Elektrobudowa S.A. Oddział

Konin

Opinie o Elektrobudowa S.A. Oddział

Duck 2014-02-08 18:24
Nawet się tam nie pakuj. Bo to wielki błąd.(usunięte przez administratora)
bado 2015-07-02 21:04
Na oddziale RDE Konin starszyzna kradnie kable i linke miedzianą. Sprzedają na złom a z młodymi nie chcą się dzielić........... przykre to jest.......
chopper 2016-04-07 10:54
Teraz po zmianach personalnych to katastrofa. Zamówień brakuje i szykują się pewnie do zwolnień. Katowice celowo rozwalają zakład w Koninie. Trzeba się ewakuować.
buffo 2016-04-21 19:51
potwierdzam idzie na gorsze, bałagan i nic więcej, nowi ludzie kompletnie bez polotu, chaos i dezorganizacja
nick 2016-04-29 08:44
daj spokój z tym szkoleniem i jak dostaniesz się na hale to cię przeszkolą :) ogólnie się pogorszyło i zarobków nie ma dobrych a roboty tez nie tak jak kiedyś
pracownik 2017-02-09 21:00
Kolejny Dyrektor i kolejne nieporozumienie, z dobrego zakładu niedługo nic nie zostanie, mało roboty i nie płacą, strach się odezwać
Kisiel 2017-09-19 11:38
Odradzam . Stawki tylko dla pociotków , lekka prosta i mało odpowiedzialna robota również . A jak z zamówieniami krucho to cię na delegacje wyślą z której już nie wrócisz. Na początek stawka 2400 brutto to szczyt . Na więcej nie licz bo pracownicy z 10 letnim stażem mają mają 2800 brutto. Jak się zamówień chwilowo więcej brygadzista dostanie 1200 zł premii za który działa jak bat na szeregowego pracownika .
Zostaw swoją opinię o Elektrobudowa S.A. Oddział - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrobudowa S.A. Oddział