tu na forum coś w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego z j. rosyjskim lub ukraińskim? Jakie warunki są wymagane? Jak prowadza rekrutację, czy jeden czy dwa etapy? Czego finansowo mogę oczekiwać tak ok? Dobrze wiedzieć cos więcej?
magda 2017-03-27 15:39
Dzień Dobry,
Szczegóły informacji będą podawane kandydatom na 1 etapie rekrutacji w Agencji. Planowane są 2 etapy rekrutacji. Obecnie wszystkie informacje podane są w ogłoszeniu: https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-z-j-rosyjskim-ukrainskim-poznan,oferta,5177458
a informacje na temat finansów/nazwy firmy itp. będą podane na 1 etapie rekrutacji (podczas pierwszego spotkania).
Natalia 2017-04-11 15:28
GP People jako agencja spisują sie bardzo dobrze, zawsze jest dużo ofert.
Zespół GP People 2017-04-12 08:09
Dzięki :)
Guest 2017-04-20 10:55
Firma w mojej opinii beznadziejna. Gromadzą tylko CV
Uważać na nich!!
Sympatyk 2017-04-22 14:15
Zawsze mają dużo ofert pracy i to się chwali, tak być powinno!
King 2017-06-01 13:47
Firma beznadziejna tylko kasa i zyski się liczą.
Miluś 2017-06-19 22:48
Mam pytanie jakie roboty na agencja w Bawarii, gdyż oferta jest bardzo lakoniczna i dotyczy pracownika gospodarczego a to stanowczo za mało informacji. Czy takie wyjazdy z GP People są opłacalne? Jakie mają mieszkania do dyspozycji pracowników? Co z językiem?
gp people 2017-06-26 15:10
Prosimy o kierowanie wszelkich pytań na naszego maila: contact@gppeople.pl Z przyjemnością odpowiemy, gp people
Akcent 2017-07-15 19:05
Czy jesteście pewni, że nie da się napisać o firmie coś pozytywnego? Wszędzie mogą zdarzyć się różne sytuacje ale to nie znaczy, że firma jest beznadziejna.
Mata 2017-07-19 11:55
Witam, chciałbym Państwu podziękować. Wróciłam niedawno z Saksoni i jestem w pełni zadowolona. Wszystkie formalności, wynagrodzenie itp rzeczy były zgodne z tym co przekazał Państwa pośrednik. Nie spotkała mnie żadna niemiła niespodzianka. Nie miałam żadnych problemów na miejscu, ale gdybym miała z pewnością zwróciłabym się do pośredniczki i jestem pewna, że otrzymałabym pomoc. Miałam już doświadczenia z inną agencja pracy i w tym zestawieniu GP People plasuje się zdecydowanie na pierwszym miejscu. Chętnie skorzystam jeszcze z państwa usług i z pewnością mogę GP People polecić znajomym. Przesłałam również ponownie cv po polsku i niemiecku. Obecnie szukam pracy i jestem otwarta na oferty z wielkopolski jak i zagranicy.
GP People 2017-07-20 08:05
Dzień dobry Pani Marto
dziękujemy za referencje. Departament Współpracy - Zachód zapewne otrzymał już Pani aplikację i skontaktuje się z Panią w sprawie ofert.
Pozdrawiamy
Zespół GP People
Marian 2017-07-24 09:24
Widzę, że mają sporo ofert pracy, jeśli chodzi o zagranicę to gdzie mają roboty?
Patrycja 2017-08-03 08:50
Dobrze, że na forum można liczyć na rzetelne informacje @GP People. Skoro mowa o wyjazdach zagranicznych, czy znajomość języka obcego jest konieczna i weryfikowna? To na pewno dość ważna informacja dla osób, które chcą z agencją wyjechać.
GP People 2017-08-14 08:17
Dzień dobry.
W ofertach pracy za granicą znajomość języka obcego jest zależna od wymagań pracodawcy. Taka informacja jest podawana w ofercie. Gdy owa umiejętność jest niezbędna, weryfikujemy ją podczas rekrutacji.
z pzdrowieniami
GP People
Karol 2017-08-16 10:16
Bardzo podoba mi się to, że na forum pomagają i udzielają informacji. Jeśli agencja jest taka pomocna dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę to jest super. Profesjonalista zawsze dba o swoich klientów.
Patrycja 2017-08-18 09:15
Dziękuje za odpowiedź @GP People, takie informacje są ważne z punktu widzenia przyszłych pracowników. Zapytam jeszcze o pracę w samym GP People, bo większość opinii dotyczy, jednak na forum wyjazdów. Czy często można liczyć na zatrudnienie?
GP People 2017-08-18 11:16
Poznań 61/ 22 45 055
Opole 77/ 44 18 473

Do usłyszenia :)
nikt 2017-08-18 18:01
,,Profesjonalista,, sam sobie posty pisze:(
GP People 2017-08-22 08:08
To nie w naszym stylu. :)
Mirunio 2017-08-24 09:46
Czym spowodowana jest taka cisza na forum? Czyżby wystraszyły was wpisy dokonywane przez firmę? Uważam, że jak piszę prawdę to nie mam się czego obawiać! Mają sporo ofert a mnie interesuje praca za granicą. Co proponujecie?
Patrycja 2017-08-28 16:47
@Mirunio to wszystko zależy od twoich umiejętności. Faktycznie możliwości zatrudnienia jest sporo, więc chyba każdy znajdzie ofertę dla siebie. Czy firma pomaga w organizowaniu samego wyjazdu i zakwaterowania na miejscu?
Crivitz, Niemcy 2017-10-06 18:31
tak wiec wspolpraca z firma gp z ktora wspolpracuje z chlopakiem do dzis bez zadnych problemow gdy przyjechalismy na miejsce bylismy zaskoczeni warunki mieszkaniowe superr praca okazala sie bardzo fajna ludzie dookola takze jestesmy zadowoleni zostajemy tu na stale aaaa i co najlepsze szef pozwolil nam nawet na zamieszkanie z pieskiem polecam firme bez zarzutow zadnych
Igor 2017-10-08 09:41
Czy praca konsultanta HR z językiem rosyjskim w Poznaniu jest jeszcze aktualna? Czy zarobie w miarę godziwie?
Zostaw swoją opinię o GP People - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GP People